wanry02

Tomáš

3 body

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 26.2.2017  10:46

Neskutečně emotivní snímek od režisérá, který prostě tyto vězeňská dramata umí. Film vás naplno do děje vtáhne až zhruba v druhé polovině, ale pak už se nemůžete odtrhout. Můžu vám zaručit, že se nebudete nudit a někteří z vás možná utrousí i slzičku. 100%

• 4.3.2017  16:06
    Zlato (2016)

Po zkouknutí traileru jsem se na film velmi těšil a mé očekávání absolutně nezklamal. Bravurním výkonem McConaugheye a režiséra Stephena Gaghana vzniknul exelentní film plný emocí, štěstí i smutku, kdy v jednu chvíli jste nahoře a v jednu zase dole. Takže pokud jste ještě neviděli tak upalujte do kina ať si tento skvělí film můžete vychutnatv celé jeho kráse. 90%

• 3.1.2019  18:15

Velmi příjemné překvapení. Jelikož jsem původně moc nečekal, tak jsem dostal výborný atmosférický snímek, plný dlouhých scén a velkého množství zvratů a kdyby nebylo poslední třetiny, kdy se film začal táhnout a překombinovávat, šel bych s hodnocením o stupeň víš. Co se týče těch prvních dvou třetin, tak tam jsem naprosto spokojený. První představování hlavních postav a dialogy mezi nimi fungují bravurně a i herecké výkony se mi opravdu zalíbili. Děj má příjemný spád a režisér nešetří se spoustou zajímavých kamerových záběru, což je mimochodem další výrazný klad snímku. Pak ale přichází na scénu Chris Hemsworth a jak zde většina uživatelů vychvaluje Chrise i jeho postavu do nebes, tak já beru naopak jeho postavu za hlavní příčinu zhoršení třetí třetiny filmu. Ale tak když opomenu ještě ten úplný závěr, který mě nesedl tak se jedná o příjemné překvapení a doufám že podobných filmů bude jen přibývat. 80%

• 29.10.2018  23:44

Myslím že Bradley rozhodně nikoho nezklamal a pro mě to dopadlo zhruba tak jak jsem očekával. Už jen obsazení hlavní postavy vzbuzovalo nejen velká očekávání, ale i to jestli Lady Gaga, coby neherečka zvládne tak velkou roli. No a odpověď zní že zvládla a dokonce na výbornou. Dle mého je zatím její jméno napsáno v oscarové obálce a myslím že nejsem jediný kdo má stejný názor. No a pak je tu Bradley Cooper. Nejenže skvěle zrežíroval celý film (další oscarové jméno na seznamu), ale hlavně bravurně ztvárnil svou roli Jacksona Maina, kterého sice zastínila Lady Gaga hlavně díky tomu že je neherečka, ale i tak jsem si téměř jistý že tento snímek bude mít své zastoupení i v hlavní mužské herecké kategorii. No a do toho samozřejmě nechybí famózní kamera a výborná hudba (což je samozřejmě předpoklad každého muzikálu). Jediná větší výtka je asi na velkou utahanost děje, zvláště ke konci, kdy byly pasáže dlouho bez výraznější události a příběh se zadrhával. Ale jinak jsem si film velice užil a budu mu držet palce v oscarovém klání. 90%

• 17.4.2017  10:34

Dle mého je to asi nejlepší film o planetě opic, jak svým dějem, tak také moderními technologiemi, které film posouvají o stupeň výš. 95%

• 23.3.2018  10:57

No tak tohle bylo něco... Ben Affleck, kterého já mám spojeného hlavně s né zrovna povedeným batmanem, předvedl výkon, jaký se nesmazatelně zapsal do filmové historie. Samozřejmě že k tomu přispěl výborný scénář i specifická atmosféra, jakou dokáže vytvořit snad jen Gavin O'Connor a dokazuje jak je nesmírně talentovaný režisér (a i přesto jak byl strašný první sebevražedný oddíl, tak se na jeho pokračování docela těším), ale prostě tenhle troufám si říct že i životní výkon Bena Affleka (ale ne jenom jeho) přispěl k výbornému krimy dramatu, na který na Oscarech pro mě nepochopitelně zapomněli. 90%

• 8.2.2019  12:18
    Život (2017)

Trošku béčkové, ale jinak povedené sci-fi, kterým určitě vévodí skvělý casting v čele s Ryanem Reynoldsem, Jakem Gyllehaalem a Rebeccou Ferguson, což současně sloužilo jako největší tahák filmu. Efekty ucházející, kamera jakž takž šla, ale co u mě nejvíce strahává film ke záporu je scénář. Opravdu špatně vykreslené postavy, u kterých mi bylo skoro jedno jestli přežijí nebo ne a dialogy na hodně klasické a průměrné úrovni. Režisér byl také tak nějak průměrný, ale dokázal dobře vyvodit atmosféru napětí, takže má u mě plusové body. Celkově se jedná o jak jsem říkal povedenou béčkovku, která zabaví, ale na zadek si z ní nesednete. 70%

1 2 3 4 5 6 následující >>