NICOX

Nikol H.

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 31.1.2018  12:18

Má to pár much, ale jsem ochotná je odpustit. Ten film je totiž neotřelý a místy neuvěřitelně vtipný!! V podstatě nemáte šanci se nudit a cením snahu vymyslet zase tak trochu jiný "zombie film". 80 %

• 15.9.2017  18:59

Uvíznout na patologii s pár mrtvola... to je moje noční můra!!! Film skvěle odsejpá, Emila Hirsche mám moc ráda (btw. musim se zase po letech podívat na Útěk do divočiny), postupný odkrývání tajemství a "zlo", který se celý film ani nehne mě prostě baví... Jen jsem zaslechla cinknutí zvonku a už sem byla pos**ná až za ušima. Já jsem opravdu spokojená!! 80 %

• 24.4.2017  10:30
    Svědci paranormálních jevů (TV seriál) (2011)

Nadpřirozeno, duchové atd. Tyhle věci mě baví prostě odjakživa. Jestli tomu věřim? Sama nevim... Svědky parajevů beru spíš jako zajímavej seriál než dokument. Je celkem těžký něčemu takovýmu uvěřit, ale na druhou stranu, člověk nikdy neví... ;) 75 %

• 3.1.2017  11:41
    Manželská lest (TV film) (2014)

Spíš sem pokukovala než že bych to sledovala. Není to žádný filmový zázrak, ale nemohla jsem jít spát bez toho, aniž bych věděla, jak to dopadne :D 45 %

• 27.7.2016  12:01

Podle traileru to vypadá, že celej film bude jen o tom, jak Rebel hází brutální hlášky. Ona je sice hází, ale kromě toho se tam děje spousta jinejch věcí, vztahovejch věcí. A občas sem se v nich dost poznávala. Vtipný, romantický a... dojemný ;) 70 %

• 23.6.2015  16:39

Docela dobrý až na ten... konec, kterej to totálně zazdil. Víc "WTF konec" sem snad nikdy nezažila. 45 %

• 23.5.2015  13:25
    Bizarní jídla (TV pořad) (2006)

Tenhle pořad mám moc ráda. A to i přesto, že Andrew Zimmern rozhodně není žádný velký sympaťák... Není to jen o jídle, ale hlavně o různých zemích, místech a lidech, kteří je obývají. 75 %

• 18.5.2015  00:03
    Soudce (2014)

Chtěla jsem dát 3*. Ale nechala jsem si to rozležet v hlavě... a bylo by to nefér. Robert a Robert sehráli v mém rozhodnutí tu největší roli, protože jsou to skvělí herci, což zde jen potvrdili. Taky se mi líbilo, že důvod nevraživosti mezi synem a otcem nebyl divákovi naservírován přímo, ale musel si na něj počkat a trochu o tom zapřemýšlet. Stopáž dlouhá, ale dá se to takovému dramatu vůbec vyčítat? 75 %

• 22.3.2015  22:23

Neskutečně veliký potenciál, který nebyl plně využit. Přesto docela dobrý horor. Klaun v hororu vlastně asi ani nemůže zklamat. Mě určitě ne! 60 %

• 27.12.2014  17:53
    Malé královny krásy (TV pořad) (2009)

Soutěže tohoto typu zakázat a matky řádně proplesknout!!! 10 %

• 21.12.2014  16:04

Už sem hodně dlouho neviděla dobrej akční film. Prostě si jen sednout a 2 hoďky se bavit a občas zírat s otevřenou pusou... Ghost Protocol moje očekávání splnil ba dokonce i předčil. Pár scén bylo opravdu famózních až se tajil dech a našla se tam i nějaká ta vtipná hláška :) Naprostá spokojenost v rámci žánru. 75 %

• 24.2.2014  00:13

Taková fajn oddechovka. Nick Robinson je, troufám si říct, veliký talent a snad se neztratí. Když se usměje, jakoby z oka vypadl James Francovi před lety :) 75 %

