Sara007

Sara007

okres Praha

0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 20.4.2018  15:19
  Štiky (TV pořad) (2018)
  odpad!

  Učebnicový příklad televizního dna.

  • 12.12.2017  23:55
  Ulice (TV seriál) (2005)
  *****

  Neříkám, že dějové linie jednotlivých postav jsou kdoví jak hluboké, ale Ulice jako taková je velmi příjemný oddechový seriál o celkem obyčejných lidech... Často se u jednotlivých scén bavím, jsou opravdu vtipné díky dobrým hercům.

  • 14.11.2017  14:41
  Já, Kajínek (TV seriál) (2017)
  odpad!

  Propagace kriminálníka českými médii. Hnus.

  • 13.9.2017  07:55
  To (2017)
  ****

  Když jsem toho klauna viděla v traileru, byla jsem rozčarovaná, že není zas tak moc děsivý, ve filmu byl však jeho celkový vzhled doplněn ještě o děsivé a bizarní chování, takže celkový dojem je ještě děsivější. Z filmu dýchala nádherná atmosféra 80. let, třeba jako ve Stranger Things. Místy byl film docela předvídatelný, ale u hororového žánru to tak bývá. Sympatická parta třináctiletých děcek měla vtipné hlášky, takže se člověk sem tam zasmál. "To" rozhodně doporučuji všem a myslím, že je to i docela příjemný rodinný film.

  • 19.6.2017  21:52
  Green Day - Still Breathing (hudební videoklip) (2016)
  *****

  Co dodat. Když má někdo Green Day rád, nemůže hodnotit jinak.

  • 4.2.2017  12:32
  Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
  odpad!

  Vždycky nadávám, když si tento "publicistický pořad" mamka v sobotu odpoledne pustí, zrovna když celá rodina rodina obědváme. Nevěřila bych, jak otravná může být jinak dobrá herečka.

  • 20.1.2017  17:07

  Před shlédnutím filmu jsem se hrozně těšila na to, až ho uvidím, protože v něm hraje frontman mé oblíbené skupiny. Bohužel, po shlédnutí jsem byla trochu zklamaná, protože děj byl skrátka o ničem. Celý děj filmu se odehraje během jednoho dne. Po celou dobu jsem čekala, že se stane něco zajímavého, nastane nějaký zlom v ději... A ono nic. Vůbec nic se nestalo. Na druhou stranu některé vtipy byly povedené a B.J. Armstrong, jako taťka od rodiny v krizi středního věku, vypadal velmi důvěryhodně. Film doporučuji jako příjemnou oddechovku.

  • 20.1.2017  17:01

  Na tomto filmu jsem byla v kině, když jsem byla právě na rande. Hodně trapném rande. Ale film byl naštěstí tak strhující, že jsem se zabrala do děje a nemyslela na nic jiného. Zaujme spoustou nečekaných, někdy až bláznivých scén, které jsou však velmi příjemným zpestřením celého filmu. Do celé té šílené akce plné bojových scén krásně zapadá britsky elegantní Colin Farrel.

  • 20.1.2017  16:54

  Na třetí díl tohoto filmu z marvelovské produkce jsem se opravdu těšila, protože jsem Kapitánův velký fanda. Už i samotná zápletka, že proti sobě půjdou dva v civilu dobří kamarádi, ve mě vzbudila nadšení. Mé nadšení však po určité době částečně opadlo. Celý boj i to, jak proti sobě obě strany šly (Team Cap vs. Team Iron Man) vypadal velmi nuceně a vůbec mi to k hlavním aktérům nesedlo. Obě strany si vlastně navzájem ani ublížit nechtěly. Kdo by taky byť ve vzteku zabil své vlastní kamarády?  Ve finále pak zuřivé bušení Kapitána do Iron Mana štítem vypadalo až komicky. Proto tento boj považuji za nesmyslný. I přesto všechno mě film bavil a rozhodně oceňuji akci, grafické zpracování a efekty. Na konci filmu je opět nedořešená Buckyho otázka a proto se těším na další pokračování Avengers, kde to bude asi celé pokračovat. Za mě má film tři hvězdičky.

  • 20.1.2017  16:53

  Tento filmový počin je snad můj nejoblíbenější co se těch od Tima Burtona týče. Celý příběh je nádherná, barevná a vtipná pohádka o chlapci, který se setká s bizarním majitelem továrny v excelentním podání Johnnyho Deppa. Film zbožňuji už od svého dětství, protože má zvláštní kouzlo a neskutečnou atmosféru. Ovšem není to jen pohádka plná cukrovinek zahalená do růžové cukrové vaty. V díle jsou promítnuty i některé lidské vlastnosti (rozmazlenost, namyšlenost, egocentrismus), což nutí diváka se tak trochu nad tím vším zamyslet. Snímku nemám co vytknout. Je skvělý jak celkovým zpracováním (efekty, animace...), tak hereckými výkony hlavních hrdinů. Proto nemůžu hodnotit jinak než pěti hvězdičkami.

  • 20.1.2017  16:53

  Tento film je natočen dle stejnojmenné knihy, kterou jsem hned po jejím vydání přečetla a zamilovala si ji. Proto jsem zajásala, když jsem se dozvěděla, že kniha bude zfilmována a to pod taktovkou mého oblíbeného režiséra Tima Burtona a těšila se, až film dorazí do kin. Když jsem ale poprvé viděla trailer k tomuto filmu, byla jsem zklamaná. Zdálo se mi to celé příliš barevné a veselé, což je přesný opak knihy a dokonce bych řekla, že to bylo zpracováno jako pohádka pro děti. Úplně jsem ztratila chuť se o to dál jakkoli zajímat, natož se jít podívat do kina. Nakonec mi však zvědavost přece jen nedala a film jsem zhlédla. A nelitovala jsem. Film mě naprosto strhnul. Nebyla to žádná pohádka pro děti, ale skvělý, tajemný a temný příběh s prvky hororu, přesně tak, jak bylo popsáno v knize. Sem tam zde bylo i pár lekavých scén, což hodnotím jako kladný fakt. Eva Green jakožto slečna Peregrinová byla excelentní. Nemohla jsem z ní spustit oči, protože mě nějakým svým zvláštním způsobem učarovala. To samé platí i pro Samuela L. Jacksona, který poutal pozornost hlavně děsivým vzezřením. Celkově mě celá temnota filmu bavila a zpracování Tima Burtona nadchlo. Myslím, že tento snímek potěší všechny milovníky fantasy, tajemna, napětí a akce. Rozhodně doporučuji a hodnotím pěti hvězdičkami.

  • 20.1.2017  16:51
  Vyšehrad (TV seriál) (2016)
  *****

  Ve fotbale se sice orijentuji jen povrchně, ale tento seriál mě baví opravdu hodně. O duchapřítomnosti některých hráčů fotbalu vím, a proto seriál potěší i neznalce fotbalu jako jsem já. Doporučuji.