Maynard.

Antonín Vezekmín

okres Hradec Králové

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48
    • 14.6.2018  14:49

Tak tohle je pro mě velký překvápko. Stejně jako v Shawshanku si tady Robbins překvapil závěr filmů, kterej nemá obdoby. Celej film si myslíš, že všecko krásně prohlížíš, že je všecko jasný jako facka, ale ten konec, to tě semele. Stejně jako v Shawshanku. Kdyby měl film takle velký koule jako na konci, dal bych čistejch 5*, ale bohužel film nemá od začátku takovej spád a ani tempo. Přesto sem se krásně vžil do role učitele, kterej trochlí a kterej je těžkej profík na terorismus, což se mu nakonec stane osudným. Páč to na něj Tim se svým týmem pěkně ušijou. Moc pěknej netradiční kousek...

• 14.6.2018  14:40

Parádní režisérský počin Šteindlera, ale už ne tak hercký. Jeho výkon a grimasy by se daly srovnat s výkony Segala ve všech jeho filmech :o). One face show :o). Je tak hrozně málo filmů ze študáckýho prostředí, až se tomu divím. Je to obrovská škoda, páč každej z nás si to prožil a určo si každej z nás rád zavzpomíná. Tady je pěkně ukázáno jak si žili mádežníci v Práglu na gymplu. A taky jak si žil jeden sociolog, kterýmu se od základu změnil Svět. Hudba na svou dobu hodně odvážná a zobrazení např.punkáčů, hipíků a jinejch sociálních živlů taky pecka. Já nemusím Trojanovu starou, takže to je další z důvodů, proč nedám plnou palbu. Každopádně slušnej kousek, kterej už je taky starej jako metuzalém...

• 12.6.2018  20:35
    Tomb Raider (2018)

Původního Tomb Ridera sem neviděl, i přes to, že je to Angeliny zatím nejvýraznější role. No, tak sem se pustil do tohodle novýho. A udělal sem dobře. Není to sice žádnej extra super kousek, ale nechalo se na to koukat. Vytuhnul sem jen jednou :o). Dějově nic převratnýho, záporák slabej jako čajíček. Efekty samozřejmě kvalitka. A co oceňuju asi nejvíc, tak pointu příběhu. Že se to vlastně od rána tvářilo jinak než na konci... Původní díly si asi nechám ujít a tenhle už vidět nepotřebuju...

• 7.6.2018  17:55

V rámci otevření letošné sezóny sme s chlapcima navštívili letňák v HK. Jako, ten zvuk, když sedíš v druhý řadě je brutálně nahulenej, o mnoho víc než sme byli my :o). Po Rogue One sem byl hodně namlsanej na tyhle vsuvky do SW. Rogue je ale mnohem lepší kousek než tohle. Tomuhle tomu nějak něco chybí. Nevím přesně co, možná nějakej záporák, kterej by podle mě v podobných filmech bejt měl, ale tady vlastně není téměř žádnej. Ani mi nechyběly světelný meče. Ale chtělo by to víc vesmíru, to mi asi chybělo nejvíc. Nemůžu říct, že je to na koukání stejnej propadák jako v tržbách, což je pro mě nenopochopitelná věc. Asi sou lidi naštvaný z posledního dílu SW8. No, já na tohle po druhý jít nemusím, narozdíl od Rogue One. Mladej Solo se napoprvý a pravděpodobně i naposledy moc nepředved...

• 5.6.2018  15:55
    Černé zlato (TV film) (2018)

BuĎ se mi to zdá, nebo fakt prožívám "havířskej tejden" :o). Sice sem nemohl koukat uplně na celý, páč tady vedle mě někdo nemá zrovna rád havířský dokumenty (a Amálka ani Elišák to nejsou), ale i tak sem viděl skoro tři čtvrtiny tohodle dokumentu. Dokument taková ta klasika, sem tam rozhovor, sem tam černobílej záběr. Trochu mi tady va, že se zabíhalo i do soudních procesů, že to nebylo jen o těch katastrofách. Každopádně skvělý doplnění skvělýho filmu. Akorát teda ne moc pro holky :o)) Zdař Bůh!

