Cinematrix

Cinematrix

Filip Příhoda

Česko
Filmy sleduji už od plenek.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 30.5.2020  22:49
    1BR (2019)

Američani v tomhle psychologickém dramatu docela slušně prezentují myšlenku komunismu. Ona idea je to zajímavá, že jeden bude rovným dílem pomáhat druhému a všichni se budou mít dobře, ale to vše na úkor svobody. Tady se utvořila sekta, která neposlušného člověka přibila ke zdi mastnejma hřebíkama z OBI, zatímco komunisti mu uzavřeli hranice, což mi přišlo hygieničtější, ale ve výsledku stejně padlý na hlavu. Toho člověka pak odmontujou a on je poslušnej a je tý sektě vděčnej, a když má stále nějaké pochybnosti, tak mu vypíchnou oko, aby měl jasněji. A kdo stále neposlouchá, tomu propíchnou ušní bubínek pro změnu hřebíkem z Hornbachu. Natočené to nebylo špatně, docela mě zajímalo, jak to skončí, protože hlavní hrdinka si po celou dobu zachovávala, vzhledem k situaci, do které se dostala, určitou část racionálního myšlení.

• 26.5.2020  12:02
    Výjimeční (2019)

Těch, kteří chtějí nezištně pomáhat čistě pro lásku k bližnímu svému, není mnoho. V tomto filmu jsou to samozřejmě v první řadě židi, u nichž je to tak nějak dané tím, že mají načtený starý zákon, ale Francouzi tam sofistikovaně foukli i černocha, kterej vypadá, že má načtený tak akorát nový komixy. Ten taky ve filmu dělá největší průsery, aby to bylo pro normálního diváka stravitelnější. Romantické linky tam moc není, aby bylo zdůrazněno, že autisti a jim podobní pacienti jsou kazišuci. O to víc ale vyniknou dojemné momenty. K naprosté dokonalosti se tam o bližního svého mohl kromě žida a černocha starat ještě asiat, muslim, cikán a lidožrout, jak tomu bývá v rasovém zastoupení u dnešních moderních snímků, ale na to Francouzi už moudře hodili bobek. Mám rád tyhle typy filmů, které jsou zásahem do mého dnešní dobou otupělého srdce a teď si jdu zase s klidným svědomím pustit nějaký brak, samozřejmě až poté, kdy koupím obrovskou kytku a navštívím svou matku, abych zjistil, jak se jí daří.

• 25.5.2020  22:40

Celkem solidní pohled na asociálního debila, kterých jsou plné české hospody. Je jednodušší udělat 200 kliků denně a dát si jméno Vandam, než vystudovat školu. My všichni debilové přeci víme, že vysokoškolskym diplomem nikoho neumlátíme. Také je dobré dát přes držku někomu jen tak pro formu, aby lépe fungovala následující disputace s podobně raženými inteligenty v oblíbené hospodě, kde je respekt více, než cokoli jiného. Přeci si nenecháme srát na hlavu. To, že víme hovno, to nevíme, protože víme hovno, cítíme se ukřivdění a protože nemáme naštudovábo, pouze naposilováno, tak to řešíme rvačkou. Celkem smutný, ale pravdivý pohled na českou spodinu, která náš stát opravdu daleko neposouvá.

• 23.5.2020  21:18

Ruskej Ivan peláší, co mu síly dovolí, přes hory a přes doly, aby předal depeši, na sobě kazajku má buvolí. V patách má obrovskou přesilu parthských borců (napočítal jsem nejméně 3), takže o souboje není nouze (napočítal jsem nejméně 3). Ty souboje byly choreograficky podobný, jako když jsem v mateřské školce přetáhl po bembeřici učitelku gumovym mečem, protože se mi nechtělo po obědě jít spát. Kdyby mi tenkrát mohla pustit tenhle skvost, usnul bych hned. Ono co taky chtít od velkolepého historického filmu o římské legii obklíčené uprostřed arménských hor, když tam hraje deset herců a z toho 9 blbě. Navíc ten jedinej, kdo tam hraje dobře, je Mickey Rourke, ale ten má zase blbou roli.

