Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Rodinný

plakát

Peg + Kočičák (2013) (seriál) odpad!

Uječená kravina plná debilních postav, hnusné animace a otravných písniček.

plakát

COOLfeed (2018) (pořad) odpad!

To radši tři minuty reklam

plakát

Šikulové (2007) (pořad) odpad!

Hlavně na to nenechte koukat fakany nebo vám zaplní dům DIY paskvilama z kartonu a izolepy.

plakát

Malý rytíř Trenk (2011) (seriál)

Škyťák, emancipovaná rasistka a homosexuální cikán Umami jdou do boje proti Yzmě předělané na chlapa. Nejdřív jsem tomu moc nevěřil, ale nakonec se z toho vyklubal celkem příjemný dopolední animák. Animace vykradená od Disneyho a celkově průměrná, ale dalo se to. Příběh nebyl úplně špatnej a rozhodně to nebyla další předvídatelná srágora. Možná až moc mírumilovné a veganské, ale pro děcka ok. Feminismus na konci vyhnutelný, ale pochopitelný. —— Líbil se mi drak, nelíbilo se mi prase. S ohledem na předchozí zkušenost s německou filmařinou: 70 %.

plakát

Pok a Mok (2011) (seriál)

Francouzi mě v žánru animace už celkem spolehlivě zklamávají. Vlastně ani nevím, co jsem čekal, když jsem věděl že má být “eko” seriál. Snad jediný dobrý francouzský animák co jsem viděl je Michel (2012), toho můžu doporučit místo týhle srágory. To je snad horší propaganda než “Mandelinka – americký brouk”. Není to ani vtipný a animace ani hudba se mi vůbec nelíbí. PRYČ OD TOHO!

Tintinova dobrodružství (2011)

Četl jsem tu že příběh je slabý, postavy ploché a zážitek celkově zapomenutelný. Někdo, kdo vyrostl na klasických Tintinových komiksech, by si ale nemohl nic lepšího přát, protože přesně takové byly. A technicky je to vážně nádhera!

TV Bomba (1997) (pořad)

“Zblážnuji se nyní!” – Evangelium podle Marka, 19:97

plakát

The Grand Tour (2016) (pořad)

Nemůžeme popřít, že moderátorské “Svaté trojici” rozhodně sluší nová režie, nový formát a rozhodně obrovské... ale obrovské množství PENĚZ. Líbí se mi, že v druhé sérii byl vyslyšen hlas lidu a zrušili Američana. Naopak Celebrity Brain Crash mi ani nevadil, a v nových dílech osobnosti vždycky přeskakuju. Je tu ale věc, která mi už trochu vadila v novějším Top Gearu, ale teď se to projevuje ještě víc – a to je až příišné zaměření na supercars, na úkor toho, co všichni chceme: ani ne tak recenze civilních aut “pro lidi” (což by tady bylo zbytečně levné) ale hlavně to kutilství a roadtripy... Všichni jsme přece milovali úkoly, které začínaly “kupte auto do 500“ nebo “do 100 liber...” Osobně mě z GT pořádně bavila jen “přírodní auta”. Chápu, že asi není jednoduché takový díl vymyslet a naplánovat... snad se dočkáme. BBC=BringBackClarkson! S01: 70 %; S02 (zatím nedokoukáno): 80 %.

plakát

LOGOhrátky (2016) (pořad) odpad!

Tak tohle je snad ještě horší než ty malý debílci s policejním autem co jsem tam viděl minule. Nevydržel jsem ani díl – a to ani z recese... Z té otřesné ženské mě ještě tejden budou probouzet noční můry. Doslova jakýkoliv člověk jen tak z ulice by to zahrál líp. Vždyť i ta děcka co se tam u ní střídají mají tak 8x víc talentu než ona. Jestli tomuhle v Ostravě říkají “logopedička”... Doufám že je to aspoň manželka nebo milenka někoho v ČT, protože jestli tam se něco takového dostalo dobrovolně – a ne z protekce, tak jsem rád, že neplatím ty poplatky.

Ovládací panel