pestak

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 26.2.2019  08:44
    Hovory s TGM (2018)

Po dlouhé době jsem měl z českého filmu dobrý pocit.

• 29.5.2018  17:12

Filip Renč točí poslední dobou opravdu samé zoufalé počiny, včetně volebních spotů pro Zemana, za které si vysloužil vyznamenání. Může jít s Troškou do klubu:-)

• 26.1.2018  05:06
    Prezidentský duel – finále (TV pořad) (2018)

Stručně a jednoznačně, Drahoš na hrad!!! Zeman na Vysočinu, bolševický bordel kolem něj, za mříže. Konečně debata, která měla smysl. Světlana Witovská hvězda mého srdce.

• 1.1.2018  10:39
    Barrandovský Silvestr 2017 (TV pořad) (2017)

Nejhorší silvestrovský počin a moderátor v dějinách televizní zábavy. Začínám pochybovat o duševním zdraví Jaromíra Soukupa. U stolu se sešli, hlavně příznivci Zemana, kteří se předháněli v nevkusu a trapnosti. Nejvíce mě štvali hláškami, odpudivý Ringo Čech a komunistická ikona populární hudby( Michal David), který lez a leze do řiti všem, kdo zaplatí včetně Andreje Babiše. Nezletilá, nejmladší dcera jednoho z největších podvodníků v politice (Stanislava Grosse) nebyla, také dobrá volba do debaty. Všude to stálo za nic, ale na Barrandově to bylo dno.

• 20.12.2017  07:33
    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

BaranDNOv!!! Jedna hvězdička za to, že se náhodně na to někdy podívám a vypadne z něho taková debilita, že mě to na dlouho rozesměje.

• 13.11.2017  08:56
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Díky,( TV PRIMA) dostal odpad svoje dno. Díky prezidentovo amnestii, můžou v hlavním vysílacím čase, kdy se dívají na televizi ještě děti sledovat návody, jak vykrádat byty, trezory atd...Příkladného syna, zodpovědného kasaře, muže, který neohroženě okradl stovky lidí s vědomím, že jim to pojištovna vrátí. Tolik zodpovědnosti v hoře svalů, ale ke klenotům má lepší vztah, než násoska Zeman, který podepsal amnestii, aby si polepšil u voličů. Doufám, že také nakousnou téma jeho působnosti, jako informátor policie na podsvětí v Plzni, pod krycím jménem Cola. Někteří vězni z prodlouženými tresty, by mohli vyprávět o jeho bonzáctví, ještě předtím než ho zavřely na doživotí, které si zaslouží, ale to by těžko odvysílaly.

• 16.10.2017  18:23
    Sněhulák (2017)

Dost jsem se na to těšil, už od první ukázky o to víc jsem byl zklamaný, že film nekorespondoval s atmosférou knihy. Fassbender nehrál,( Harryho Holea) špatně, ale na hubeného, několikrát léčeného alkoholika s jizvami na tváři, jak ho popisuje( Jo Nesbo ), zdaleka nevypadal. Za mě, ale celkem průměrný na jedno podívání.

• 12.9.2017  08:37

Zatím se seriálem velká spokojenost. Díl třetí mě překvapil odvahou ve zpracování.

• 12.9.2017  08:23

Film mě rozesmutněl a zároven, hodně naštval. Snímek by měli promítat všem sluníčkářům, zastáncům muslimů a Angele Merkel.

• 12.9.2017  07:57

Potřebný dokument, který ukazuje, že nejen biopaliva z řepky jsou výnosným produktem při devastaci krajiny Agrofertem. Je vidět ještě strach lidí, kteří vypovídají na kameru, protože se této mstivé estebácké zrůdy bojí. Andrej Babiš devastuje nejen krajinu, ale podnikatelské prostředí a lidské duše a dokument o tom přesvědčivě vypovídá.

• 1.9.2017  14:42

Dokument se mi hodně líbil. Dobře ucelený počin s emocionálním nábojem, který ukazuje i druhou stranu úspěchu, tlak na hokejisty, kariérní dopad po prohře, odříznutí od rodin ve výcvikovém táboře, což byla hodně silná káva.

• 18.8.2017  17:27
    Detectorists (TV seriál) (2014)

Musím napsat, že seriál nemá chybu.

• 4.8.2017  21:55
    Trestanec (2017)

Vydařený film s vězensko, gansterskou tématikou. Dává podnět k zamyšlení, jak systém dělá z člověka zvíře. Drsný konec je hodně působivý.

• 28.7.2017  13:58

Výborný, Viscontiho film líčí úpadek jedné průmyslové rodiny. Na příkladu rodinných vztahů zdařile analyzuje účinky působení nacionálního socialismu na osobnost a vědomí lidí. Tvůrce ve filmu obratně používá symboly fašismu, pro mě velmi působivý film, který trošku, ale zanedbává historické skutečnosti.

