Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Drama
  • Dobrodružný

plakát

Kutyil s.r.o. (2008) (TV seriál) odpad!

Tento seriál ma fakt nevie pobaviť niak mu neviem prísť na chuť . Takmer v každom diely sa opakujú tie isté vtipy ktoré pobavia asi len 23% percent divákov . Dúfam že seriál nebude mať pokračovanie lebo si myslí že je to zbytočná strata peňazí . Jediný úspech ktorý vidím v tomto seriáli je že sa zviditeľnili aj niektorý menej známi herci i keď iba vo vedľajších úlohách ale hlavné je že sú tam .

Mashers, The (1914)

Jedná z mnohých vydarených Chaplinových grotesiek . Miestami som sa fakt veľmi zasmial no určite to nemá večšiu hodnotu ako 4 hviezdičky i keď Chaplinové filmy sú fakt 5 hviezdičkové . Najviac pobaví posledná scéna .

plakát

Martial Law - Stav ohrožení (1998) (TV seriál)

Tučnučký detektív z Hon kongu prišiel do Ameriky kde ho všetci vysmevajú a robia si žarty no nakoniec zistia že je veľmi inteligentný a aj napriek svojím kilám ovláda nejedno bojové umenie a že obyčajný predmet sa mu v ruke premení na zbraň

plakát

Killer Instinct with Rob Bredl (2001) (TV seriál)

Po prvom dieli som si vravel čo je to za blázna čo behá bosí po austrálskych stepiach a hladká krokodíle . No neskôr som zistil že je to vzdelaní prírodovedec z oblasti živočíšnej ríše s veľkou dávkou adrenalínu .

Alpha Dog (2006)

Dokumentárny film alebo akčný film ? Mne je to jedno, je založený podľa skutočnosti . To že vo filme hrá hviezda Bruce Willis a spevák Justin Timberlak je len veľký plus . Veľmi ma prekvapilo zakončenie filmu fakt som to nečakal .

plakát

Malá Miss Sunshine (2006)

Rodiný výlet (ne)obyčajnej rodiny s neobyčajnými zážitkami a osudami príslušníkov rodiny . Miestami ma tento film pobavil svojim čiernym humorom . Zaujímavé postavy , starý otec ťahá čiary cez nos , strýko je homosexuál ktorý sa pokúsil spáchať samovraždu , otec vnucuje každému jeho zbytočné názory, syn nenávidí svoju rodinu a drží pravidlo pilotov čiže za posledný rok neprehovoril ani slovo a dcéra malé tučnučké nie najkrajšie dievčatko ktoré chce vyhrať miss pri vyfintených a nafúkaných dievčatkách . Záverom všeho je že najnormalnejšia je asi ich matka .

plakát

Pat a Mat: Natírají okna (2003)

Tak tento diel ma fakt dostal nemohol som sa udržať od smiechu . Animátorsky aj dejovo dokonalý . Obávam sa že lepší diel už neuvidím .

Santa je úchyl! (2003)

Santa ukázal svoju pravú tvár.:) 40% textu sú nadávky,bez nich by to nebolo ono. Neslušné výrazy v nesprávvnom čase na nesprávnom mieste robia tento film originálnym. Pochybujem že by nejaká televízna stanica zahrnula tento film do štedrovečerného programu.

plakát

Ztraceni (2004) (TV seriál)

Fakt veľmi napínavý misteriózny seriál , ba miestami dokonca až strašidelne mrazivý. No stále a stále sa dej tohto seriálu zamotáva a zamotáva, bude mať niekedy koniec ? Vždy keď skončí jeden diel tak sa neviem dočkať toho druhého. Neostáva mi nič iné len čakať a čakať . No seriál je obsiahli aj príbehmi hrdinov pred stroskotaním ktoré sa preliačujú. Najlepšie sú diely prvej série tie novšie a novšie už nie sú také dobre ako prvé.

plakát

Roadrunner A Go-Go (1965)

Smoliar kojot má také skvelé plány no nikdy mu nevindú a večinou skončia tím že sa kojot ocitne v priepasti medzi kaňonmi.

Ovládací panel
1 bod