Jossie

ICQ: 349494248

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 19.5.2017  17:27
    Do neznáma (2016)

Psychologické drama, které vůbec nefunguje.

• 13.5.2017  09:54
    Moonlight (2016)

Krásně natočené a naštěstí ne tak smutné, jak jsem očekávala.

• 16.2.2017  09:39

Vizuální stránka byla hezká, herci byli fajn, příběhy stromu byly krásné, jen to citové vydírání mi tentokrát vůbec nesedlo a nezabralo na mě.

• 2.2.2017  10:04
    Město 44 (2014)

Ty zpomalovací sekvence s totálně současnou hudbou, jako když koukáme na nějaký pěkný akčňák, mi k tak smutnému tématu polské historie opravdu neseděly. A je to velká škoda. Ale jinak chválím pěkné krvavé scémy, hlavně ta po výbuchu s krvavým a ještě horším deštěm byla úchvatná a děsivá.

• 25.1.2017  13:33
    Okupace (TV seriál) (2015)

Odvážné, napínavé, skvěle zahrané - nikdy bych nečekala, že u seriálu tohoto typu budu s napětím čekat na každý další díl.

• 20.1.2017  12:54

Tak já nevím, obvykle mě tyhle adaptace ikonických filmů do realističtější podoby dost baví (třeba u Batmana), ale u Vinnetoua to tímto úplně ztratilo veškeré kouzlo. A chudáka Rybannu tady odbyli neuvěřitelným způsobem.

• 20.1.2017  12:51

Na mě kouzlo Tima Burtona zase jednou v tomhle podivuhodném příbehu zafungovalo.

• 20.1.2017  12:49

I přes poněkud zdlouhavou a ne moc záživnou střední pasáž se mi tahle pohádka moc líbila. Úvodní scéna mě přimrazila k židli a nepustila až do konce filmu. Škoda, že to byla jen pohádka, horor by z toho byl skvělý.

• 20.1.2017  12:47

Co na to říct, otřesný casting, nikdo není nikomu podobný ani z vlaku, takže to mělo jeden klad, neglorifikovalo a neomlouvalo to Lídu Baarovou. Ale já jí nikdy neměla ráda, neuměla totiž hrát. A o jejích lidských kvalitách raději pomlčím.

• 20.1.2017  12:43

V době, kdy Nadia závodila, jsem sjížděla sportovní gymnastiku hlavně kvůli ní. Dokument byl velmi zajímavý a dost smutný - úžasná sportovkyně, vyrůstající v šílené zemi. Bylo fajn vidět celé to pozadí, vysvětlení jejích výkyvů ve výsledcích a i její útěk do Ameriky.

• 20.1.2017  12:38
    Anthropoid (2016)

Na to, že vyloženě české téma zpracovali cizinci, to nebylo vůbec špatné, až na ten paradox, že mluvili anglicky a česká jména říkali hodně špatně.

• 20.1.2017  12:36

Já ten fekální humor fakt nemusím, takže proto jen 2*. Jinak by se to celkem dalo - postava, kterou hrála Cameron Diaz, mi přišla sympatická, Leslie Mann hysterická a protivná a ta třetí nejmladší ušla.

• 25.11.2016  17:40

Ta hvězdička je jen za Chrise Hemswortha.

• 12.9.2016  14:00
    47 metrů (2017)

Na depresi slušný kousek, ta představa, že jste tam dole na dně v kleci a máte vzduch jen na velmi omezený čas a to plavání přes hlubinu, z toho úplně mrazilo, ale na druhou stanu tam bylo moc nelogičností, což pokazilo celkový dojem.

• 12.9.2016  13:56
    Polednice (2016)

Moc hezká atmosféra, opravdu depresivní a strašidelná, ale jinak byl ten příběh ve všech směrech nedotažený. Matka se chovala zcela nepochopitelně, u dcery to alespoň lze omluvit tím, že byla ještě dítě, zato Daniela Kolářová zahrála svou postavu bravurně, šel z ní strach.

