Acid House (1998)

Prvá a tretia poviedka v pohode, ale druhá totálne o ničom, nudná, nezáživná. Keby som to pozeral "HIGH", tak možno by to boli aj 4*, ale keďže som bol čistý, tak za 3* :-)

A.I. Umělá inteligence (2001)

Začiatok famózny, stred zdĺhavý a v celku nudný, záver excelujúci. 3,5*

Alenka v říši divů (2010)

Ťažko sa mi hodnotí tento film. Na jednej strane nádherné vizuálne spracované, na druhej ničím iným nijako extra neupúta. Pozrieť a zabudnúť, ale nesúhlasím s tým, že Alica je odpad ako to tu mnohí píšu. Podľa mňa lepšie 3*.

Americký gangster (2007)

Klasický Ridley Scott, on skratka nedokáže natočiť film, ktorý by nebol zaujímavý alebo tzv. povedané "o ničom". Tie 2,5 hodiny mi ušli asi ako vlak pred nosom. D. Washingtona a R. Crowe skvelí ako vždy. Na celom filme niet, čo kritizovať. AMERICKÝ GANGSTER je top film roku 2007. Z čista-jasna 100%.

Americký zločin (2007)

To čo sa odohralo v tomto filme je hrozné a určite to otriaslo nielen Amerikou, ale aj celým svetom. V podstate neviem, čo by som filmu vytkol. Poviem to na rovinu, tematicky podobné filmy ako Klass (2007) a Zlo (2003) zanechali vo mne hlbšie emócie ako AN AMERICAN CRIME, tak preto dávam len 4*.

Atentát na střední (2008)

Klasická americká, tínedžerská, infantilná, naivná, nudná, PIČOVINA! 1* za Wilisa, 1/2* za Mischu Barton, 1/2* za záver. Inak dovi, dopo a hlavne do pi..!!!

Ať vejde ten pravý (2010)

Niečo medzi DISTURBIOU a SIROTOU, ale oproti spomínaným filmom o triedu nižšie.

Avatar (2009)

Film hodnotím len po vizuálnej stránke, pretože scenár sa mi nepáčil a musel by som s hodnotením dole, a to nedokážem AVATARU spraviť. Cameron dokázal pre mňa niečo neskutočné, nebudem to ďalej vychvalovať. Pre mňa najlepší vizuálny zážitok aký som kedy zažil. (videl v 3D-kine) P.S: "Miško Bay a jeho Transformersovia 2 sa môžu skovať."

Baba na zabití (2003)

Tú starú netreba zabiť, ale režiséra Dannyho DeVita.

Barva ráje (1999)

Tak tento film mi brutálne vyrazil dych. Môžem povedať iba jediné a to, že Mohammadov foter by si zaslúžil obesiť za gule do prievanu za to, čo spôsobil. Ono sa vždy najprv musí niečo stať, aby si ľudia začali veci uvedomovať. Skvelý film!