• 4.6.2018  15:14
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Ondříček si dal pár let pauzu a pak natočí další pecku. Asi má rád točit filmy z 50-60. let, z dob totálního temna. Tady je to temno umocněno dolama, ve kterých se film odehrává. Je hrozně zajímavý čučet na příběh lidí, který žijí v městě, který se postavilo ze dne na den jen kvůli tomu, že tam je pod zemí uhlí. Práce havíře musela bejt neskutečně náročná, o tom asi nikdo nepochybuje. Já, kdybych se narodil v týhle končině, tak bych rači jel sockovat na nádr do Práglu, než žít v tomhle havířským městě. Depresivní, špinavá práce, ze který se mi dělá zle jen když to vidím v telce. No a tohle všecko Ondříček hodil do filmu, kterej se mu náramně povedl. Za mě jen trošku škoda, že od začátku je jasný, jak tahle balada dopadne. Asi nejvíc mě mrazilo z toho, když si Taclík našel v šachtě trubku se vzduchem, o kterou se krumpáčema a lopatama povraždilo několik havířů, brrr. Ve skutečnosti prej 30 lidí, to muselo bejt příšerný. No a pak se mi z toho zdají divný sny, páč sem prej zase šílel ze spaní :o). Taky klobouk dolů před hercama, který se museli naučit mluvit jak dementi :o))

• 29.5.2018  20:06
    Philadelphia (1993)

Zrovna včera sem to skouknul po Robinzonech a asi tak po 10 ti letech. Jako musím říct, že mi tenhle film stačí jednou za těch deset let. Páč je to hodně smutnej film, kterej ti nikdy na náladě nepřidá. Tady je to klasická Erbenovka - smutnej příběh s tragickým koncem. Když tak o tom filmu přemejšlím, tak je to jeden z mála, kterej je o AIDS, druhej "podobnej" je Klub poslední naděje, kterej má mnohem větčí grády a spád. Tady mě trošku mrzí, že Danzel není taky víc diskriminovanej :o). Tím by se kruh uzavřel a diskriminace by tak byla dvojnásobná. No, a taky mě tady doslova pije krev ta právnička, což je naprosto dokonale herecky zahráno. Něco jako Dolorez Umbridge nebo jak se ta růžová čubka z Harryho Pottera jmenuje :o)

• 27.5.2018  09:30
    Deadpool 2 (2018)

Tak jako velká paráda, no co ti budu povídat :o). U vstupu do kina sem si na sebe vylil celý pifko, takže to mám i s tokovým mini příběhem, kterej dobře dopadnul, páč sem měl v báglu i petku s pitím :o). Deadpool famózní, trochu sem se bál, toho, že se vyměnil režisér, ale i tenhle si s Deadpoolem mistrně poradil. Mazec je, že to je neskutečně nadupaný hláškama a džoukama a to se střídá s fakt smutnejma momentama. TAkže to není iba komédia, ale i naprosto vážná věc. Asi nejvíc se kino tlemilo, když mu dorůstaly nohy, to sem se fakt málem počů :o). A taky na konci, kdy cestuje časem a vodpráskne svou roli ve Volverinoj a Green Lanterna :o). To se fakt povedlo. Je vidět, že se Reynolds konečně našel a to, že si dělá prču z celýho Hollywoodu včettně ze sebe sama, mu náramně svědčí. Zatím není v plánu další pokračování, ale pokud si to udrží stejně vysokou laťku, nemám problém si na to zajít do kina :o)

• 22.5.2018  16:40

Tenhle rejža mě neustále utvrzuje v tom, že nedokáže z celkem hodně slušných scénářů vytvořit něco víc, něco extra zapamatovatelnýho. Vrchol byl, jak dojebal Hunger Games posledníma dvěma díly, tak slušnej námět a takle se to zazdí. Tohle je to stejný, špionážní film ze současnosti z ruskýho prostředí je neokoukaný téma, ale tím jak je to natočený, je to celý v pytly. Jediný, na co si vzpomenu za pár dní, tak je nahota Jennifer a taky vyslíchačský metody rusáků a vlastně i amíků. Asi každej člověk nakonec musí podlehnout tý bolesti, když ti strouhaj po plátcích maso z těla, bléééé. Jennifer dobrá, ale na svou velkou roli si ještě taky bude muset posečkat. Vidět už to nepotřebuju. A navíc du dneska na Deadpoola 2, takže mi tohle bleskurychle zmizí z hlavy :o)

