• Rodinný

Alpha Dog (2006)

Dokumentárny film alebo akčný film ? Mne je to jedno, je založený podľa skutočnosti . To že vo filme hrá hviezda Bruce Willis a spevák Justin Timberlak je len veľký plus . Veľmi ma prekvapilo zakončenie filmu fakt som to nečakal .

Auta (2006)

Film je prikrášlený krasným prostredim a s dojemným dejom.na tej animáci si dali zaležať veru.

Bam's Unholy Union (2007) (pořad)

Nie jeto síce lepšie ako viva la bam no tento seriál si vždi rád pozriem. Mynule ma zaujal jeden diel kde vystupoval aj tonny hawk bamov tupi brat si akurát vtedy zlomil ruku keď sa snažil imitovať tonnyho.

Banánový Joe (1982)

Takže máme tu Buda Spencera v roli silného bitkára no tento krát je obyčajným domorodcom ktorý si zhána licenciu aby mohol predávať banáný.Kedže je s pralesa tak takmer ničomu nerozumie a viac krát sa stane terčom jedného prešibaného podvodníka.Jeto jeden z jeho naj filmov.

Die Hard (1997)

V podstate mal Konstantin pravdu Bruce prežije všetko. Len si mohol dať viac záležať na grafike. Dnešnej grafike sa už predsa žiadne medze nekladú.

Doom (2005)

Máme tu Ďalší super film spracovaný podľa pc hry. Dej je veľmi dobrý a pútavý. No polovica filmu sa odohráva v tmavom prostredí takže nevidieť nič až na svetlo z bateriek hviezdneho týmu. Herecké obsadenie je tak isto skvelé. Konečne si The Rock zahral aj zápornú postavu.

Drž hubu! (2003)

Mmmm zaujimavé spojenie jeden profesionálny vrah a druhý mentál.A vďaka tomutu je táto komédia jedna z najlepších francuzkych komédí.konečne film s vinikajúcim hereckým obsadením.

Dva výtečníci (1977)

Jedna s dalších talianskych komédi v ktorej hrá nerozlučna dvojica: Terence Hill a Bud Spencer.No tentokrát si zahraju rolu dvoch banditov ktorý sa nahodov stali policajtami.Do cesty im vskoči nebezpečná mafia,no Terencovi Budovi sa podari tuto mafiu zlikvidovať.

Gambler (2008)

Žiadne napätie akurát tak pri poslednej finálovej hre inač pohodový odychový dej . Vždy si rád pozriem film o pokri lebo som veľký fanúšik pokra ale s MAVERICOM sa to nedá porovnať . Tento film som si pozrel len tak s nudy .

Gang v útoku (2006)

Konečne sa aj x-zibit predviedol že má slušný talelent , páčil sa my najme keĎ ukazovali tých mladých gangstrov v uliciach no aj tak si tento film zasluži ***.