Snowball

Slovensko

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 12.4.2019  21:12
    Doom Patrol - Danny Patrol (S01E08) (epizoda) (2019)

So seriálom končím. 8 časť (slovom osem) a hovno sa tam deje!!! Každá časť je len nezmyselná hovadina, príbeh prakticky žiadny. Kam toto smeruje? Nikam.

• 17.3.2019  12:07
    Love, Death & Robots (TV seriál) (2019)

Už od samotnej zvučky sa to chce hrať na Black Mirror. Nechytá sa ani zďaleka. 16-ročným sa to ale bude páčiť.

• 28.6.2017  09:22
    Blood Drive - The F*cking Cop (E01) (epizoda) (2017)

Totálna kksina. Trápne každým momentom. A čo to bolo to finále tejto epizódy? (SPOILER!!!). Veď to bola nelogická kravina. Chceli dostať do tela adrenalín, aby prežili. Už len to, že závodili, a to tesne pre finišom, musí dať echt veľa adrenalínu, nehovoriac o tom, že boli poslední a posledných čaká smrť. No nie, oni mali aj tak málo adrenalínu, a tak museli ešte za jazdy začať súložiť. WTF?! Prečo takéto odpady preboha točia? :(

• 14.6.2017  20:50
    Pytel kostí (TV film) (2011)

Aj keď kniha nebola nijak zvlášť dobrá, film sa podľa nej dal oveľa oveľa lepší spraviť. Toto bola čisto trápna sračka. Normálne sa mi na to až zle pozeralo. Fuj.

• 3.3.2017  23:34

Akože bol to dobrý film, zabavil som sa, no takéto prehnané hodnotenia? To je trošku moc, nie? Momentálne je to 8. najlepší film na CSFD. To je naozaj veľmi, veeeeľmi prehnané. Zas nepreceňujme to...

• 26.2.2017  11:20
    Taboo (TV seriál) (2017)

Prestal som to pozerať zhruba v polovici. Ten seriál mimo pekného prostredia, kostýmov a zamračeného Hardyho nemá čo ponúknuť. Príbeh je vyslovene nudný, bez nejakého wou momentu, takmer pri každej časti som zaspal. Tu je dôkaz, že na kvalitný seriál nestačia známe herecké mená.

• 24.2.2017  23:17
    John Wick 2 (2017)

Zabával som sa celý film veľmi dobre, avšak jednotka mala pre mňa trošku väčšie čaro. Hoc záverečná scéna a k tomu skvelý soundtrack ma veľmi tlačili dať 5 hviezd, dám aj tak 4, pretože John Wick 1.

• 16.1.2017  09:15

"Buďte hrdí na to, že ste Slováci, hanbite sa za to, že ste zo Slovenskej republiky" ...hovorieval kedysi môj učiteľ na vysokej. Po návšteve kina s týmto hnusom sa však hanbím, žiaľ, už aj za to, že som Slovák. Film to bola čistá trápnučká sračka, to bez debaty ...absolútne drbnutý námet, tupý scenár a zas tie isté špatné herecké xichty bez talentu, tentokrát doplnené o dáke ďalšie trápne netalentované xichty z Poľska (Miško Żebrowski bol podľa pohľadu a prejavu pravdepodobne i nafetovaný celé natáčanie, či to bola len úplná absencia hereckého talentu?). Moje očakávania boli teda naplnené. Čo som však naozaj nečakal, bolo kino plné retardov, ktoré sa vyslovene vyšinuto smialo každú sekundu na úplne trápnych akože vtipoch. Tvorcovia týmto "humorom" a hláškami dávali jasne najavo, že majú divákov za čistých pribrzdených tĺkov, oni im to však napriek tomu celé žrali a vždy sa úprimne rehotali. Nechápal som. Po opustení kina som aj hľadal na parkovisku zaparkované autobusy z ústavu pre retardovaných. Žiadne tam neboli. To len priemerná Slovač sa zabávala na filme, ktorý bol trefne určený práve pre nich a ich intelekt. Smutné... Dve hviezdy dávam za pekné zábery Tatier.

• 20.11.2016  12:17

Mám pocit, že ľudia toto vysoko hodnotia, len na základe toho, že ide o somarinku z potterovho sveta. Silný pocit nostalgie, čóóó? Dajte si však dole klapky z očí, veď to bola nevýslovná sračka! Film postavený na efektoch. Dej a samotná hlavná zápletka boli tak nesmierne retardované a tupé, že by sa za túto kravinu nemusel hanbiť kde aký český filmár (chýbali už len holé cecky). Za ako-tak vtipnú postavičku "nemága" som aj chcel dať hviezdičku jednu, svedomie mi to však nedovolilo. A pozerám, že sú v pláne dve pokračovania?! Pre boha, dúfam, že do ich vydania sa všetky tie fantastické zvery v tom sprostom kufri podusia....