• 15.5.2018  20:34
    12 Strong (2018)

Tak za prvý, je celkem zvláštní vidět Thora (což Hemsworthovi už nikdo neodpáře) s kulometem a na koni... Jo, čteš správně. Tady normálně vyjeli amíci se samopalama na koních jako někde za občanský válce v USA. V tu chvíli sem si říkal, že si snad dělaj prču, ale pak sem se nějako dozvěděl, že se to fakt stalo a že maj dokonce v USA sochu jak jede mariňák na koni :o). Jinak se jedná o celkem obyčejnej kosek bez nějakýho výraznějšího momentu, až teda na tu závěrečnou jízdu. Taky se tady samozřejmě objeví totální hepyend, ale to je prej taky pravda. No, buď jak buď, tohle si za tejden asi nebudu pamatovat a když, tak jen Thora na koni se samopalem :o)

• 15.5.2018  15:59

Tak když sem dal jedničce 5*, proč tomuhle nedat taky skoro čistou 5*. A je to tím, že mám slabost na roboty, no a co teprve roboty větší než vobrovský baráky? :o). Tenhle žánr mi prostě sedí. Dobře, že sem se nenechal odradit nízkým hondocením. Bitky v tomhle dílu mi přijdou mnohem přehlednější a vymakanější než u jedničky. Bohužel sem se tolik neztotožnil s postavama, ale o tom tenhle popkorňák fakt není. Tady je to vo tom pustit si film, přestat přemejšlet a čučet na to jak největší roboti co kdy byly nafilmovaný zachraňujou náš Svět. :o)

• 26.4.2018  16:11

Vostrá předpremiéra v Biu v HK se vyplatila. Jako jasný, sem zarputilej fanoušek Marvelu, vlastně mě nikdy nepřitahovaly víc jiný filmy. Ale tohle? Tohle je teda bomba! Trochu sem se bál toho, aby to nebylo přeplácaný, páč přecijen těch postav se tady skloubilo fakt mraky. Ale vůbec, krasně to do sebe zapadalo a nebylo tam toho moc. Tím spíš tam nebyly žádný zbytečnosti. Thanos zatím jednoznačně nejvydařenější záporák všech Marvelů. Ten to teda dává a diktuje tempo celýho filmu. Všechny ostatní postavy taky superparádní. Samozřejmě Iron man, to je prostě kousek, ale i další a další borci a borkyně. Je tady i mraky vypjatejch a smutnejch momentů, ale Marvel mě prostě nedokáže rozplakat. Ale za to rozesmát, to mrakykrát :o). Jak už je jeho dobrým zvykem. SPOILER - uplně sem v šoku z toho, kolik hodných postav umřelo... To sem rozhodně nečekal, takovejhle konec.

• 26.4.2018  15:31
    Metanol (TV film) (2018)

Hodně slušnej kousek, zatím teda viděn jen 1.díl, ale je jasný, že si kvalitku udrží i v druhým. Bejvaly časy, kdy nám Brauník vozil nekolkovanej rum z Moravy, cca rok před tímhle skandálem. A byly to uplně ty stejný flašky. Takže z perdele klika. Na samotnou prohibici mám pak vzpomínku z Prahy, kdy nám zpěvák ze Supportů oznámil, že je v ČR prohibice :o). No a samotnej film je vostrej. Takovej náhled do hlav lidí, který za to můžou neboli kterých je to vina :o). Jeden obchoďák, kterýmu se nedařilo přišel s geniálním nápadem. Akorát, že začali umírat lidi, s čímž asi moc nepočítal... Vaculík parádní výkon. Těším se na 2. díl, kde se jistě objeví ostravská mafie..

• 21.4.2018  12:29
    Nepřátelé (2017)

Nůůůdááá jak Brno. Už jen kvůli tomu, že sem u toho nekecám 3x usnul a dokoukával sem to na počtvrtý. Snaží se to vypadat jako syrovej western, něco jako Brimstone, ale tím jak se tam za celou dobu vlastně skoro nic nestane je to nuda k zešílení :o)). Začátek teda hodně přísnej -zlý indiání (Komančové) sejmou celou rodinu včetně dětí uplně bez okolků, to jako mazec. Není se pak čemu divit, když někdo naprosto nenávidí indiány a taky samozřejmě naopak. A právě o tomhle to celý je. Není to film o bouchačkách a o přestřelkách, ale o vnitřním boji proti něčemu neznámýmu. Ale každopádně sem se těšil a nedočkal sem se ani z půlky toho co sem chtěl :o(

• 10.4.2018  16:26

Mnoho povyku pro nic... A neb jak přijít s filmem v ten správný okamžik. Jo, volbama žila celá republika, tak proč toho nevyužít. Takže co se týče propagace, tak naprosto mistrně zmáknutá. O poznání slabší už je obsah samotný. Přiznávám se, že nejsem fanda Kanceláře Blaník, takže sem vlastně vůbec netušil do čeho jdu. Je vidět, že se hlavně střihač pořádně vyřádil, páč těch kraťoulinkejch záběrů je tady nespočet. Dějově film vlastně o ničem. Všehovšudy sem se zasmál 5x, což sice docela jde, ale myslel sem že se budu chlámat od začátku do konce. Páč Zemana nenávidím a jakejkoli pokus ho ztrapnit a znemožnit obdivuju. Asi by se měl podobnýho tématu chopit Čtvrtníček, kterýmu tito tvůrci nešáhli ani na kraj ponožky... Ale pokus a originalita se rozhodně cení. Já jim to nevěřil ani 5 minut.

• 7.4.2018  16:22

Slušnej doják, ve kterým ani tak nejde o nějaký NASA nebo rakety (to jen tak okrajově), ale jde tady o sbližování otce se synem. Fotřík, zarputilej horník, kterej nic jinýho neuznává a jeho mladej, kterej by zase pořád jen vystřeloval nějaký rakety :o). Asi to muselo bejt za studený války hodně horký téma, páč to vypadalo, že kosmem žil každej amík. To nám čechům tohle mohlo bejt u perdele, páč náš raketovej výzkum je a dycky bude nulovej :o). Ke konci filmu sem byl hodně dojatej, celkem slušnej počet slz mi teklo po tvářích. Určo stojí za to vidět, ale nevím co by mě přinutilo k tomu vidět to znovu...

• 4.4.2018  20:54

Tak tohle sem letos, vlastně už loni zažil naposledy na Thorovi. Taky samozřejmě kinozážitek, tentokrát s Kašpim pěkně v Centíku. Jako, tenhle film je audiovizuální orgáč, lahoda, požitek, slast, uspokojení, paráda a kdovíco ještě. Od první do poslední minuty jen sedíš a kocháš se tím, jak to ten pan Spielberg, kterej už zase konečně natočil něco fantastickýho, namastil :o) Naprosto neokoukaný prostředí virtuální reality propojený se skutečným Světem z roku 2045 (což je rok, kterej možná ještě zažiju a podle Kašpiho, odborníka na kvantovou fyziku je dost možný, že nás tahle vir.realita potká taky :o) ). Já osobně tomu nevěřím, ale kdyby jo, tak bych se tomu nebránil, páč to je prostě něco neskutečnýho žit v těle svoji PC postavya prožívat jen to, co vlastně chceš. Takovej "dobrovolnej Matrix". Spielberg vzdal holt a čest spoustě jeho oblibeným filmům, to se jen tak nevidí, aby v jednom filmu bylo takový množství odkazů na jiný. Asi nejvíc Osvícení od Kubricka, to teda dávalo. Dál mě vzal i ten "kriminální" případ, kterej se vlastně celou dobu řešil, takový mysteriózní tajemství. Jediný, co bych krapet vytknul, tak ten hepiend na konci, což chápu, že muselo přijít, ale proč až takle brutálně moc. Jinak za rok 2018 rozhodně nejdokonalejší film, se kterým budou mít problém i Avengers :o), no tomu sám nevěřím :o)

