Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Krátkometrážní
  • Horor

Recenze (319)

plakát

Duna (2021) 

Luxusní nářez. Nemám co jinýho říct.

plakát

Minuta věčnosti (2021) 

Mám smíšené pocity. Na jednu stranu mě uchvátily záběry nádherného Islandu, na druhou stranu mě však absolutně nezaujaly dialogy mezi otcem a dcerou a to mám tyhle upovídané filmy celkem ráda. Líbil se mi Langmajer, nelíbila se mi (herecky) Babišová. Ten konec se dal očekávat, ovšem je to takové trošku zvláštní..

plakát

Oasis Knebworth 1996 (2021) 

Dlouho se mi nestalo, že bych se dívala na dokument o koncertu a připadalo mi, jakobych tam vážně byla. Tady se to tvůrcům povedlo a já mám skoro až pokoncertní depku.

plakát

Euforie (2019) (TV seriál) 

Oficiálně miluju Zendayu.

plakát

Free Guy (2021) 

Nevím, jestli moje nadšení z free guye není způsobeno tím, že jsem byla v kině po asi roce, ale asi to ani nebudu řešit. Skvělá komedie se skvělým Ryanem Reynoldsem, efekty, vtipy a referencemi (Chris Evans where u at).

plakát

Vlastníci (2019) 

luxusní! Tereza Ramba je naprosto úžasná a zbytek týmu jakbysmet. Nečekala jsem, že bych se takhle pobavila u nějakého českého novodobého filmu.

plakát

Had - Epizoda 8 (2021) (epizoda) 

Měla jsem husinu. Skvělý seriál!

plakát

Terapie láskou (2012) 

Tak krásnej film a já ho objevila až teď. Shame on me.

plakát

Jako v bavlnce (2020) 

První část filmu asi tak do posledních čtyřiceti minut fakt super, Rosamund Pike ve mně vyvolala neskutečnou nenávist a fakt jsem chtěla aby ji i tu její holku zabili. Pak když se ji pokusili zabít, šlo to totálně z kopce, začalo to být totálně nereálný a přetažený za vlasy a udělali z Marly hrdinku, která se nebojí absolutně ničeho, což prostě víme, že by to takhle nebylo.. Za ty poslední minuty alá Na každou svini se vaří voda dávám tři hvězdičky, bez ní by to byly dvě.

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama