popkec

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 1.8.2016  12:15
    Olítej mě (1973)

Kujón Jílek, největší záporák v dějinách kinematografie.

• 29.6.2013  10:56
    Přítomnost (2012)

Prosím, nechoďte na to. A pokud půjdete, vzpomeňte, já vás varoval.

• 9.10.2011  17:45
    Pra pra pra (TV seriál) (2000)

Úplně si představuju, jak František Ringo Čech psal scénář a na papíře mu to přišlo hrozně vtipný - ono by to taky možná jako text vtipný bylo jenže "za mistrného režijního vedení Františka Filipa" vznikl kýč který vyzní mimořádně trapně a příšerně nezvládnutě (nesmyslně dlouhé scény, např začátek dílu s Ringo Čechem např., střih, zvuk). Možná bych mohl ocenit nápad ale seriál dopadl tak katastrofálně, že se divím že nebyl ihned zastaven. Nebo si snad i režisér myslel jaká je to sranda a jakou výbornou parodii natočil?

• 2.10.2011  21:40

Taková sranda se hned tak nevidí. Po celkem vážné první části se film dostává do fáze (nechtěné?) komedie až parodie. Brzobohatý se přidává k hipíkům, únos letadla partou bláznů (kteří snad náhodou získají Krakatit), akční scény na úrovni studentského filmu. Celkem jsme tomu věřil a doufal jsem, Vávra je přece pojem ale tohle je prostě hovadina, i když si odmyslím ten politickej podtext.

• 1.10.2011  23:52

Úplná blbost. Schematické postavy, příšerná režie, nechutně normalizující. Škoda že jsem film neviděl na LFŠ, tam by se alespoň vrámci hromadné projekce dalo zasmát nad debilitou a neschpností zřejmě všech aktérů téhle pecky. Zaslouženě zapomenuto.

• 1.10.2011  15:28

Film který by si jistě našel spoustu fanoušků, bohužel díky smrti režiséra se do distribuce dostává nesestříhán. Některé scény pobavili, celkově jich ale není moc. Absurdní situace, při kterých se jde buď smát nebo brečet. Dobré vykreslení postaviček vesnice (starosta, nádražák, jeho dcera a další). Bohužel díky tomu že film vlastně není dokončen tak se stává pro většinu lidí nezajímavý a běžné uvedení je nemožné.

• 18.9.2011  13:41
    Úsměvy (TV pořad) (1997)

Viděl jsem díl s Otakarem Vávrou, bohužel většinu času tam byly ukázky (nejen) z jeho filmů. To je sice fajn ale takhle si Talk-show nepředstavuju. Skoro se na Vávru nedostalo :(.

• 29.7.2011  15:20
    Persepolis (2007)

Vůbec nevím jak bych se na film díval kdybych nečetl oba dva komiksy. Ono taky není žádný med udělat devadesátiminutový film z 2 knih, i když komiksů. Persepolis se mi zdá dost překombinované - postav je tam opravdu hodně a příběh se ani na chvilku nezastaví. Animace je zajímavá, snad i trochu originální. Komiks se mi moc líbil ale u filmu jsem docela na rozpacích.

• 28.7.2011  19:20

Rozhodně zajímavá (námět) ale ne nějak extra vtipná komedie. Takový standart co se týká českého filmu, čas určitě taky něco ubral. Herci ale stojí za to, najdete zde celou škálu hereckých hvězd.

• 18.7.2011  14:33
    Xtreme Mysteries (TV seriál) (2002)

Dokument ala USA, čili akčně, dramaticky a s minimem informací.