• 4.4.2018  20:43

Tak ti nevím, esi ti lidi, který to komentujou nebo hvězdičkujou dávaj komenty těm tvůrcům tohodle dokumentu a nebo těm aktérům. Mě to docela zakímalo, páč vlastně neznám nikoho, kdo je youtuber a ani neznám nikoho, kdo na tyhle youtůbery čučí? Jasný, je to pro jiný generace, ale stejně mi prostě není jasný, jak někdo může sledovat někoho, kdo hraje počítačovou hru :o). Kurňa, tak to si ji rači přece zahraju sám né? V dnešní době kompijutrů... Jóóó, to za našich mladejch let nebejvalo :o), když už měl někdo kompa, tak měl zpravidla nejvíc kamarádů :o). No, já teda na youtůbery nikdy čumět nebudu, ale je mi jasný, že se Svět v prdel obrací :o). A to mě čeká ještě jeden koment na včerejší kinožážitek...

• 4.4.2018  20:38
    Annihilation (2018)

Žádný očekávání,velký napětí a nadšení... Takle bych to asi viděl. Sice sem to viděl už před tejdnem,ale koment házím takle naráz, páč prostě (jak by řekl Pařez - nemám čas :o) ). Námět víc než originální a hlavní hrdinka - Natálie, tak ta to zahrála hodně famózně. Žádnej super hepyend ani žádná hezká lovestory. Prostě odvážnej syrovej kousek, kterej se jen tak nevidí. Takle to dopadá, když píšu o něčem, co sem viděl před tejdnem. A to sem byl tak moc plnej zážitků :o)

• 27.3.2018  20:51

No pane jo, koukám, že sem 14 dní neviděl žádnej film. A to ještě nezačalo ani pořádný jaro. Jumanji velká očekávka, ale skutek tak trošku utek. Líbila se mi pointa, že se teenegeři převtělili do těl postav z filmu, takže selfíčková bloncka se ocitla v těle Jack Blacka, což bylo na tom filmu asi to nejlepší :o). Jinak příběhově a bohužel i akčně slaboučký. Mnohem víc mě bere ta starší verze. Film sem dojížděl až při 3.skouknutí, dvakrát sem navrtdo usnul, což se mi sice stává, ale u filmu od kterýho přecijen něco očekávám, tolik zas ne. Takže jednou vidět cajk, dvakrát uplně zbytečný...

• 14.3.2018  10:06

Tenhle pan režisér, to je vskutku unikundum jak má být. Jakmile nejde o zničení a zkázu celýho Světa, tak to není vono. Tenhle kousek se ale povedl hodně, škoda, že už pak natočil jen malinko dobrejch filmů - Den nezávisloti. Zbytek jeho tvorby je sice zajímavej tím, že je to jedna katastrofíren za druhou, ale kvalitou obsahu už moc nee. Hvězdnou bránou sem cestoval už jako malej klučina, měli sme to na VHS, takže když sem byl nemocnej, tohle byl jeden z filmů, kterej nechyběl na mým jídelníčku :o). Příběh skvělej, prostředí parádní a akce taky super. Trochu mi vadil hlavní archeolog, takovej neslanej nemastnej slušňák. Je mazec, že tenhle film odstartoval "kultovní" seroš, ze kterýho sem sice neviděl ani minutu, ale vím o něm a rozhodně má svoje fanoušky. Nezapomenu na hlášku jednoho ze strážců RA - "sik si jak soj", v překladu "udělám to sám". Nic důležitýho, snad jen, že sem schopnej si pamatovat tuhle debilitu, ale nejsem schopnej v hlavě udržet co mám nakoupit, když to teda není jen pifko :o))

• 13.3.2018  17:02
    Poprava (1998)

Spousta keců, mále Malajsie. Spousta ameriky, málo Malajsie a to je to tak krásná země, aspon podle začátku. Borci to trošku přepálili s nákupem a na prázdniny si ve 3 lidech koupili 100 kg hašiše, což je teda po čertech hodně. Takže to nebyli klasický pašeráci, ale jen užívači. Ale ani to jim moc nepomohlo. Kdyby se to půl na půl odejrávalo v americe a Malajsii, byl bych mnohem spokojenější. Takle je to průměrnej film se 100 kg hašiše :o)

