Jossie

• 5.10.2018  17:05
    Listopad (2017)

Tak tomu říkám haluz.

• 6.9.2018  12:02

Jako film to nebyla žádná sláva, jako příběh to bylo dost zajímavé a Steve Carell jakoby Riggsovi z oka vypadl. Nejsem žádná feministka, ale ženy to v té době opravdu neměly lehké a tak jsem ráda, že někdo takový jako Billie Jean King existoval a že tomu šovinistickému praseti nakopala zadek.

• 6.9.2018  11:55

Jako oživení k zombie-filmům mě pobavilo nové palivo do aut a hlavně oba sourozenci - Barry se po počátečním šoku ze ztráty rodiny mění v ultradrsného chlapíka a jeho sestra Brooke je ta nejlepší postava filmu - její nové schopnosti mě opravdu pobavily.

• 24.6.2018  09:34

Komu se to líbilo, tak mě nekamenujte, ale já tu knihu četla a to je jiný level. Vzít hlavní hrdiny a motiv a celé to kompletně předělat, v tom nevidím smysl a navíc ten film byl proti knize příliš sladký a tak hezky všechno dopadlo a tak krásně všichni spolupracovali a také nikdo neumřel.

• 14.5.2018  12:46

Tak to bylo moc hezké, dost jiné než Burtonovo zpracování, Willy Wonka tu byl docela kruťas, takové podepisování smlouvy se mi moc líbilo a úplně skvostná byla ta vzteklá holčička.

• 14.5.2018  12:44

To je takové teenagerské Na hromnice o den více (trochu říznuté detektivkou) a náhodou to bylo docela zábavné. Tree potřebovala zemřít opravdu hodněkrát, aby se trochu vzpamatovala přestala být takový zmetek.

• 10.5.2018  12:30
    Nepřátelé (2017)

Velmi hezký western o cestě jednoho zabijáka indiánů k prozření, pochopení a respektování jiného národa, to vše lemováno hromadou mrtvých.

• 9.5.2018  08:36

Nebýt té přemíry patosu dala bych víc hvězdiček, jinak se na to koukalo dobře a nebylo to takové to - chudáček chlapec se znetvořeným obličejem, to bylo to hezké, že to bylo podáno tak odlehčeně.

• 5.2.2018  19:28
    Lady Bird (2017)

Fajn film se skvělými hereckými výkony úplně všech herců.

• 4.2.2018  09:15

Málem jsem se ukousala nudou, jen rozhovor otce se synem na konci byl hezký.

• 26.1.2018  12:51
    7 životů (2017)

Nápad je to hezký, všechno beru, jen Noomi Repace neberu, zahrát 7 sester je velmi těžké a ona to nezvládla.

• 26.1.2018  12:46

Nemůžu si pomoci, ale přestože oba herce mám ráda, tu chemii jsem jim nevěřila. Moc mě to nebavilo, asi si raději přečtu knihu, prý má být dokonce vtipná.

• 26.1.2018  12:44
    Sněhulák (2017)

Po negativních ohlasech mi to vlastně nepřišlo tak špatné, ale já jsem samozřejmě vášnivá čtenářka Nesba a tak jen porovnávám knihu. Fassbender je skvělá volba na Harryho, tak nějak si ho představuji.

• 26.1.2018  12:41
    Dunkerk (2017)

Snaha přežít a strach ze smrti, brutalita nepřítele, spíš pocitový než dějový film, ale velmi hezký.

• 26.1.2018  12:38

Vzpoura obyčejných lidí proti zlu kolem nás - to mě vyloženě oslovilo a k tomu to bylo natočeno poněkud bláznivě, bavilo mě to.

• 12.10.2017  13:30
    Zabijáci (2014)

Film dobrý a opravdu hodně nechutný a krvavý, ale nesmíte ho vidět až po přečtení knihy, protože pak hodně ztrácí na kvalitě. Například Carlovo pochopení a až přímo ochranářský vztah ke Kimmie jsem nechápala a v knize také nic takového v žádném případě není.

• 12.10.2017  13:18

Dost nechutná záležitost pro silné žaludky, ale jinak opravdu zajímavý film.

• 12.10.2017  13:16
    Morgan (2016)

Mě to bavilo, až na to, že lidé blízcí Morgan byli až příliš zaslepení, až to působilo nevěrohodně.

• 12.10.2017  13:14

Milé překvapení po té spoustě celkem nudných dílů, tenhle je celou dobu zábavný, velmi akční, s nádhernými triky a osvěžujícími mladými postavami.

• 12.10.2017  13:12

Zajímavý příběh dvou bratrů, kteří se navždy rozkmotřili, ale poněkud zbytečně natažený na dva předlouhé díly. Sestříhat na polovinu by tomu jen prospělo.

• 12.10.2017  13:11
    Tanečník (2016)

Já na balet nejsem, ale tohle bylo opravdu zajímavé a Sergej Polunin je opravdu geniální tanečník.

• 19.8.2017  18:18

Mně na filmech Guye Ritchieho vadí jedna zádadní věc - ty jeho rychlé střihy, vracení záběrů, zběsilý posun děje vpřed - tak to je ta hvězdička dolů, jinak to bylo fajn.

• 19.8.2017  18:16

Příliš velká snaha o humor, bohužel marná snaha, nefunguje to. Jako obyčejná kriminálka by to snad bylo i lepší.

• 16.8.2017  17:41

Zábava od začátku až do konce a hláškuje se tam v jednom kuse.

• 15.7.2017  08:59

Zvláštní, pomalu plynoucí film o jednom cestovateli a objeviteli dávných civilizací, o člověku, který musel dokazovat zaslepené společnosti, že tu byl někdo inteligentní už před nimi a obětoval tomu i svou rodinu.Konec je poněkud děsivý a smutný.

• 15.7.2017  08:56

Chladnokrevný zabiják při jedné akci zažije šok, který změní jeho život a on začne pochybovat. Perou se v něm zlo s dobrem, což to hezké na tomto filmu a také akční scény, které se jak je u korejců obvyklé s ničím a s nikým nemažou.Trochu mi vadil příliš dlouhý a hodně patetický úvod.

• 19.5.2017  17:27
    Do neznáma (2016)

Psychologické drama, které vůbec nefunguje.

• 13.5.2017  09:54
    Moonlight (2016)

Krásně natočené a naštěstí ne tak smutné, jak jsem očekávala.

• 16.2.2017  09:39

Vizuální stránka byla hezká, herci byli fajn, příběhy stromu byly krásné, jen to citové vydírání mi tentokrát vůbec nesedlo a nezabralo na mě.

• 2.2.2017  10:04
    Město 44 (2014)

Ty zpomalovací sekvence s totálně současnou hudbou, jako když koukáme na nějaký pěkný akčňák, mi k tak smutnému tématu polské historie opravdu neseděly. A je to velká škoda. Ale jinak chválím pěkné krvavé scémy, hlavně ta po výbuchu s krvavým a ještě horším deštěm byla úchvatná a děsivá.

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39