Hrabka

Jiří Hrabala

okres Rychnov nad Kněžnou

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68
    • 21.5.2020  20:51
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Příběhy a dialogy asi vymýšlelo pětileté děcko, nebo utečenec z blázince. Dobrá je lokalita, kde se natáčelo, o tom žádná. Suverénně nejlepší je úvodní song. Ten se stal hitem, seriál nestojí za moc. 40%

• 12.5.2020  19:39
    2018 FIFA World Cup (TV pořad) (2018)

Všechny záběry z úrovně hrací plochy, samý zoom a detail. Nekoukatelné.

• 15.3.2020  20:35

Na můj vkus až moc velká citovka s celou řadou divně strojených situací bez nějakého dějového konceptu. Neříkám, že to bylo špatné, najde se celá řada příjemných scén a hlavní poslání filmu je jasné. Nicméně podruhé bych si to už odpustil, takže na více jak 3 to nebude. 60%

• 15.3.2020  20:21
    Yesterday (2019)

Příjemný romantický film s fajn fantasy nápadem a legendárními písničkami. Děj mohl být asi o něco poutavější, ale film stojí za zhlédnutí, a to nejen pro fandy Beatles. 70%

• 15.3.2020  19:42
    Peče celá země (TV pořad) (2020)

Nebylo to špatné. Dobrý koncept. Výběr účastníků nic moc. Vítěz zasloužený. Kopta je tragéd.

• 23.2.2020  17:09

Výjimečně hodnotím epizodu seriálu, protože jsem po XX letech konečně našel kousek, ze kterého jsem byl kolem 10 let věku nějaký čas celkem v háji. :-) Nostalgie veliká.

• 10.2.2020  21:09

Mystery Neeson je zpět, což určitě vítám, nicméně toto byl krok vedle. Podivný příběh bez hlavy a paty ještě více zabil přepálený akční závěr. 40%

• 10.2.2020  20:56

Kdyby to hodnotily jen dívky do 10 let, tak to má snad sto procent. :-) Pro dospělé je to obstojné. Příběh mohl být zajímavější a Olaf mohl dostat více prostoru. 70%

• 24.1.2020  15:35
    Joe (2013)

Hrozně se to vleče, kamera je divná a i když je to v jednotlivostech docela silné, tak jako celek to na mě moc nezapůsobilo. A bacha na český dabing, ten je tu příšerný. 55%

• 23.1.2020  21:30

Celkem silný dokument, ale to zapříčiňují především samotné události, které jsou opravdu hrozné - lanovka, lavina, tramvaj... Dost těžko se na to dívá, ale svým způsobem je to samozřejmě i poutavé.

• 23.1.2020  19:25
    Krejzovi (TV seriál) (2018)

Zlatý Ohnivý kuře, to se ještě dalo na pozadí poslouchat, ale toto je totální marnost. A důkazem toho je fakt, že snúbenica to přestala sledovat. A to už je co říct. Takže na druhou stranu je super, že to je až taková sračka, že už to u nás neběží.

• 22.1.2020  17:54
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

V pohodě pořad, který mě baví. Jen kdyby tam nebyly ty zku*vené reklamy, a to hned 2 za jeden díl.

• 19.1.2020  21:59
    Stockholmský syndrom (TV film) (2020)

Velice dobrá, ponurá první polovina, která navnadila na další dění. Bohužel druhá je o poznání slabší a závěr nepříliš vydařený. Asi každému je jasné, jak to mělo dopadnout, aby byl podtrhnut název filmu. Mělo by to mnohem lepší vyznění, než tento kostrbatý, neúderný konec. Milostná linka zcela zbytečná. 65%

• 22.7.2019  22:18

Úplně debilní to nebylo, což je u českého filmu úspěch. Dalo se to vydržet, takže hodnotím průměrně. Fajn písničky ze Starců na chmelu. 50%

• 13.5.2019  21:27

Svým způsobem to bylo určitě zajímavé a bezpochyby originální, celkem i tajemné. Ale na stranu druhou to byla trochu zívačka a i když to nemělo ani hoďku a půl, tak mi to přišlo zdlouhavé. S jednou místností a jedním člověkem se pracuje velmi těžko. Ale za snahu a originalitu hodnotím lehce nadprůměrně. 65%

• 13.5.2019  21:14

Celkem dobrá multikulti komedie. Vtipných situací je celá řada. Příběh v pohodě. Frantíci možná ztrácí národní identitu, ale smysl pro humor a umění točit komedie jim stále zůstává. 70%

• 13.5.2019  20:58
    Léto 84 (2018)

Nemastné-neslané, vleknoucí se. Filmy podobného ražení mám celkem rád, ale tady mě ten příběh příliš nezaujal. S trochou nadsázky lze říct, že se stačí podívat na trailer a máte všechno jasně a stručně řečeno ve dvou minutách. 55%

• 13.5.2019  18:57
    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)

Taxík byl zajímavější, ale i tak se to dá, když na to člověk náhodou narazí. Jen mi přijde nefér systém přihlašování, kdy se soutěžící mohou přihlašovat, až když je dočtena otázka, tudíž je to v této fázi hry dost často jen o tom, kdo se dokáže rychleji přihlásit.

• 6.5.2019  21:24

Takhle ne! Po rozporuplné jedničce a fajnové dvojce přichází třetí díl, od kterého jsem čekal, že naváže kvalitou na dvojku, která mile překvapila. Bohužel toto bylo dějově špatné. Hon na "tu otravnou z Lostu" mi vůbec nesedl. Sice chápu, že tématika této série úzce souvisí s politikou, ale postavit na tom celý film, nebylo podle mě úplně šťastné řešení. Navíc s tou otravnou americkou korektností. 45%

• 6.5.2019  21:15
    V pasti (2018)

Asi jsem trochu vyměkl, protože toto není žádná pecka a dřív by si to možná takové hodnocení neodneslo, ale jednak námět filmu, několik opravdu povedených scén a solidní výkon dříve oblíbené Sandry mě přiměly dát nadprůměrné hodnocení, a to i přesto, že samotný děj není nic extra. Mám rád originální nápady, nicméně si myslím, že to šlo uchopit ještě o něco lépe. 70%

• 6.5.2019  21:12

Ulítlá šílenost. Ale nechci to úplně zatracovat, pár momentů bylo povedených a k pousmání. S trochou nadhledu si dovolím říct, že je to lepší než kde jaká současná superhrdinovská srajda. 55%

• 6.5.2019  21:04

Film je to rozhodně pěkný a poutavý, ale že by to bylo nějaká bomba, která by měla dostat Oscara za nejlepší film roku? To bych řekl, že ne. Filmu nechybí silnější momenty, scény, které pobaví, ale neobjeví se nic navíc, co by to vyneslo na maximální hodnocení. Tady už je víceméně jasné, že jednou za 2-3 roky toho Oscara prostě musí dostat film, ve kterém nehrají prim běloši, jinak by to byla přece diskriminace a rasismus! Nová doba. Kdyby byl Freddie Mercury černoch, tak Oscara má možná jiný film. :-) 80%

• 6.5.2019  20:18

Klasická Carreyovina obohacená o fantasy námět. Prostě pohodová komedie, která pobaví, ale musíte mít toho šílence v oblibě. V některých momentech to hodně připomíná jeho další ujeté, ale oblíbené kousky jako Blbý a blbější, Ace Ventura nebo Já, mé druhé já a Irena. 65%

• 6.5.2019  18:05

Průměrná kouzelnická fantasy určená spíše pro mladší publikum. 55%

• 6.5.2019  17:58

Podobně jako u Hunger Games. Závěr se také příliš nepovedl. Čekal jsem něco podstatně zajímavějšího. Osobně mě to celkem mrzí, protože jsem si ty pubertální smrady celkem oblíbil, hlavně po fajnově netradičním dobrodružství v jedničce. 60%

• 5.5.2019  21:34
    Bez návodu (2013)

Příjemný film s pohodovým, ale i dramatickým dějem a celou řadou vtipných situací. Když začla biologická matka tlačit na pilu, tak to trochu začalo ztrácet. Možná to mohlo být o něco kratší. Každopádně velmi silný konec to zachránil. Už dlouho mě něco takto nedojalo. 75%

• 5.5.2019  21:22
    Máš ji! (2018)

Hrát na babu celý život? Proč ne. Ale ne ve filmu. Co si budeme povídat, byla to hovadina s trapnou akcí a opravdu jen minimem vtipných situací. Takový ten film, u kterého se modlíte, ať už je konec. Btw Isla Fisher nikdy nebyla více otravná. Zklamání. 40%

• 31.3.2019  12:21

Doják jako sviňa! V polovině mě to mírně rozladilo, když se děj odklonil od hlavního příběhu, naštěstí konec to zachránil. I slza ukápla a to se mi moc často nestává. 70%

• 17.3.2019  10:29

Průměrně dobrá epizoda Black Mirror, která vás nevystřelí z bot (jako některé ve 3. sérii), ale ani vyloženě neurazí, v paměti moc neuvízne. Nápad rozhodně zajímavý, zpracování už tak chytlavé není. 70%

• 14.3.2019  20:10
    MOST! (TV seriál) (2019)

Pro mě to je seriál, který dokáže některými scénkami a hláškami opravdu hodně dobře pobavit, ale že bych ho vynášel až tak do nebes, jako např. některá média, tak to říct nemůžu. Jsou tam i momenty, které jsou trochu přes čáru, divný až nechutný. Ale partička je to vskutku povedená a určitou netradičnost tomu nelze upřít. 75%

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68