Maynard.

Antonín Vezekmín

okres Hradec Králové

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47
    • 13.2.2018  13:43

Tak teprve včera sem tenhle film viděl uplně celej. Dycky sem viděl enem začátek, ani nevím proč sem to nikdy nedokoukal. Včera teda poprvé celý, ale bylo to vo fous, páč na vedlejší koleji běhali polonahý lidi na opuštěným ostrově a říkali na kamery jak se jim stejská po domovu a jakej maj hlad. A říkali pravděpodobně to co jim našeptával štáb :o). Smrtící epidemie nebyla až zas tak smrtící jak sem si myslel, čekal sem mnohem víc rozšíření po celým Světě. Tady se to všecko událo jen v jednom maloměstě. No, chování místních bylo hodně srandovní - všichni se shromáždili a remcali na benga. Já bych asi spíš zalez a nevytáhnul paty z baráku (max pro pifka, kde bych to asi taky chytnul :o) ). Na konci se film změnil ve frašku, když nasedli azačli lítat v helikoptéře, veškerá vážnost šla do hajzlu. Herců známých mraky, ale ten konec všem podlomil kolena..

• 12.2.2018  13:28

Tak rozhodně záživnější sledovat tohle než suchýho Sucheta, kterej sice přirostl k týhle postavě, ale na mě to nikterak nezabírá.Tenhle Poirot je spíš podobnej Holmesoj, není to tak starej dědula - oneface. Z filmu se asi víc nedalo vyždímat, páč je to natočený mistrovsky. Ale problém je v tom, že je to už 100x ohranej příběh, kterej víc jak dopadne, takže je to sice detektivka, ale dopředu víš jak to dopadne, což není u detektivky zrovna přednost. Hereckej výběr na výbornou, tolik zvučných jmen se na jednom plátně jen tak nevidí a za to rozhodně palec nahoru. U tohodle příběhu mám trochu problém s tím, že se to celý odehrává ve vlaku, takže se nepodíváš nikam jinam - ideální pro divadelní představení, ale né pro herecky narvanej celovečerák.

• 9.2.2018  10:32
    Tvář vody (2017)

Tak rozhodně bych tohle nařadil do škatulek "Thriller a horor", páč to není ani napínavý, natož pak strašidelný nebo lekavý. Co je mi dalším překvápkem, tak je že to jeden z favoritů na nejlepší film v Oskarech? Ty krááso, jestli tohle vyhraje, tak už nepochopím vůbec nic. Jako není to špatný, líbí se mi barevný zpracování, jak už sem od Tora zvyklej, ale jinak dějová stránka poměrně o ničom. Láska mezi tímhle oldchůlově vypadajícím "netvorem" a němou dívčinou, která se každý den ukájí v plný vaně je při nejmenším podivná. Ani jednou sem se nebál, ani jednou sem necejtil napětí, ani jednou sem nebyl z něčeho příjemně překvapenej. Takže pro mě spíš zklamání. Oproti jeho poslednímu filmu - Purpurový vrch, který sice nemá vysoký hodnocení, ale je to pro mě filmová lahůdka, tak je tohle hodně slaboučký.Vlastně je to za mě Torům nejslabší kousek. Ale jak to tak bývá, tak tenhle film určo vyhraje nejlepší filme nebo režii :o).

• 9.2.2018  09:59

Velmi příjemný nalazení na dalšího Deadpoola, který pobavilo. Není to čistokrevnej trailer, takže proč na to nehodit jeden krátkej koment? :o). Tenhle rok bude hodně výživnej na Marveláky, čekaj nás hned 4, což je pro mě jakožto jejich labužníka, skvělá zpráva...

• 6.2.2018  19:15
    Velká hra (2017)

Vlk z Wallstreet v sukni? Bohužel se neuskutečnil. A to měl film svým námětem hodně slušně nakročíno. Scénáristicky slušně odvedená práce, herecký výběr v čele s famózní Jessicou taky na tý nejvyšší úrovni. Ale bohužel se to uplně nepovedlo režisérsky. Nebylo to moc osobní, nedokázal sem se moc ponořit do filmu tak jako u Vlka. Taky sem se vlastně těšil na víc koksu a sexu, ale to sem tam taky moc nevidělo. Asi největší škoda, že tohle nenatočil Scorsese, to by samozřejmě dopadlo uplně jinak. Tak jako tak je tohle první rejžův film, což dopadlo ještě hodně moc dobře...