• 8.2.2014  23:23

Já jsem spokojená, dostala jsem přesně co jsem potřebovala a chtěla - napětí, hrůzu, strach a děs, krev, střeva ven - prostě takový normální požadavky na film od mladý holky :) A občas byl film velmi (na snímek tohoto typu opravdu velmi) působivý ;) 70 %

• 31.12.2013  00:30

Několikrát jsem se opravdu upřímně zasmála, hlavně díky Matthew Goodovi. Ale řekněme si to na rovinu: jak se film bude vyvíjet a především jeho konec je jasný od té doby, kdy Anna vstoupí do irské putyky (což je asi tak 10. minuta snímku). To trochu naštve. Ale jinak nenáročná, příjemná, milá komedie, která Vám ukáže krásnou přírodu Irska. 65 %

• 27.12.2013  02:12

Párkrát sem si málem stříkla do spoďárů... 75 %

• 15.12.2013  00:36

Je těžké volit: rodina a víra nebo láska a bezpečí? To bych se nejspíš zeptala, kdybych alespoň jednu minutu filmu měla pocit, že se Alja a Danijel opravdu milují. Ale nic... V podstatě to na čem je film postaven, na pozadí zuřící války v BaH, nefunguje! Škoda!! Ale jinak se mi to docela líbilo. Možná byste se divili, ale v centru Sarajeva pár metrů od budovy nablýskaný banky najdete ještě teď totálně rozstřílenej barák (jeden z mnoha). Prý aby na válku nezapomněli. Doufám, že při každym pohledu na ty rozesračkovaný domy si vzpomenou na to, jaká to byla pí**vina a už nikdy víc!! 65 %

• 23.11.2013  20:03

80minutový dokument může jen těžko přiblížit jaké to doopravdy je. Ano bylo to i mých nejlepších x měsíců v životě. A ano, brečela jsem stejně jako Milan... asi tak 30x, jelikož jsem odjížděla skoro poslední a tím pádem jsem zažila asi tak sto rozluček. Mým štěstím ovšem je, že já se do své "Erasmuszemě" vrátila ;-)

• 20.10.2013  00:09

Dlouho už mě nic tak nezhnusilo! Nejsem z těch, kteří odsuzují komedie kvůli přehnané fekálnosti, ale tohle...?!! Neříkám, že tam nebyl třeba jen náznak čehosi vtipného - ale ty koule na krku, masturbující kocour, "kadění" (ne sraní), Supermanovo sperma a mnoho mnoho dalšího - mě donutily zapomenout, čemu sem se vlastně měla smát. Je to Mládeži nepřístupno, ale mělo by to spíš být nepřístupno uplně všem lidem, kteří nemusí vidět skvělé herecké obsazení v naprosto ubohém filmu! 20 %

• 15.9.2013  01:50
    LOL (2012)

"Vlastně jsme si s mámou dost podobný." Fakt?! :) Nebyl to až takovej průser jako jsem čekala. 60 %

• 28.4.2013  13:50

Já mám Kinga moc ráda. Zfilmování jeho knih dopadá někdy dobře, někdy špatně. V tomhle případě nemohu soudit, jelikož jsem knížku nečetla. Ale nemůžu se zbavit pocitu, že tam toho bylo strašně moc a bylo to strašně překombinovaný. Myslim, že by z toho šly udělat dva uplně samostatný filmy. Jeden o kamarádech z dětství, který dostanou super schopnosti a druhej o napadení země eMZákama, který se snaží zabít magorskej Freeman. Všechno dohromady je to prostě moc!! Ale uplně špatný to taky nebylo. 60 %

• 24.1.2013  00:28

"Těhotná? Tak to nejseš v průšvihu, ale v prdeli, kamaráde! - Dik za rozbor" :D 70 %

• 13.1.2013  17:29
    Perfect Days (2011)

Osobně české filmy moc nevyhledávám. Dnes sem po nějakém po dlouhé době dobrovolně zatoužila... a... zase si dám na pár měsíců klid! Několik hezkých momentů bych našla (např. vysypávání popela), ale celkově na tom nebylo nic zvláštního, vtipné to taky moc nebylo (a ta dramatická linka to zabila úplně)... no příště to snad bude lepší. 45 %

