Ichabod

Ichabod

Martin Zídek

okres Praha
Filmoholik

16 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  The Grand Tour (TV pořad) (2016)

  Někdo by namítal, že už to není moc o autech. Nebo, pokud něco děláš půl života, možná je čas na změnu. No já osobně Clarksonovi fandím. Baví mne, že nedospělost a hravost chlapa s neomezenými prostředky může bavit tolik lidí, že po odchodu z už tak lukrativního BBC si ve druhé sezóně s Amazonem může kreslit ještě více penisů na palubním počítači ve voze od Tesly. Ruku na srdce, herečky si stěžují na to, že berou méně než chlapi na stejně výrazné roli. Nikdo by nesledoval 60ti letou herečku a zrovna tak ani třicetiletou s přifouklýma prsama a rty tak dlouho. Lidi baví právě ta hravost co téhle známé trojce nechybí a pokusy o moderátorky se Clarkson ani nesnaží vejít se do všech těch šablonek na vyváženost a politickou korektnost. Ćím více za hranou pořad je, tím lépe udržuje publikum což nepůjde trumfovat do nekonečna, zatím ale vše v maximálním pořádku. Druhá sezóna TGT je stejně dobrá jako ty poslední od Top Gear v původní sestavě. Naopak Top Gear jsem přestal sledovat po první sezóně s "Joeym". Boys will be boys.

 • poster

  Top Gear (TV pořad) (1978)

 • poster

  Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

  Tak tenhle pořad mne po letech opravdu zaujal na českých kanálech. Zdeněk sice není Gordon Ramsay, ačkoliv slovník mají přibližně na stejné úrovni ale právě ta normálnost a realističnost, že se "tam někde" můžu najíst i já mne baví a někdy děsí. Těžko říct jestli tomu tak bude i do budoucna ale některé díly mne fakt pobavily.

 • poster

  DVTV (TV pořad) (2014)

  Asi nejkvalitnější nejen politické debaty je možné sledovat pouze a bohužel online. Pokud by takovéto rozhovory na úrovni běželi na veřejnoprávní stanici, mělo by pro mne smysl ji sledovat (o ostatních odpadových kanálech nemá smysl se rozepisovat). Rozhovory pana Veselovského s panem Ovčáčkem jsou neskutečný adrenalin, co předvádí Veselovský nebo Drtinová je opravdu maximálně soustředěný a zároveň se s žádnou otázkou ničím nesrající výkon. Smutné, že kvalitní moderátoři před homopruty jako Moravec nebo mnohem slabší moderátoři zpráv ČT dostali přednost před odpadlíky z DVTV.

 • poster

  Re-Play (TV pořad) (2009)

 • poster

  MovieZone Live! (TV pořad) (2010)

 • poster

  Odvážné palce (TV pořad) (2009)

 • poster

  Conan (TV pořad) (2010)

 • poster

  Operace Izrael (TV pořad) (2014)

  Pár dílů je venku a už teď to žeru. Výborně natočená a okomentovaná věc, kde naší český trojce nejde nefandit. Hodně doporučuju. Tohle je reality show jak má být a všech účastníků si vážím.