Al44...

Al44...

Aleš Pazourek

Česko


6 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Toto píši až po shlédnutí šesté série. Ač mi připadne poslední série nejméně již o třídu horší než ty předcházející, musím jednoznačně říci, že je Dexter o hodně lepší než všechny ostatní US seriály, co jsem zatím viděl. Proč tomu tak je? Samozřejmě to je to také samotnou tematikou tohoto seriálu, kde masový vrah úspěšně skrývá svoji "pravou tvář" a navíc pracuje u Miamské policie ("pod svícnem je největší tma"). Nicméně to hlavní, co stojí za úspěchem této série jsou naprosto brilantní postavy. Ať už se jedná o Dexterovy kolegy v práci, postavy z jeho soukromého života nebo na druhou stranu hlavní záporáky. Moje nejoblíbenější postava - seržant Doakes.

 • poster

  Monster (TV seriál) (2004)

 • poster

  Chobotnice 4 (TV seriál) (1989)

  Asi nejlepší série. O mnoho akčnější než předchozí série. Setkáme se zde s několika novými charismatickými postavami (např. Salvatore Frolo). Dozvíme se jak nakonec dopadne Cattaniho boj s mafií. Tano Carridi zde konečně dostává prostor a stává se zde nejvýraznějším záporným představitelem. Skutečně výborná podívaná od začátku až do konce. Vynikající a opět upgradovaný hudební doprovod. Takto má vypadat kvalitní kriminální seriál.

 • poster

  Dobrodružství kriminalistiky (TV seriál) (1989)

  Vynikající seriál, který krom napínavých detektivních příběhu nabízí i poučení o historii kriminalistiky. V jednotlivých dílech si zahrály téměř všechny soudobé české herecké hvězdy. Škoda jen, že první příběhy jsou jasně lepší než těch závěrečných cca pět dílů. Tam již kvalita poněkud upadá. Též je to - co se týká samotného zobrazení zločinu poněkud sterilní. Každopádně je to ale velmi kvalitní podívaná.

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

  Zpočátku velmi pomalý rozjezd a z mé strany nedůvěra, následně se ale seriál rozjede na plné obrátky - velmi propracované hlavní postavy a výborné dialogy mezi intelektuálem Waltem a drog. dealerem Jessem - perfektní a postupná proměna charakteru hlavního hrdiny - občas naprosto neuvěřitelné a výborné tragikomické situace - velmi kvalitní počin, který však není pro všechny (mj. téma výroby a distribuce drog) a je třeba mu dát čas než zaujme. Jelikož má tento seriál s každým odvysílaným dílem stoupající kvalitu, zvyšuji hodnocení na plný počet.

 • poster

  Zločin (TV seriál) (2011)

 • poster

  Fargo (TV seriál) (2014)

 • poster

  Temný případ (TV seriál) (2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace