Roztržitý Luke

Roztržitý Luke

Lukáš paštika

okres Benešov
člověk

4 body

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 4.3.2019
  Angolský deník lékařky (TV film) (1984)

  Angolský deník lékařky je televizní film pojednávací o skupině československých občanů, kteří v rámci rozvojové hospodářské pomoci budují papírenský průmysl v Alto Catumbela v Angole. Film byl natočen na motivy skutečné události a popisuje přepadení osady, únos ozbrojenci z UNITA, strasti zničujícího pochodu i psychické a fyzické vyčerpání plynoucí ze situace.

  • 1.4.2018
  The Titan (2018)

  Rick Janssen (Sam Worthington) slouží jako pilot leteckých sil Hotshot a je vybrán pro vojenský experiment mající za cíl vytvořit lidskou bytost schopnou přežít v drsném prostředí Titanu, měsíce Saturnu. Experiment se zdá být úspěšný, ale objevují se komplikace, vedlejší účinky ohrožující Ricka, jeho rodinu a také lidstvo.

  • 28.4.2009
  White Diamond (2007)

  Intimní pohled do soukromí jedné z nejznámějších popových hvězd současnosti - Kylie Minogue. Tento dokument byl natočen od srpna 2006 do března 2007 a líčí návrat australské zpěvačky na koncertní podia po prodělané závažné chorobě rakoviny prsu. Ve snímku se za neustálého komentáře a rozhovoru protagonistky objevují známé hvězdy showbyznysu, jako například sestra Kylie Danni, Bono Vox z U2 nebo známí módní návrháři Dolce a Gabbana. Film odhaluje přípravu na přerušené turné, chystání kostýmů a pocity zpěvačky z návratu do společenského života.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace