Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krátkometrážní

Recenze (2 766)

plakát

The Weeknd: Take My Breath (2021) (hudební videoklip) 

Společně s Blinding Lights a Sacrifice nepřekonatelnej vrchol wannabe subžánru songů s "osmdesátkovým" vibem – tedy muzikální retro estetikou, rytmicky kombinující moderní popík s discem, futuristickým zvukem a širokou škálou synťáků. Videoklip jako takový tuctovej; živá verze ještě bombastičtější 🖤

plakát

Dua Lipa: Physical (2020) (hudební videoklip) 

Dua Lipa je moje nová femme fatale, protože osmdesátkový retro vibe k ní sedí jak prdel na hrnec, viz. Mashup s Blinding Lights který je naprosto geniální. Neskutečně chytlavá skladba.

plakát

Blue Beetle (2023) 

jako jo, před dvaceti lety by tohle modrý hmyzí předigitalizovaný hovno mělo asi úspěch...

plakát

Ahsoka - Část 5: Stínový válečník (2023) (epizoda) 

Pro jedny laciné dojení nostalgie, pro druhé zase esence pojmu Star Wars. Chemie mezi Haydenem Christensenem [ten chlap si svůj comeback do role Anakina nehorázně užívá a já mu to jen přeju] a Rosario Dawson funguje na výbornou [možná ještě líp než v animovaných Clone Wars], přičemž celý flashback na Clone Wars neměl sebemenší chybu. Ať už z hlediska příběhovýho či formálního [production values jako takový jsou naprosto dechberoucí], seriálová AHSOKA působí nejen jako nadstandard quality TV, jako spíš prvotřídní televizní blockbuster se vším všudy.... takže na to všechno můžu říct snad jen ikonickou hlášku Kylo Rena: "MORE!"

plakát

The Walking Dead: Daryl Dixon - L'âme Perdue (2023) (epizoda) 

Absolutně nechápu jak se tvůrcům podařilo natočit něco tak konceptuálně originálního, přitom něco skoro až tak nostalgicky známýho. Narozdíl od ostatních show z TWD univerza tenhle spin-off – atypicky zasazený do prostředí post-apokalyptické Evropy [velkej palec hore!] – s miláčkem publika Darylem Dixonem nepůsobí jako zbytečný derivát původního seriálu [jehož nepřekonatelnou komiksovou předlohu doporučuju všema dvaceti], takže nemůžu říct nic jinýho než: Norman Reedus steals the show!