• Krátkometrážní

Žába k zulíbání (2002)

Rachel si to tady, myslím, fakt užila. Slušná komedie, i když Schneider je nechutný idiot.

Zkrocená hora (2005)

Nejsem homofob, trocha té homosrandy neuškodí, ale tady je to bráno tak sakra vážně, že to na mě místy bylo už moc (viz "stan").

Ken Park (2002)

Divný hnus bez účelu. Nebylo mi u toho dvakrát příjemně.

Matrix Reloaded (2003)

Pekelná předehra pro Matrix Revolutions.

Transformers 3 (2011)

"Jenom" slabé 4* :( Nevím, čím to je, v podstatě bych nic nevytkl, ale tak nějak mě to emočně úplně minulo - byl jsem chladný jak kámen (jako protiklad bych uvedl scénu z jedničky, kde "loví" Bumblebeeho - to byla aspoň citovka). Husinka se dostavila jenom 1x a to už ani nevím při čem (!) a vlastně jsem se celé dvě a půl hodiny jenom "díval". Dabing ubral na emocích, ale katastrofa to nebyla. Rosie je ozdoba, ale nesere, Shia je skvělý a efekty TAK dobré, že už ani nevíte, jestli je to ještě CGI, nebo reál. A v tom to asi bude. Člověk si tak zvykne, že už ho ani sebelepší vizuální nářez nerozhodí... a to je hrozná škoda. TF3 jsou prostě vizuálně tak dobří, že líp to už nejde. Absolutní TOP kombinace herci + nereálné postavy. A za to dávám 4 hvězdy. PS: Megatron v kápi je badass jak prase!

Troja (2004)

Když nalistujete ve slovníku pojem "promrhaný potenciál", bude tam Troja. To mohla být taková šleha! Věřím, že kdyby Troju natočili dnes, po seriálech jako je Řím nebo Spartacus, byla by to jiná liga.

Daredevil (2003)

Nejlepší z celého filmu je asi zobrazení Murodockova vnímání světa bez možnosti vidět.

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Takeshiho hrad pro náročné. Nemilosrdná soutěž, která prověřuje vaši fyzičku... i psychičku :)) Šel bych tam hned!