• 29.4.2016  11:03

I ja čakám na zázrak - kedy Česi konečne prestanú točiť tieto sračky a vlastne všetko. Tento národ by mal mať povolené natáčať maximálne tak televízne noviny, všetko ostatné je totiž psychickému zdraviu škodlivá žumpa nekonečných rozmerov. Čudujem sa sám sebe, že som tomuto hnusu dal šancu.

• 28.4.2016  13:27
    Kredenc (TV pořad) (2014)

Ak je váš život dokonalý, nikdy nerobíte chyby a žiadnu trápnu chvíľku ste nikdy nezažili, a zo zvedavosti ju chcete zažiť, toto je práve pre vás! Pri tejto televíznej sračke máte garanciu, že sa budete cítiť trápne ako pes, len preto, že sa na to pozeráte. Klasická "vtipná" slovenská zostavička vám navyše prinesie poriadne grc pocity, čiže ak máte žalúdočné ťažkosti a chcete úľavu, toto vám vyčistí váš systém. Prosíííííííííím zastavte už niekto týchto akože komediantov, aby ďalej už nepáchali genocídu na intelekte nášho národa a poberte im kamery. Ďakujem!!!

• 28.4.2016  13:18
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Spravené podľa šablóny - Mentalista či Monk, úplne nezáživná a nudná kriminálka. Len miesto Monka tu je iný policajný konzultant - Satan, ktorý svoju satanskosť prezentuje len občasnou hnusnou grimasou, ktorú sem-tam na niekoho zlého hodí. Absolútna nuda, priehršť nesympatických hercov k tomu. A toto, že je satan? V porovnaní s diablom zo Supernatural je toto naozaj len čistý priteplený sráč, ktorý zaujme možno 16-ročné tínedžerky. Vrelo neodporúčam, strata času.

• 10.11.2015  17:16
    Poslední království (TV seriál) (2015)

Žiadne nesympatické postavy s buzerantskými hipster účesmi a debilnými vedľajšími zápletkami ako to bolo u Vikingov. Len čistá akčná zábava so super background hudbou.

• 17.9.2015  11:22
    Špión (2015)

Len dve slová mám k tomu - trápna sračka.

• 6.5.2015  11:55
    Archer (TV seriál) (2009)

Môže toto byť? Niečo tak neskutočne vtipné!! Normálne som sa pritom zasmial asi tak veľmi, ako na mojom milovanom South Parku, hoc samozrejme ide o dve úplne neporovnateľné veci, ide však o kategóriu komediálny seriálový animák pre dospelých. Treba však podotknúť, že som nehodnotil piatu sériu s podtitulom Archer VICE....tomu proste nechápem, bol to úlet, ktorý sa nedal pozerať, ostatné série sú však naprosto dokonalé a nezaslúžia si pošpiniť hodnotenie od tohto jednosériového Vice experimentu. Archera si proste zamilujete!

• 6.5.2015  11:50
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Je to na tri hviezdy ale jedna navyše pre skvelé prostredie. Ono by to ani to prostredie pre štvrtú hviezdu nepotrebovalo, keby to nebolo silene vyslovene prepchaté soft porn scénami pre ženy. Je zrejmé, že za scenárom stojí nejaká 90 kilová zakomplexované stará dievka, ktorá môže čerpať len a len z porna určeného pre takéto stratené typy. Veľmi to škodí seriálu, ktorý by bez toho mohol byť niekde úplne inde. Tvorcovia by si mali brať príklad od kolegov z Veľkej Británie, ktorí stoja za seriálom Poldark - bez trapošín, len silný príbeh.

• 26.3.2015  23:01
    České století (TV seriál) (2013)

Úprimne mi vadí, že v prvej časti nebol vôbec spomenutý Štefánik, bez ktorého by sa Masaryk mohol aj na hlavu postaviť a žiadne Československo by tu nebolo...... DOPLNENIE: Po dopozeraní aj "komunistickej časti" seriálu dvíham hodnotenie na 4 hviezdy. Proste si to zaslúži. Celá vec s komunistami a následne s revolúciou je natočená veľmi pekne a historicky správne. Tam nie je čo vytknúť. Kiež by bratia Česi točili viac tak kvalitných vecí....

• 22.2.2015  18:45
    Interview (2014)

Proti tejto primitívnosti mala Severná Kórea nejaké výhrady? Prečo? Šak tam nebolo nič proti nim, len Američania tu ukázali svoju úroveň, ukázali čo je USA za debilnú krajinu. Normálni ľudia totiž takúto trápnosť natočiť proste nemôžu. ODPAD!

• 15.2.2015  21:38
    Alžbetin dvor (TV seriál) (1986)

Jediný KVALITNÝ slovenský seriál. Lepší sa u nás už asi nikdy nenatočí. Skvelá hudba, super príbeh, pekný pohľad na dejiny. Nemám čo vytknúť. Pri tom hlavnom songu mám vždy zimomriavky.

