Tancuj Matyldo (2023)

Jsem rad, ze jsem konecne, po mnoha letech, videl Rodena zahrat na jeho urovni 👍

Oppenheimer (2023)

Po dlouhy dobe konecne spektakl, kterymu muzu dat plnou palbu. A to pritom Nolana obecne povazuju spis za mirne precenovaneho rezisera. Povedla se i hudba. Herci do jednoho vynikajici a Roberta Downeyho jsem vubec nepoznal. O kvalite filmu svedci, ze jsem ty tri hodiny dal na jeden zatah, coz je u me vec naprosto nevidana.

Air: Zrození legendy (2023)

Damon a Affleck jsou holt sikovny ogari. Zase ukazali jak se ma delat filmarina. Zadny superhrdinove, prisery z vesmiru, super efekty a podobny picoviny - proste "jenom" dobrej pribeh. K tomu si to sami odehraji, pridaji spolehlivyho Batemana a je vymalovano. Tleskam!

Gangs of London - Episode 4 (2022) (epizoda)

Tolik lidskyho odpadu jsem naposled videl v Dogs Of Berlin 🤡 Vynikajici epizoda!

Top Gun: Maverick (2022)

Jo kurva, takhle ma vypadat pravej spektakl Made in Hollywood!!! Nadhera.

Volejte Saulovi - Všechno je to pryč, Saule (2022) (epizoda)

Nadherne depresivni finale, dle ocekavani. Esence genality tvurcu, herecke vykony Jimmyho a Kim dechberouci ... Holt konec, jednou to prijit muselo. V ramci zanru krimi/drama uz nikdo nenatoci nic lepsiho.

Advokát (2022) (seriál)

Odpoved Netflixu na Bosche od Amazonu se prekvapive povedla. Trochu jsem mel obavy z predstavitele Mickeyho Hallera, ale nakonec se ukazaly jako liche. Manuel Garcia - Rulfo byl vybornej i kdyz v knihach jsem si Hallera predstavoval trochu jinak. Vyhrady bych mel k adaptaci na dnesni podivnou dobu, ale bez toho dneska holt nenatocite ani home video. Tesim se na pokracovani, Connelly je kral!