Taylor Swift: The Eras Tour (2023) (koncert)

Nejsem cilovka, ale v ramci informovanosti jsem tento pocin shlednul. A musim rict, ze spektakl skutecne famozni 👍

The Beekeeper (2024)

Statham vyplaci furt s prehledem, tady je svet jeste v poradku. Scenar je samozrejme jinej pribeh ...

Castle Rock - Série 2 (2019) (série)

Typickej King. Moc jsem to nepochopil, ale neortodoxni pojeti v podani Lizzy Caplan me bavilo. Narozdil od ostatnich protagonistu. Takze tri hvezdy v podstate jenom za ni.

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Scorsese je samozrejme legenda, ale bohuzel cas nezastavi ani on. Uz Ircan naznacil, ze Mistr uz je tak trochu z formy. Nejnovejsi pocin to pouze potvrdil. Pribeh sice zajimavy, vyprava famozni, ale stopaz uz podruhe za sebou krute prestrelena. Strasne moc zbytecnych scen, kde se nic nedeje a bez kterych by se divak v pohode obesel. Samostatnou kapitolou je misty az panoptikalni, neskutecne spatny herecky vykon pana DiCapria. Misty jsem jenom kroutil hlavou nad jeho prehravanim. Nevim, co se s nim deje, ale od Vlka z Wall Streetu to s nim jde herecky dolu. Naproti tomu De Niro stale s prehledem.

Dvě slova jako klíč (2023)

Jako vetsina zdejsich pricetnych uzivatelu davam jednu hvezdu za legendu Pierra Richarda. Jinak zmar a zoufalstvi. Svatek evidentne vymenil chlast za halucinogeny.

Extraktoři (2023) (seriál)

Znovu se potvrdilo, ze Cesi nemaji delat akcni filmy nebo serialy! Pusobi to komicky, pokazdy! Bud do toho nacpete fakt poradnej balik, angazujte opravdove herce padnouci do svych roli, scenar sverte kompetentnim lidem, rezisera pokud mozno zvenci - anebo se na to vyserte!

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Tak tohle bylo darebne spatny. Za triky by se davala vypoved na hodinu uz v osmdesatkach a vubec, celkove to pusobi tak, ze i kazdej dil Ulice ma vetsi rozpocet. Po technicke strance absolutni blamaz. Story dementni, ale to clovek tak nejak bere. Pruser nejvetsi je vyber hercu. Sly budiz, Lundgren uz pusobi dojmem popletenyho senila, zbytek do poctu. Ovsem vrcholem je angazovani Megan Fox, ktera vypada jakoby byla vytvorena umelou inteligenci. Ta na sobe nema namalovanej jeden, ale hned nekolik ksichtu. Nejusmevnejsi jsou ovsem jeji herecke kreace. Tak nejak mi to pripomina Shylu Stylez (R.I.P.) z dob, kdy porno tocily jeste prcatelny holky. Podobne uveritelny byly jeji pokusy o herectvi v uvodech scen pro BRAZZERS. Jenze zatimco Shyla to pote nekolikanasobne napravila svym vzdy profesionalnim a preciznim vykonem v uspokojovani muzskych protejsku, tohle koste pusobi tragikomicky v kazde sekunde na place. Takze ve finale davam jeden usmudlanej bod za Stathama, kterej se jakztakz snazi, ale i tak o hovne. Tohle vubec nemelo vzniknout.

To Catch a Killer (2023) odpad!

Zacatek slibnej, posleze ovsem dalsi z mnoha uvedomnelych agitek. Na bliti.