Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (99)

plakát

Columbo - Rozhodující zápas (1972) (epizoda) 

Byl by to kvalitní (lehce nadprůměrný) díl, ale jeho celkový výsledek zazdilo úplně zbytečné "odhalení" - spoiler: proč mu musel dokazovat chybějící zvuk hodin, když vše stačilo rozlousknout jen tím, že se nahrávka z jeho místnosti neuskutečnila na rozdíl od té přijaté?? Škoda...

plakát

Sinister (2012) 

Tak tohle (pro mě) nebyl dobrý nápad - ve 22 hod. si o samotě (pouze s papouškem vedle postele, který mě v uzavřené kleci neochrání, že) pustit velice povedenou lekačku...Atmosféra, hudba, herecký výkon hrdiny...Přiznám se, že jsem o vrazích nepřemýšlela, takže jsem fakt netušila...Ještě teď se bojím, fakt.Takže pro jedince se slabými nervy doporučuju jen v přítomnosti osoby vedle sebe :-)

plakát

Temné kouty (2015) 

Z h*vna bič neuděláš.... Aneb z mizerné knížky dobrý scénář nejde...

plakát

Nedotknutelní (2011) 

Nejlepší film, jaký jsem kdy viděla!

plakát

Capote (2005) 

Hoffman hrál dost dobře, škoda, že jsem jej i neslyšela - dabing se opravdu nepovedl :-( Každopádně děj nuda největší. Že byl Capote taková sobecká, pokrytecká svině (dle filmu), jak si s tím vězněm hrál? Drsné... Nakonec to i jeho ale dohnalo. Film mě ale konečně donutil si knížku přečíst; chci vidět na vlastní oči, jak příběh svého "kamaráda" napsal...

plakát

Šarlotina pavučinka (2006) 

Vtipné, pěkná animace a hlavně dojemné - já u toho řvala jak malé dítě...

plakát

Amerika hledá topmodelku (2003) (TV pořad) 

Jedná se o reality show, kde vítězka není jen rychlokvaška, jak bývá zvykem v českých luzích a hájích. A pánové a mladé slečny, konečně vidíte, že ty krásné ženy na fotkách a molech jsou výsledkem tvrdé práce maskérů a kadečníků, takže ať po nás svět nechce, abychom vypadaly jako dokonalé bytosti za každé situace :-)

plakát

Kleopatra (1963) 

Bohužel, nuda veliká. Zbytečně roztahaný příběh, dialogy téměř o ničem. Jen výprava byla opravdu parádní. Viděla jsem ale lepší zpracování příběhu o Kleopatře, Caesarovi a Marcu Antonim (např. TV film "Kleopatra" s Timothym Daltonem z roku 1999).

plakát

Hlava 22 (1970) 

Tak tento film mě bohužel zklamal :-( Samozřejmě že málokdy bývá film lepší než kniha (kterou jsem četla pár dní před shlédnutím filmu), ale v tomto filmu mě nenadchly ani dlouhé záběry vzlétajících bombardérů nebo mexická krajina. Chybělo mi tam spousta důležitých pasáží, které ukazovaly absurditu příběhu a byly tak důležité pro vykreslení atmosféry knihy. Začátek filmu byl komplikovaný na pochopení (stejně jako v knize), ale zbytek filmu nebyl o moc pochopitelnější - herci velmi podobní vzhledem a zároveň málo používaná jména představitelů; takže bez přečtení knihy bych vůbec nevěděla kdo, o kom a s kým se baví.

plakát

Smrtonosná past 3 (1995) 

Podle mě nejlepší díl celé série - hustá akce, vychytaný scénář, nejvíce vtipné, tenhle díl prostě nemá chybu!

Ovládací panel
2 body

Fanklub

(2)

Reklama

Reklama