Royaldell

Česko
Mám vanu plnou fialek

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 19.9.2019  20:24

yeeees here we go again.

• 11.9.2019  22:34

Ok. Jednička by se ještě dala skousnout,ti malí herci,osmdesatky,ok..Sice hovadina,ale jo. Ovšem co předvedli páni seshora u dvojky,to se fakt nedalo. Pokud se chcete kvalitně pobavit (čti hystericky se smát),rozhodně na to jděte. Nepobaví vás ovšem vtípky od starýho Richieho,ani dospělácký hádky,nýbrž scény,které ve vás mají vzbuzovat hrůzu. Ne fakt,rituál Chüd? Aaaaach.. Dobrý byly aspoň ty jump scary,ale jinak VELKÝ ŠPATNÝ. Jedna hvězdička aspoň za to cameo Stephena Kinga,i když nechápu,jak mohl nechat zmršit tak skvělé dílo. Knížka ano ano ano,film ne. Bille promiň,buď dobrej,ale tvůj Pennywise na mě fakt nefunguje. Ani ta Chastain to nespravila.

• 4.9.2019  18:23

Opakuju se,ale můžu to říct klidně tisíckrát,Tarantino,miluju tě!!! Ať Margot,Pitt,Dicaprio a nebo moje láska Austin Butler (!),všeci úplně perfektní. Ten,kdo věděl aspoň trochu o co jde (Sharon Tate,Manson family) bude z konce totálně překvapenej,čekala jsem všechno,jen ne tohle. Taky jsem se skvěle,skvěle pobavila (u konce téměř hystericky) a jak je to u Tarantina zvykem,ani minutu jsem se nenudila. Kamera,easter Eggs,barevný šedesátky,hipíci,hudba (!),všecko prostě naprosto špičkový a nám nezbývá nic jinýho než se ptát,jak to ten kluk ušatej zas dokázal..

• 18.8.2019  22:52

Tímhle filmem mě Christian Bale přesvědčil,že je jeden z nejlepších herců současnosti. Skvělým parťákem mu byl i Steve Zahn,kterej svoji nevinností a roztomilostí získal mé srdce.

• 17.8.2019  15:03

Kdyby se režisér z plných sil nesnažil srdceryvnou hudbou Jamese Hornera z vás vyždímat všechny emoce už od začátku,možná by to byla i fajn podívaná. Takhle jste měli chuť brečet už u patnácté minuty,kdy holčička s Andym tahají dříví. Jedna z mála pozitivních věcí na tomto filmu je samozřejmě jeden a jediný Robin,který byl prostě geniální.

• 16.8.2019  20:44

Výborný,ač možná poněkud naivní film se skvělým příběhem a dvěma naprosto báječnými Edwardy. Při posledních 15 minutách se dalo napětí jenom krájet a bylo jasné,že to happyendem neskončí a jde jen o to,koho režisér obětuje a koho ušetří.

• 13.8.2019  23:31
    Zmizení (2013)

Doost intense film,kterej občas gradoval,ale občas i jel dolů. Na můj vkus až moooc dlouhé (taková hodinka a půl max dvě hodinky by byly ideální) a navíc mi připadalo,že se páni ze shora nemohli shodnout na tom,jak to skončí,tak tam dali od všeho trochu. Je únoscem blázen s IQ asi 90? Nah,bro. Je únoscem týpek,kterej se vloupává do bytů rodin a krade oblečení malým dětem,pak ho postříká krví a ještě říká,že je zabil? Nah,bro,too easy. Je únoscem stará babička? Yay,why not! Stejně se mi to ale líbilo a nebudu zapírat,že to je tím Gyllengaalem v hlavní roli.

• 12.8.2019  20:19
    Marťan (2015)

Není to taková emoční bomba jak Interstellar,ale stejně si Marťan získal mé srdce a to v momentě,kdy začal hrát David Bowie. Matt Damon,you are my hero. Ridley Scott? So are you!

• 11.8.2019  21:01

Skvělé písničky na odlehčení celkem dost akčního děje,Chris Pratt taky nebyl špatný,ale stejně to nakonec byla průměrná podívaná,ať už kvůli mě ne přilíš zajimavému ději,nebo kvůli tomu,že se to odehrávalo ve vesmíru (jsou to strážci galaxie,duh).

• 11.8.2019  18:31

Skvělej Bale,Adams,Cooper,Lawrence (<3) a spol.,skvělý písničky (od Eltona až po klasickej jazzíček),ale dějově úplně o ničem.

