Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Sci-Fi

Recenze (87)

plakát

Rozhněvaný muž (2021) 

GUY RITCHIE NEJLEPŠÍ REŘISÉR A SCÉNÁRISTA SOUČASNOSTI.

plakát

Host (2020) 

PŘÍJEMNÁ DUCHAŘINA S PŘEDVÍDATELNÝM DĚJEM I KONCEM. JÁ OSOBNĚ BYCH SE DO VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ ZA ŽÁDNOU CENU NEPOUŠTĚL, I KDYŽ NA NĚ NEVĚŘÍM.

plakát

Dr. House - Pomozte (2010) (epizoda) 

PO NEKONEČNÉM VZÁJEMNÉM FLIRTOVÁNÍ A POPICHOVÁNÍ KONEČNĚ LÁSKA HOUSE A CUDYOVÉ VYŠLA NAJEVO, ZKRTÁTKA MOMENT NA KTERÝ JSME VŠICHNI ČEKALI OD ZAČÁTKU SERIÁLU. NAVÍC VELMI EMOTIVNÍ ZÁCHRANA ŽENY UVÍZLÉ POD HROMADOU SUTIN, BOHUŽEL S TRAGICKÝM KONCEM.

plakát

Dr. House - Volba (2010) (epizoda) 

MIDNIGHT TRAIN TO GEORGIA V PODÁNÍ CHASE, FOREMANA A HOUSE MĚ POBAVILA ZATÍM NEJVÍC V CELÉM SERIÁLU.

plakát

Dunkerk (2017) 

VLASTNĚ VŠE OD REŽIE AŽ PO HUDBU BYLO SKVĚLÉ, AŽ NA ... SCÉNÁŘ, KTERÝ MI PŘIŠEL ZDLOUHAVÝ, PŘÍLIŠ ROZVITÝ, NEPOCHOPIL JSEM SCÉNU S CILLIANEM MURPHYM, SNAD CELÝ DĚJ SE KONAL NA JEDNOM POBŘEŽÍ, AŤ UŽ NA SOUŠI,VODĚ ČI VE VZDUCHU A HLAVNĚ TO NEMĚLO HLAVNÍHO TAHOUNA, POUZE NĚKOLIK VEDLEJŠÍCH NEVÝRAZNÝCH POSTAV. PODRUHÉ UŽ TO VIDĚT NEMUSÍM :(

plakát

Americká krása (1999) 

LESTER BURNHAM: ,,CÍTÍM SE JAKO BYCH BYL V KOMATU DVACET LET A TEĎ JAKO BYCH SE PROBUDIL . " NAPROSTO BEZCHYBNÝ SCÉNÁŘ, CO MÁ HLOUBKU, SKVĚLÁ REŽIE, HERECKÉ VÝKONY, HUDBA,  NO PROSTĚ VŠE BYLO TAK JAK MĚLO BÝT, ALE ZÁROVEŇ VELMI DEPRESIVNÍ SNÍMEK, A ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD TOHO JAK KONČÍ VĚTŠINA VZTAHŮ V RODIČOVSKÉM VĚKU. ČILI OTÁZKA ZNÍ, JAK TO ZMĚNIT...???

plakát

Zoolander (2001) 

ASI NEROZUMÍM MÓDĚ.. :/

plakát

Dr. House - Od pěti do devíti (2010) (epizoda) 

JEDNA Z NEJLEPŠÍCH EPIZOD SERIÁLU, VĚNUJE SE NETRADIČNĚ NE HOUSEOVI A TÝMU, ALE CUDYOVÉ, JAKOŽTO NEKOMPROMISNÍ ŘEDITELCE NEMOCNICE A ŠÍLENÉMU TLAKU KTERÉMU JE V TÉTO PRÁCI DENNĚ VYSTAVENA, ALE VŠE SE V DOBRÉ OBRÁTÍ, JAK UŽ TO V  SITCOMECH BÝVÁ.

plakát

Rodina na baterky (2021) 

HODNOCENÍ 80% JE VÝSMĚCH, ZA TUHLE KÝČOVITOU, DĚTSKOU PÍČOVINKU S JEDNODUCHÝM A PŘEDVÍDATELNÝM DĚJEM. S UTRPENÍM JSEM TO CELÉ PROKLIKAL A LITUJU ZTRACENÉHO ČASU, KTERÝ JSEM TOMUHLE VĚNOVAL. JEDNU HVĚZDU DÁVÁM ZE SOUCITU, ZA OBČASNÝ SUCHÝ VTÍPEK. :(

Ovládací panel

Reklama

Reklama