Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Telenovela
  • Dobrodružný
  • Pohádka

Oblíbené seriály (3)

Hříšná láska

Hříšná láska (2001)

Za mě jedna z nejhezčích telenovel. Mohla bych si jí pouštět pořád dokola, neboť se u ní nikdy nenudím a pořád mě baví. Je TOP mezi všemi telenovelami co jsem dosud viděla. Skvělé herecké obsazení i skvělý český dabing, hodně intrik i mnoho vášně a lásky. A taky hodně dílů. Nic neošidili - ani konec telenovely. Perfektní!

Milady

Milady (1997)

Maximo by pro svojí lásku udělal všechno a Delfína pro Maxima nehne ani prstem. Dokonce Delfína Maxima i jako muže odmítla a to i přes to, že se jí o něm zdálo, snila o něm a byla do něj zamilovaná. Radši se obětovala pro Federica a pro druhé. Spíš bych řekla že Delfína a Maximo jsou víc přátelé, než milenci. Na konci telenovely bez tak skončí spolu. Trochu jsem tu telenovelu nepochopila, i když jsem jí viděla asi 3x. Málo milostných scén mezi hlavními herci. A taky mi hodně vadilo že se Maximo zapletl s Victorií, když neuspěl u Delfíny. Ovšem chápu, že chtěli telenovelu oživit. Telenovela mě docela zklamala, očekávala jsem toho od ní víc. Bohužel se na ní nedá jen tak zapomenout i po těch letech co běžela v TV - nostalgie. 4 hvězdy dávám za známé herce a Gabriel Corrado je tady velký fešák.

Má tlustá Valentýna

Má tlustá Valentýna (2002)

Tato telenovela si rozhodně nezaslouží tolik odpadu, kolik jste tady naházeli. Ale na 5 hvězdiček to také určitě není. Začátek jako vždy chvíli trvá než se rozjede, cca nějakých 50 dílů a musela jsem si zvyknout i na jména postav, páč jsou opravdu neobvyklá. Od tý doby co se Valentýna vrátí ze španělska jako Bella začíná jedna velká fraška a až na konci se všichni dozví pravdu. Na můj vkus tam bylo až moc nenávisti a pomsty, která málem rozdělila celou rodinu a také dva lidi, kteří se milují. Takovej drsnej a smutnej rozpad rodiny jsem snad ještě v žádný jiný telenovele neviděla. Telenovela žije skvělými masky a převleky a dokáže diváka napnout i rozesmát...

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama