Kong: Ostrov lebek (2017) odpad!

Rejžo! Máme dvě možnosti, jak to natočíme! Buď inteligentně, ale to nic nevyděláme, tak už to natočil Peter Jackson a nebo z toho uděláme přeefektovanou rychlokvašku pro 3D, z které se ty děcka prostě poserou, tohle jim exploduje v rozkroku a my budeme taky boháči! Je to přeplácaný, nemá to žádnou úroveň, animace střídá animaci, demence střídá demenci. Rozjelo se to tak rychle se snahou zapůsobit mega akcema už od začátku, že vás to prostě přestane bavit po 5 minutách prvního souboje. Zbývalo už jenom, aby se mečovali mrakodrapama a házeli po sobě planetama. Namrdali tam všechny efekty na světě. Začíná se stávat pravidlem, že kde hraje Samuel L. Jackson, zavání to průserem. Absolutně hrozný výběr herců bez špetky chutě v tom hrát, první herci co umřeli, tak to bylo pro ně vysvobození a nemuseli se trápit až do konce. Prázdné, zbytečné a hloupé dialogy. Občas nějaká trapná snaha o vtip. Děj na úrovní 3 letého dítěte, které si hraje s Duplem. Úplně by stačilo vystříhat ty animace a udělat z toho jen nějaký krátkometrážní film pro cyniky. Ano animace/efekty jsou opět na jedničku to dávám +100% nemám co vytknout, to jde amíkům nejlépe už několik desítek let!!! Ale absolutně zabitý vším ostatním -100% = ODPAD!

Velká čínská zeď (2016) odpad!

Velká čínská zeď? Ne! Velká čínská plot? Taky ne! Velká čínská dětská ohrádka? Ano! Je jasně vidět, pro které publikum to bylo natočené. Tohle by už vážně mělo být trestné! Dítě je ve vývoji, teprve poznává, učí se a tudíž si opět filmový štáb řekl, že jim opět zprzníme rozkroky! Protože, když se dětem třepou poštěváky, USA vydělává. Rozhodně nečekejte, že by jste se dozvěděli něco z historie. Také jsem byl oklamán, asi se budu muset občas napřed podívat na trailer, než něco stáhnu a pustím. Efekty opět na výbornou +100% Děj, nápady, zpracování -100% = ODPAD!!!

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Walt Disney je zaručená kvalita už 80 let, samozřejmě je opět potřeba trošku přimhouřit oko nad zpíváním (které nesnáším) a faktem, že je to směřované hlavně pro mladší diváky. Dokonale zpracované animace, které působí hodně realisticky. Pěkný příběh až skoro s hororovým lávovým démonem na konci. Konkurz na roli komika a dementa tentokrát vyhrála slepice, která tomu dodává ten klasický animácký humor. Za mě 80%

Assassin’s Creed (2016) odpad!

Humus, svrab a neštovice. Absolutně zbytečný film bez nápadu, který by vám vyrazil dech. Kdyby to tady bylo už před 10 lety, možná by to fungovalo. Raději si pusťte jakýkoli díl z herní série. Celé je to umělé a kýčovité, s důležitě až arogantně tvářící se herci. Souboje jsou namachrovaný jak modelky od Victoria's Secret. Přesně tenhle styl filmů nesnáším.

Volyň (2016)

Největší problém tohohle filmu je střih, je to rozkouskováno na stovku minutových mini trailerů, žádná scéna (kromě poslední půl hodiny) nevydrží déle jak minutu. Scény se střídají strašně rychle, občas nevíte jaký to mělo význam, některé scény jsou zcela bez hudby, asi pro to, aby to tomu náhodou nedodalo lepší atmosféru, nebo se tam nemluví, do toho vám tam mrsknou nějaký ten masakr a tak to jede 1,5 hodiny pořád dokola (kecy, žvásty, masakr...kecy, žvásty, masakr). Poslední půl hodina už konečně drží v celku, pěkně gradující atmosféra s dobře depresivní hudbou a celé to působí až hororově. Za mě 60%

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

První polovina filmu je zábavnější (přitom je strašně nudná) jak ta druhá, kde s bojuje. Celé to působí jak TV film, kulisy na bojišti jsou jak v nějaké divadelní hře. Všichni drží samopal asi poprvé v ruce. Celé je to nepřirozené až kýčovité. No a aby jsme všechno tohle mínus zamaskovali, tak si skočíme do výprodeje do nějakého řeznictví a zakoupené zboží ve slevě rozkopeme a nepřirozeně rozmístíme po celém bojišti. Také je zapotřebí držet krok s dobou, tak uděláme pár slowmo záběrů při naší nejoblíbenější vítězoslavné hudbě, která nám už leze na nervy asi tak 10 let u transformerů. Za mě 40%

Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016) odpad!

Když se ožeru, tak nesmím druhý den čučet na emerický filmy. Nevím pak, jestli se mi chce zvracet z toho filmu, nebo alkoholu. Na začátku filmu by mělo být upozornění "Před sledováním filmu, si vyjměte mozek z hlavy". Jedna velká reklama na demenci. A jak si vůbec mohli dovolit, dát mu jméno "Bishop"? Bishop je jen jeden a to ten z Alienů!!!

Ovládací panel