Rafipuff

Rafipuff

okres Hradec Králové

homepage

1 bod

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Cesta do fantazie (2001)

  Cesta do Fantazie je mé číslo jedna na žebříčku, pokud se jedná o anime. Srovnat s tímto dílem mohu snad jen filmy Princezna Mononoke a Můj soused Totoro. Vůbec všechny filmy od studia Ghibli jsou dobře propracované, včetně Cesty do Fantazie. Nechybí tu úžasná zápletka, skvělé postavy a hlavně nějaké ty eastereggy a hlubší smysl celého díla. Hodnotím tedy plně zaslouženými pěti hvězdami.

 • poster

  Kimi no na wa. (2016)

 • poster

  Hrob světlušek (1988)

 • poster

  Princezna Mononoke (1997)

  Jedno z nejkrásnějších anime, společně s Cestou do Fantazie, které jsem kdy viděl. Někdy je až k neuvěření že Hayao Miazaki vytvářel tento příběh za pochodu. Příběh se nepodobá na takové ty stereotypické evropské pohádky, a proto to všechno působí tak kouzelně. Japonská produkce opět ukázala co v ní je, a jak dokáže i ruční animací vytvořit naprosto nezapomenutelný snímek.

 • poster

  Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

  Nejlepší film, který jsem kdy viděl. Úsměvné na tom je, že před tím než jsem ho zhlédl, jsem si myslel, že nejlepší film který kdy mohu vidět je Zelená míle. A teď ho nahradil film, z jiné věznice! Největší pecka, kterou jsem kdy viděl, ani pořádně nevím jak to popsat. Jednoduše pokud hledáte něco co vám vyrazí dech, tak THE SHAWSHANK REDEMPTION je přesně to co hledáte.

 • poster

  Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

  [spoiler alert] Tohle je zcela určitě můj nejoblíbenější díl Harryho Pottera. Ta začínající výprava po viteálech, sectum sempra, Brumbálova smrt... no prostě všechno tohle v jednom díle je tak skvělé, že při každém zhlédnutí vždy hltám každou vteřinu filmu.

 • poster

  Ip Man (2008)

  Jsem od malička strašný fanoušek a nadšenec kung-fu filmů. Dřívě jsem upřímně znal pouze ty z Jackie Chanem, a myslel jsem si že je to to nejlepší z kung-fu co kdy můžu vidět. Trilogie Ip Mana mi ovšem ukázala že kung-fu filmy se dají posunout o několik levelů víš. Úžasné akční/romantické/semtam i humorné drama, které doporučuji všem pro které staré čínské umění kung fu něco znamená! dodatek: měli byste vidět mé nadšení když jsem zjistil že Donnie Yen bude hrát v Rogue One:D

 • poster

  Star Wars: Síla se probouzí (2015)

  Dobrá... bylo tam pár nesrovnalostí, no a co! Tohle je STAR WARS! a teď nemyslím nějaký prequel jako I, II, III. Myslím konečně nějaké kvalitní zpracování příběhu ze světa Star Wars. Pamatuji si jak jsem se tři roky před premiérou, šel s mým spolužákem "Honzox" do školy, a ten mi řekl že za tři roky bude STAR WARS VII. Oba jsme si do mobilů stáhli aplikaci na odpočet a 3 roky jsme čekali na premiéru. Asi si v mé kůži dokážete představit ten pocit, když jsem konečně sedl před plátno a začala hrát STAR WARS znělka. Nezapomenutelný akční, místy vtipný zážitek!

 • poster

  Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

  Nejlepší sci-fi film který jsem kdy viděl. Legendární plottwist který dnes zná celý svět. Tohle je opravdu jeden z mála filmů u kterých opravdu nemám co vytknout.

 • poster

  Spider-Man: Daleko od domova (2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace