Star Trek: Discovery - Nový začátek (2017) (epizoda)

Prvé dva diely to už naznačili (vzbura) , ale tento diel konečne ukázal realistickejšie správanie dôstojníkov federácie. V tomto novom star treku už nie je všetko čiernobiele a sterilné. K tomu úžasné triky, kamera. Verím že to bude nejlepší star trek seriál vôbec. nezožne však toľko slávy u nostalgikov.

Kill Bill 2 (2004)

Film som si pozrel po 12tich rokoch znovu v snahe zistit co na nom vsetci vidia. Stále je to pre mna bezduchá úchylná mlátička s pár zábavnými momentami.

Love (2016) (seriál)

Pilot: Hlavná mužská postava ma odrádza od dalšieho pozerania. Zatial to nie je vôbec vtipné

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Chýba tomu poriadny príbeh, vývoj postáv, poriadny záporný hrdinovia. V podstate klasický popkorňák ktorý vo mne zanechal pocity asi ako Transformers 3 alebo nejaká marvelovka. Svoj úspech taží zo svojho 40 rokov starého predchodcu, ale nemá čo povedať novému divákovi. Bohužial nechytá sa ani na epizódu II a III ktoré boli dalším dielom a nie len remake. Napriek tomu som spokojný lebo som ani viac neočakával. Priznajme si, keby toto bol prvý film o SW tak by sa jeho priemerné hodnotenie pohybovalo oveľa oveľa nižšie. EDIT: S vedomosťou aká bola epizóda VIII a IX, musím zvýšiť hodnotenie na 4*. Tento diel bol výrazne lepší ako to čo nasledovalo.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Tento film každého prípadného návštevníka kina odradí svojou dlžkou, proste nedosahuje kvalít filmu ktorý ma dokáže udržat na jednej stoličke po tak dlhú dobu. Ja som si film v polke prerušil a dopozeral na druhý krát a preto moje hodnotenie je také aké je.

Výměna (2008)

film sa mi páčil najmä preto, lebo hovorí o boji jednotlivca proti väčšine, proti celej spoločnosti prezentovanej skorumpovanou políciou, Angelina zahrala úplne skvele, netušil som že jej sedia aj také role.

Až tak moc tě nežere (2009)

Na romanticku komédiu to bolo perfektné, ale neručím za to že to bude na 4* keď to nebudete pozerat v kine s nejakou slecnou po vasom boku, na to je to ako stvorené

Temný rytíř (2008)

Ked som videl tento film v kine, uplne na mna dolahla Jokerova sialena blaznivost, podla mna jeden z najlepsich filmov, napriek tomu že je to komix, nesie v sebe hlbšiu myšlienku ako bezduché mlátenie superhrdinov.

Sharpovo Waterloo (1997) (TV film)

Super film, napoleonske vojny su skvele. Nenechajte si uniknut okamih ked Sharp zastreli .......... nebudem prezradzať ;)

Hvězdná pěchota (1997)

Film sa mi zdá pri porovnaní s knihou až príliš dobrý. Kniha je len o poskakovaní vojačikov v super oblečkoch a nemá žiadnu inú ako fašistickú myšlienku,ostatne preto ani nemusím Heinleinove knihy, lebo sú plné fašistických myšlienok, naopak film z nej spravil peknú paródiu na vojnovú a fašistickú propagandu zo začiatku, krásne efektívnu rúbačku chrobáčikov neskôr.