• 6.2.2018  15:59

Tož hodně dlouho sem neviděl uhle námořnickou plavbu, jen vím, že naposledy se mi to moc nepáčilo, páč tam bylo na mý poměry málo akce. Asi sem byl zblblej z Pirátu z Caribicu nebo co. Každopádně tenhle pomalu plynoucí kousek nabízí pohled do útrob plachetnice a pohled na život na moři. Který svého času musel fakt stát za to. Všude jen samý chlapi, vidina ženských v nedohlednu, vidina kvalitního jídla taky, sice sem tam nějakej ten rum, ale pochybuju, že by si tam mohli vychlastávat každej ruhej den. Russel na vrcholu svý slávy. Ale za mě příliš málo akce i takle po letech...

• 6.2.2018  15:56

Nádhera... Tyhle obrázky prostě můžu. Stejně jako u celovečeráku EARTH, tak i tohle je pohled na matičku přírodu v tom nejlepším světle. Vůbec mi neva, že se tady nestřílí a že tady nepobíhaj roboti :o). Tohle je na ty večery, kdy si cheš pustit něco, u čeho nemusíš vůbec myslet, jen se necháš unášet krásou přírody. Za mě asi nejvíc tancující medvědi, který se drbou o stromy a do toho fakt fajn song :o). Vůbec nechápu, jak jsou některý záběry vůbec možný natočit, ale je to krása!

• 1.2.2018  07:59

Téměř dvě hodiny nudy, přes kterou se skoro nešlo prokousat. Od začátku se tam jen žvaní v nějakým baráku, ve kterým žijou bílí cigoši a kde nic nedává smysl. Vlastně ani nevím, jak je možný, že sem tohle dokoukal. Těšil sem se na oskarový výkon Hilary, ale ani ona/on mě nepřesvědčila o tom, že je tohle dobrej film. K závěru už se to sice trochu rozjelo, ale stejně to byla hrozná chujovina. Žádný větší líbačky nebo milostný scény se taky moc neviděly. Takže tohle řadím mezi ty filmy, který mají sice vysoký hodnocení, ale mně absolutně nesednul a už to nikdy, ale fakt nikdy nechci a nepotřebuju vidět.

• 30.1.2018  08:06

Joseph Kosinski, rejža, který dal Světu TRON Legacy opět zaválel. Tentokrát si vybral o poznání civilnější scénář než-li scifi nálož. Nevím, esi udělal uplně dobře, páč si myslím, že by se měl spíš pouštět do "nereálných" příběhů, ale zkusit se má všecko, to zas jo. Není to uplně akční podívaná, přes to sem se bavil od začátku do konce bez jedinýho zamouření vočka. K tomu taky přispělo herecký obsazení, který je totálně nadupaný. Včele s Brolinem a jeho krásnou paní Jennifer. Bridges a Teller nezůstávají pozadu. Není zrovna moc filmů věnovanejm hasičům, kteří zachraňují především lesy než lidi. Jsou to takoví spíš kopáči a dřevorubci, páč hadici za celou dobu v ruce nedržej :o). Každopádně je konec brutálně mrazivej, na to, že tam všichni uhořej :o(

• 26.1.2018  07:39
    Prezidentský duel – finále (TV pořad) (2018)

Když už se teda dneska a zejtra rozhodne o tom, jestli nám na prameni bude dál sedět prasečí hlava a nebo nebo nová krev, tak sem si střihnul tenhle rozhovor. Abych jako věděl jakej vlastně ten Drahoš je, páč v prvním kole sem mu hlas neposlal. Ve druhým bych dal svůj hlas komukoli jen né tomu současnýmu jelimanoj, kterej tam tam nemá co dělat a rozhodně nemá co reprezentovat naši zem. Debata byla na úrovni, moderátorka nepřipustila žádný skákání do řeči a Zemanovi monology o hovnech. Jo, já vím, sem hulvát ještě větší než Zeman, ale já můžu - von ne. Nejvíc mě teď baví Okamura na fejsáči, jak se ho zastává. Rákosník jeden zapráskanej :o))

