studentice

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 28.6.2018  14:33
    Noční hra (2018)

Tento film byl pro mě zklamáním. Je zde na mě příliš mnoho absurdních a nudných scén.

• 24.3.2018  14:17

Zábavné, akční..příjemný odpočinkový film na zimní sobotní večer:)

• 4.3.2018  16:55
    Coco (2017)

Vtipné, úžasné animace, neotřelé, dojemné..prostě tohle se fakt povedlo:)

• 20.8.2017  21:50

Kruté, ale velmi, velmi silné dojmy

• 2.5.2017  18:12

Pro mě mnohem slabší než předchozí díl. Zdálo se, že autorům už docházejí nápady...

• 21.4.2017  18:43
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Velmi silny a velmi zajimavy serial. A ta hudebni slozka byla temer dokonala

• 8.4.2017  15:55

Byl to pro mě velmi milý film. Líbil se mi způsob vyprávění příběhů, hudební doprovod i jednotlivé příběhy. Možná se mohou některé z nich zdát jako klišé, ale život bývá klišé plný. Ani minutu jsem se u filmu nenudila a byla jsem zvědavá, jak se hlavní hrdinové poperou především se svým milostným životem.

• 21.12.2016  10:36

Moje očekávání byla asi větší...

• 21.12.2016  10:35

Příliš dlouhé, příliš mnohé kliše. Jen ta hudba a sympatičnost hlavní hrdinky to u mě o hvězdičku zdvihla.

• 21.12.2016  10:32
    Příchozí (2016)

Výborný snímek, kde všechno do sebe zapadalo. Atmosféra byla zvládnutá na jedničku s hvězdičkou-hudba, vizuální efekty, emoce. I když nejsem fanda scifi snímku, tenhle si pustím v budoucnu znovu.

• 5.11.2016  16:06

Začátek mě opravdu zaual. Ta myšlenka filmu a její realnost se mi líbila, ale "hollywoodský happy end" bohužel počáteční nadšení zkazil.

• 12.10.2016  18:13

Pro mě zatím nejslabší díl celé série. Nejdříve mě příběh nedokázal moc zaujmout, pak mi zase přišly některé scény až fyzicky nepříjemné.

• 1.7.2016  15:46

Příjemná oddychovka, která přes pár klišé i pobaví

• 4.6.2016  21:52
    Mokřina (2014)

Velmi ponuré a napínavé. Herecké výkony a výběr doby a prostředí se také povedlo.

• 12.5.2016  16:09
    Realita (2014)

Film jsem viděla v rámci úžasné akce kino naslepo. Bohužel tento žánr není mým šálkem čaje a dopředu bych si jeho sledování nikdy nevybrala. Párkrát jsem zasmála, ale bylo to na mě moc překombinované a stále jsem čekala na pointu, která bohužel nepřišla:).

• 8.5.2016  17:31
    Padesátka (2015)

Takovej horalskej humor:). Sedlo to me nalade, zasmala jsem se, nevericne koukala a jednoduse me to pobavilo:)

• 1.5.2016  13:47
    Thirteen (TV seriál) (2016)

Velmi dobře zpracované, přesvědčivé herecké výkony. Hlavní hrdinka byla úžasná. Velmi dobře zpracoané po psychologické stránce. A navíc úžasný soundtrack...

• 10.4.2016  10:18
    Zrnko pravdy (2015)

Snímek jsem viděla v rámci Dnů evropského filmu a vybrala jsem si správně:). Napětí, vtipné momenty, hra s divákem, výborná hudba, "drsný" hlavní vyšetřovatel, napětí mezi ním a jeho kolegyní-vše, co miluju:). Navíc byl film jiný než např. americká produkce.

• 27.3.2016  17:41

Bylo to jiné než následující díly, protože to byl teprve začátek všeho. Ale mě se se tento díl díl možná více líbil než třetí cesta. Bylo zde méně o autu a více cestopisných informací. Byl to pro mě i nejsyrovější díl, protože zde cestovali jen čtyři účastníci. Jediným minusem je velmi krátka stopáž. Bylo zde určitě mnohem více k vidění.

• 27.3.2016  17:37

Čekala jsem od tohoto dokumentu více. Nejvíce se mi líbily ukázky z filmového archivu, hezky dokreslovaly dobovou situaci. Bohužel si myslím, že je to nejslabší dílo Heleny Třeštíkové, které jsem viděla.

• 19.3.2016  10:43

Šablonovitý příběh, nevtipné vtípky. Převedení lokací z Německa do Thajska neudělá z filmu trhák. Vše, co fungovalo v jedničce je tady špatně.

• 19.3.2016  10:39

Líbila se mi hudební stránka a animace. Bohužel příběh zaostával a vtípků bylo pomálu.

• 11.3.2016  10:30

Líbilo se mi, ale možná méně než předchozí cesta. Vadilo mi, že jsem občas nerozuměla dialogům-především v angličtině a v polštině nikdy. Nechápu, proč nemohl být dokument doplněn titulky. Myslím si, že většina lidí polsky neumí a když je řeč ještě navíc doprovázena silnou zvukovou kulisou... Naopak velmi pozitivně hodnotím komentáře čtené Davidem Novotným.

• 10.3.2016  18:16

I když nejsem fanoušek do dokumentů ani aut a do Afriky bych nejela, ani kdybych za to dostala zaplaceno, tak mě to bavilo a snad i trochu poučilo:). Už se těším na další část:)

• 9.3.2016  19:22

Podle zdejšího hodnocení jsem očekávala více. Bylo zde pár lekavých momentů a zbyl depresivní pocit. Tento žánr ani ve slabší formě není prostě mým šálkem čaje...

• 8.3.2016  12:10
    The Family (TV seriál) (2016)

Hodnocení po druhé epizodě-napínavé, dramatické, slibné. Určitě budu ve sledování pokračovat.

• 7.3.2016  14:31
    Švadlena (2015)

Tohle se opravdu povedlo- vsechny zanry-komedie, drama i romanticky film jsou uzasne propleteny a vysledek je bajecny:). A ty saty... Krasna Kate Winslet.... Nadherny Liam Hemsworth.

• 14.2.2016  17:22
    Humr (2015)

Zajimavy napad, ale na me moc depresivni.

• 14.2.2016  17:21

Prumerna detektivka s hodne neuveritelnymi akcnimi scenami.

• 14.2.2016  17:20

Pro me predevsim obrovska nuda. Tenhle film se me vubec nedotkl.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7