Nezvratný osud 4 (2009) odpad!

Prvé tri časti boli ako tak pozeratelné, ale toto som musel po 15min vypnúť, to nebolo ani vtipné, že by som sa zasmial, ale úbohé, až som dostal nervy z toho, fuj!

Počátek (2010)

Zase sa raz potvrdilo, že je úplne iné vidieť film v kine ako doma na PC. Počiatok je film, ktorý kolíše medzi stupnicami 4* resp. 5*. Keby som na film nebol v kine, tak 4*. Inak film ako celok funguje spoľahlivo, až na niektoré prehnané scény, ale dá sa to prežiť. Nenávidel som DiCapria, ale posledné filmy ma presvedčili o opaku. Podobne ako v Prekliatom Ostrove, tak aj v Počiatku hral geniálne.

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010)

Po prvej časti sa neodvážim ani len prečítať obsah druhej, ale aj tak mi to nedá, aby som nevyjadril svôj názor, čo si o tom myslím, resp. odkazujem týmto menám: Brad Peyton, Neil Patrick Harris, Chris O'Donnell, James Marsden, Michael Clarke Duncan, Christina Applegate, Joe Pantoliano, Sean Hayes, Nick Nolte, Roger Moore, Bette Midler, Paul Rodriguez, Jack McBrayer, Carlos Alazraqui VŠETCI STE SKRACHOVANÍ LOOSERI - MEGA HANBA VÁM!!!

Bathory (2008)

1* za to, že som to pozeral v angličtine a ďalšia z ľútosti.

Katyň (2007)

Priemerný film, ktorý zachraňuje záverečná pol hodinka (brutal), preto dávam 4*.

Vojna kuchárov (2010) (pořad) odpad!

Podobne ako bez servítky, ale tuto je ešte malý bonus v podobe ingrediencií, t.j. už keby sa niekto našiel, kto by si chcel dané jedlo doma uvariť, tak musel by sa za ingredienciami vydať mimo Slovenska, pretože tu sa varia jedlá z rôznych krajín, takže pre nás je to totálne na kokot, keď to vidíte v TV a môžete len slintať a samozrejme Andrejko Bičan, ten je jasný tiež ach bože všetky televízne relácie sú jeden obrovský hnoj, ktorý treba zakopať pod zem, aby nesmrdel.

Bez servítky (2009) (pořad) odpad!

Totálna kokotina, pozerať sa na to ako vypasené mašurá varia a potom sa napchávajú ma teda nebaví..."Komu tam varíš?! Na to šporáku! Komu varí, tá kurwa?" :D

Camino (2008)

Vynikajúci film, ale mohol byť geniálny, keby nebolo tej "náboženskej propagandy." Vety typu: Obetovania sa Bohu atď. sú podľa mňa choré. Mám na to svoj názor na celé náboženstvo aj cirkev a nikomu zase neberiem ten svoj, ale obetovať sa v mene Božom? Veď to rozum vypína...

Cocaine Cowboys II: Hustlin' with the Godmother (2008)

Viac ako rok trvalo moje čakanie na tento geniálny dokument. Dôvod? Pretože neexistovali sk & cz titulky. Veľké poďakovanie patrí užívateľovi PINKMAN-ovi, ktorý si našiel čas dokončil titulky, DÍKES. Čo sa týka dokumentu samotného, podľa mňa ho nemožno porovnávať s prvým dielom, pretože každý je v podstate rozdielny. Nevadilo mi, že druhá časť sa zaoberá len Griseldou, naopak bol som maximálne spokojný. Keď som videl akou ústrednou postavou bol Pablo Escobar v Kolumbií, tak som si myslel, že čo viac sa dá dosiahnuť, keď máte peniaze. Keď som dopozeral tento dokument, tak som sa presvedčil, že Pablo bol iba veľmi malá figúrka v hre! Griselda Blanco bola respektíve stále je bohatý, postrihaný, psycho zabijak z ktorého sa mi žalúdok prekrúca. Už len to, že si niekto trúfne uniesť americkému prezidentovi syna (John F. Kennedy, Jr.) je iná káva...P.S: "Ak niekto zhánate titulky, tak už sú dostupné na titulky.com".

Neúplatní (1987)

Keď som videl prvú akčnú scénu, ktorá prišla po 45 minutách, tak som to musel vypnúť. Neskutočne debilno natočený film, škoda...