• 16.1.2018  16:40

Jasnejch a čistejch 5 hvězdiček. Zbožňuju rasistický filmy o černoších v USA. Navíc příběh, který se opravdu stal. Myslel sem, že se budu dívat na klasickej film o boxérovi, ale vůbec. Tady je to spíš vězeňskej film s lehce sportovním námětem a hlavně rasisticky vyladěnej. Ale neboj, dyť já nejsem rasista, pro mě je čenoch jako cikán :o). 20 let za mřížema jen proto, že se nelíbíš jednomu policajtovi, to je masakr. Nedokážu si představit tam sedět s myšlenkou, že sem nevinnej a že to na mě jen někdo hodil, brrr. Momenty z vězení natočeny na jedničku, sportovní okamžiky taky a jak se tam chvílema jen tak žvaní, tak taky super. Při závěrečným přelíčení sem měl slzy v očích, až takle mě to dojalo. No, i když poslední dobou mě dojme každá prkotina. Tohle ale rozhodně prkotina není, tohle je skvělej film.

• 15.1.2018  17:52

Obrovská škoda, že to je tak strašně moc dlouhej film. A při tom uplně zbytečně. Podle mě se z chycení Usámi dala vytěžit plně svižná akční podíváná z divokýho východu. Ale bohužel první dvě třetiny byly tak strašně zdlouhavý, že sem to málem nedal. Jediný co mě drželo nad vodou byla Jessice a pak Mark Strong, bez nich bych to asi nedokoukal do konce a vpůlce to zabalil. Jé, teď se dívám, že to natočila Cameronova stará, od který se mi zatím nelíbil ani jeden film. Tak je fajn, že aspon tenhle se povedl. Konec filmu, když šli elitní jednotky sejmout fousatýho sráče se moc povedl. Měli to samozřejmě perfektně připravený a tenhle film se tak nějak celkově dá brát jeko rekonstrukce toho, co se dělo po 11.září. Ale oproti třeba Spielbergova Mnichovu je tohle slabší.

• 11.1.2018  19:30

Tak já asi napíču to stejný co u 8čky :o). Páč tady hrajou nemlich ty stejný herci a hérečky. Jako, je to zábavný, o tom žádná a docela mě to i baví, protože se tam zkrátka a jednoduše pořád něco děje. A fakt vem čert to, že prostě auta lítaj, proč by taky ne, když jim za volantem seděj takový persóny :o)) Teď nás čeká 6tka, tak sem zvědav, esi opět pobaví...

• 7.1.2018  15:57

Tak tohle je opravdová filmová lahůdka. Jedna velká "one girl show", která asi bude po zásluze oceněna zlatou soškou, páč jak to ta ženská sehrála, to se jen tak nevidí. Další herci taky naprosto dokonalý Woody a Rockwell dali svejm postavám neskutečnou hloubku. Přesně tohle je na tom filmu to nejlepší - psychologie postav. Nejvíc mě oslovil příběh Woodyho, poldy, kterej umírá na rakovinu a kterej přes smrtí musí řešit zvláštní věc - 3 bialbordy, což asi nečekal. To jak se vypořádal se zákeřnou nemocí - klobouk dolů. A ty jeho "posmrtný" dopisy na rozloučenou, taky nádhera. Určitě od toho nečekej vyšetřovací kriminálku, i když se to celou dobu točí okolo vraždy. Na to, že sem se na to s Elišákem koukal v neděli kolem půl 8 ráno, tak sem si to užil neskutečně. Příběh a herecký postavy sou tak silný, až to hezký je :o)

• 7.1.2018  15:51

Docela se divím, že se tady najde spousta remcalů, kterým se nelíbí jak se tady překrucujou fyzikální zákony. No, jasný, v podstatě všecko co se tady odehraje je naprostá pitomost, ale není to přesně to, proč to má tolik svých příznivců? James Bond taky umí téměř lítat a lidi ho za to maj rádi a nevadí jim, že sou to nesmysly. Nejsem příznivcem rychlejch aut, což je podle mě záliba chlápků, který si něčím musej honit triko nebo ego. Co se musí filmu nechat, tak hodně slušný herecký obsazení, tolik hvězd na jednom plátně, to už se musí někdo hodně plácnou přes kapsu. Taky se filmu musí nechat to, že je to od začátku do konce svižná zábava, která se nezastaví ani na vteřinu. Dějově taková tak klasika, i když trošku překvápka tady čekalo. No, viděl sem Tenhle a pak ještě myslím 5, ale pro slabší chvíle mám staženou 7čku,kterou tam určo takle při měsíčku pošlem :o)

• 3.1.2018  14:57

Skvěle odvedená filmařina. Sice sem se teda filmu hodně bál, páč na horory vlastně vůbec nekoukám, ale vono to zas tak strašidelný a lekavý není. Stačí do toho jít s tím, že duchové neubližujou, jen ukazujou cestu a jediná kdo je tady pořádný zlo, tak je svůdná Jessica Chastain. Asi nejvíc jsou na filmu barvy, na který je tady kladenej hodně velikej důraz. A tohle přesně má del Toro zmáknutý opravdu skvěle. Chvílema bych si i myslel, že tohle natočil Burton jak je to krásně barevný. Co mi nejvíc vadí, tak je hlavní hrdinka, která mě už sou nevinností drala nervy v Alence, tady je to ještě horší. Ale to je jen a jen můj problém. Naopak si začínám velmi oblibovat "Lokiho", kterej je pro role napůl hodnejch, napůl zlejch upně stvořenej. Strašidelnej dům byl teda pořádne. Scénáristicky taky hodně vysoko. A jak říkám, esi se bojíš přízviska "horor", tak věz, že tihle duchové vypadaj sice strašidelně, ale sou jářku dobrý :o)

• 3.1.2018  14:19
    Město (2010)

Ale no tak Bene... Od tebe sem teda čekal daleko víc. Dyť to byla prachobyčejná kriminálka s prachšpatným scénářem. Ten se ti jako moc nepoved. I si myslím, že už ani nejde vymyslet nějaký neokoukaný příběh s bankovními lupiči. To už je podle mě dávno rozebraný a vybraný téma. No, i když Joker a jeho způsob udělání banky je dokonalý. Takže scénář Bene, ee. Ani jednomu ze čtyř zlodějíčků sem nepřišel na chuť a to ani tobě, Bene. Takže psychologie postav vůbec nezvládnuta. Ani Jeremy Renneroj, který se snažil sebe víc, ale roli malýho cholerika sem mu vůbec nevěřil (oproti takovému Joe Pescimu z Goodfellas) úplná nula. Největší díra ve scénáři je role Benovi přítelkyně, která hrát prostě neumí a její naivní výraz a závěrečné odpuštění mi teda dost zahrálo na nervy. Podtrženo, sečteno je Town vykrádačka všech možných filmů a nepřichází vůbec s ničím novým, asi nejvíc cejtím čórku z brilatního lupičskýho snímku Nelítostný souboj. Tady se nemůže mluvit o jakémkoli napětí, či hutné atmosféře. Prostě né Bene, takle to dál nedělej, rači vzpomeň na starýho dobrýho Dobrýho Willa Huntinga :o). Ene Bene kliky bé, ábr fábr domine.../2.skouknutí/ Hele, Bene já ti křivdil :o). Jediný co mi tam vydilo, tak ta holčina, jinak všecko ostatní OK :o) Asi už sem dospěl :o)

• 3.1.2018  14:13

Hodně pěkný vobrázky, na který se nechalo koukat celou dobu. O zemích, který leží na okrajích tohodle "našeho" moře se toho člověk dozvěděl skutečně dost. Byla to takoá hodina dějepravy v kostce.Z některých záběrů se tajil dech, páč se krása přírody střídá s "krásou" civilizace, takže tady krásně můžeš vidět jak si žijou pěkně v panelácích jarabáci, turci, egypťáci, řeci. Né, že by to v Itálii nevo Španělsku vypadalo o hodně líp, ale tam ty panaláci sou fakt hnus. Jediný, co mi na tomhle dokumentu vadilo byly ty kecy o nábožentsví, sice sem se toho taky docela dost dozvěděl, ale poslouchat k těm krásnejm záběrům skoro pořád jen kecy o bozích mě prostě štvalo. Jinak hodně blízko k Earthu.