• 7.1.2015  20:58
    Divocí koně (TV seriál) (2014)

Slovenskí seriáloví tvorcovia opäť raz nesklamali. Overený sračkovský model šlape naplno aj v tejto televíznej žumpe. Máme tu jednu honosnú rodinu, je úplne jedno či riešia víno, kone, či dáke tupé drevárstvo, stále je to o tom istom. Objavujú sa tu hriechy minulosti a je tu niekto, kto chce honosnú rodinu potopiť. Až taká je Slovač tupá? Netočili by stále tú istú stupiditu dookola, len vždy v inom šate, keby sa nenájde dostatočný počet idiotov, čo si to pravidelne zapnú. Pridrbanejší, na Slovensku obohratejší scenár snáď už ani nemôže byť. Koľko fantázie na napísanie tohto asi trebalo? O hereckých výkonoch radšej nejdem ani hlbšie hovoriť. Kadejakí dedinskí ochotníci by to lepšie zahrali. Nuž zhrnem to asi tak - pokiaľ sa radi kukáte na Modré z neba (či teraz V siedmom nebi), pokiaľ ste volili Fica a pokiaľ vaše IQ nepresahuje hranicu 90 ( ak spĺňate prvé dva body, tak zaručene aj ten tretí), tak je tento seriál ideálny pre vás a budete ho úplne hltať a milovať. Ak do svätej trojky nespadáte, nekukajte to.

• 7.1.2015  15:16
    Newsroom (TV seriál) (2012)

Nenechajte sa odradiť vyslovene príšerným introm so strašnou hudbou a "predstavením" hercov na úrovni úvodných zneliek z 90 rokov. Samotný seriál je naozaj skvelý a zaslúži si plných 5 hviezdičiek.

• 14.9.2014  13:28
    Manhattan (TV seriál) (2014)

Videl som pilot...dosť nuda, ďalej nepokračujem, vôbec ma to nezaujalo...

• 13.9.2014  23:52

Absolútne nerozumiem hodnoteniu aké má tento film. Prvú polku som maximálne spal a bez váhania by som to inak vypol, no pre tak vysoké hodnotenie som si povedal, že vydržím. No nejaká kvalita neprichádzala. Druhá polka mala ale aspoň trochu akcie a z "uspávadla" to prešlo na úroveň "nuda", čo je o čosi lepšia úroveň. Takže som bol ochotný dať dve hviezdy, plus ďalšia hviezda za Spaceyho.

• 10.9.2014  18:10
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Nikdy som nebol fanúšik seriálov z lekárskeho prostredia. Ani len slávny House ma nikdy neohúril. Ale tento seriál ma niečo do seba. Postavy sa perfektné, príbeh zaujímavý, všetko tam šlape ako má. A tá hudba! Dobový seriál odohrávajúci sa v roku 1900 a do toho dokonalá chladná až mrazivá elektro hudba akoby z iného sveta. Skvelé!

• 10.9.2014  10:05
    Partička (TV pořad) (2009)

Ak raz v ďalekej budúcnosti bude existovať Múzeum trápnosti, tak toto tam bude hlavný zbierkový predmet...

• 9.9.2014  11:39
    V sedmém nebi (TV pořad) (2014)

Za neohrozenú charitatívnu činnosť má už Vilko v pekle dobre vykúrené miestečko isté.....

• 24.8.2014  15:30
    Nymfomanka, část I. (2013)

Nudná maximálne tupá pseudointelektuálska sračka.

• 12.7.2014  18:21
    Babovřesky 2 (2014)

Kedy konečne Česi zakotvia do svojej ústavy zákaz točiť filmy Troškovi, ale všeobecne všetkým filmárom z tej zemi?? Sak to je maximálny blivajs a ohrozenie duševného zdravia každému na svete, kto sa k tomu nedajbože náhodou dostane. Vydržal som ani nie polhodinu, chcel som tomu dať šancu, vážne. Ale je to sračka biblických rozmerov.

• 6.6.2014  16:48

Čo je to za nekonečne lacnú vykrádačku Foresta Gumpa? Kniha tohto shitu, že bol bestseller? Pffff...ľudia sú na drogách. Idem asi aj ja napísať tiež dáku knihu. Bude tam skupinka deviatych postavičiek, ktorí sú na výprave za zničením mocnej náušnice, ktorá sa dá zničiť len na mieste kde ju vyrobili a je v nej ukrytá všetka moc najmocnejšej prostitútky ktorá vládne Mimozeme. Presne taká lacná kravina je Storočný starček, ktorý by mal vyliezť preč a navždy zmiznúť ako z kín tak i z knižných predajní.

• 12.3.2014  14:49
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Najpreceňovanejší seriál súčastnosti. Otrasný humor, idiotské hlášky, nudnú postavy, oničom príbeh. Nikdy nepochopím prečo je táto somarina tak obľúbená. Skvelo to povedal kolega J*A*S*M nižšie.

<< předchozí 1 2 3