• 28.7.2017  13:39

Walter Hill má v režisérském křesle, už svá nejlepší léta za sebou. Tento počin tomu zjevně napovídá, nedalo se to dokoukat.

• 26.6.2017  13:20
    Půlpenny (TV film) (1974)

Skvělá inscenace, které se vám zaryje pod kůži, zpracováním tématu, tak hereckými výkony. Velká škoda, že takové skvosty, již na televizních obrazovkách nedávají. Viděno na ( YouTube).

• 23.6.2017  18:51
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Mám rád Stoneovo snímky, ale dokument je dost neobjektivní hraní na ruku Putinovi, se směšnou propagandou. Připadá my to celé jako, kdyby zpovídal Babiše někdo třeba z Lidových novin, nebo některého jiného media, které vlastní.Vůbec mě to nepřipadá dokumentární, ale jenom návštěva s lezením do zadku Putinovi, který o sobě tvrdí, že žije skromně a přitom vlastní několik paláců, luxusních vil, velkou jízdárnu a ze svého zetě udělal podvodem jednoho z nejbohatších lidí na světě.Co mu nelze vytknout je fakt, že je zdatný manipulátor vyškolený v KGB.

• 17.6.2017  19:24
    Smrtihlav (2017)

Velké očekávání a následně velké zklamání. Necelá polovina je ucelená, zajímavá, skoro bez chyb v druhé začíná záplava nelogičnosti a překrucování historických faktů, které se týkají i odbojové skupiny (Tři králů), kde překroutily všechno co se dalo o parašutistech ani nemluvně.

• 12.6.2017  14:18
    Kagemuša (1980)

Mistrovské dílo, jež v nevšedních a přesně promyšlených obrazech ukazuje rozklad starobylého společenského systému. Kurosawa tímto velkolepým, výpravným dilem navazuje na své úspěchy předchozích, starších filmů se samurajskou tématikou.

• 12.6.2017  13:55
    Příchozí (2016)

Konečně po dlouhé době inteligentní sci-fi, bez zbytečných efektů. Navíc doprovázeno výtečným soundtrackem.

• 30.5.2017  06:46
    Rozbřesk 6. června 1944 (TV film) (2014)

Velmi dobře ucelený dokument. Nejlepší výpověd na dané téma, záběry s komentářem, které mapují psychické stavy vojáků, řadí tento počin mezi nejkvalitnější.

• 26.5.2017  14:42

Sugestivní film, který klade hodně na vykreslení psychologického profilu v extrémní situaci. Kladení důrazu na komornost a vnitřní motivaci činů, dělá z filmu opravdu ukázku vysoce profesionální práce.

• 26.5.2017  14:17
    Děrsu Uzala (1975)

Dobrý film, který má krásné fascinující záběry krajiny a velké city hlavně bez kýčovité sentimentality. Příběh o přátelství je pozoruhodnou podívanou.

• 15.5.2017  15:46
    Single Lady (TV seriál) (2017)

Viděno pět dílů a spokojenost. Více jsem od toho nečekal, ale je tam zjevné napodobování dalšího internetového projektu (Stream). Plodková mě tam hodně rajcuje.

• 15.5.2017  13:49
    Pražská 5 (1988)

Na tu dobu skvělý film, který přiblížil originální tvorbu tehdy českých avantgarních divadelních souborů Sklep, Křeč a Mimoza, jež si vypracovaly svébytnou poetiku. Také někteří protagonisté později výrazně obohatili tvůrčí potenciál české kinematografie.

• 11.5.2017  04:08
    Sluha (1988)

Na tu dobu skvělý film, který vystihuje problematiku společenské hierarchie a mocenských poměrů v bývalém sovětském svazu.

• 9.5.2017  08:15
    Volyň (2016)

Realisticky vykreslený film o masakru ve Volyni. Genocida na civilistech, jak ze strany ukrajinské povstalecké armády, tak nacistů je nasnímaná syrově, jak to ve skutečnosti bylo. Film těží hodně z brutálních scén.

• 8.5.2017  18:40

Skvělý film vypovídá o jedné hluboké rodinné tragédii, aniž by podléhal přehnanému sentimentu. Film disponuje velmi dobrými hereckými výkony.

• 6.5.2017  19:54
    Pěstírna (TV seriál) (2017)

Zatím jsem viděl na Streamu tři díly. Neotřelé téma v rámci žánru dobré.

• 6.5.2017  19:19
    Homo Faber (1991)

Snímek je jako odysea poutníka, neodvratně směřující k odplatě a zatracení, je však zároven cestou sebepoznání a hledání vlastní identity.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8