• 2.1.2018  14:03

Kdyby to bylo o jakýkoli jiný kapele, tak bych tomu nedal 5 hvězd. Tady nemůžu jinak, ačkoli tady ouřadujou jen hvězdy 4. Co se týče informací, který by člověk chtěl vědět (proč se skutečně rozpadli, proč se dali do kupy) tak se toho moc nedozvíš. Ale za vším hledej prachy, to je smutnej fakt. Co sem pochopil z tohodle dokumentu, tak jeden z důvodů byly autorský práva, takže prachy :o). Dycky mi byl nejsympatičtější Kodym, páč Wanastovky sem poslouchal ještě před Lucií a poslouchám dodnes, páč ty sou perfektně kytarový a přímočarý. Na rozdíl od Kollerovy sólový dráhy, která není vůbec špatná, ale není to pro mě tolik poslouchavý. PBCH, o tom nevím zhola nic, snad jen to, že oholenej vypadá jako tykev no a Dvořák mi bohužel nikdy pořádně nesednul, bez něj by to sice nešlo, ale já bych si bez něj Lucii rozhodně představit dokázal. Tak jako tak tihle borci udělali pro českou hudbu obrovskej kus práce a já se těším, až o nich vyjde jednou dokument, kde bude obsaženo i to, co fanoušky zajímá nejvíc - děvky, chlast, drogy a koneckonců i třeba rodiny :o)

• 1.1.2018  16:58
    matka! (2017)

Ou šit, tak tohle byla dost dobrá psychadélie :o). Čekal sme to, ale až takle moc, tak to nee. Cca první dvě třetiny ještě dobrý, docela dobrej nápad a hlavně sem vůbec netušil jak se to bude odvíjet. No, ale jakmile dopsal tu knihu básní a od baráku jim začly chodit davy fanoušků, tak se docela slušnej film změnil v hroznou srágoru. Prostě asi v tu chvíli rejžovi ruplo v kouli a řekl si, že musí natočit pořádnej brajgl. Když večírek skončil, tak bylo ještě hodně dobrý rozuzlení, to se jako povedlo. Ale co měl znamenat ten barák plnej covků, to fakt netuším. Možná, že tohle je přesně to "podobenství" jak se píše ve přízvisku. A filmy, kde se tohle slovíčko píše ve přízvisku, jsou pro mě naprosto neslučitelný s koukatelností. Takže Darrene, tvoje dva nejnovější filmy se moc nepovedly, tak to koukej sak na ryby zlepšit.

• 30.12.2017  20:02

Tenhle příběh je už tolikrát zfilmovanej, že to až hezký není :o). Tahle verze mezi těma ostatníma svým způsobem vyčnívá. Asi je to tím humorem a samozřejmě Čárlí Šínem jakožto svatým mužem :o). Tohle spojení se fakt povedlo. Hezký je jak ho zachrání před kulkou křížek. Taky se povedlo, že na druhým kanálu zrovna dávali Žhavý výstřely 2, kde taky myslím něco někoho před kulkou zachrání, ale nevím koho před čím, páč sem koukal na Mušketýry. Jo, tohle sem viděl už tolikrát, že se mi to prostě musí líbit.

• 29.12.2017  09:55
    Velký dar (2017)

Velký dar - velký překvapení - velký film. A to se samotným kapitánem Amerikou. Páni, tenhle herec mě příjemně překvapil, není to jen hora svalů s jednotvárným výrazem. Jasný, jako Leo pravděpodobně nikdy hrát nebude, ale ze svý role dokázal vytěžit maximum. Kdo ale filmu herecky kraluje, tak jeho neteř. Jedenáctiletá geniální holčina, která matiku dává s prstem v nose. Ta mě teda dokázala hodněkrát rozesmát. Ve filmu sou takový ty krásný momenty, přikterejch se ti udělá knedlík v krku a slzy se derou na povrch. Takový to nenápadný štěstí :o). Asi nejvíc mě to vzalo v nemocnici, kdy se čekalo na narození uplně cizího dítěte :o). Je pro mě příjemným překvapením sledovat takle skvělej film od rejži, kterej zatím dojebal co mohl :o). Jo a taky mi tady doslova pila krev babka holčičky, která to sehrála stejně tak "nenávihodně" jako třeba Dolores Cambridge :o)

