fray

• 24.8.2010  20:01

viz Flipper

• 15.6.2010  10:42
    Svině (2009)

Známý trik, takže žádné překvapující vyústění...

• 28.5.2010  19:23

Krásně natočené, ale bohužel mě děj tolik nenadchl. Jinak po vizuální stránce určitě bomba. Prostředí mi hodně připomínalo hru Hlaf-life2. Clive Owen předvedl dobrý výkon, velmi podobný těm ze série The Hire.

• 27.4.2010  07:19
    Česká RAPublika (2008)

divat se na to dalo, ale ve smyslu, ze ty ubohe hoperske bytosti nechapu a prijdou mi smesni. obsah opravdu stoji za odpad. hodina a pul koukani na "dospele" lidi, kterym staci ke stesti sem tam rict sprosty slovo. jejich demence se neda ani popsat. texty "pisni" nedavaji smysl a jsou na urovni ditete na prvnim stupni. prijde mi, ze podobny nesmysly jsme psali o prestavkach na zakladce a hosi se asi v tomto veku zasekli. zvlast Orion, ktery ma pres 30let, zde ukazuje jak vypada spravna demence. nejsem primo na hip-hop zaujatej, ale kdyz srovnam nasi verzi s americkou, tak to je proste moc velkej rozdil. proste cesko na takovy styl nema a melo by to prenechat cernym hochum z USA, kteri pro to maji cit.

• 22.3.2010  23:16

Pokud by to bylo brano jako komedie, tak by to nebylo tak spatne. Strach z neceho podobnyho snad clovek mit nemuze (a to myslim je u hororu celkem dulezite). Film splnoval vsechny klasicke prvky hororu, hlavne ty "necekane" lekaci sceny. Konec taky strasne nepredvidatelny. Celkove dej byl opravdu strasne moc jednoduchy, ale na druhou stranu nenudici. Jestli tento film ma nejakou hloubku, tak at mi ji nekdo prosim ukaze. Dve hvezdicky pro prekrasnou Alison a jedna hvezdicka pro zbytek.

• 28.1.2010  12:19

nemam rad ten americky idilicky pohled na svet. dokonali lide, dokonala tela...kazdej je proste borec. pak vidim opravdove zabery z USA a je to naprosty opak. co se tyce hudby tak asi jen drsnaci poslouchaji hip-hop (kteryho je ve filmu na muj vkus az az). tak hlavne, ze jim to ten muzsky model vsem natrel a skoncil v naruci te nejhezci holky. z hercu se mi nejvic libil Djimon Hounsou. hlavni hrdina mi byl naprosto nesympatickej (kriklavy obleceni, tvar hebka jak decka prdelka). takhle si drsnaky nepredstavuju...

• 16.1.2010  20:25

co k tomu rict.i kdyz je neco schvalne brak tak by mohl mit aspon trochu grady a ne tezit z umelych koz vypatlane pornohvezdy

• 14.1.2010  20:05
    Desatero (2007)

pro jakou skupinu lidi je tohle nataceny? asi nejaka specialni zakladni skola. opravdu trapny sprosty humor.

• 22.12.2009  00:54
    G. I. Joe (2009)

tak to si ze me delate prdel ne????

• 28.11.2009  21:55
    Jezero smrti (2008)

co nam chteli sdelit? ze v anglii jsou hnusny decka? asi jo...pekna stupidita a opravdu odpornej film.

• 19.10.2009  16:55

Tlustej syn Ventury, ktery neustale prdi a rika jeden blbejsi kec za druhym...myslim ze vic psat nemusim...hodnoceni je opravdu zaslouzeny.

• 26.9.2009  12:30

Nestává se často, abych filmu dal 5*, natož naprosto čistých pět. Velmi působivě a dokonale natočené. Kamera bez chyby a hudba je jako třešnička na dortu. I když jsem věděl podle průběhu jak film skončí, stějně jsem nepotlačil na konci slzu. Prostě supr!

• 28.8.2009  19:15

Hodně velká oddechovka. Dalo se na to koukat a moc nenudilo...takže přesně 3*.

• 31.7.2009  11:48
    Divoké vlny (2007)

Klasicky tuctovy animak poslednich dob. Podle me chybelo na konci moralni ponauceni. Snaha tam byla ale nebylo to tk vyrazne aby si z toho nekdo neco mohl odnyst. Tyhle animaci jsou na jedno brdo. Nedokazi uz pomalu prijit s necim novym a napaditym.

• 27.7.2009  20:13

Nesympaticka Sarah a její nevyvedenej synátor po boku nadopovaneho Arnolda. Vidim v tom chut videlat dalsi penize. Co je ve dvojce noveho tak to jsou pokusy o nejakou vetsi hloubku. Opakovalo se hodne z jednicky. Zas terminator jede v kamionu kterej vybuchne.... Vpodstate takovy predchudce Kobry 11. Same "realne" vybuchy a honicky. Do nasich hrdinu se muze strilet jak chce ale zasahne je jen jedna kulka z tisice a to maximalne do nohy nebo ramene:-). Zly terminator si asi v prubehu rikal: proc bych za nema utikal... pujdu pekne krokem a dam jim naskok a moznost aby to vyhrali. A s temi zasahy do minulosti si myslim ze taky moc nevychytali. To uz je realnejsi Cerveny Trpaslik ktery si z toho dela srandu. Vubec nemeli pokracovani natacet ale ocividne se jim o vyplatilo. Tak se natocila i trojka a ctverka a treba casem bude dalsi. Jednicka se mi celkem dost libila ale tohle uz bylo horsi. Myslim ze zde na CSFD zbytecne precenovany. Takovej film presne pro novu a jeji divaky:-)

• 16.7.2009  17:21

zfetovanej harry byl drsnej, ale chybela akce...

