Hrabka

Jiří Hrabala

okres Rychnov nad Kněžnou

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65
    • 23.9.2017  18:13

Špatné to rozhodně nebylo, mrazivá myšlenka a dobrá atmosféra, nicméně jsem čekal vzhledem k ohlasům na tuto epizodu mnohem větší odvaz. Třetí série nabízí pro mě ještě o stupeň lepší díly. 80%

• 23.9.2017  18:05

Nejslabší z druhé série. Zdá se to být jako chytlavý nápad přisprostlé figurky, která dokáže strhnout dav, bohužel potenciál je podle mě značně promrhaný a ke konci to působí tak nějak divně. 70%

• 23.9.2017  18:01

Dosavadní vrchol tohoto seriálu (1. a 2. série). Tajemný příběh s hodně zajímavou myšlenkou, chytlavým průběhem a šokujícím, depresivním závěrem. Bravo! 90%

• 23.9.2017  18:00

Smutný příběh o tom, co nás možná čeká s budoucími technologiemi. Určitě to stojí za zamyšlení, ale nijak zvlášť mě to nedostalo. 75%

• 23.9.2017  17:55

Velice zajímavý sci-fi nápad s tentokrát i poměrně úderným příběhem. 80%

• 23.9.2017  17:51

Rozhodně nejslabší epizoda první sérky. Sice dobrý nápad, zajímavé sci-fi prostředí, ale ta story se mi moc nelíbila. 65%

• 23.9.2017  17:49

Pro mě asi nejlepší díl z první série. Velmi zajímavá myšlenka tak trochu jiného terorismu. 85%

• 9.9.2017  19:27
    Tělo (2012)

Mám rád mysteriózní zapletence, bohužel toto mi přišlo zamotaný až přespříliš a působilo to nelogicky a trochu hloupě. Možná by bylo dobré druhé zhlédnutí, k tomu se ale zřejmě i kvůli tomu, že jsem se během sledování nijak extra nebavil, nedostanu. 65%

• 9.9.2017  19:05
    Uteč (2017)

Vcelku dobré budování atmosféry, bohužel nemám rád hypnózu, v předváděné formě mi to přišlo spíše stupidní. Revenge část byla až moc rychlá a nepříliš zajímavá. Čekal jsem od toho víc. 60%

• 7.9.2017  20:56
    Občan X (TV film) (1995)

Vcelku povedený film o ruském sériovém vrahovi Čikatilovi, který vraždil ještě v dobách SSSR, tedy v období, kdy vyšetřování případu nemohlo být kvůli politickému systému takové, jaké by bylo v demokratické společnosti. Víckrát se na to člověk asi nepodívá, ale za jedno zhlédnutí to stojí. 75%

• 29.7.2017  11:45
    Safe (2012)

Průměrný thriller na jedno zhlédnutí do autobusu RJ. 55%

• 29.7.2017  11:33

Jednička byla poutavá se vším všudy, dvojky se chopil Reeves a byl tam znát jednoznačný pokles. I přes pokles kvality a očividné tápání po stránce příběhové dokázala dvojka zaujmout svojí akčností, napětím a solidními postavami. Toto třetí pokračování šlo bohužel po stránce příběhové opět dolů. Hned v úvodu se odehraje stupidní, stokrát viděná zápletka, podle níž se film ubírá dál, a ani v samotném průběhu nedojde téměř k ničemu zajímavému, co by dokázalo diváka dostat do varu. Předvídatelnost střídá klišé. Příběh je natahovaný a hloupých momentů se najde až přespříliš. Co se herců týče, tak Woody Harrelson se podle mě do takové záporné postavy naprosto nehodí! Toto mi opravdu nesedlo, měl se toho chopit jiný režisér popř. scénárista. Jedničku i dvojku jsem viděl 3x, jem si celkem jistý, že trojku si víckrát nepustím. 60%

• 2.7.2017  13:07
    Fargo (TV seriál) (2014)

První série je pro mě značně rozporuplná, v určitých momentech mě to bavilo opravdu dobře, nicméně ten děj je takový podivný a chování postav místy naprosto nepochopové. Na komedii to bylo moc vážné, na drama moc naivní. Hodnotil bych to zatím průměrně, nijak nadšený z toho rozhodně nejsem. Uvidím, jestli se vůbec pustím do druhé série...

• 2.7.2017  11:34

Kvalitní životopisný film s napínavými scénami a zajímavými konfrontacemi, nicméně je to pravděpodobně jen na jedno zhlédnutí, takže to pro mě na plný počet nebude. 80%

• 27.3.2017  20:14
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

První série byla pro mě slabá. Nebyla úplně špatná, ale vzhledem k tomu vysokému hodnocení jsem čekal mnohem víc. Díly mi přišli průměrné, občas se objevila vtipná hláška nebo scénka, ale bylo tam i celkem dost hluchých míst, které mě vcelku nudily... Druhá série začala úplně stejně a první tři díly byly nic moc. Pak to ale začalo: e04, e05 a e06 byly super a bavil jsem se skvěle. V podobném rytmu se to neslo až do konce série. Vypíchnul bych ještě e09 (parodie na filmovou sérii "Očista"). Za sebe bych tedy tento seriál hodnotil kladně, ale rozhodně ho nevynášel do nebes, je rovněž jasné, že není pro každého. Docela bych si dal nevypípanou verzi některých dílů.

• 27.3.2017  20:04
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Čučí na to má milá, takže se tomu nezvládám vyhýbat. Neviděl jsem zdaleka všechno, zápletky jsou většinou tupé, ale místy tam jsou vcelku dobré momenty, jak dramatické, tak komediální. Babčáková to táhne, Suchánek občas vytáhne dobrou hlášku. Naopak Rybová začíná sympatie pomalu ale jistě ztrácet.

