major.warren

major.warren

okres Český Krumlov
student , milovník dobrého filmu

18 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  MasterChef Česko (TV pořad) (2015)

 • poster

  StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)

 • poster

  Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990)

 • poster

  Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

  To je pořad pořadů. Zdena je borec i když někdy je to komedie. Umí být neuvěřitelně lidský. Není to zlý člověk a dokáže udělat z relativně lehkých surovin perfektní jídlo. Nejlepší kuchař v České republice. Nejlepší restaurací byla jednoznačně Westy v Hodoníně. Nejhorší pak Bohéma v Brně a Bílý koníček v Táboře. Zdena má tolik hlášek, že člověk nedokáže říct, která je nejlepší. U mě to nejlepší hodnocení. Super pořad, který každému něco přinese:-).

 • poster

  Chcete být milionářem? (TV pořad) (2000)

 • poster

  Mistři zastavárny (TV pořad) (2009)

  Zajímavý a naučný pořad, který pobaví a hodně se toho z něho dozvíte. Moc rád bych se někdy do zastavárny Gold Silver podíval. Ze všech čtyř pánů mám nejraději Richarda Harrisona neboli Staříka. Má nejlepší hlášky. Rick je zase nejchytřejší. Corey nejodvážnější a Chumlee zase nejhloupější, ale je sním velká sranda. Hodně jsem se z tohoto pořadu dozvěděl a myslím, že ze všech těch amerických hloupostí jako Válka skladů a podobně jsou Mistři zastavárny vynikající pořad. Musím pochválit i český dabing. Všichni jsou nadabováni skvěle. U mě hezké čtyři hvězdičky:-).

 • poster

  MasterChef Junior (TV pořad) (2013)

  No, prostě skvělé! Ramsay, Bastianich a Elliot jsou skvělí a ty děti taky. Koukám na každou sérii a není, co vytknout. To co umí tyhle děti, by se měla většina kuchařů na světě učit. Vynikající a kouknu se mnohem radši, než na českou verzi, která však v letošním podání s Forejtem, Kašpárkem a Punčochářem má konečně něco opravdu do sebe:-).