Znovu a jinak (2011)

Nepobavilo, nenadchlo ani nezanechalo jakekoliv pocity. Theron byla sice opravdu dobra, ale film jako celek stridal nudne scény s tema trapnyma. Takhle jsem si to nepredstavoval. Priste bych prosil lépe!!

Zkažená úča (2011)

Jo přesně tohle jsem potřeboval. Výborná oddychovka, která si drží celkem slušný tempo po celou dobu. Diaz střílí jeden forek za druhým, sice občas mine, ale v zápětí to zas nečím zachrání. Je vidět, že role ji opravdu sedla. Zároveň první film, kde mi Segel nepije krev. Jednoznačně pozitivní zážitek.

Počátek (2010)

Originální a skvěle promyšlený. Jsou tam chvíle, kdy se člověk možná trochu ztrácí, ale Nolan to vždy nějak srovná. Přestože tomu nemám co vytknout, i tak se necítím nějak unešenej. Uvidíme jak to zapůsobí na druhé zhlídnutí. Prozatím lepší 4*. Mimochodem k hercům není co dodat, jsou perfektní.

Kick-Ass (2010)

Bylo to hustý o tom není pochyb, ale kupodivu to co mě nejvíc nakoplo, nebyl samotnej Kick-Ass, ale brutální Hit-Girl a ještě brutálnější soundtrack. 4*

Souboj Titánů (2010)

Naprosto stejná úroveň jako ostatní Leterrierovi filmy. Ačkoliv herci, režie nebo i scénář nebyli až tak tragický, tak mě to nedokázalo absolutně vtáhnout do děje. Po skončení filmu jsem prostě vstal a bez jakýhokoliv přemýšlení co se vlastně tu hodinu a půl na plátně dělo, jsem odešel. Titání neurazí, ale ani ve vás nic nezanechají. O to víc mě těší, že jsem nevyhodil dvě kila za 3D verzi , u které by to dopadlo nejspíš podobně :). 2*

Lítám v tom (2009)

Clooney si lítá sem a tam, vyhazuje lidi z práce, bokem řeší co se naskytne a tím, že je víc ve vzuchu než na zemi si ani neuvědomuje o co přichází. Způsob jakým to Reitman podal je naprosto perfektní. Stejně tak hořký přistání na konci tohodle letu.

Avatar (2009)

F.cking outstanding :). 4* za film a 1* za perfektní 3D. Absolutně nejlepší kino zážitek.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Omg...fakt nevim kde začít...skvělej soundtrack...skvělej ???...hmm...to bude asi všechno...a ani ta slečna co se kamarádí s robotama to nezachrání. 1,5*

Pařba ve Vegas (2009)

Pecka jak blázen. Na tuhle pařbičku jen tak nezapomenu.

Veni, vidi, vici (2009)

Jen jsem se chtěl přesvědčit zda to je opravdu tak špatný...příště tak riskovat nebudu :)