Jossie

Jitka Živná

kraj Hlavní město Praha

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 6.5.2020  10:56

Šílená akce a rychlost od začátku až do konce - pro mě je to málo, vlastně se mi líbil jen ten magnet. A co mě tedy dostalo, jak specializovaného lezce po budovách úplně stejnou rychlostí honila po všech těch nemožných sloupech a výškách parta chlapů v lakýrkách.

• 11.4.2020  08:54

Za to, že okopírují jiný film si lepší hodnocení nezaslouží.

• 4.4.2020  13:34
    Jediná (2019)

Tak to byla jedna velká nuda, nevěřila jsem Evě ani ponorku ani postupné zoufalství, spíš mi připadala nevděčná a zbytečně hysterická a neustálé flashbacky mi hodně lezly na nervy, ty byly úplně nejhorší.

• 9.3.2020  09:46

Nejhorší na tom filmu je, že to není ani tak o Hawkingovi, jako spíš o jeho ženě a to je to, co mi vlastně vadilo.

• 9.3.2020  09:36

Scény v balónu byly nádherné, zbytek filmu byl nuda, ale co mě rozčílilo, že když už to točím podle skutečnosti, tak proč z mužské postavy udělám ženskou? Nechci tedy ženy podceňovat, ale bylo mi divné, co všechno dokázala fyzicky zvládnout a ono to tak nebylo.

• 24.2.2020  11:09

Že je Rambo starý, ještě neznamená, že by se neuměl vypořádat s partou pořádných hajzlů. A že je to nechutná krvavá historka.

• 24.2.2020  11:04

Milovníci Kubricka mě asi ukamenují, ale mě to bavilo víc, než Osvícení.

• 24.2.2020  11:02

Líbila se mi ukázka malby, nádherné kostýmy a výprava a moc mě zaujaly rozpravy obou dívek o životě, o lásce a povinnosti a dostal mě příběh s Orfeem a Eurydikou, ta myšlenka, proč se otočil..

• 24.2.2020  10:59
    Pád anděla (2019)

Jasně, že to byla blbina a že jsem hned od začátku věděla, kdo je ten padouch, ale bylo to zábavné a napínavé, takže za mě dobrý.

• 12.1.2020  08:43

Na mě to bylo strašlivě dlouhé a utahané, ale Leo a Brad byli skvělí a to překrásné finále mě dojalo až k slzám.

• 29.10.2019  18:13

Bezva herci, ale pro mě příliš laciný humor a ty šťastné konce na všech stranách, to bylo taky až moc.

• 4.9.2019  13:52

Četla jsem knihu, která byla přece jen lepší, i když mi tam dost lezl na nervy hlavní hrdina - ve filmu z něj udělali o něco menšího trotla a z konce klasickou hollywoodskou slaďárnu. Kdyby tam nehráli James McAvoy a Benedict Cumberbath, tak se na to nedívám, takových průměrných romkomů jsou spousty.

• 4.9.2019  13:48
    Manyeo (2018)

Mě to bavilo, konečně ženská hrdinka, která není žádné ořezávátko a s ničím se nepáře.

• 4.9.2019  13:45
    Sang Krasue (2019)

Na thajce velmi hezké triky a celkově to ušlo, jen jak je zvykem u asiatů, všechno dopadne nejhůř, jak může.

• 4.9.2019  13:43
    Aladin (2019)

Moc se mi líbili Aladin i Jasmína, byli dobře obsazení a moc milí. Will Smith byl na mě ze začátku trochu moc - byl tak ukecaný a vtipný, až byl otravný, naštěstí se pak zklidnil. Celkově chválím, bylo to hezky natočené.

• 4.9.2019  13:27

Miluju X-meny, ale tohle se nepovedlo, nelíbilo se mi to, zápletka s mimozemšťany byla nudná, Jean mi lezla na nervy víc než kdy jindy a Sophie Turner tomu opravdu nic dobrého nedodá. Na tenhle díl chci raději zapomenout.