• 23.5.2020  08:22
    Light from the Tower (2020)

Mnohem záživnější horor, drama i komedie než tohle je sledování starců na bingu. Tam se aspoň bojíte, že někomu prdne rozčilením cévka a zasmějete se, když se losujou čísla a půlka těch gamblerů na to nevidí a ta druhá to zase neslyší. Ale zpět k filmu; Alexander Wagner tu točil jiného samozvaného režiséra, jak točí amatérskej film v jedné místnosti nějaký chaty (asi jeho), kde zoufalí neherci replikují několik nezáživných dialogů. Tady casting vyšel na výbornou, protože ty amatéry hráli amatéři, takže podali věrohodnej výkon. Rád bych pana Wagnera upozornil, že by vůbec nebylo špatné, kdyby měl film nějakou závěrečnou pointu či gradaci a neskončil jenom proto, že mu došel filmový pás. Jedinej klad je ten, že tam jedna holka měla docela hezký nohy, jaký už bych na bingu asi těžko hledal.

• 8.5.2020  10:05

Začátek byl celkem zajímavej, ale pak neatraktivní herci a herečky začali pohřbívat atraktivní námět i prostředí a ke konci jsem se v tom začínal ztrácet jako filcka v podpaždí Yettiho. No, a ten teplej Hongkong v podání skřeta Jimmy O. Yanga byl přímo otřesnej a ten blb furt ne a ne zhebnout. Zajímavej byl snad jedině Michael Rooker coby detektiv s mačetou, ale i na něm bylo vidět, že se za tu roli stydí, protože si tam zřejmě připadal jako dlouhej chlup, kterej leze z kalhotek ledabyle oholený prostitutky.

• 30.4.2020  23:30

Fuj, tak nesympatickýho herce v hlavní roli aby jeden opravdu pohledal. Má i hnusnej vkus na ženský, neni vtipnej, prát se neumí, nosí bídnej outfit atd... no prostě prototyp všeho, co ve filmu nechci vidět, abych mu fandill. Ve vedlejší roli bych ho chápal pro ponaučení, jako že i tací jsou mezi námi, ale trápit se s tim 94 minut mi přijde smutný, i když se vrátí z budoucnosti, aby se sám před sebou varoval. Von je totiž uplně blbej i starej, když se setká se sebou samym jako s mladym. Sice sám sebe pomocí cestování v čase na spoustu věcí upozorňuje, aby se měl líp, ale nevěří si, že ten dědek je on a v tom je celej zakopanej pes. Pokud si člověk nevěří, tak mu nepomůže ani stroj času. On si pak nějak nakonec uvěří, ale stejně mu nefandíte, protože má hnusnej vkus na ženský, neni vtipnej, prát se neumí, nosí bídnej outfit atd...

• 30.4.2020  14:03

Podle zdejšího hodnocení jsem čekal megahovadinu, kterou si dám večer místo prášků na spaní a ani ji nebudu komentovat, protože ji nedokoukám, ale nakonec jsem to dokoukal a ráno jsem kvůli tomu zaspal. Sice když došlo na akci, tak se tam kluci i holky fackovali jak Laurel a Hardy a stříleli po sobě kapslíkovkama, ale to jsem ošetřil tim, že jsem si dal víc zvuk. Navíc hečky byly docela sexy, což už dnes v levnějších kouscích taky neni úplně módnim hitem a Guy Pierce i Devon Sawa jsou celkem sympaťáci a tak nějak tam toho maršála a padoucha zahráli, že se při troše snahy dalo poznat, kdo je kdo. Sice se tam ten Guy nemusel líbat s barmankou, když padouch vedle startoval motorku, aby mu vzal dráhu, ale co, já bych se s ní za těch pár korun líbal taky, když to režisérovi nepřišlo blbý.

• 29.4.2020  09:07
    Pod vodou (2020)

Horor Pod vodou má naprosto výstižný název, protože se to celý odehrávalo pod vodou. Dokonce i české distributory to tak zaskočilo, že název Pod vodou přeložili jako Pod vodou. Osobně bych tomu možná dal název "Nic neni vidět", jelikož to bylo celý ve tmě a divák to sledoval spíš jako rozhlasovou hru. A když už občas něco vidět bylo, tak tam v tý laboratoři pod vodou hned vypadly pojistky. Pak se tam taky hodně pohybovalo z bodu A do bodu B a následně z bodu B do bodu A, aby se z bodu A vycestovalo do bodu C a kde nevypadly pojistky, tam zas skomírala baterka. Herecké obsazení to mělo docela dobré, ale co je to platné, když jim nebylo moc vidět do obličeje, a když bylo, tak si hned nasadili skafandr, protože se to celé odehrávalo pod vodou. Určitou dávku napětí to ale určitě mělo, protože divák, lačnící něco vidět, je pořád v permanentnim strachu, kdy zas vypadnou pojistky a on opět uvidí hovno.

