Captain Marvel (2019)

Jako akční film to určitě obstálo. Ale na marvelovku mi tam sakra chyběl humor. Postava fajn, určitě se mezi ostatními neztratí ;) 65 %

Smrt nás spojí (2019) (seriál)

Velice dobře tu funguje chemie dvou hlavních postav - Jen a Judy. A navíc tento seriál perfektně balancuje mezi komedií a dramatem, což se vidí opravdu zřídka. 75 %

Jak přežít single (2016)

Podle traileru to vypadá, že celej film bude jen o tom, jak Rebel hází brutální hlášky. Ona je sice hází, ale kromě toho se tam děje spousta jinejch věcí, vztahovejch věcí. A občas sem se v nich dost poznávala. Vtipný, romantický a... dojemný ;) 70 %

Krvavé písky (2016)

Má to pár much, ale jsem ochotná je odpustit. Ten film je totiž neotřelý a místy neuvěřitelně vtipný!! V podstatě nemáte šanci se nudit a cením snahu vymyslet zase tak trochu jiný "zombie film". 80 %

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Uvíznout na patologii s pár mrtvola... to je moje noční můra!!! Film skvěle odsejpá, Emila Hirsche mám moc ráda (btw. musim se zase po letech podívat na Útěk do divočiny), postupný odkrývání tajemství a "zlo", který se celý film ani nehne mě prostě baví... Jen jsem zaslechla cinknutí zvonku a už sem byla pos**ná až za ušima. Já jsem opravdu spokojená!! 80 %

Manželská lest (2014) (TV film)

Spíš sem pokukovala než že bych to sledovala. Není to žádný filmový zázrak, ale nemohla jsem jít spát bez toho, aniž bych věděla, jak to dopadne :D 45 %

Prokletý klaun (2014)

Neskutečně veliký potenciál, který nebyl plně využit. Přesto docela dobrý horor. Klaun v hororu vlastně asi ani nemůže zklamat. Mě určitě ne! 60 %

Soudce (2014)

Chtěla jsem dát 3*. Ale nechala jsem si to rozležet v hlavě... a bylo by to nefér. Robert a Robert sehráli v mém rozhodnutí tu největší roli, protože jsou to skvělí herci, což zde jen potvrdili. Taky se mi líbilo, že důvod nevraživosti mezi synem a otcem nebyl divákovi naservírován přímo, ale musel si na něj počkat a trochu o tom zapřemýšlet. Stopáž dlouhá, ale dá se to takovému dramatu vůbec vyčítat? 75 %

Cesta do eurostudentovy duše (2013)

80minutový dokument může jen těžko přiblížit jaké to doopravdy je. Ano bylo to i mých nejlepších x měsíců v životě. A ano, brečela jsem stejně jako Milan... asi tak 30x, jelikož jsem odjížděla skoro poslední a tím pádem jsem zažila asi tak sto rozluček. Mým štěstím ovšem je, že já se do své "Erasmuszemě" vrátila ;-)

Králové léta (2013)

Taková fajn oddechovka. Nick Robinson je, troufám si říct, veliký talent a snad se neztratí. Když se usměje, jakoby z oka vypadl James Francovi před lety :) 75 %