Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (492)

plakát

Zátopek (2021) 

Precizní práce, silný příběh, krásná hudba, kvalitní scénář, dobrá práce s jazykem hlavních postav, skvělá práce s kostýmy a kulisami, dokonce efekty jsou velmi povedené, … Jako už mi není moc jasné, co lepšího by v našich podmínkách lidé chtěli, aby vzniklo. :) Pro mě je to úžasný film. A jestli dá někdo odpad proto, že Zátopek něco podepsal, tak je to prostě trouba. Filmaři nemohou za to, co se stalo či nestalo. Hodnoťte to, co natočili.

plakát

Slečna bestie (2020) 

V kině jsme byli sami, číčovina jak blázen, ale víc jsme nečekali.

plakát

Na papíře dobrý (2021) 

Jedna hvězdička za to, že to Netflix zvládl natočit barevně.

plakát

Yes Day (2021) 

No… hrozný. Nevím moc, jak to popsat. Rodinná komedie, ale snad neexistuje rodina, která by se u toho celá zasmála. Ale jako není to odpad, jen je to podprůměr, kterej je prezentovanej jako nějaká pecka nebo co.

plakát

Zprávy ze světa (2020) 

Nevím, co to tady zase tolik chytrolínů hodnotí…

plakát

Božena - Epizoda 1 (2021) (epizoda) 

Dal bych 4*, ale štve mě to nízké hodnocení tady. Jste snad všichni historici a literární historici a hledáte nesrovnalosti? Nebo co vás tak neuspokojilo? Mně se žádný aspekt prvního dílu nezdál slabý.

plakát

1917 (2019) 

Podle mě fenomenální věc. Kousek s kamerou geniální, ať už se to porcovalo jakkoli, ale i atmosféra byla alespoň pro mě po celou dobu silná. Hudba taky povedená, zahráno kvalitně. Absolutní spokojenost.

plakát

Mizerové navždy (2020) 

Já teda myslím, že to byla pořád stejně dobrá, lehce přestřelená jízda dvou hustejch týpků! Mizerové navždy.

plakát

Kobry a užovky (2015) 

A já dám 5*, protože tak dobrý český film nevidím často. Skvělé.

plakát

Derek (2013) (TV seriál) 

Asi jsem nepoznal nic jiného, co by bylo tak obyčejné, tak na hlavu a tak dojemně lidské zároveň. Novější After Life je skvělá věc, ale tohle má díky té dokumentární vypravěčské formě místy ještě větší sílu.

Reklama

Reklama