DonParegio

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 23.6.2008  16:58
    Alpha Dog (2006)

Dokumentárny film alebo akčný film ? Mne je to jedno, je založený podľa skutočnosti . To že vo filme hrá hviezda Bruce Willis a spevák Justin Timberlak je len veľký plus . Veľmi ma prekvapilo zakončenie filmu fakt som to nečakal .

• 15.8.2007  11:42
    Auta (2006)

Film je prikrášlený krasným prostredim a s dojemným dejom.na tej animáci si dali zaležať veru.

• 14.9.2007  15:06
    Bam's Unholy Union (TV pořad) (2007)

Nie jeto síce lepšie ako viva la bam no tento seriál si vždi rád pozriem. Mynule ma zaujal jeden diel kde vystupoval aj tonny hawk bamov tupi brat si akurát vtedy zlomil ruku keď sa snažil imitovať tonnyho.

• 20.11.2007  15:02

Takže máme tu Buda Spencera v roli silného bitkára no tento krát je obyčajným domorodcom ktorý si zhána licenciu aby mohol predávať banáný.Kedže je s pralesa tak takmer ničomu nerozumie a viac krát sa stane terčom jedného prešibaného podvodníka.Jeto jeden z jeho naj filmov.

• 4.5.2008  14:54
    Die Hard (1997)

V podstate mal Konstantin pravdu Bruce prežije všetko. Len si mohol dať viac záležať na grafike. Dnešnej grafike sa už predsa žiadne medze nekladú.

• 13.11.2007  14:28
    Doom (2005)

Máme tu Ďalší super film spracovaný podľa pc hry. Dej je veľmi dobrý a pútavý. No polovica filmu sa odohráva v tmavom prostredí takže nevidieť nič až na svetlo z bateriek hviezdneho týmu. Herecké obsadenie je tak isto skvelé. Konečne si The Rock zahral aj zápornú postavu.

• 6.9.2007  14:41
    Drž hubu! (2003)

Mmmm zaujimavé spojenie jeden profesionálny vrah a druhý mentál.A vďaka tomutu je táto komédia jedna z najlepších francuzkych komédí.konečne film s vinikajúcim hereckým obsadením.

• 16.10.2007  14:09

Jedna s dalších talianskych komédi v ktorej hrá nerozlučna dvojica: Terence Hill a Bud Spencer.No tentokrát si zahraju rolu dvoch banditov ktorý sa nahodov stali policajtami.Do cesty im vskoči nebezpečná mafia,no Terencovi Budovi sa podari tuto mafiu zlikvidovať.

• 27.4.2008  12:25
    Gambler (2008)

Žiadne napätie akurát tak pri poslednej finálovej hre inač pohodový odychový dej . Vždy si rád pozriem film o pokri lebo som veľký fanúšik pokra ale s MAVERICOM sa to nedá porovnať . Tento film som si pozrel len tak s nudy .

• 14.8.2007  20:02

Konečne sa aj x-zibit predviedol že má slušný talelent , páčil sa my najme keĎ ukazovali tých mladých gangstrov v uliciach no aj tak si tento film zasluži ***.

• 14.9.2007  14:40
    Good Burger (1997)

Celkom v pohode odychový film s dvoma tupcami. Môžme si povšimnúť ako je to naozaj stími fastfootme a výrobou hamburgrov -proste nehigienické prostredie a material je rôzne svinstvo- . No 2 krát by som si tento film určite nepozrel pretože ma chvílkamy dosť nudil.

• 25.9.2007  14:18

Super flashova rozpravka plná čierneho humoru. Každý jeden prýbeh je plný krvi a smoli ktoru zaživaju mili obyvatelia lesika.Podla mna sa tento film zviditelnil len v daka volným seriam na nete.

• 25.9.2007  14:27

MMMm myslím si že 3 dile je lepši než ten prvý. Brutaliti určite neubudlo ba naopak je to ešte vetčší krvák. Čierny humor je proste jeden znajvečich zdrojov zabavi.

• 16.10.2007  13:59
    Herkules (TV seriál) (1995)

Celkom dobré časti produkuje tento seriál no efekty su velmi oničom na niektorých pasážach su až dokonca smiešne.Výhodou tochto serialu je že každy jeden diel je dosť dlhý.Tento serial si pozriem len na zabitie nudy.

• 14.8.2007  09:46

Juhuuuuuuuu to je ale haluz.videl som to asi 8 krát ale stále je to pre mňa zábava. Jeto super že konečne višiel aj jackass film doteraz jestvovali len samé seriáli , ktoré boli takťiež dobré napr.Viva la bam,Jackass {tv serial},homeworkers. Bol som som a aj vždi budem fanúšikom jackassov.