• 31.1.2017  22:31

Atmosféra jede na maximum. Aby taky ne, když tu máme takové prostředí. To, jak se příběh vyvíjí, už tak peckózní není. Objeví se pár momentů, které dějovou linii trochu kazí. Naproti tomu je zde ale celá řada povedených okamžiků a rozuzlení podle mě stojí za to. PS: Uživatel péééca67 je vocas, neboť vyzradil pointu. Má tak "dobré" předpovědi, že by mohl z fleku dělat rosničku na Nově. 75%

• 31.1.2017  22:07

Není to nikterak převratný horor, nicméně mi v daný moment docela sedl, proto hodnotím nadprůměrně. Příběh je obstojný, atmosféra místy velmi slušná a pár momentů bylo dobře bubákovitých. 70%

• 29.1.2017  21:06
    Smrt ve tmě (2016)

Povedená hororová chuťovka se značně hutnou atmosférou a netradičním záporákem. I když, kdo je tu vlastně tím záporákem a kdo klaďasem? Pár momentů je takových podivnějších, ale po většinu času je to fajnová podívaná a jako celek bych to hodnotil nadprůměrně. 70%

• 27.1.2017  23:05

Když už úkolovku, tak doporučuju raději toto. Nerve baví tak 3/4 hoďky, dokud to je taková pohodovka. Potom se to začne tvářit vážně a člověk už jen kroutí hlavou až do stupidního finále. Zábava pro teenagery jak dělaná, je tam snad všechno, co dnešní děcka hltají. Starší ročníky už to zřejmě moc neuspokojí. 50%

• 27.1.2017  22:55
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Vcelku trefný a místy i vtipný. Škoda, že to je tak amatérsky natočený a v tak rychlým tempu. Lepší momenty střídají trapnější. Jako satira na tu naši tragikomickou ligu a FAČR to funguje celkem slušně.

• 27.1.2017  22:44
    Hlas smrti (2005)

Možná jen špatný rozpoložení při sledování, ale nemohl jsem si pomoct. Mně to přišlo neskonale zdlouhavý a nudný. Musel jsem to dávat na třikrát. Zaujalo mě to maximálně nějakou tou lekačkou, nápad mi přišel nezajímavý a celkově to bylo dějově dost nezáživný. Závěr nemůžu pochválit už vůbec, velká slabota. Ono to má i pokračování? 40%

• 27.1.2017  22:39
    Soudný den (2008)

Nápad je hodně dobrý, ten zaujme bezpochyby. Nicméně příběhově to mohlo být zvládnutý o mnoho líp. Skotské poměry působily značně ujetě, jedna partička šílenější než druhá. Pár logických chyb se taky najde, lepší momenty střídají horší. Není to propadák, ale ani žádný kousek, který bych si dal za rámeček. 55%

• 27.1.2017  22:36
    Super 8 (2011)

Bylo to fajn. Neměl jsem s tím žádný výraznější problém. S trochou nadledu je to nenáročné a oddechové sci-fi. Každýmu to asi nesedne, ale já se bavil velmi slušně. 70%

• 27.1.2017  22:33

Zpočátku to bylo zajímavě tajemný a člověk něvěděl, co má od toho očekávat. Bohužel postupem času to nabralo takový zvláštní vývoj, který mě nijak zvlášť neohromil, takže musím hodnotit průměrně. Konec trochu přepísknutý, finále mělo ohromit, ale výsledný dojem nebyl nikterak valný. Očekával jsem od toho víc, potenciál to mělo slušný. 60%

• 7.1.2017  15:29

Rozhodně to nebyla špatná zombárna, bavil jsem se po celou dobu, i když to možná mohlo být o něco kratší. Prostředí vlaku tomu dodává šmrnc. 75%

• 1.1.2017  21:05

Tady se měli tvůrci rozhodnout, jestli chtějí natočit postapokalyptický sci-fi nebo vypointovaný psychothriller. Bohužel splácli ne nijak ohromojící slepenec, který má dobré momenty a trochu i atmosféru, ale chvílema to dost skřípe a přepálený konec tomu v mých očích dost ublížil. 55%

• 27.11.2016  16:23
    Příchozí (2016)

Osobně mi nevadí pomalejší, chytrá, neakční sci-fi, ale musí mít zajímavý a chytlavý děj (plus třeba nějakou šokující pointu), a to se o Příchozích moc říct nedá. Zpočátku to vypadalo fajn, první cesta k návštěvníkům, první kontakt s nimi - super. Pak ovšem bylo to samé zas a znovu, nějaká ta kaše okolo a už tu máme nikterak ohromující pointu a konec. Myšlenka filmu mi ani tak nevadí, pár nápadů ve filmu je dobrých, ale autoři si pro diváka připravili z mého pohledu nepříliš záživnou podívanou a jako celek mě film spíše zklamal. 60%

• 26.11.2016  13:21
    Mělčiny (2016)

Nápad zajímavý a lákavý, co si budem povídat, takový druh filmu dokáže nalákat diváky. Provedení ovšem dost pokulhávalo. Nezáživné, nudné a hloupé. Minimum opravdového napětí a vcelku dost tupých scén. Závěrečný souboj žraloka a mořského dna tomu nasadil korunu. 40%

• 26.11.2016  13:11

Pro člověka, co příliš nevyhledává romantické komedie, je to překvapení jako hrom. Bavil jsem se po celou dobu, příběh je ucházející a některé momenty byly opravdu velmi zábavné. Kdyby u toho ženské v kině nevzdychaly a netlemily se až přespříliš, byl by zážitek z filmu možná ještě větší. 80%

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65