Jossie

ICQ: 349494248

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 12.10.2017  13:30
    Zabijáci (2014)

Film dobrý a opravdu hodně nechutný a krvavý, ale nesmíte ho vidět až po přečtení knihy, protože pak hodně ztrácí na kvalitě. Například Carlovo pochopení a až přímo ochranářský vztah ke Kimmie jsem nechápala a v knize také nic takového v žádném případě není.

• 12.10.2017  13:18

Dost nechutná záležitost pro silné žaludky, ale jinak opravdu zajímavý film.

• 12.10.2017  13:16
    Morgan (2016)

Mě to bavilo, až na to, že lidé blízcí Morgan byli až příliš zaslepení, až to působilo nevěrohodně.

• 12.10.2017  13:14

Milé překvapení po té spoustě celkem nudných dílů, tenhle je celou dobu zábavný, velmi akční, s nádhernými triky a osvěžujícími mladými postavami.

• 12.10.2017  13:12

Zajímavý příběh dvou bratrů, kteří se navždy rozkmotřili, ale poněkud zbytečně natažený na dva předlouhé díly. Sestříhat na polovinu by tomu jen prospělo.

• 12.10.2017  13:11
    Tanečník (2016)

Já na balet nejsem, ale tohle bylo opravdu zajímavé a Sergej Polunin je opravdu geniální tanečník.

• 19.8.2017  18:18

Mně na filmech Guye Ritchieho vadí jedna zádadní věc - ty jeho rychlé střihy, vracení záběrů, zběsilý posun děje vpřed - tak to je ta hvězdička dolů, jinak to bylo fajn.

• 19.8.2017  18:16

Příliš velká snaha o humor, bohužel marná snaha, nefunguje to. Jako obyčejná kriminálka by to snad bylo i lepší.

• 16.8.2017  17:41

Zábava od začátku až do konce a hláškuje se tam v jednom kuse.

• 15.7.2017  08:59

Zvláštní, pomalu plynoucí film o jednom cestovateli a objeviteli dávných civilizací, o člověku, který musel dokazovat zaslepené společnosti, že tu byl někdo inteligentní už před nimi a obětoval tomu i svou rodinu.Konec je poněkud děsivý a smutný.

• 15.7.2017  08:56

Chladnokrevný zabiják při jedné akci zažije šok, který změní jeho život a on začne pochybovat. Perou se v něm zlo s dobrem, což to hezké na tomto filmu a také akční scény, které se jak je u korejců obvyklé s ničím a s nikým nemažou.Trochu mi vadil příliš dlouhý a hodně patetický úvod.

• 19.5.2017  17:27
    Do neznáma (2016)

Psychologické drama, které vůbec nefunguje.

• 13.5.2017  09:54
    Moonlight (2016)

Krásně natočené a naštěstí ne tak smutné, jak jsem očekávala.

• 16.2.2017  09:39

Vizuální stránka byla hezká, herci byli fajn, příběhy stromu byly krásné, jen to citové vydírání mi tentokrát vůbec nesedlo a nezabralo na mě.

• 2.2.2017  10:04
    Město 44 (2014)

Ty zpomalovací sekvence s totálně současnou hudbou, jako když koukáme na nějaký pěkný akčňák, mi k tak smutnému tématu polské historie opravdu neseděly. A je to velká škoda. Ale jinak chválím pěkné krvavé scémy, hlavně ta po výbuchu s krvavým a ještě horším deštěm byla úchvatná a děsivá.

• 25.1.2017  13:33
    Okupace (TV seriál) (2015)

Odvážné, napínavé, skvěle zahrané - nikdy bych nečekala, že u seriálu tohoto typu budu s napětím čekat na každý další díl.

• 20.1.2017  12:54

Tak já nevím, obvykle mě tyhle adaptace ikonických filmů do realističtější podoby dost baví (třeba u Batmana), ale u Vinnetoua to tímto úplně ztratilo veškeré kouzlo. A chudáka Rybannu tady odbyli neuvěřitelným způsobem.