• 9.1.2013  01:13

Původně jsem neměla vůbec v plánu se na to dívat. Kvůli tomu, abych si nezkazila chuť po skvělý trojce. Ale dneska sem jednoduše měla náladu na něco hodně akčního a bojovýho a vzpomněla si na tohle. Arénovka je to fajn, ale podle očekávání na "Vykoupení" to prostě nemá. Boyka mi je tak nějak sympatičtější jako klaďas než takovej zm*d, kterýho hrál tu. 65 %

• 26.10.2012  22:34
    Projekt X (2012)

Jóóóóó, tak tyhle týpci to fakt dotáhli na vyšší level... 65 %

• 17.5.2012  20:27
    Opoparchant (2001)

Já bych ten odpad! klidně dala, ale nemůžu. Prostě nemůžu dát odpad něčemu, co mě (ač asi tak na 3 minuty z dvaadevadesáti) tak luxusně pobavilo. A co že to bylo? "Lovci orgánů" a Chris Kattan jako gymnasta :D 20 %.

• 26.3.2012  01:17

Uuuúúúú.... U jedničky sem tuším psala něco ve smyslu, že doktor H. má zjev prvotřídního úchyla. To jsem ovšem ještě neviděla tohle. Tento "PAN DOKTOR"... to se nedá popsat, prostě musíte vidět. Ale pokud Vám první díl přišel nechutný, tak se na dvojku rozhodně nedívejte!! Tohle už bych zařadila někam do perverzně-fekálního-hororu, a to opravdu není pro každého. Vlastně tohle už neni ani pro mě, já si tim jen dokazuju, že to zvládnu, že to vydržim... Teď mě napadá, že ani jeden z filmů neměl vlastně konec a mám takové tušení, že příjde trojka. 40 %

• 21.3.2012  01:14

Go girl go!!! Je to nechutný, brutální, hnusný... ale je možný jí nefandit?! Hlavně v případě toho z*******ho šerifa... 70 %

• 19.3.2012  00:53

Magóóóór!! Dieter Laser je skutečně úchylák par excellence! Brrr.... ještě teď mě mrazí. Podle názvu mi bylo víceméně jasné, o co půjde... jen mi tak trochu nedošlo, že to "propojení" bude až takhle bizarní. Když Dr. Heiter vysvětloval jak bude probíhat operace, tak se mi při tom dost křivila tvář a měla jsem opravdu chuť to utnout. Jenže pak sem si řekla, že nejsem žádná sra*ka (a filmy prostě nevypínám!) a nezbývalo mi, než se modlit, aby operace byla co nejméně detailní. No dala jsem to a už asi nikdy víc... a jestli někdy spatřím druhé pokračování si taky nejsem uplně jistá. 40 %

• 4.3.2012  00:09
    Antikrist (2009)

Těžké!! Nejen celkově jako film, ale je to i těžké ohodnotit. Já myslim, že je to ten typ filmů, které milujete nebo nenávidíte. Já se nějak nemůžu rozhodnout (no znáte to - láska a nenávist => dvě strany jedné mince) - proto 3*. To sem zase jednou zatoužila po špetce kontroverze... a té sem dostala vrchovatě. Po projetí Larsovi režijní filmografie sem zjistila, že je to můj první film od něj. Mým nejoblíbenějším režisérem se asi nikdy nestane, ale nebráním se dalším setkáním s jeho snímky. Ufff... no uplně nejlíp mi teď zrovna neni. 65 %

• 3.3.2012  02:00

Krásný, fakt krásný!! Během filmu to bylo tak na 4*, ale jak už to tak někdy bývá... konec to prostě vyšvihl na pětihvězdu. Ústřední dvojice byla naprosto dokonalá, oni to snad ani nehráli, oni to prožívali, žili, cítili... A abych pravdu řekla, tak k tomuto druhu filmu (tím myslím bez krve, duchů, mutantů, vražd...) se zas tak často nedostanu, takže pro mě to bylo opravdu očarující, kouzelné, niterné, vysvobozující... Víc takových filmů. 90 %

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15