• 6.8.2019  23:20
    Gauneři (1992)

Umění je zabavit člověka na hodinu a čtyřicet minut,když jediný co mu dáte je v podstatě jeden pokoj a pár flashbacků. Tarantino,miluju tě.

• 6.8.2019  00:20

To clear things up in my head,musím říct,že i přes naprostou nechuť se podívat na třetí sérii,byla asi hned po té první ta nejlepší. Spousta skvělých hlášek,momentů a scén,noví přírustci do Stranger Things byli fakt kůl a taková ta mystičnost celého Stranger things stále zůstala,ba dokonce bych řekla i gradovala. Co se týče finále,jakožto posledního dílu třetí série,nezůstalo ani jedno oko suché a to i když jsem si říkala,že brečet nebudu,nebudu a nebudu. Spoiler ahead -- když Hopper a Billy umřeli,říkala jsem si 'to je jako ono? to je to co mě má rozbrečet?',pak ovšem El vzala do ruky proslov od Hopperse a here we go,to prostě nešlo se udržet. Posledních pár minut na Kamčatce,které bylo jasným blikajícím červeným světélkem,že se můžeme těšit na čtvrtou sérii,mě naprosto nasralo.Však to poztrácí veškerý smysl..Ale tak co,když to vydělává,right.

• 30.7.2019  21:16
    Donnie Darko (2001)

Sice si to budu muset pustit asi tak minimálně 6x,abych to pochopila,ale neuvěřitelnou atmošku a nádech filmu nepřebije nic. Navíc,na co to potřebuješ chápat,když to můžeš cítit. Džejk Džilenhól je faaaantastickej.

• 29.7.2019  22:01

špičkový

• 28.7.2019  22:29

Achjo,i když Ethank Hawke už není takovej fešák jak v jedničce a Julie Delpy nemá tak nádhernej francouzskej přízvuk,stejně to má své kouzlo a už jenom fakt,že se díváte 80 minut v kuse na naprosto běžnou (ač nádhernou) konverzaci vypovídá,jak je ten film vlastně neuvěřitelný.

• 23.7.2019  22:53
    Birdman (2014)

Mám ráda divný filmy. Ještě když v nich hraje Eďa N. a Míša K.

• 15.7.2019  20:29

Mně se to líbilo! Nebylo to sice vůbec starý dobrý Black Mirror,ale vidět Miley Cyrus v jejím lehce autobiografickém díle (Hannah Montana) se mi prostě fakt líbilo.

• 13.7.2019  22:35

Určitě ne tak vtipné jako seriál nebo jednička,ale stejně příjemný film.

• 2.7.2019  17:55

Peaky fookin blinders

• 19.6.2019  21:23

Jodie Foster se předvedla! Jo a Owen Teague? Love!

• 19.6.2019  20:07

Jeden z nejlepších dílů a to i přes fakt,že jsem se mu dlouho vyhýbala,už jenom kvůli těm kosmickým chujovinám.

• 19.6.2019  17:39

Spolu s Nosedive můj nejoblíbenější díl. Fakt,že to vlastně není úplně tak nereálné přidává tomuto dílu tu správnou atmošku. Nehejtuj!

• 16.6.2019  19:13

Jedna z nejlepších myšlenek v Black Mirror. Husina.

• 14.6.2019  20:30

Wtf? Však se tam nic neděje.

• 14.6.2019  16:30

Celej film průměr,ale posledních 10 minut teda dost intense

• 7.6.2019  22:12

Zatím můj nejoblíbenější díl. Foreshadowing čínský kreditový systém.

• 1.6.2019  00:01

Za mě asi nejintenzivnější díl ze všech. Zatím.

• 5.5.2019  01:03

Natalie Portman je tak nádherná!

• 19.4.2019  14:59
    Gándhí (1982)

Mě to teda fakt bavilo. Bylo to sice dlouhé,ale velice převelice přínosné. Kéž by mohlo být více lidí jako Gándhí! Ben Kingsley byl taky výbornej.

• 15.4.2019  23:30

Díl plný dojemných znovusetkání (hlavně tedy mé lásky s Branem..) a draků. Džoníček konečně přišel na to čí je,ale láskyplný vášnivý vztah se svou tetou bude samozřejmě nadále udržovat (láska je láska). It was worth waiting for! Taky jsem si znovu připomněla,jak tu Daenerys nemám ráda a že Jon,Jaime a Sansa jsou mis amores para siempre.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8