• 6.7.2011  22:53

Turecké Star wars jsou nepopsatelné. Tohle musíte vidět, pusťte si alespoň trailer. Téměř jistě se jedná o nejhorší film v dějinách kinematografie a to jsem viděl český normalizační fláky, tvorbu Eda Wooda, film, kde hrála hlavní roli Agáta hanychová a spustu dalších sraček který se ale s tímto filmem nedají srovnat ani náhodou.___ Film je vlastně kopií a nechtěnou parodií na Hvězdné války. Bez problému vykrádá vesmírné scény, hudbu a kostru příběhu. Triky jsou naprosto excelentní, určitě ohromí použití červeného filtru a co teprv e takový stop trik! Zvuky byly pravděpodobně nahrávány na rušné ulici v centru Ankary. Většinu filmu se hlavní hrdina s někým bije (kostýmy jeho nepřátel jsou skutečně propracované a možná by vyhráli i čokoládu na menším školním karnevalu. opravdu z nich jde hrůza a pravděpodobně se na každém pracovalo alespoň půl hodiny), usekává ruce, hlavy, celá těla a bitky působí velice reálně (mrtvá těla ihned mizí, střihy jsou tak hlopé že se pozice postav střídá, někdy i jejich počet...). Amatérismus, nulový vkus, neschopnost režisérá, absence scénáře (vymýšlen na place a kdo tvrdí že ne tak ať si to pustí znova), špatný střih, zvuk, kamera, masky, hudba... Vše co můžeme ve filmu najít je provedeno v nejhorší možné míře, a to se opravdu jen tak nevidí.

• 2.7.2011  19:00

Z tohohle filmu filmu je mi blbě. Je mi blbě ze všech těch komoušů, soudružek učitelek/soudruhů učitelů, policajtů a práskačů. Jsem rád, že jsem v té době nežil. Retrospektivní scény byly super nápad, herci výborní.

• 12.5.2011  11:50
    Hroch (1973)

Něco tak nevkusnýho jsem už dlouho neviděl. V tomhle "díle" nefunguje prostě vůbec nic. Příběh je na hlavu padenej, navíc scénárista představuje X postav který často nemají žádný význam. Další katastrofa jsou zvuky, ať už se jedná o smích, zpěv nebo řev který tam navíc jsou úplně zbytečně a nechápu co tím režisér sledoval. Pokus o komedii je žalostný, sice tam byly dva momenty kdy by se někdo mohl zasmát, spíš se ale zasmějete nad dialogy a naivitou scénáře (Hlídat maso, neplést se do politiky a vyprat žaludek. I politicky.). Ale asi nejhorší je samotnej účel filmu - líčení událostí roku 68 kde jsou ti "zlí" a pak komunisti kteří nakonec naši zemi zachrání! (nádherně zpracování i v další pecce režiséra Steklého - Za volantem nepřítel).

• 23.3.2011  15:32
    Záhady Toma Wizarda (TV pořad) (2007)

Je to fakt hrozný, o tom žádná ale nemůžu tomu upřít, že jsem se něco novýho dozvěděl.

• 2.3.2011  17:14
    Česko Slovenská SuperStar (TV pořad) (2011)

Tenhle ročník je extrémně špatnej, to se nedá použít ani jako kulisa.

• 2.3.2011  17:11
    EZO.TV (TV pořad) (2009)

http://www.youtube.com/watch?v=L_KejZzSdZQ Myslím že tenhle odkaz říká vše. Až příště nebudu moct usnout tak budu radši čumět do zdi.

• 25.12.2010  19:11

Svůj devitistý film jsem si představoval trochu jinak, ale budiž, náhoda tomu chtěla takhle. Celkem fajn komedie, bohužel v polovině začíná trochu ztrácet na vtipu. Natočený je to slušně, skloubení zombie hororu a komedie se mi líbilo a volba skladem se mi taky líbila. Jednohubka na pobavení, na druhou stranu proč ne :).

• 28.11.2010  17:09

Blbost která ale dokáže zabavit.