• 20.11.2007  14:32
    Kameňák 3 (2005)

"když ti to nechutná tak sa v tom apoň nešpárej,kto to bude po dobje jísť"

• 15.8.2007  11:21

Juhu method man sa dobre odpálil na natačani , bola to fakt super komédia. Toľko ganji pokope hm neuveritelné

• 29.6.2008  09:21
    Killer Instinct with Rob Bredl (TV seriál) (2001)

Po prvom dieli som si vravel čo je to za blázna čo behá bosí po austrálskych stepiach a hladká krokodíle . No neskôr som zistil že je to vzdelaní prírodovedec z oblasti živočíšnej ríše s veľkou dávkou adrenalínu .

• 3.10.2007  17:43

Konečne niaka kung fu pecka.Tie herecké výkoni pri umierani neboli vôbec presvečivé no natom nezáleži. Poznám len málo kung fu filmov kde sa tolko bojuje .Mladí herci Jet Li a Hu Jian Qiang ukázali prvotriedne kung fu. Za to si zaslúžia plný počet podov.

• 4.10.2007  14:05
    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

Skvelí kriminalistický seriál ktorý rozpráva mnohé zaujimavé príbehy alebo lepšie povedané vraždy ktoré sa stali. Super efekty pri robení pokusov.

• 10.9.2008  14:44
    Kutyil s.r.o. (TV seriál) (2008)

Tento seriál ma fakt nevie pobaviť niak mu neviem prísť na chuť . Takmer v každom diely sa opakujú tie isté vtipy ktoré pobavia asi len 23% percent divákov . Dúfam že seriál nebude mať pokračovanie lebo si myslí že je to zbytočná strata peňazí . Jediný úspech ktorý vidím v tomto seriáli je že sa zviditeľnili aj niektorý menej známi herci i keď iba vo vedľajších úlohách ale hlavné je že sú tam .

• 22.6.2008  21:29

Rodiný výlet (ne)obyčajnej rodiny s neobyčajnými zážitkami a osudami príslušníkov rodiny . Miestami ma tento film pobavil svojim čiernym humorom . Zaujímavé postavy , starý otec ťahá čiary cez nos , strýko je homosexuál ktorý sa pokúsil spáchať samovraždu , otec vnucuje každému jeho zbytočné názory, syn nenávidí svoju rodinu a drží pravidlo pilotov čiže za posledný rok neprehovoril ani slovo a dcéra malé tučnučké nie najkrajšie dievčatko ktoré chce vyhrať miss pri vyfintených a nafúkaných dievčatkách . Záverom všeho je že najnormalnejšia je asi ich matka .

• 2.7.2008  10:58
    Martial Law - Stav ohrožení (TV seriál) (1998)

Tučnučký detektív z Hon kongu prišiel do Ameriky kde ho všetci vysmevajú a robia si žarty no nakoniec zistia že je veľmi inteligentný a aj napriek svojím kilám ovláda nejedno bojové umenie a že obyčajný predmet sa mu v ruke premení na zbraň

• 2.9.2008  16:48
    Mashers, The (1914)

Jedná z mnohých vydarených Chaplinových grotesiek . Miestami som sa fakt veľmi zasmial no určite to nemá večšiu hodnotu ako 4 hviezdičky i keď Chaplinové filmy sú fakt 5 hviezdičkové . Najviac pobaví posledná scéna .

• 14.5.2007  18:10

Akčný film nabitý bojovími scénami natočený podľa série pc hier . Christopher Lambert v roli boha elektriky Raidena . Ach jaj ako my len tento film pripomína mynulosť keď sme na prvých dosových počítačoch hrávali túto hru . Skvelé charakteri hrdinov ( Sup zero , Raiden , Scorpion , Sonia , Liu gang , Johny cage , Quan chi .... ) .

• 6.12.2007  14:01
    Muzikál ze střední 2 (TV film) (2007)

Ja ani neviem načo som si pozrel ten film iba dokonca som ho ani celý nevidel.Hodnotenie : americká sr......ka.

• 14.8.2007  10:24
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

A skara zabilin kennyho ti parchanti tak toto je moja najoblubenejšia veta.Prave prebieha akcia top ten kenny´s deths na www.mtv.de.čo take mám povedať ktomuto serialu jednoducho nemá chibu.no bez kennyho a kartmena by to až taká fáza nebola.

• 13.11.2007  14:18

Zo začiatku to vizeralo dobre no potom sa to zmenilo na psychopatický krvák.

• 23.5.2008  18:51

Tak tento diel ma fakt dostal nemohol som sa udržať od smiechu . Animátorsky aj dejovo dokonalý . Obávam sa že lepší diel už neuvidím .

• 14.8.2007  10:02

konečn film ako stvorený pre rolu Method Mana a Snoop Dogga.Ja by som tie peniaze určite nevrazil do aerolinky.Ešte predtym ako som videl tento film kamoš my ho niak takto opisal citujem:''jeden neger sa ide visrať na hajzel a zatial mu lietadlo zabije psa."

<< předchozí 1 2