• 29.4.2020  08:46

Elijah Wood s knírkem vypadal jak polskej pornoherec. Ještě že mu na začátku aspoň ulítnul ten hroznej klobouk. I tak jsem měl ale problém mu nějak fandit, protože tenhle nekňubácky vypadající malej hobit se prostě do hlavních rolí nehodí. A už vůbec ne do rolí, kde má svejma ručičkama o tloušťce nohou záchodovýho pavouka někomu namlátit. Rozhodně se nejednalo o žádnej horor, protože napětí to mělo menší, než guma v teplákách od Vietnamců a čim víc se to snažilo šokovat, tim víc to bylo stupidnější. Je to škoda, protože začátek byl super a Stephen McHattie byl v úvodu naprosto dokonalej.

• 28.4.2020  13:43
    Guns Akimbo (2019)

Maličkýmu Danielovi Radcliffovi v nevábnejch spoďárech padouši přišroubovali k rukám obrovský pistole. A to doslova! Dlaně i každej prst mu projeli šroubem takovym způsobem, že si nedokázal nasadit ani kalhoty bez hrozby toho, že si ustřelí koule. Normální člověk by si takhle zmrzačenej nedokázal vymáčknout ani tejden zrajícího beďara. Daniela nic nebolelo, kalhoty mu nasadil bezdomovec před barákem, ten samej bezdomovec mu dal na posilněnou 3 měsíce prošlej párek, protože Daniel nesnídal a před nadcházející akcí mu patřičně vyhládlo. V patách mu totiž byla mega hustá anorektická zabijačka, která unesla větší arzenál zbraní, než sama vážila, protože nejedla prošlý párky. Zní to hrozně co? Ale kupodivu to fungovalo, Daniel byl skvělej a vůbec se nebral vážně, stejně jako celej film. Perfektně jsem se u toho odreagoval.

• 26.4.2020  17:39

Slušná práce na to, že šlo jen o produkci od společnosti Netflix. Podobnej téměř filmovej kousek bych čekal spíš od HBO, ale je dobře, že tyto streamovací společnosti mají mezi sebou vzájemnou konkurenci; alespoň neusnou na hrách o trůny. Chris Hemsworth to solidně drtil, akce bylo dostatek, jen mi tam nesedla kamera, kterou tady všichni chválej. Podle mě byla nepřehledná, chyběla tomu statika, byla se zbytečnejma žlutejma filtrama, asi pro zvýšení pocitu autentičnosti, ale i tak se to dalo. Mělo to i dojemnější pasáže k zamyšlení, či lépe pasáže, na který u akčního filmu sere pes, ale díky nim se to líbilo i mojí partnerce. Co se týče konce, byl přesně takovej, jak to začalo v úvodní scéně a nechápu, proč má scénárista na začátku potřebu vyzradit to, jak to skončí. Mně osobně to ve filmu vadí, protože jsem ochuzen o moment překvapení. Tady jsem byl maximálně překvapen, že jsem překvapen nebyl a koncem by byl zaskočen jen divák debil. Škoda, potenciál to mělo i na 5 hvězd.

• 15.4.2020  15:12
    Trick (2019)

Celý je to sice děravý a levný jak síťka na mejdlo u nás v drogerii, ale je tam snaživej zabiják s nožem a fůra přitroublejch teenagerů, takže o zábavu na nudné pondělní ráno v práci je postaráno. K tomu je tam ještě takovej pomalejší černej policista, kterýmu klidně můžete trošku fandit, protože o co víc je blbější, o to víc je houževnatější. On je v podstatě krutě houževnatej i ten zabiják a s tim nožem to umí líp, než Zdeněk Pohlreich když krájí cibuli do leča. Sice to má uplně debilní pointu, ale to je fuk, protože ta je až na konci a to už má tenhle slasher svůj účel, kterým je zabavit průměrně náročného hororového diváka, splněný.