• 9.3.2018  08:12

A to nejlepší z dnešních komentů sem si nechal na konec. Viděno v HK v 3D kinu a musím říct, že za těch 10 let bohužel pořád nedošlo k technologickýmu posunu, pořád to s brejlema ztmavený, pořád je to v akčních momentech celkem sekaný, takže koukatelnost a vývoj se poněkud zastavil, asi by to tam chtělo narvat kousek vibránia a nebo jít dneska v noci do centrálu na obyč kino :o). K filmu... Samozřejmě sem se těšil jako malej kluk, i když sem věděl, že tohle bude hodně černej kousek, tak černej, že už to víc ani snad nešlo. Ale to se nechalo. První skouknutí bych viděl na 4*, ale je mi jasný, žed až to uvidím víc a víckrát, tak i tenhle příběh se mi zalíbí. Wakanda totiž skýtá tolik úžasných možností. To se fakt tvůrcům povedlo na naši planetu umístit tuhle fantastickou zemi, ve který je všechno uplně jinak. Hodně se mi líbil hudební podkres, kterej byl hodně bubenickej a hodně africkej, za tohle jednoznačně palec nahoru. Trochu mi přišel slabej hlavní padouch (né Glum ale ten černoch), ale to se časem zlepší. Každopádně skvělý navnazení na 3.Avengers, ze kterých si 110% sednu na prdel během prvních minut projekce :o)

• 9.3.2018  08:03

Tak tohle je opravdu hodně vostrej příběh. Týká se to dnes již celkem "vyčpělého" tématu sexuálního obtěžování. Dneska už to mají ženský v práci rovnocenný, ale dřív a hlavně teda na místech, kde by fakt asi ženský dělat neměly (důl) to muselo bejt vostrý. Nedokážu si představit, že by v ČR ženy kutaly v Ostravě s ostatníma horníkama hluboko pod zemí, to by se děly věci :o). Tady to byl sice povrchový důl, ale nenávist k ženám je zde zakořeněná hluboko pod povrchem. herecký obsazení je skutečně vynikající, hodně známých herců se tady sešlo, celýmu to šéfovala Charlize, která zraje jako víno a z chlapů jednoznačně lukostřelec Renner, kterej tady hraje vopravdickýho zmrda :o). A nechybí ani právnička, která hájí šmejdy a kterou by asi každej nejrači viděl makat v tom dole :o). Konec dobrý, všecko dobrý? Celkem jo, ale stejnak to ty ženský neměly vůbec snadný. Jo a objevil se tady báječnej džouk s převrácenou Toy Toykou :o)

• 9.3.2018  07:56
    Coco (2017)

Tramtadadá, mám se sebou další oskarovej kousek za nejlepšího animáka. Ostatní konkurenty sem neviděl, takže nemůžu porovnávat, esi je to skutečně nejlepší, ale rozhodně se to povedlo. Je dobrý, že to není vyloženě pro děcka, má to v sobě jistou hloubku a myšlenku o posmrtným životě. Tak třeba to, že když někdo umře, žije si v klidu s ostatníma na onom světě, ale jen do tý doby, než na něj někdo z žijících myslí. Když myslet přestane nebo když nemá vystavenou fotku nebožtíka, z onoho světa dotyčnej zmizí. Jo, tohle maj dobře vymyšlený. Písničky, bez kterých už asi animáci neobejdou tady mají mexikánskej nádech, což je celkem příjemný zpestření. Za mě to teda nepatří do top 200 filmů, ale chápu nadšení ostatních hodnotících. A nakonec tam mohli střihnout song - COCO jumbo od Mr.Prezidenta Milouše :o)

• 9.3.2018  07:50

Asi bych zase mohl skopčit komentáře z ostatních dílů, který sem už viděl. Jestli dobře počítám, tak už mi chybí jen trojka (což je nějaká tokijská jízda bez hlavních hrdinů, takže tu vynechám) a pak už jen jednička a dvojka. Což se asi dá zvládnout. Je mazec koukat na to pozpátku, takže ty nejlepší efekty už mám za sebou,teď už je to něco jako Zemanova cesta do pravěku, slabší efekty a tím pádem slabší kreativita tvůrců. Přecijen už tady nejsou ponorky a taky tady auta nelítaj na padácích :o).Vid Diesel má něco do sebe, ale není to uplně hrdina mých snů. A taky mi tady chyběl kráčející Skála. Jinak stejně záživný jako předchozí a předchozí díly.

