DonParegio

priateľ priateľov sicílsky don

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 29.6.2008  09:21
    Killer Instinct with Rob Bredl (TV seriál) (2001)

Po prvom dieli som si vravel čo je to za blázna čo behá bosí po austrálskych stepiach a hladká krokodíle . No neskôr som zistil že je to vzdelaní prírodovedec z oblasti živočíšnej ríše s veľkou dávkou adrenalínu .

• 23.5.2008  18:51

Tak tento diel ma fakt dostal nemohol som sa udržať od smiechu . Animátorsky aj dejovo dokonalý . Obávam sa že lepší diel už neuvidím .

• 8.5.2008  10:06
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Fakt veľmi napínavý misteriózny seriál , ba miestami dokonca až strašidelne mrazivý. No stále a stále sa dej tohto seriálu zamotáva a zamotáva, bude mať niekedy koniec ? Vždy keď skončí jeden diel tak sa neviem dočkať toho druhého. Neostáva mi nič iné len čakať a čakať . No seriál je obsiahli aj príbehmi hrdinov pred stroskotaním ktoré sa preliačujú. Najlepšie sú diely prvej série tie novšie a novšie už nie sú také dobre ako prvé.

• 4.5.2008  17:40

Smoliar kojot má také skvelé plány no nikdy mu nevindú a večinou skončia tím že sa kojot ocitne v priepasti medzi kaňonmi.

• 20.11.2007  15:07

Super Česka komédia s celej trilogie je tento diel asi najlepší. Podľa mňa je to najlepší film Zdenka Trošky.

• 4.10.2007  14:05
    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

Skvelí kriminalistický seriál ktorý rozpráva mnohé zaujimavé príbehy alebo lepšie povedané vraždy ktoré sa stali. Super efekty pri robení pokusov.

• 3.10.2007  17:43

Konečne niaka kung fu pecka.Tie herecké výkoni pri umierani neboli vôbec presvečivé no natom nezáleži. Poznám len málo kung fu filmov kde sa tolko bojuje .Mladí herci Jet Li a Hu Jian Qiang ukázali prvotriedne kung fu. Za to si zaslúžia plný počet podov.

• 25.9.2007  14:27

MMMm myslím si že 3 dile je lepši než ten prvý. Brutaliti určite neubudlo ba naopak je to ešte vetčší krvák. Čierny humor je proste jeden znajvečich zdrojov zabavi.

• 25.9.2007  14:18

Super flashova rozpravka plná čierneho humoru. Každý jeden prýbeh je plný krvi a smoli ktoru zaživaju mili obyvatelia lesika.Podla mna sa tento film zviditelnil len v daka volným seriam na nete.

• 14.9.2007  14:59
    Viva la Bam (TV seriál) (2003)

Seriál v ktorom vystupuje Bam Margera, Ryan Dunn no sem tam sa tu stretnu aj ine hviezdy z jackass the movie napr.jason acuňa,Johnny Knoxvile,steve-o atd.Bam má ale riadne šibnuté nápady ale nebiť tých nápadov tak je tento serial oničom.CHuda jeho mama a otec phill margera ktorý sa stávaju terčom večiny jackassov.Podla všetkých tých vil čo sa vystriedalo v tomto seriali usudzujem že skateboarding mu pekne vynáša money.

• 15.8.2007  11:42
    Auta (2006)

Film je prikrášlený krasným prostredim a s dojemným dejom.na tej animáci si dali zaležať veru.

• 15.8.2007  11:21

Juhu method man sa dobre odpálil na natačani , bola to fakt super komédia. Toľko ganji pokope hm neuveritelné

• 15.8.2007  11:16
    Rowan Atkinson živě (TV film) (1992)

Super super super a ešte raz super. Rowan sa znova ukázal ako ten najlepši komik na celom svete.

• 15.8.2007  10:59
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Prešibaný jarry vs nešikovný tom.Mám niekolko kaziet s tomom a jerrym.Tento animovaný serial pozerávam už od 1995 roku a stale ma nenudý.je to proste stará classika.

• 14.8.2007  10:24
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

A skara zabilin kennyho ti parchanti tak toto je moja najoblubenejšia veta.Prave prebieha akcia top ten kenny´s deths na www.mtv.de.čo take mám povedať ktomuto serialu jednoducho nemá chibu.no bez kennyho a kartmena by to až taká fáza nebola.

• 14.8.2007  09:53
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Vždy si nájdem čas na tento super seriál. Najsimpatickejšou postavou my je Joe Tribiany na ňom sa vie človek dobre zasmiať.Tento serial vyprodukoval už mnoho časti no takmer všetky sú super až na par vinimiek no tých je naozaj málo .

• 14.8.2007  09:46

Juhuuuuuuuu to je ale haluz.videl som to asi 8 krát ale stále je to pre mňa zábava. Jeto super že konečne višiel aj jackass film doteraz jestvovali len samé seriáli , ktoré boli takťiež dobré napr.Viva la bam,Jackass {tv serial},homeworkers. Bol som som a aj vždi budem fanúšikom jackassov.