• 15.4.2020  14:24

Ben se do role stavebního dělníka s urputnym nasazenim a každodenní obětavostí pro svého největšího koníčka, kterým byl alkoholismus, výborně hodil. Škoda jen, že jeho obličejová mimika mu nedovolila zahrát víc než jen půl promile, přičemž podle vypitýho množství měl často pod kulichem i tři. Ale Ben neni žádnej blbec, tak si nechal narůst plnovous, aby to nebylo tak vidět. Co se týče příběhu samotného, ono se u sportovních filmů moc z klasické šablony vybočit nedá a záleží tedy jen na jednotlivostech, které zde byly velmi citlivě napsané a celkově to bylo i kvalitně zrežírované. Čtvrtou hvězdu přihazuju za závěr, kterým dal Gavin O'Connor rozhodujicí koš všem podobně laděným sportovním filmům s klišoidními konci.

• 15.4.2020  12:12
    Sea Fever (2019)

Režisérka Neasa Hardiman vypotila koprodukční horor tím, že vybrala šest levnejch herců z pěti různejch zemí (zajímalo by mě, jak se spolu domluvili) a navíc k tomu sesmolila vlastní cca 5 stránkovej bezdějovej scénář se slizem v hlavní roli. Zprvu jsem tomu chtěl dát silnější odpad, ale pak jsem se nad tim zamyslel a dávám slabší 2 hvězdy, protože ta nesympatická posádka začínala konečně vymírat, poněvadž herci se asi potřebovali z toho nudného natáčení vrátit dřív domů, jelikož někteří to měli na natáčení přes půlku zeměkoule.

• 11.4.2020  14:25
    The Dare (2019)

Hlavní představitelé v hororech snad nikdy nekoukaj na horory. Vždyť je přeci jasný, že když udělám někomu masáž plechovym kýblem, tak ta masáž nekončí odlitkem padouchova výtlemu na tom kýbli, ale končí pečlivou kontrolou zástavy srdce; popřípadě oddělením padouchovy hlavy od jeho padoušského těla a oboje pak spálit. Jsme-li sentimentální, můžeme si v garáži schovat ten kýbl. Ovšem ve všech hororech je to furt jak u blbejch. Tam postupujeme podle osvědčeného návodu: nasraného padoucha jen tak naťuknem, abychom mu moc neublížili, pouze ho ještě víc nasrali a pak jsme se nestačili divit. V tomto hororu jsou všichni tak debilní, že se drží přesně toho, co jsem výše popsal, takže jim sice vůbec nefandíte, ale zase se nemusíte bát, že by padouch, kterému ze zoufalství začnete fandit, zhebnul jako první. A to je dobře, protože se tak dočkáte parádního gore, které přináší i některé novinky, které jsem zatím nikde neviděl.

• 11.4.2020  10:31

Říkal jsem si, že by to nemuselo bejt zas tak hrozný, když tam hraje "Džatlof" a tak jsem si to pustil. Zhruba v půlce jsem se musel podívat, kdo že je to ten režisér Reed Morano, kterej vůbec nemá cit pro pořádnou chlapskou akci a helemese: ona je to ženská. Jedno se jí ale musí nechat, nějaké ty akčňáky od úspěšnějších kolegů nakoukat musela, protože sem namatlala od všeho trochu. Akorát s tou padesátikilovou vyzáblotinou coby zabijandou rychlokvaškou už to trošku přehnala. Ale je pravda, že Blake Lively to zase dohání svou výškou a myslím si, že i bez výcviku by hravě sundala třeba Toma Cruise, který je o 8 cm menší a ani by se u toho nemusela klepat kamera, stačí, že by se u toho klepal Tom. Co jsem na tom ale ocenil nejvíc, když už nic, tak to byla docela dobře zvolená hudba, ale to je v dnešní době málo...

• 11.4.2020  10:07

Ta "Skinhead O'Connor" v hlavní roli byla fakt rozporuplná. Nejdřív odmítne šanci na doživotí a radši si zvolí smrt na el. křesle a potom bojuje o holej život včetně svý holý hlavy jak vzteklá. I když vzteklá vlastně zas tak moc né, spíš jen tak lážo plážo sem tam někoho sundá a mezitím vzpomíná na pláž, kde se na ni chechtá nějaká zmoklá bába. Asi jsem si někde uprostřed musel dáchnout, pač jsem věděl piču, co to mělo jako znamenat. Dívat se na to ale dalo, kamera zas tak hrozná nebyla a od půlky se to tam různě mydlí a pobíhá se sem a tam, co interiéry několika pronajatejch chodeb věznice dovolej a pro citově labilnějšího diváka je tu připraveno i pár ronicích momentů, takže ty dva pruhy na pyžamu to dá :-D

