Macbeth (2015)

Jeden z nejdelších filmů v mým životě

Nevědomí (2013)

Vizuálně opulentní, scénáristicky nezvládnuté

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Nejhorší obavy se do puntíku naplnily. Chápu, že už má Willis asi nejlepší léta za sebou a kejvne na všechno, ale tohle si McClane opravdu nezasloužil. Utrpení od první minuty až do konce - nekonečnejch 97 minut! Je to velká škoda, Willis na to pořád má, moc prostoru se mu ale jaksi nedostává nebo nemá pro jistotu co hrát (nulová interakce mezi postavami - synáček je těžce nezáživnej). Hlavní hvězdy filmu jsou nicméně dle očekávání Moore/Woods a to prase, co to stříhalo - dehtování a peří by bylo adekvátní, takhle musí stačí alespoň ten McClanův fakáč ke konci. 30% a pořádnej flusanec do tváře největšího newyorského kovboje

Mistr (2012)

Herecky i rezijne bravurni - o tom zadna - ale jako celek to slo tezko mimo me, bohuzel

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Looper má stejně daleko k vynikajícímu filmu jako ke špátnému a tudíž jeho největší problém v celkové průměrnosti - trailery nelhaly. Zápletka a její logika funguji jenom navenek, o většině věcí se radši moc nemluví a veskrze béčkovej scénář k většímu zážitku taktéž nepřispívá. Nehledě na to, že je to neskutečná nuda - 'Na samotě na farmě'. Nejsem zklamanej (nic jsem nečekal), jenom nějak nechápu ten přehršel pozitivních/vysokých hodnocení

Poslední vůz (1956)

To Diamant - 1) Asi si nedával pozor, hned po zabití šerifa nabízí Widmarkova postava svojí verzi, 'osadníky' ale nazajímá. 2) protože ten klučina se celou dobu profiluju jako mladej a blbej, těch momentů tam má víc

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Upřímně celkem jsem se na to po 'Wanted' těšil, ale Timur to totálně zazdil. Přenesl bych se přes hloupej scénář, že se to celý bere dosti vážně, nevýrazný herce (pár výjimek), mimózní střih nebo totálně zkurvenou konverzi do 3D, kdyby to vykompenzovala slušná akce. Ale ta Timurova 'čim-vic-přepálená-tím-víc-cool' je totálně chaotická, špatně natočená, absolutně nepřehledná a celá sestříháná do ještě většího guláše, kterej působí jako jedno velký WTF (scéná se stádem koní vede). Víc zpomalovaček by tam nenarval ani Woo. Viděno jednou a nikdy více - 30%