• 28.12.2017  20:40

:o) na doporučení Valenťáka (není to komouš, takže v klidu) sem si vyhledal tenhle československej skvost a přímo tenhle díl. Prej takový, ty vole, esis neviděl Majora Zemana, tak si pusť tenhle díl, to je pecka :o). A když sou teď ty Vánoce, tak sem do toho šel. A sem spokojenej. Sice teda škatulky: Krimi / Drama / Dobrodružný / Akční, sou teda hodně odvážný tvrzení, ale je to prča. Nikdy sem k tomuhle seroši nepřičuchnul, naši to doma taky nepouštěli, páč u nás patří slovo komunismus mezi ty nejsprostější. Chápu, že doba byla zlá a tenhle Zeman byl blízko lidem. To je další věc, proč k tomuhle seroši mám odpor, že se to jmenuje jako ten náš dutej žabák na prameni :o). Snad se ty vole ten hůlkař nestane znova prezidentem, to už bych asi těžko vydejchal. Poprvý sem to sice nepochopil, ale budiš, ale jestli si ho ten náš supermoderní a vzkétající národ zvolí znova, tak je to v hajzlu. Asi bych i přestal věřit na ježíška :o). Jo, ale to sem trochu odbočil od tohodle seriálu, kterým tímto dávám sbohem. Jeden díl stačil, abych si udělal obrázek a jestli zrovna tenhle byl z těch lepších, tak by byla sledovačka tohodle seriálu jen ztrátou času. To sem se zase rozkecal sakryš :o)

• 28.12.2017  11:56

Je to o tu jednu hvězdu koukatelnější než Batman vs. Superman, což beru za totální brak a výsměch komiksákům. DC se tak moc snaží zkopírovat Marvely, až to není hezký. Tak už jenom ty scény v závěrečných titulcích, dyť je to prachobyčejná čórka. Taky nápad spojit všechny svoje hrdiny do jednoho filmu, čímž si sami sypou popel na hlavu, páč až půjde do kin Avengers infinity War, tak tuhle dětskou rýmu spláchnou uplně do kanálu. Jako efekty hezký. Ale u tědlech hrdinů mi vůbec nesedí jednotlivý postavy, nemám k nim zdaleka tak blízko jako u Marveláků (který žeru). Smutný je, že Zack Snyder, kterýho sem svýho času žral za jeho kousky, jde to s ním od deseti k pěti. Takže by se podle mě měl uplně vykálet na tyhle "hrdiny" a jít si zase pěkně po svejch originálních filmech a ne po těch, který jen trapně kopírujou perfektně vymyšlený a zábavný Marvely.

• 26.12.2017  19:59

To jak to začla příjemně zvostra bez nějakejch vysvětlovaček atd, tak to naopak skončilo hrozně vlažně a nudně. Prostě to rejža udělal uplně vopačně než podle zajetejch scénářů. Příroda hezká, to se musí nechat. Příběh docela obyč, sice teda zažili velký dobrodrůžo, ale pár věcí jim vyloženě nahrálo do kapsy, až to hezký nebylo. Tak třeba na vrcholku hor jim přijde na hostinu kočičákovitá šelma? Cestou dolů potkaj 3 hvězdičkovou jezkyni no a o tom srubu už ani nemluvím. Jo, když do toho srubu někdo dostal piáno, tak by k němu asi vedla nějaká cesta a nešli by přece skrz skály. No, tyhle detaily většinou přehlížím, ale tady jich bylo docela dost. Co oceňuju, tak že do poslední chvíles nevěděl esi to přežijou oba nebo jen jeden, tohle se docela povedlo. Ale jak už to chodí v americkejch filmech, byl to heppyend až hamba :o)

• 24.12.2017  11:54

Uf, strašně sem se toho bál, páč po Třech bratrech a Kukym, což beru jako totální kýče a srágory, který tenhle panáček natočil. Tohle se povedlo. Sice nejsem uplně zastáncem toho, že hlavní role ve filmu hrajou děti, ale budiš. Bylo takle před vánocema příjemný se podívat do dob, kdy u nás vrcholila 2.švestková. Pár scén sem teda vůbec nepochopil- tak třeba zaječí oči? Co to kurňa mělo jako bejt? Taky mě chybělo víc Zdeňka Svěráka, kterej tam byl fakt jen trošku. Dějovcě docela slušný, ale nebyla to zdaleka Obecná škola. Co mě ale ze všeho těší nejvíc, tak že Jan Svěrák ještě nepatří uplně do starýho železa, čehož sem se bál. Narozdíl od Hřebejka je ještě schopnej natočit pěknej a koukatelnej film.