• 10.4.2020  07:38
    Neviditelný (2020)

Obsadit do hlavní role takhle nepohlednou herečku, to se divákovi prostě nedělá. Osobně jsem chvílema nevěděl, jestli se nedívám spíš na nenalíčenýho travestitu. Celý film tak postrádá smysl, protože tomu, že se pohledný a inteligentní milionář zakouká do něčeho takovéhleho a ještě s tim chce mít dítě, tomu může uvěřit snad jen Enšpígl. Navíc jsem nepochopil, jak se můžete mrtvému po pár týdnech dovolat na mobil. Mě by můj operátor měl někdy sto chutí odstřihnout ještě za živa (i když to je asi oboustranné :-D).

• 8.4.2020  19:04
    VFW (2019)

"Jsem klasický béčko, bereš to?" promlouval na mě film už v úvodních titulcích a já mu odpovídám: "Tak se předveď," a pohodlně se usadím v křesle s pleškou piva. "Né, že se u toho vožereš a usneš a pak nám mrdneš mdlý hodnocení", pokračoval film úvodní scénou plnou dědků kolem sedmdesátky, popíjejících v baru, kdy jeden z nich dokonce hulil. "Vydrž do konce, mladej, a dostaneš vod tohohle filmu takovou prdu, až ti ulítne límec." No, límec mi sice neulítnul, protože jsem to nesledoval v kabátu, pouze v rauši, ale dědci měli pravdu, ke konci jsem jim fakt kurva fandil, protože ta záplava přesily, který museli nakonec čelit kvůli jedný krávě, který poskytli azyl v baru pro seniory, to byla fakt síla.

• 8.4.2020  18:46
    Lov (2020)

Betty Gilpin předvedla tak strašnej hereckej (nebo co to bylo) výkon, že mě tím úplně zblbla. Hned všechno věděla, každýho hned odrovnala a přitom u toho házela držky jako domorodec s hubou plnou listů koky. Tak mě to začalo bavit, protože tohle jsem ještě neviděl. Zkazil mi to na závěr až druhej domorodec s hubou plnou listů koky, což byla Hilary Swanková, která se tak ale díky své stavbě čelistí tváří normálně a i v komedii se snaží získat oskara za vážný výkon.

• 31.3.2020  15:48
    Bloodshot (2020)

Podle mě to bylo skvělý. Já už prostě nevim, co dnešní divák, který jen pasivně něco sleduje a aktivně kritizuje, chce. Ať si to ten chytrák, co píše na ČSFD, zkusí sám, v padesáti někam popoběhnout a do něčeho trošku kopnout jako Vin Diesel, já osobně to vidět nechci. A ani číst to nechci, protože popoběhnout je jedna věc a naučit se gramatiku druhá. Akce tu podle mě byla slušná, příběh tu bude hledat jen debil, který si spletl žánr a dokonce jsem četl komentáře, že kdyby Diesel udělal roznožku, tak by to mělo úroveň filmů s VanDammem, takže poteš prdel nad zdejšími sofistikovanými komentáři. Uvědomte si, že není jen série Rychle a zběsile, na kterou stejně tak rychle a zběsile píšete komentáře, ale buďte sami sebou a dejte prostor svému názoru!

• 12.3.2020  09:16
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Původní polský polorachitický představitel zaklínače Michal Žebrovský nám v seriálu místo akce ukázal žebra. Nabušený Henry Cavill nám v nové verzi ukazuje to, že zaklínač není Somálec, což je chvályhodné, ale co je to platné, když tam má jen vedlejší roli, což je první kámen úrazu. Když se těším na seriál se zaklínačem, chci ho mít na plátně, nikoli jen v podvědomí. On se tam ten Cavill sice občas mihne, ale jen pro to, aby dal prostor plejádě levných, nesympatických herců včetně kurevníka s loutnou Marigolda, který byl pro mne dle knižní předlohy něco jako polobůh, tady ho však Joey Batey ztvárňuje jako polodebila. Škoda promarnéného potenciálu, nový Pán prstenů se v žádném případě nekoná, takže jdu oprášit PS4, kde zaklínač z obrazovky nesleze, má to hlavu i patu, temnou atmosféru, parádní akci a napětí, srozumitelný děj a neskutečně cool zaklínače, zkrátka všechno, co seriálu Netflix tak trošičku vdechnout nedokázal. A co mě taky ještě nasralo, je to, že hlavní devizou zaklínače jsou dva meče, jeden na boj muže proti mužům (zaklínač to totiž vždycky natře přesile - kromě jedné scény nikoli však v tomto seriálu) a druhý stříbrný na boj proti příšerám. Tady má jen jeden, ani nevíme, který z těch dvou to je, protože na druhý asi už nezbyly peníze anebo se s nim superman Cavill nechtěl během natáčení tahat.

