Doom Patrol - Danny Patrol (2019) (epizoda) odpad!

So seriálom končím. 8 časť (slovom osem) a hovno sa tam deje!!! Každá časť je len nezmyselná hovadina, príbeh prakticky žiadny. Kam toto smeruje? Nikam.

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Už od samotnej zvučky sa to chce hrať na Black Mirror. Nechytá sa ani zďaleka. 16-ročným sa to ale bude páčiť.

Watchmen (2019) (seriál)

Prvé časti vôbec...ani z ďaleka...nenaznačovali o aký silný seriál pôjde. Posledné dve časti boli veľkolepé vyvrcholenie príbehu, kde všetko začalo dávať zmysel. Scenáristicky skvelo zvládnuté. Nečakaná pecka a zároveň najsilnejšia love story roka (fakt nečakane). Do toho bonus skvelý soundtrack, každý jeden track mind blowing (Lincoln Tunnel - emočná bomba)

Blood Drive - The F*cking Cop (2017) (epizoda) odpad!

Totálna kksina. Trápne každým momentom. A čo to bolo to finále tejto epizódy? (SPOILER!!!). Veď to bola nelogická kravina. Chceli dostať do tela adrenalín, aby prežili. Už len to, že závodili, a to tesne pre finišom, musí dať echt veľa adrenalínu, nehovoriac o tom, že boli poslední a posledných čaká smrť. No nie, oni mali aj tak málo adrenalínu, a tak museli ešte za jazdy začať súložiť. WTF?! Prečo takéto odpady preboha točia? :(

John Wick 2 (2017)

Zabával som sa celý film veľmi dobre, avšak jednotka mala pre mňa trošku väčšie čaro. Hoc záverečná scéna a k tomu skvelý soundtrack ma veľmi tlačili dať 5 hviezd, dám aj tak 4, pretože John Wick 1.

Logan: Wolverine (2017)

Akože bol to dobrý film, zabavil som sa, no takéto prehnané hodnotenia? To je trošku moc, nie? Momentálne je to 8. najlepší film na CSFD. To je naozaj veľmi, veeeeľmi prehnané. Zas nepreceňujme to...

Taboo (2017) (seriál)

Prestal som to pozerať zhruba v polovici. Ten seriál mimo pekného prostredia, kostýmov a zamračeného Hardyho nemá čo ponúknuť. Príbeh je vyslovene nudný, bez nejakého wou momentu, takmer pri každej časti som zaspal. Tu je dôkaz, že na kvalitný seriál nestačia známe herecké mená.

Všechno nebo nic (2017)

"Buďte hrdí na to, že ste Slováci, hanbite sa za to, že ste zo Slovenskej republiky" ...hovorieval kedysi môj učiteľ na vysokej. Po návšteve kina s týmto hnusom sa však hanbím, žiaľ, už aj za to, že som Slovák. Film to bola čistá trápnučká sračka, to bez debaty ...absolútne drbnutý námet, tupý scenár a zas tie isté špatné herecké xichty bez talentu, tentokrát doplnené o dáke ďalšie trápne netalentované xichty z Poľska (Miško Żebrowski bol podľa pohľadu a prejavu pravdepodobne i nafetovaný celé natáčanie, či to bola len úplná absencia hereckého talentu?). Moje očakávania boli teda naplnené. Čo som však naozaj nečakal, bolo kino plné retardov, ktoré sa vyslovene vyšinuto smialo každú sekundu na úplne trápnych akože vtipoch. Tvorcovia týmto "humorom" a hláškami dávali jasne najavo, že majú divákov za čistých pribrzdených tĺkov, oni im to však napriek tomu celé žrali a vždy sa úprimne rehotali. Nechápal som. Po opustení kina som aj hľadal na parkovisku zaparkované autobusy z ústavu pre retardovaných. Žiadne tam neboli. To len priemerná Slovač sa zabávala na filme, ktorý bol trefne určený práve pre nich a ich intelekt. Smutné... Dve hviezdy dávam za pekné zábery Tatier.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016) odpad!

Mám pocit, že ľudia toto vysoko hodnotia, len na základe toho, že ide o somarinku z potterovho sveta. Silný pocit nostalgie, čóóó? Dajte si však dole klapky z očí, veď to bola nevýslovná sračka! Film postavený na efektoch. Dej a samotná hlavná zápletka boli tak nesmierne retardované a tupé, že by sa za túto kravinu nemusel hanbiť kde aký český filmár (chýbali už len holé cecky). Za ako-tak vtipnú postavičku "nemága" som aj chcel dať hviezdičku jednu, svedomie mi to však nedovolilo. A pozerám, že sú v pláne dve pokračovania?! Pre boha, dúfam, že do ich vydania sa všetky tie fantastické zvery v tom sprostom kufri podusia....

Jak básníci čekají na zázrak (2016) odpad!

I ja čakám na zázrak - kedy Česi konečne prestanú točiť tieto sračky a vlastne všetko. Tento národ by mal mať povolené natáčať maximálne tak televízne noviny, všetko ostatné je totiž psychickému zdraviu škodlivá žumpa nekonečných rozmerov. Čudujem sa sám sebe, že som tomuto hnusu dal šancu.