Šílenec (1981)

Tak tu mame dalsiu taborovu vyvrazdovacku na lesnej chate a opat s nulovym dejom a postavami. To by este tak velmi nevadilo ale samotna atmosfera a napatie fungovali len na pol plynu. Skratka cele to je az prilis priamociare- za kazdou vrazdou nasleduje zopar tupych dialogov a tym sa vcelku slusne budovana atmosfera nici. Herci-amateri nemaju co hrat, divak s nimi nema moznost sympatizovat (bolo mi suma fuk koho ta vlasata yetiovska "opica" odrovna co by sa stavat nemalo) a nizkorozpoctovost z tohoto becka citit na mile daleko. Co sa mi vsak paci velmi je sposob akym v 80. rokoch osvetlovali scenu. Na tie modre svetla sa strasne dobre pozera. Iste, dnes sa takto neosvetluje z dovodu ze to posobi neprirodzene ale z vizualneho hladiska je to rozhodne plus. K dalsim kladom si treba priratat zopar krvavych zaberov a syntakovu hudbu. 45%

Dragonball: Evoluce (2009)

Scenar a dialogy na urovni zakladnej skoly, priemerne triky a herci, divne akcne sceny, rutinna rezia. Je to sice strasna zlatanina avsak ani nachvilu to nebolo nudne. P.S: Ten zaver to bolo co za wtf? Nejak nahle to skoncilo. Rozhodne ten film nema 100 minut ako sa tu uvadza ale len 73 min. cisteho casu (82 min aj so zaverecnymi titulkami)

Policajt ze sámošky (2009)

Je to hlupe, je to tupe, silne americke....co je to? Predsa Policajt ze samosky. Necudujem sa, ze tato komedia zarobila za oceanom slusne prachy predsa len, pre amikov film ako stvoreny. Podpriemer s naivnym dejom, nesympatickymi postavami, premenlivo fungujucim humorom za to vsak so slusnou hudbou a tempom. Na 1 pozretie znesitelne. 40%

Flek (2001)

Preco sakra do kazdeho sucasneho rodinneho filmu musia trepat fekalny humor? Toto jakziv nepochopim! Agent 11 je vsak blby aj odhliadnuc od neho. 35%

Fanoušci (2009)

"Nobody calls Han Solo a bitch!" :D Skvele Star Wars odkazy, rovnako tak aj camea Billyho Dee Williamsa a Carrie Fisher ("I love you - I know"). Cim vacsim fanusikom serie ste, tym viac si Fanboys uzijete. Zaverecna hlaska je uz len ceresnickou na torte. 65% z objektivneho hladiska (z toho subjektivneho by to bolo viac).

Agent Cody Banks 2 (2004)

Uvodnych niekolko minut na taborovom campe bolo este dobrych, ale s pribudajucimi minutami to bolo stale slabsie a slabsie. Tvorcovia mali evidentne k dispozicii podstatne nizsi rozpocet a na filme je to poznat. Namiesto solidnej akcie sa dostavila nuda a infantilita. 35%

Krvavý Valentýn (2009)

Amici su uz s tymi debilnymi pointami trochu trapny. Podpriemerny slasher ktoremu chyba atmosfera, napatie, sympaticke postavy, dej. Navyse to cele posobi prostredim bani ci supermarketu strasne lacnym dojmom (k tomu si treba priratat priehladne digitalne triky). Tvorcovia by si mali zobrat priklad z norskeho Fritt vilt a neservirovat nam tu taketo sracky na jedno pouzitie.

Soví houkání (2006)

Vcelku ma prekvapuje to nizke hodnotenie. Vramci zanru to vobec nebolo zle. Krasne prostredie, dobra kamera, sympaticki herci a skvele policajne "auticko" Luka Wilsona :D. A tentokrat nie je stupidny ani scenar (naivny sice je ale zaobide sa bez trapnych humornych vsuviek co ocenujem). Pohodova oddychovka produkovana spolahlivym Frankom Marshallom. 60%

Pověrčivost (1982)

Roztomile hororove becko nasiakle atmosferou 80. rokov s niekolkymi zaujimavymi mordami. Skoda ze dnes sa taketo horory uz netocia. 65%

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Dlho ma ziaden film tak nepobavil. Rehotal som sa od prvej sceny az po tu poslednu....Jason Statham je Superman, Rambo, Ghost Rider a Terminator v jednom :D A tie hlasky ("Jsem cista jako mimino. - Radsi si ho strcim do mixeru"). Komedia roku ale pokial nedokazete totalne vypnut mozog radsej sa tomu vyhnite. Hodnotit to s prihliadnutim na uveritelnost a vykreslenie postav, dobre by to nedopadlo. Jeden z filmov, pri ktorom dokazem pochopit akekolvek hodnotenie. Tupe jak poleno ale kralovsky pobavilo. U mna 60%