netahlo

netahlo

Rakousko
Bílý muž bez univerzitního titulu

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 20.7.2019  08:04

Hodne slusny. Toho malyho Zidaka sice dvakrat nemusim, ale tady zahral dobre. Ovsem naprosto vynikajici byl (perfektne namaskovany) Alexander Skarsgård. Skoda toho nerealnyho melodramatickyho zaveru, ale jinak na pohodu. A Salme by porad jeste slusel z mrdky knir!

• 15.7.2019  22:18
    Zlatý podraz (2018)

Neco strasnyho! Kuba Bazant by mel zustat u komentovani. Sice je jako komentator tragickej, ale jako scenarista jeste o tridu horsi. Cela herecka omladina podala tristni vykon, Hartl uz delsi dobu mluvi jako kdyby byl po mrtvici (za co byl proboha nominovanej na Lva ve vedlejsi roli?) a vrchol zmaru prichazi se zaverecnymi titulky. Ne, ze bych byl nejaky velky fanda ceske statni hymny, ale tohle je u me na kriminal!

• 14.7.2019  12:06
    Free Solo (2018)

Kdyz vam nejakej asocial, jehoz jedinym smyslem zivota je lezt na skaly, v mikine NORTH FACE a tukajici do Probooku, zacne blejt, jak zije v dodavce a jeste nedavno zil s rozpoctem 88 centu na den, tak skutecne nezustane ani jedno oko suche. Naprosta ztrata casu.

• 13.7.2019  23:53

Dodnes se nemuzu rozhodnout, kdo z techto dvou geniu byl (je) lepsim tenistou. Vysledkove Roger, ale kdyz se podivam na youtube na stary videa, kdy byl Pistol Pete ve sve nejlepsi forme, a zejmena na jeho zapasy s Agassim, to byl tenis z jine planety. Neustale na siti, na kazdym povrchu zasadne utocne, smece s vyskokem - tohle uz se dneska nevidi a je to skoda. Kazdopadne vybornej dokument.

• 7.7.2019  18:01

Nejaky kecy tam byly dobry, provereni herci odvedli svuj standard. Nicmene Michalek musi v necem jet, protoze to, co posledni dobou vyrabi, nema nic spolecneho s jeho predchozi tvorbou. Jedna hvezda navic za prdelku te slecny, co nad ni Hadek delal kliky. Proc ji radsi nepichal, to vi snad jenom on ...

• 25.6.2019  21:54
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Zkusil jsem chvili pockat, nez tak hysterie opadne. Bohuzel neopadla. Dokonce i syn meho tureckeho kolegy (absolutni retard, jehoz sfera zajmu je omezena na nejnovejsi iphone a hip hop) se objednal na exkurzi do Cernobylu. Celkove mam pocit, ze tech absurdnich 97% je z drtive vetsiny zasluha prave tech lidi, co jmeno Cernobyl slyseli poprve v souvislosti s timto serialem. Pro nas, co mame o teto katastrofe uz nejaky ten patek nacteno a nakoukano, to zase takova pecka nebyla. Remeslne samozrejme vyborne, o tom zadna. Ale zase nic, co by nejak zasadne vybocovalo ze standardne vysoke kvality produkce HBO. Druhy nejlepsi serial vsech dob? Tak urcite :-)

• 23.6.2019  00:11
    Exeter (2015)

Vsechno spatne. Kdyz pominu to, ze je dneska bohuzel trendy kombinovat horor s komedii, tak nejvetsi problem mam s tou partou NEUVERITELNYCH americkych retardu. Myslel jsem, ze uz jsem za ta leta trochu imunni, ale tohle uz bylo fakt pres caru. Vsechny zenske predstavitelky bych nechal opichat bandou nadrzenych negru. A jejich muzske protejsky vlastne taky ...

• 19.6.2019  23:03

Strasne rad bych hodnotil vys. Herecky vyborne, po formalni strance v poradku, ale tak zoufale predvidatelna romance ... skoda.

• 17.6.2019  08:02
    Hotel Mumbai (2018)

Australani snad neumi natocit spatnej film. Az mrazive autenticke, bez americkeho patosu - bravo!

• 16.6.2019  16:00

Tohle si asi Madeleine Albright pred spanim poustet nebude. Osobne zastavam nazor, ze tenhle vyklad je opacny extrem k te zido - americke propagande, kterou nas krmi media a pravda bude lezet asi nekde uprostred. Kdyz se ale clovek oprosti od sympatii k te ci one strane, dostane mimoradne kvalitne natoceny valecny snimek. Rozhodne palec nahoru.