• 28.6.2009  22:25
    Vyvolený (2000)

Původně jsem očekával něco akčního. Nevěděl jsem obsah filmu proto jsem byl překvapen. Ale nakonec překvapení velmi příjemné. Konečně po dlouhé době film, kterému dávám 100%. Moc nechápu proč by se to mělo srovnávat se šestým smyslem. Tohle je jiný film a pro mě naprosto dokonalý. Willisův excelentní výkon to jen podtrhuje.

• 12.6.2009  10:40

Překvapilo mě hodně, když jsem po shlédnutí filmu kouknul na hodnocení. Nevím, co od toho kdo čekal, ale já sem nadmíru spokojen. Tenhle styl mi sedí a opět mě Gondry nezklamal. Hodnocení 9/10.

• 3.6.2009  09:12
    Nové sčítání hlasů (TV film) (2008)

ze zacatku tam opravdu objektivita nebyla. kdyby druha strana natocila podobny film je mi jasny jak by to vapdalo. taky bych vytkl ze se zde objevilo malo sokujicich informaci. vesmes to byla nuda. proste o lidech co delaji kampan ale nic vic. cekal sem o hodne vic. nejaky sokujici zjisteni nebo tak. bohuzel tomu tak nebylo takze horsi 3 *

• 15.3.2009  17:30
    Potopa (1974)

Jeden z mála filmů co se přesně drží knižní předlohy a proto co se týče obsahu, tak je to opravdu dokonalé. Vůbec tomu neškodí to, že film je dlouhý víc jak tři hodiny. Ten kdo četl knihu musí být filmem nadšen. Já určitě, protože většinu věcí jsem si při čtení představoval naprosto stejně. Samozřejmě, že kniha je lepší, ale tak už to většinou bývá. Považuji to snad za nejlepší film podle knižní předlohy (z těch co jsem viděl). 80%

• 15.2.2009  21:19
    Comeback (TV seriál) (2008)

cely comeback mi prijde jak sceny z Inland Empire od Davida Lynche. neco se deje na scene a je slyset smich. ale cemu se mam smat?

• 15.2.2009  20:52

Pro mě obrovské zklamání. Na tento film jsem se hodně dlouho těšil, ale teď si říkám jaká je škoda, že byl vůbec natočenej. Jeden blábol blbější než druhý a ty efekty...zas nějak extra úžasný nebyly. Ani Cate Blanchett tomuhle propadáku moc nepomohla. Tohle se vážně nepovedlo.

• 14.2.2009  21:03

slabší 4*, ale dalo se na to dobre koukat a velky plus je samorejme za Vigga.

• 29.1.2009  21:31
    Blade Runner (1982)

Atmosfera byla naprosto dokonala. Na plny pocet hvezdicek mi tam neco malo chybelo jinak to bylo uzasny sci-fi. Chapu, ze se to nelibi asi kazdymu, ale ja tyhle filmy zeru. A konec...vic nez povedenej. Pro nekoho asi tezke na pochopeni.

• 27.1.2009  20:08
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Když už se to tu srovnává s it crowd, tak musím poznamenat, že zatím co u ajťáků kvalita docala upadá big bang si ji minimální drží. Velmi povedený seriál se vším co potřebuji.

• 26.1.2009  22:01

Taková srandička od tvůrců doby ledové...asi aby jsme se nenudili při čekání na trojku. Celkem sranda. Zde se můžete podívat http://cz.youtube.com/watch?v=-fwi-8HyIW4

• 26.1.2009  17:36
    Auta (2006)

celou dobu bych řekl klasika, ale nenudil jsem se. a na konci jsem uronil i slzu takze hodnotím velmi kladně.

• 23.12.2008  14:51
    Náš vůdce (2008)

Němci neumí moc točit filmy, ale tento snímek stojí za to. Absolutně naplnil všechna má očekávání. Film nekolísá, ale po celou dobu čím dál víc graduje až do šokujícího konce. Rozhodně toto byl dobrý námět na film a určitě to není nějak moc nereálné. To je také jedná z věcí co se mi na filmu líbí. Pro mě zatím nejlepší německý film.

• 24.8.2008  19:42

Na Dylana Averyho spousta lidi nadava, ze nam vnucuje lzi. Asi tezko muze nekdo vetsinu faktu nejakym zpusobem vyvratit kdyz to nedokaze ani americka vlada. Proto radeji budu verit Averymu. Bez takovych lidi by kazdy uveril lzim kterymi jsme obklopeni. Americka vlada nam neco vnucuje, Avery se nam snazi jen otevrit oci, ale nic nám nenuti, jen proste predklada fakta a preberte si to sami. Doporucuji se podivat. Pro me jeden z nejzajimavejsich dokumentu.

• 23.6.2008  14:41
    Pidihajzlík (2006)

když se ve filmu pouzije jeden vtip dvakrat...vypada to uz blbe. v tomto filmu pouzili dokonce jeden vtip 9x a to velmi trapne a ohrane bouchnuti mezi nohy. ocividne je stale dost lidi co podobne veci nikdy neomrzi a pokazde se tomu zasmeji. jedna a 1/2 * za dva trochu povedene vtipy a za to, ze jsem u toho vubec vydrzel.

<< předchozí 1 2