Hypnoshow (2019) (pořad) odpad!

Ani sa nám poriadne nezačal nový rok a už tu máme premianta v kategórii Najhoršie shows..

Volyň (2016)

Začiatok celkom nezáživný ale čím viac sa blíži film ku koncu, tým je to väčší masaker...

Poldové v akci (2016) (seriál) odpad!

Myslím, že ako paródia na políciu to zabralo a dala by som 4/5, ale keďže ide o zobrazenie skutočných udalostí z toho prostredia, tak to celé smrdí úplným amaterizmom. Výkon hercov sa nedá ani opísať, teda "hercov". Spracovanie príbehov je na zaplakanie ale "herci" sú na zaplakanie ešte viac..

Dědictví (2013) (seriál)

Napäto som sledovala celú sériu z nudy. Posledný diel si naozaj zaslúži 5*. Aj keď celé to je amatérčina až za hrob. "Pastier" Dano z reklamy na Coop Jednotu bol ako Romeo a Američanka Júlia, prosto Júliou. Posledné časti boli trápenie sa už aj samotných amatérskych hercov. Záver trošku nedomyslený, možno rozuzlenie by bolo lepšie spraviť aj na 3 diely, pretože rozuzliť zápletky zo 33 dielov v jednom diely chcelo odvahu. Ale inak fajn. Na také sa domáce tríznenie vlastnej osobnosti tento "skvost" slovenskej telenovely postačí.

Peťajn (2014) (seriál)

Vždy som sa pri každom Peťajne zasmiala. Petr vie ako na to.

Agent Jebal - Dáma v Nesnázích (2016) (amatérský film)

Za Patrika dávam 1 *. Slečna rozpráva ako keby ju niekto "Jebal ",krásavica má toľko hereckého talentu, že po chvíľke pozerania na ten "film" som mala chuť oskalpovať Bendra za tento počin.. Porucha osobnosti a problémy so sluchom zaručené.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

S mojou hoe sme na to boli. Minimálne ľakačky ale aj tak bola na mne nalepená a bála sa, páčilo sa jej to, no podľa mňa to už nemá také grády aj opakovaný vtip taktiež nezostáva vtipom, čiže opakované efekty sa stávajú už súčasťou a človek vie, čo má očakávať.

Bitva o Sevastopol (2015)

Možno oproti pár kúskom z ruskej kinematografie slabší odvar ale stále to malo to, čo Rusi do filmov dávajú. Ako biografická snímka mladej ruskej sniperky to zapôsobilo tak ako malo. Celková spokojnosť.

Zita na krku (2011) (seriál) odpad!

Nové diely by mohli byť z prostredia väznice, keďže Cinky sa tam už nejaký piatoček zdržuje. S Fialovou by si narysovali pred točením čiary, šňupli by ich a šlo by sa tvoriť. Znovu by znikli fantastické diely plné humoru počas tomu by znovu narysovali a fúkli, myslím, že by sa im hralo oveľa lepšie.

Cooltúra (2016)

Každí z nás trochu tuší ako to všade chodí. Táto snímka len poukazuje na to, že to tak prosto je. Celkové zhrnutie niečoho, čo je realitou vo všetkých smeroch. Divák si spraví vlastný názor na tie situácie, ktoré tam boli ukázané a nevnucuje mu určitý pohľad niekoho.