• 10.6.2019  19:55
    Moje zprávy (TV pořad) (2018)

Dobre on!

• 30.5.2019  15:02
    My (2019)

Zatimco debut rezisera teto zhovadilosti me celkem pobavil, tohle neslo vsechny znamky mentalni retardace. Ono taky obsadit negry do filmu, ktery se z velke casti odehrava ve tme, taky neni uplne prozirave ... Nicmene picovina kolosalnich rozmeru.

• 24.5.2019  22:04

Hodne povedeny! Nebyl jsem se za celej film ani vychcat, coz je pro jakykoliv snimek to nejvyssi vyznamenani. Konec malinko prepalenej, ale jinak Netflix zase zabodoval.

• 22.5.2019  21:13

Finale jak ma bejt!

• 19.5.2019  00:18
    Calibre (2018)

Strasna skoda toho divneho zaveru, jinak to celou dobu bylo za plny pocet. Celkove neuveritelne autenticke, herci do jednoho vynikajici. Zatim nejlepsi film z produkce NETFLIX, co jsem videl.

• 1.5.2019  18:37

Norsky original od stejneho rezisera byl vynikajicim osvezenim a paradni jizda. Bohuzel, po presunu za ocean uz to same podruhe nefungovalo zdaleka tak dobre. Realie Britske Kolumbie (zadne Colorado) jsou sice krasne, Liam hraje to svoje spolehlive jako vzdycky, ale kdyz clovek zna puvodni film, po chvili se zakonite zacne nudit. Cili doporucuji pouze tem, kteri nevideli Kraftidioten.

• 1.5.2019  14:56
    The Sinner (TV seriál) (2017)

Jessicu Biel jsem vzdycky povazoval vicemene za hereckou podrztasku, ale taky zavalela zkusene.

• 26.4.2019  22:09

Zadna velka akce, ale Mads na to proste ma.

• 14.4.2019  17:04

Nemusel to byt spatny snimek, kdyby tak hrali opravdovi herci a ne ochotnici, co sli nahodou kolem. A hlavne bez te prechytrale afroamericanky!

• 7.4.2019  19:01
    Stan a Ollie (2018)

Moc prijemne natocena pocta legendam! Oba herci byli ve svych rolich naprosto dokonali.

• 31.3.2019  08:51

Skoda, ze to nemelo o hodinu min. Zejmena prostredni pasaz (sledovacka) byl chvilemi nesnesitelna. Herecky bez vyhrad.

• 17.3.2019  21:14
    Motýlek (2017)

Hrozne rad bych dal vic, ale pri znalosti kultovniho originalu z roku 1973 proste nemuzu. Charlie Hunnam neni Steve McQueen a Rami Malek uz vubec neni Dustin Hoffman.

• 17.3.2019  15:39

Finove se s tim zase jednou nesrali. Stabilne vysoka kvalita.

• 16.3.2019  19:45
    Our House (2018)

Nicola Peltz uz ma byt davno ve staji BRAZZERS!

• 16.3.2019  11:53

Hnus, kterej nemel byt nikdy stvoren.

• 10.3.2019  21:49

Sandra je furt pichatelna, coz je bohuzel jediny pozitivum tohoto blabolu.

• 10.3.2019  21:43
    Halloween (2018)

Slasher jako zanr uz je definitivne vyseptalej. U tohodle dneska usinaj nudou i kojenci.

• 5.3.2019  17:54
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

Napoprve jsem do nedokoukal. Pricital jsem to unave po narocne sichte v praci, tak jsem se na to podival dneska jeste jednou. Zvladl jsem se sebezaprenim 20 minut a tim povazuji tuto zalezitost na uzavrenou. Po Mostu hodne dietni podivana. Je to jako kdyz prijdete v lete z prace domu a misto vychlazenyho Bernarda na vas ceka teplej Staropramen. Patrne se tedy jedna o inteligentni humor. Za sebe nicmene rikam, ze mene Dejvic je nekdy vice.

• 3.3.2019  16:24
    Kluci z hor (2018)

Ale jo, musim uznat, ze Magnusek se hodne zlepsil. Furt je to celkem blabol, ale ocenuji, ze na sobe zamakal.

• 2.3.2019  20:44
    Jan Palach (2018)

Zoufalost. Az prilis z toho cisi, ze to bylo natoceno na objednavku. Ten mudrujici asocial stitici se alkoholu me sral uz po peti minutach. Sedlacek uz zrejme nikdy nedosahne kvalit sveho vynikajiciho debutu.

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35