• 18.11.2010  17:01

Na předchozí díly si už moc nevzpomínám ale tohle mě docela bavilo, dokonce jsme se u toho i párkrát od srdce zasmál. Škoda jen že to bylo místy tak strašně trapný :)

• 6.11.2010  20:42

Nudný film. Čekal jsem něco trochu dokumentárního (nevěděl jsem krom názvu a filmů vůbec nic), to film nesplňuje ani trochu. Postavy jsou o ničem, nevýrazné a ani hlavní postava si mě nějak nezískala. Natočené to není špatně, pro mě to byla ale ztráta času a musel jsem se hodně přemáhat abych se vůbec dostal až na konec.

• 19.8.2010  16:16

Američani jsou magoři. Když se natočí remake třeba japonskýho nebo korejskýho filmu tak to ještě pochopím, točit ale remake britskýho filmu? To už je trochu na hlavu. ____ Z celkem vtipné komedie američani udělali klasickou negří komedii, kterou jsem přežil jen díky českýmu dabingu a pár vtipným scénám který samozřejmě vykradli z originálu.

• 13.8.2010  21:41
    Nenarození (2009)

"Jambi už se chce narodit"... Jo tenhle film je kravina do které se scénárista snažil nacpat kde co, herce sebral cestou na natáčení a nakonec si to i sám zrežíroval, nemůžu tomu ale upřít pár hororových momentů a pěknou hlavní herečku. Jo a hodně zachraňoval Gary Oldman.

• 13.8.2010  21:36

Půlnoční vlak má jeden obrovský problém, není to totiž horor (ač se za něj vydává). Scénář, herecké výkony a všechno ostatní jsou samozřejmě hrozné ale to bych filmu možná odpustil kdybych se u něj alespoň trochu bál (jako třeba u stejně blbého Unborn které má ale alespoň 5 lekacích scén). Závěr je totálně WTF, ostatně jako většina částí. Nelogické chování postav už vážně nepřekvapí, za zmínku možná stojí propracované (a mimořádně nechutné) porcování těl - trhání nehtů, zubů či vyndávání oka.

• 25.7.2010  17:21

Vrchol amatérismu a nevkusu který u nás může vyjít fakt jen pod záštitou Blesku. Nic proti tomu když si pár nadšenců natočí pro sebe film, v česku ale tohle vydávat proč?

• 12.7.2010  19:02
    Cedulky (2008)

Pěkný film u kterého mi ale hodně chybí nějáký pořádný závěr.

• 12.7.2010  11:53
    Fargo (1996)

Co to sakra bylo?

• 24.6.2010  20:46

Velké překvapení. Nečekal jsem nic a mále jsme tenhle film dokonce vynechal. Vizuálně zajímavé, atmosféra nemocnice je skvělá. Herci mi nevadili.Motiv který je uveden ve filmu je hloupý, proč by sakra někdo lidi zabíjel z takovýho důvodu? Závěr příšerný přesto se ale jedná o jeden z těch zajímavějších českých projektů které stojí za pozornost.

• 17.6.2010  14:09

Celou dobu si řikám že ten film vypadá jako kdyby ho točil Guy Ritchie, otevřu ČSFD a přece jen jsem se trefil. Hodně podobné Podfu(c)ku nebo novějšímu RocknRolla, opět několik skupin gangsterů u kterých jsem dlouho nevěděl kdo je kdo, spousta akce a soundtrack který se k filmu skvěle hodí.

• 13.6.2010  11:06

Vzhledem ke svému věku a díky minimální délce relativně zábavné i dnes.

• 7.6.2010  18:02
    Spartakus (1960)

Spartakus je zcela jiný než ostatní Kubrickovy filmy. Největší mínus je délka, tři hodiny je opravdu moc a film mě místy nudil. Kirk Douglas podává skvělý výkon, soundtrack do filmu perfektně sedí. Pokud vás film zaujal a chcete se dozvědět jak to (asi) bylo doopravdy doporučuju povedený dokument Spartakus - Pravda o mýtu.

<< předchozí 1 2 3 4 5