• 20.12.2017  12:34

56% voltů? To snad nee... Včera sem to viděl docela po dlouhý době a musím říct, že sem se fakt upřímně tlemil. A to nejen tomu jak vypadali Kotek s Mádlem zamlada. Je tam mraky džouků, dalo by seříct, že už legendárních a celkově to má solidní forsáž. To všecko podrhnutý dokonalým soundtrackem, kterej je na českou scénu hodně unikátní. Je to už taky docela doba, kdy to bylo v kinech, ale matně si vzpomínám, že sem na tom v kině byl s bejvalkou. Jízda na prknech je skvělá a ti co si to tam dávali tak taky slušný. A instruktorka dobře poradila - kluci, dejte váhu na přední nohu :o). Holky taky pěkný. Akorát je strašná škoda, že podobnech filmů jako Sněženky a Snowborďáci je tak strašně málo... A už se těším na prkno herdek :o)

• 19.12.2017  17:30

Naprostá spokojenost... Tentokrát v Centrálu s Valenťákem, sice sme to dali na poslední chvíli, ale všechno potřebný před kinem sme stihli :o). Asi už ani nemá cenu řešit příběh, páč ten už je tak nějak pořád podobnej. Dycky nějakej příbuznej a dycky buď hodnej nebo zlej. Trochu mě mrzí,že se třeba tady konečně nespojili dva hlavní "soci" na stranu dobra a nebo zla. tím by to dostalo uplně jiný a nový koule. Ale SW si držej a asi dycky budou, pohádkovej rif - Dobro vs. Zlo. A jako vychází jim to. Tady teda hodně strašidelnej hlavní zmetek, kterej se nám od minula pořádně vybarvil, ale nakonec to stejnak odsral. Ekejty samozřejmě dokonalý, tohle už je pro mě taková povinnost, abych si z kina když nic jinýho, tak odnesl vizuální orgáč. Musím říct, že tak jak včera sem se u SW asi ještě nikdy netlemil, těch džouků tam bylo skoro jako v THOR 3, což je ranec. Je už jasně daný, jak tahle trilogie dopadne, sázím, že o kousek vyhraje dobro, ale i tak si to samozřejmě nenechám ujít...

• 19.12.2017  17:24

Mám teď takový období vězeňskejch filmů, asi těma Vánocema :o).Tenhle koment píšu na podruhý, páč mi zmizel, tak ho holt budu muset ojebat. Vadila mi tam manželka od hlavního borce, která v 6.měsíci šla demontrovat před vězení mezi menťáky a navíc do první lajny. Jinak to docela šlo a záporák byl férovej. Toť vše :o))

• 12.12.2017  17:46
    Čára (2017)

Můj první slovensko-ukrajinskej film. Velmi exotická kombinace :o)A je to přesně o tom, jak se to jmenuje, takže o hranicích mezi těmadle dvěma státama. Copak Slovensko, tam ještě jako v klidu, sice teda na tomhle vostrým východě se dějou věci jako někde za dob prohibice v USA, ale Ukrajina? To je teprv pořádnej western. Mafijáni jak se patří. Líbilo se mi jejich zbavování těl - dali borcovi pouta, pak ho pořádně objeli řetězem a na konec řetězu pořádnej šutr. A pak hupky duply do lomu, celkem originální počin. Jinak slušně natočenej film, který mu chybí snad jen vyšší hodnocení a lepší hudby, ta mně přišla docela potrhlá. A jestli se ptáš, proč se kurňa koukám na slovensko-ukrajinský bijáky, tak je to proto, že už sem všecky ostatní filmy viděl :o)). Ne, ale rád bych :o)

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47