• 13.8.2007  20:20
    Vyšperkuj mi káru (TV pořad) (2004)

Najlepšou časťou je zraz všetkých áut, ktoré porobili v jednej sezóne.Napr. jedna žena príde s autom bez kapoty a podobné rarity. No skvelá časť je aj tá v ktorej vystupuje aj Arnold Schvwarcneger a prerobia auto na bio pohon,je to ten najlepší seriál na mtv.Jeden jediný mínus je, že si všetky pocity dopredu nacvičia.

• 28.6.2007  20:10

Tento film pre mňa veľa znamená vedel by som o ňom rozprávať hodiny no poviem to v skratke. Je to super gangsterský film nabitý akčnými scénami (najmä tá posledná kde Tony umrie). Film je doplnený fascinujúcimi hláškami a dialógmi (napr.you fuck with Tony montana you fuck with best, Say hallow to my little friend, You know whot about i tallking you re fucking coc-roach ... a plno dalších) a navyše je veľmi dlhý , no niet momentu nudy.Potlesk pre Briana de Palmu a tak isto potlesk aj pre AL Pacina ( za skvelé stvárnenie postavy Tony Montana).

• 14.5.2007  18:10

Akčný film nabitý bojovími scénami natočený podľa série pc hier . Christopher Lambert v roli boha elektriky Raidena . Ach jaj ako my len tento film pripomína mynulosť keď sme na prvých dosových počítačoch hrávali túto hru . Skvelé charakteri hrdinov ( Sup zero , Raiden , Scorpion , Sonia , Liu gang , Johny cage , Quan chi .... ) .

• 2.9.2008  16:48
    Mashers, The (1914)

Jedná z mnohých vydarených Chaplinových grotesiek . Miestami som sa fakt veľmi zasmial no určite to nemá večšiu hodnotu ako 4 hviezdičky i keď Chaplinové filmy sú fakt 5 hviezdičkové . Najviac pobaví posledná scéna .

• 23.6.2008  16:58
    Alpha Dog (2006)

Dokumentárny film alebo akčný film ? Mne je to jedno, je založený podľa skutočnosti . To že vo filme hrá hviezda Bruce Willis a spevák Justin Timberlak je len veľký plus . Veľmi ma prekvapilo zakončenie filmu fakt som to nečakal .

• 22.6.2008  21:29

Rodiný výlet (ne)obyčajnej rodiny s neobyčajnými zážitkami a osudami príslušníkov rodiny . Miestami ma tento film pobavil svojim čiernym humorom . Zaujímavé postavy , starý otec ťahá čiary cez nos , strýko je homosexuál ktorý sa pokúsil spáchať samovraždu , otec vnucuje každému jeho zbytočné názory, syn nenávidí svoju rodinu a drží pravidlo pilotov čiže za posledný rok neprehovoril ani slovo a dcéra malé tučnučké nie najkrajšie dievčatko ktoré chce vyhrať miss pri vyfintených a nafúkaných dievčatkách . Záverom všeho je že najnormalnejšia je asi ich matka .

• 9.5.2008  20:08

Santa ukázal svoju pravú tvár.:) 40% textu sú nadávky,bez nich by to nebolo ono. Neslušné výrazy v nesprávvnom čase na nesprávnom mieste robia tento film originálnym. Pochybujem že by nejaká televízna stanica zahrnula tento film do štedrovečerného programu.

• 4.5.2008  14:54
    Die Hard (1997)

V podstate mal Konstantin pravdu Bruce prežije všetko. Len si mohol dať viac záležať na grafike. Dnešnej grafike sa už predsa žiadne medze nekladú.

• 20.11.2007  15:02

Takže máme tu Buda Spencera v roli silného bitkára no tento krát je obyčajným domorodcom ktorý si zhána licenciu aby mohol predávať banáný.Kedže je s pralesa tak takmer ničomu nerozumie a viac krát sa stane terčom jedného prešibaného podvodníka.Jeto jeden z jeho naj filmov.

• 13.11.2007  14:28
    Doom (2005)

Máme tu Ďalší super film spracovaný podľa pc hry. Dej je veľmi dobrý a pútavý. No polovica filmu sa odohráva v tmavom prostredí takže nevidieť nič až na svetlo z bateriek hviezdneho týmu. Herecké obsadenie je tak isto skvelé. Konečne si The Rock zahral aj zápornú postavu.

• 16.10.2007  14:09

Jedna s dalších talianskych komédi v ktorej hrá nerozlučna dvojica: Terence Hill a Bud Spencer.No tentokrát si zahraju rolu dvoch banditov ktorý sa nahodov stali policajtami.Do cesty im vskoči nebezpečná mafia,no Terencovi Budovi sa podari tuto mafiu zlikvidovať.

• 4.10.2007  14:10
    Svět podle Jima (TV seriál) (2001)

Jeden z mnohých amerických serialov o rodine ktorá je akože " z realneho života".I keď dnes poznáme mnoho podomných serialov aj tak je to niečo viac ako väčšina ostatných.

• 14.9.2007  15:06
    Bam's Unholy Union (TV pořad) (2007)

Nie jeto síce lepšie ako viva la bam no tento seriál si vždi rád pozriem. Mynule ma zaujal jeden diel kde vystupoval aj tonny hawk bamov tupi brat si akurát vtedy zlomil ruku keď sa snažil imitovať tonnyho.

<< předchozí 1 2