• 27.7.2019  17:49
    Hellboy (2019)

Na tenhle díl bych ráda zapomněla, Harbour vypadá jako Hellboy otřesně a utrhnuté hlavičky a končetiny nejsou všechno - nemá to kouzlo předchozích filmů a ani některá působivá monstra (jen některá, hodně jich je slabých) to nezachrání.

• 2.3.2019  09:56
    Roma (2018)

Za požár, za pouliční nepokoje, za porod, za topící se scénu a za Alfonsa Cuaróna.

• 31.1.2019  10:11

Mně prostě ten laskavý svěrákovský humor sedí a do toho jejich skvělé castingy, prostě fajn filmek.

• 31.1.2019  10:09

Samé efekty a ohromující kouzla a nic z toho. Velmi zmatený a nepřehledný scénář a kdyby nešlo o to, co bylo předtím, ohodnotím to hůř.

• 31.1.2019  10:03

Ne že by mě ten film nebavil (jako každého, kdo má rád QUEEN), ale myslím, že byl dost přikrášlený - zbytek kapely to byl jeden svatoušek vedle druhého a tomu nevěřím. Navíc Rami Malek přes veškerou snahu Freddieho nedal tak, aby mě přesvědčil - nejhorší bylo to jeho přihřáté chování a vyjadřování - to Freddie opravdu nedělal. Navíc jsem měla celou dobu pocit, že mu hrozně překáží ty zuby. Velká škoda, že to nakonec nevzal Sacha Baron Cohen.

• 27.12.2018  08:54
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Když to neumím, tak ty pohádky netočím. Kostýmy byly pěkné a ještě se mi líbil efekt mizení čertice, to je tak vše.

• 5.10.2018  17:05
    Listopad (2017)

Tak tomu říkám haluz.

• 6.9.2018  12:02

Jako film to nebyla žádná sláva, jako příběh to bylo dost zajímavé a Steve Carell jakoby Riggsovi z oka vypadl. Nejsem žádná feministka, ale ženy to v té době opravdu neměly lehké a tak jsem ráda, že někdo takový jako Billie Jean King existoval a že tomu šovinistickému praseti nakopala zadek.

• 6.9.2018  11:55

Jako oživení k zombie-filmům mě pobavilo nové palivo do aut a hlavně oba sourozenci - Barry se po počátečním šoku ze ztráty rodiny mění v ultradrsného chlapíka a jeho sestra Brooke je ta nejlepší postava filmu - její nové schopnosti mě opravdu pobavily.

• 24.6.2018  09:34

Komu se to líbilo, tak mě nekamenujte, ale já tu knihu četla a to je jiný level. Vzít hlavní hrdiny a motiv a celé to kompletně předělat, v tom nevidím smysl a navíc ten film byl proti knize příliš sladký a tak hezky všechno dopadlo a tak krásně všichni spolupracovali a také nikdo neumřel.

• 14.5.2018  12:46

Tak to bylo moc hezké, dost jiné než Burtonovo zpracování, Willy Wonka tu byl docela kruťas, takové podepisování smlouvy se mi moc líbilo a úplně skvostná byla ta vzteklá holčička.

• 14.5.2018  12:44

To je takové teenagerské Na hromnice o den více (trochu říznuté detektivkou) a náhodou to bylo docela zábavné. Tree potřebovala zemřít opravdu hodněkrát, aby se trochu vzpamatovala přestala být takový zmetek.

• 10.5.2018  12:30
    Nepřátelé (2017)

Velmi hezký western o cestě jednoho zabijáka indiánů k prozření, pochopení a respektování jiného národa, to vše lemováno hromadou mrtvých.

• 9.5.2018  08:36

Nebýt té přemíry patosu dala bych víc hvězdiček, jinak se na to koukalo dobře a nebylo to takové to - chudáček chlapec se znetvořeným obličejem, to bylo to hezké, že to bylo podáno tak odlehčeně.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40