Roma (2018)

Za požár, za pouliční nepokoje, za porod, za topící se scénu a za Alfonsa Cuaróna.

Pan Wonka a jeho čokoládovna (1971)

Tak to bylo moc hezké, dost jiné než Burtonovo zpracování, Willy Wonka tu byl docela kruťas, takové podepisování smlouvy se mi moc líbilo a úplně skvostná byla ta vzteklá holčička.

Stranger Things (2016) (seriál)

Skvělá hororová minisérie s výbornými herci, kde je kupodivu nejslabším článkem Winona Ryder, která poněkud přehrává.

Dívka v řece: Cena odpuštění (2015)

Mně to prostě nejde na rozum, jak je v dnešní době něco takového ještě možné. Primitivismus a hloupost těch lidí je něco neuvěřitelného.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Pořádně drsný film, zima z něj sálala každým okamžikem a záběry s medvědem byly dechberoucí. Nenudila jsem se u tak dlouhého filmu ani chvíli.

Pohádka pohádek (2015)

Už dlouho se mi nestalo, že by mě nějaký film tak bavil a tohle je ještě ke všemu pohádka. Je temná, zvláštní, všechno je tak nějak jiné a nečekané a prostě dobré.

Velká šestka (2014)

Bavilo mě tu úplně všechno, od animace, přes neohrabaného, hodného a mile vtipného Baymaxe, děj hodný Iron mana, geniální partu, zábavné závěrečné titulky až k potitulkové scéně, u které jsem se ze srdce zasmála.