• 21.2.2020  01:00
    Irčan (2019)

Moc mě to nebavilo, ale to je můj problém. Asi mě nasralo, že Scorseese kritizuje Marvel, přičemž Marvel ani neví, kdo je Scorseese.

• 10.2.2020  01:03
    Parazit (2019)

버지니아 영화

• 4.2.2020  19:15
    Maják (2019)

Já tyhle umělecký filmy prostě žeru. Diváka zbytečně neruší děj, klidně si u toho může bez pauzování odskočit, protože každej záběr trvá několik minut a vy si tak můžete dosytosti vychutnat například úchvatnej hereckej výkon Roberta Pattisona při ztvárnění muže vykonávajícího velkou potřebu. Děvčatům se jistě bude líbit pohled na to, jak si Robert artově honí lofase a fajnšmekři zase jistě ocení ozvučení, při kterém krásně vyniknou prdy, deroucí se z unavených podvlíkaček božského dědy Dafoea. Když k tomu ještě připočtu, že je to celý černobílý a v okulahodícím 4:3 formátu, pokoušejí se o mne euforické mdloby.

• 3.2.2020  22:59
    The Room (2019)

Olga Kurylenko sice moc hrát neumí, ale stačí dostat roli matky, která nemůže mít děti a hned tu máme Occarový výkon hodný každé ženy, která nemůže mít děti. To jsou pak emoce! ani k tomu neni potřeba herecká škola. Kevin Janssens taky moc hrát neumí, ale chce mít dítě, což na Oscara není, ale baví ho ho s Olgou dělat. Nebo alespoň tak mi to připadalo. Přestěhujou se tedy do baráku, kde by to dítě šlo dělat líp a v tom baráku je tajná místnost, která je tak tajná, že jí hned objevěj, aby se divák nenudil. Ta místnost plní přání a labilně výrazná Olga si hned přeje... ale to nechci prozrazovat. Důležité je, že od té chvíle to začalo být poměrně originální a to už jsem viděl hodně.

• 2.2.2020  23:15

Decentní, inteligentní; i když bych si spíš představoval spojení jako svěrák a ponk, či uhlíř a putna...

• 19.1.2020  12:07
    Rány (2019)

Vůbec, ale vůbec jsem nepochopil, o čem to jako bylo. To se mi taky ještě nestalo. Hlavní hrdina je celou dobu sjetej nebo přivožralej, nejlépe obojí a místo bílejch myšek vidí šváby. Má to jednoduchou přímou úměru: čím víc vožralej, tím víc švábů. No, a pak si režisér řekne, že už těch švábů bylo dost, tak to vypne a vy s údivem zíráte na závěrečný titulky.

• 18.1.2020  10:06

Taika Waititi přesně vystihl to, jak se z ustrašenýho kluka může stát idiot, když není správně sociolizovanej svými rodiči a do hlavy si místo toho pustí jako svého mentora Adolfa Hitlera. Námět je to rozhodně zajímavej, ale já ho opěvovat nebudu. Pasáže s fiktivním Hitlerem měly něco do sebe, sem tam to bylo vtipný až sofistikovaně fanatický, ale filmem mne pořád provázel pocit, že takhle přesně se rodí další zvrácenej opus na novýho ukřivděnýho maniaka. Kdyby to bylo celkově pojatý jako parodie, výborně se bavím, ale tenhle film mi kýžený pocit uvolnění nedal, protože ve chvíli, kdy jsem se bavil, začali tam umírat židi a já se styděl, že se tomu směju, protože to přešlo na vážnou notu. Zde je třeba si uvědomit, zda se chceme smát nebo truchlit, oboje dohromady mi v tomto podání prostě nesedlo, stejně jako se mi nezdál dobrý nápad vyvolat druhou světovou válku.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10