• 9.3.2018  07:46

Věděl sem, že mě nečeká film, kterej by se mi líbil, ale říkal sem si, že když je to teda poslední film jednoho z nej velikánů, tak na to mrknu. Čučím, že sem to bez problémů (usnutí) dokoukal až uplně do konce. DD Lewis je obrovský formát, který si ovšem na svou poslední roli nevybral zrovna 2x chytlavej scénář. Nuda, nuda, nuda. Koho sakriš baví dvě hoďky koukat na šití slavnostních šatů :o), sem snad nějaká švadlena nebo co? :o) Za tuhle roli sošku nedostal oprávněně, za tohle si to nezasloužil. Jako sehrál to na jedničku, ale z týhle postavy prostě víc vymáčknout nešlo. Taky nechápu, proč jako jeho družku vybrali herečku, která není ani hezká a která neumí ani moc hrát. Každopádně si můžu odfajfkovat první film z prostředí krejčovství, ale za tejden už o něm nebudu vědět zhola nic.

• 6.3.2018  08:08
    Boxer (1997)

Tak když se nám letos rozloučil D.D.Lewis se svou kariérou (bohatou 3 oskary, prozatím), tak sem si řek, že skouknu za svůj život všecky jeho filmy, kterých nejsou mraky. Tady sem si třeba myslel, že se bude hodně boxovat (podle názvu sem jako usoudil :o) ). Ale není tomu tak. Spíš je to výpověď o tom, jak to dříve fungovalo v Irsku, kterýmu "vladla" IRA a kde panoval strach z výbuchů. Jo, asi tak 3 zápasy se tady odehrály, ale fakt hodně krátký. Proto nechápu, že se Lewis učil dlouze boxovat, když tady bylo těch fightů tak málo. U nás sme měli koumouše a v Irsku protestanty a katolíky, armádu a IRU. Takže kde se vlastně žilo líp? Od Lewise sem přecijen zvyklej na výraznější a zapamatovatelnější role, než je tahle. Ale i tak respekt hochu! :o)

• 6.3.2018  08:01
    Vlk (1994)

A máme tu jubilejní 1400 koment, sákriš, to už je celkem slušnej počet. Kdo by to byl řek na začátku, když sem si založil tenhle profil :o). Tak trochu sem si tenhle koment šetřil pro Black Pantera, ale bohužel ještě nejsem hoden, snad se tenhle tejden počasí umoudří a dovolí mi zajet si na to do cinestaru. Vlk, tak tenhle film rozhodně není horor, spíš je to taková komedie s občas trošičku strašidelnými prvky, ale nebál sem se u toho ani jednou a to sem hodně velkej straš pytel.Jedinej důvod, proč sem to dokoukal byl Nicholson, kterej se do svý role vžil tak jak je mu to nejbližší. Závěrečné vygradování bylo taky hodně úsměvný. Je mazec, jak ty efekty v dnešních novejch filmech jsou na úrovni, tady tam skákali na lanech a bylo to snad i vidět :o). Konečná pointa ještě celkem šla, ale jako celek to byla spíš sranda než napětí :o)

• 5.3.2018  11:08

Perfektní "dokument" o neskutečný cestě za "svoboudou" a hlavně za vítězstvím. Dokument přišel v pravý čas, sice po bramborové Olympiádě, ale co se dá dělat. Co je hodně zajímavý, tak rozhovory se zahraničními novináři a hokejisty. Je to napůl mluvený česky napůl anglicky, což je taky hodně netradiční. No, ale hlavně je to o NAGANU, na který už nikdo nikdy nezapomene. Takle hrdých čechů u nás dlouho nebylo. Kdybychom to letos vyhráli, tak by se už 100% neopakovalo to celonárodní šílenství. Já se na finále díval u Láci v garáži na černobílou telku s dalšíma nadšencema a našenkyněma :o). A pak sme to jeli oslavit do Nováče na bruslení. Škoda Ivana Hlinky, takovejhle formát nám na lavičce chybí. A dokud nezačne trénovat Jágr nároďák, tak nebude překonán. Parádní práce tenhle dokument!!!

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48