• 4.8.2016  12:35
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Skvělá hororová minisérie s výbornými herci, kde je kupodivu nejslabším článkem Winona Ryder, která poněkud přehrává.

• 4.8.2016  12:22

Samotářská, smutná a osamělá dívka najde chuť do života u tety a strýčka na venkově, nečekaně najde přátele a také svoji minulost. Moc pěkné.

• 4.8.2016  12:18

Jako oddechovka, od které moc nečekáte, je to dobré, ale problém je, že od Del Tora čekáte něco víc. Dům byl moc pěkný, vraždící scény také, ale duchové se mi hrozně nelíbili a hodně mi vadily kostýmy Edith - ani při nejlepší vůli si nedovedu představit, že by v tomhle normálně chodila. Jessica Chastain a Tom Hiddleston jsou největšími klady filmu.

• 4.8.2016  12:12
    Creep (2014)

I přes krátkou stopáž to chvílemi nudilo, ale nápad byl určitě zajímavý. Aaaron chce zažít nějaké tajemné dobrodružství, navíc slušně zaplacené a také ho zažije, i když úplně jinak, než si představoval. Vlk byl dobrý, telefonát hodně divný a nelogický, hodně lekaček, atmosféra ušla.

• 29.7.2016  09:21
    Bermudský trojúhelník (TV film) (1996)

Nalákal mě Bermudský trojúhelník, ale ten film opravdu nestál za čas, strávený jeho sledováním. Většina dějů tam byla neuvěřitelně hloupá, delfíni zařídili všechno, děvče bylo největší přebornicí v potápění, jaké jsem kdy viděla, no vlastně ani nevím, za co dávám tu jednu hvězdičku.

• 29.7.2016  09:17

Není to špatný film, ale na to, jak smutné a závažné téma zobrazuje, na mě nečekaně málo zapůsobil. V porovnání s Melancholií to byl takový slabší odvar.

• 13.7.2016  19:17
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Zoufale nevtipný seriál.

• 23.6.2016  13:18

Když jsem na začátku viděla ty sladké postavičky, trochu jsem se toho bála, ale pak jsem se dost bavila. Lenochodi jsou samozřejmě bezkonkurenční.

• 23.6.2016  13:17
    Kolonie (2015)

Dobře se na to kouká, Emma je samozřejmě skvělá, ale celý dojem kazí spousta drobností okolo celého plánu útěku, které jsou hloupé, nelogické a nesmyslné a potom i těžko uvěřitelné.

• 23.6.2016  13:14

Mně to prostě nejde na rozum, jak je v dnešní době něco takového ještě možné. Primitivismus a hloupost těch lidí je něco neuvěřitelného.

• 23.6.2016  13:12
    Husí kůže (2015)

Jumanji už jsem viděla, tohle opravdu nebylo ničím originální ani vtipné. Jack Black mě v poslední době od filmů spíš odrazuje.

• 23.6.2016  13:10

Tak trochu detektivní příběh začínající jako duchařina, s dost originálně pošahanými postavami a hezkými humornými scénami. Někde jsem kroutila hlavou, co tam vymysleli, ale spolehlivě mě to vždy pobavilo. Na Nový Zéland dost dobré.

• 11.6.2016  09:51
    The Visit (2015)

Konečně jsem se u Shyamalana zase bála, nadskakovala leknutím a po filmu se musela jít trochu uklidnit něčím jiným, abych usnula a nezdály se mi nějaké hrůzy.

• 29.4.2016  09:13
    Věž smrti (2012)

Skleněné peklo to samozřejmě není, hrozně tam nesedí ty humorné hlášky, s žádnou postavou jsem necítila, což je špatně, ale jako zábavná oddechovka to ujde.

• 20.3.2016  11:24

Hrozně mě štvaly prakticky všechny postavy a také námět není nic pro mě - smažka, v jednom kuse někdo nalitý, chová se jako debil a chvílemi jsem nerozuměla ani slovo, zvuk byl mizerný. Jinak herci skvělí a hudba dobrá, nenudilo to, jen to není nic pro mě.

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38