• 20.1.2017  12:51

Na mě kouzlo Tima Burtona zase jednou v tomhle podivuhodném příbehu zafungovalo.

• 20.1.2017  12:49

I přes poněkud zdlouhavou a ne moc záživnou střední pasáž se mi tahle pohádka moc líbila. Úvodní scéna mě přimrazila k židli a nepustila až do konce filmu. Škoda, že to byla jen pohádka, horor by z toho byl skvělý.

• 20.1.2017  12:47

Co na to říct, otřesný casting, nikdo není nikomu podobný ani z vlaku, takže to mělo jeden klad, neglorifikovalo a neomlouvalo to Lídu Baarovou. Ale já jí nikdy neměla ráda, neuměla totiž hrát. A o jejích lidských kvalitách raději pomlčím.

• 20.1.2017  12:43

V době, kdy Nadia závodila, jsem sjížděla sportovní gymnastiku hlavně kvůli ní. Dokument byl velmi zajímavý a dost smutný - úžasná sportovkyně, vyrůstající v šílené zemi. Bylo fajn vidět celé to pozadí, vysvětlení jejích výkyvů ve výsledcích a i její útěk do Ameriky.

• 20.1.2017  12:38
    Anthropoid (2016)

Na to, že vyloženě české téma zpracovali cizinci, to nebylo vůbec špatné, až na ten paradox, že mluvili anglicky a česká jména říkali hodně špatně.

• 20.1.2017  12:36

Já ten fekální humor fakt nemusím, takže proto jen 2*. Jinak by se to celkem dalo - postava, kterou hrála Cameron Diaz, mi přišla sympatická, Leslie Mann hysterická a protivná a ta třetí nejmladší ušla.

• 25.11.2016  17:40

Ta hvězdička je jen za Chrise Hemswortha.

• 12.9.2016  14:00
    47 metrů (2017)

Na depresi slušný kousek, ta představa, že jste tam dole na dně v kleci a máte vzduch jen na velmi omezený čas a to plavání přes hlubinu, z toho úplně mrazilo, ale na druhou stanu tam bylo moc nelogičností, což pokazilo celkový dojem.

• 12.9.2016  13:56
    Polednice (2016)

Moc hezká atmosféra, opravdu depresivní a strašidelná, ale jinak byl ten příběh ve všech směrech nedotažený. Matka se chovala zcela nepochopitelně, u dcery to alespoň lze omluvit tím, že byla ještě dítě, zato Daniela Kolářová zahrála svou postavu bravurně, šel z ní strach.

• 4.8.2016  12:35
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Skvělá hororová minisérie s výbornými herci, kde je kupodivu nejslabším článkem Winona Ryder, která poněkud přehrává.

• 4.8.2016  12:22

Samotářská, smutná a osamělá dívka najde chuť do života u tety a strýčka na venkově, nečekaně najde přátele a také svoji minulost. Moc pěkné.

• 4.8.2016  12:18

Jako oddechovka, od které moc nečekáte, je to dobré, ale problém je, že od Del Tora čekáte něco víc. Dům byl moc pěkný, vraždící scény také, ale duchové se mi hrozně nelíbili a hodně mi vadily kostýmy Edith - ani při nejlepší vůli si nedovedu představit, že by v tomhle normálně chodila. Jessica Chastain a Tom Hiddleston jsou největšími klady filmu.

• 4.8.2016  12:12
    Creep (2014)

I přes krátkou stopáž to chvílemi nudilo, ale nápad byl určitě zajímavý. Aaaron chce zažít nějaké tajemné dobrodružství, navíc slušně zaplacené a také ho zažije, i když úplně jinak, než si představoval. Vlk byl dobrý, telefonát hodně divný a nelogický, hodně lekaček, atmosféra ušla.

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39