hanina.hh

hanina.hh

Česko
Milovnice a sběratelka telenovel a seriálů 90. let


0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 10.2.2020  00:28
  Sortilegio (TV seriál) (2009)
  ****

  Také nechápu jak tomu může někdo dát odpad. Začátek je skvělý, napínavý, detektivní, romantický. Tak mi to aspoň přišlo. Ovšem pak ubyly romantické scény a bylo to takové už o ničem. A když už se měli brát tak to opět potřebovali nějak natahnout, jinak by ta telenovela měla jen nějakých 60 dílů... Ten konec také nebyl špatný. Jen tam nechali pár osob nepotrestaných, většina z nich byla zabita a zbytek skončil ve vězení. Aspoň to končí dobře jako vždy...

  • 25.1.2020  16:41
  Triunfo del amor (TV seriál) (2010)
  ****

  Tak tady si to Levyrroni vynahradili a konečně byli spolu. Líbilo se mi že tady Max s Máriou dlouho nevydrželi od sebe a bylo tu i překvapivě hodně milostných scén mezi hlavními herci. Což se v telenovelách jen tak nevidí. Stejně tak jako hodně vražd. Hodně lidí tu bylo zabito. Některé scény byly nesmyslné až směšné, jako by nevěděli co do telenovely dát, aby jí natahly. Řekla bych že tahle telenovela se od všech tak trochu liší tím, že máte možnost konečně je vidět spolu se vším všudy. A i když je budou chtít rozdělit, nakonec láska vítězí...

  • 28.12.2019  21:15
  Divoký anděl (TV seriál) (1998)
  *****

  Za mě skvělý příběh o lásce a důvěře, bez který vztah nemá žádnou šanci pokračovat. I když Ivo a Mili se spolu pořád rozcházeli a znovu a znovu se usmiřovali. Ve skutečnosti a v reálném životě by to mezi nima dávno skončilo, neboť on je děsný sukničkář a má snad každou, která se mu postaví do cesty. A ona mu v tomhle neni schopná důvěřovat a tolerovat mu jeho "nevěry". Přesto on se dokáže změnit a mít oči jen pro ni. Což opět pochybuji, že v reálném životě by to tak fungovalo. Druhá z mých velmi oblíbených telenovel.

  • 28.12.2019  19:31
  Hříšná láska (TV seriál) (2001)
  *****

  Za mě jedna z nejhezčích telenovel. Mohla bych si jí pouštět pořád dokola, neboť se u ní nikdy nenudím a pořád mě baví. Je TOP mezi všemi telenovelami co jsem dosud viděla. Skvělé herecké obsazení i skvělý český dabing, hodně intrik i mnoho vášně a lásky. A taky hodně dílů. Nic neošidili - ani konec telenovely. Perfektní!

  • 28.12.2019  16:21
  Milady (TV seriál) (1997)
  ****

  Maximo by pro svojí lásku udělal všechno a Delfína pro Maxima nehne ani prstem. Dokonce Delfína Maxima i jako muže odmítla a to i přes to, že se jí o něm zdálo, snila o něm a byla do něj zamilovaná. Radši se obětovala pro Federica a pro druhé. Spíš bych řekla že Delfína a Maximo jsou víc přátelé, než milenci. Na konci telenovely bez tak skončí spolu. Trochu jsem tu telenovelu nepochopila, i když jsem jí viděla asi 3x. Málo milostných scén mezi hlavními herci. A taky mi hodně vadilo že se Maximo zapletl s Victorií, když neuspěl u Delfíny. Ovšem chápu, že chtěli telenovelu oživit. Telenovela mě docela zklamala, očekávala jsem toho od ní víc. Bohužel se na ní nedá jen tak zapomenout i po těch letech co běžela v TV - nostalgie. 4 hvězdy dávám za známé herce a Gabriel Corrado je tady velký fešák.

  • 28.12.2019  15:16
  Nespoutaný anděl (TV seriál) (2008)
  ****

  Příběh pěkný, ovšem také málo milostných scén. Juan Miguel a Marichuy jsou víc od sebe než spolu. A od tý doby co Marichuy odjela na statek, aby tam porodila dítě - to byla děsná nuda. Vůbec nic zajímavýho se tam nedělo. Jen na sebe vzpomínali dlouhých cca 40 dílů - možná víc. Ta písnička Dígale od Davida Bisbala fakt sedí na tuhle telenovelu - mimochodem má překrásný text. Hodně mě zklamal konec telenovely. Poslední 4 díly jsou jen už opáčko a s tou Annou Juliou to bylo dost nedomyšlený, jak ten její porod, tak její smrt - to jsem se fakt musela smát. Pár hezkých neokoukaných scén mezi Marichuy a Juanem Miguelem tam bylo, jen ta jejich druhá svatba na konci taky nebyla nic moc. Asi nevěděli jak telenovelu ukončit. Jinak 4 hvězdy dávam za Juana Miguela a Marichuy. Jen díky nim jsem se na to vydržela dívat až hezky do konce. Bez nich by se to fakt nedalo. William Levy a Maite Perroni spolu tvoří opravdu moc krásný pár.