SaMaeL98

SaMaeL98

Česko
Milovník filmů

1 bod

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Kimi no na wa. (2016)

  Už jen těžko najdu něco lepšího. Tento film ve mě zase něco zanechal. Pan Šinkai prostě umí najít ten bod zlomu, kdy se z obyčejného anime záležitost mění v něco, na co nikdy nezapomenu. Animace nádherné, příběh strhující, konec se slzami. Hudbu mám už v telefonu a co se pokračování týče... ani ho moc nechci. Skončilo to krásně... Pokud někdo má o šťastném konci pochyby, nedával pozor během filmu.

 • poster

  Koe no katači (2016)

  Je úžasné, jak anime dokáže vyjádřit tolik emocí. Několikrát stekla slza, neustále napětí... a na konci prázdnota... jakožto zazobaný a znuděný hošík si objednávám všech 7 komixů. :3

 • poster

  5 centimetrů za sekundu (2007)

  Nádherné! Tento film mě nejen rozbrečel, obměkčil, ale také ve mně něco zanechal. Dohromady pouze 3 hlavní postavy, které stačí k vytvoření dokonalého snímku. Nejhorší jsou ty konce... a v tomhle případě je konec opravdu něco, přes co se těžko přenáší... Tak se pozná mistrovské dílo.

 • poster

  Hrob světlušek (1988)

  Naprosto šokující, dechberoucí a neskutečné. Krásné nebo super... to opravdu nikdo říct nemůže... v tomhle případě fakt ne... krásné na tom nic nebylo... Ukáply slzy, ale nebyly to slzy typu Your Name nebo Silent Voice... spíše slzy zoufalství... Hodnotím to jedním slovem: Neskutečné.

 • poster

  Hoši o ou kodomo (2011)

  Proč jsem na takovéhle zázraky nenarazil dříve. Japonské anime filmy nikdy nezklamou... Styl animace je naprosto super, ale co je nejdůležitější... je ta atmosféra, příběh, pocity... V tomhle Japonce nikdo netrumfne!

 • poster

  Tamačina love story (2014)

  Po ne příliš zajímavém Tamako Marketu bylo tohle příjemné pozdvižení. 100% je to tím, že kuře dostalo pouze jen malou roli na začátku... Vážné kolegové z Japonska... do roztomilého a zamilovaného seriálu/filmu mluvící ptáci nepatří. Kawaii, postavy na daleko lepší úrovni než v seriálu... Super zážitek!

 • poster

  Kokoro ga sakebitagatterunda. (2015)

  Anime filmy nikdy nezklamou (mluvím o filmech, seriály vždy toto pravidlo nedodržují). Klasická atmosféra střední školy, láska, překážka, pocity, krájení cibule u mých očí... Jasných 5 hvězd.

 • poster

  Kumo no mukó, jakusoku no bašo (2004)

  Bomba, bomba, prostě bomba od nejlepšího vlakového režiséra!

 • poster

  Zahrada slov (2013)

  Další ze Shinkaiových úchvatných děl!

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace