wanry02

okres Kolín
Tomáš

3 body

• 19.3.2017  18:49

Co bych určitě na filmu vyzdvihnul je skvělé vizuální zpracování a prostě celé téma obří opice a dalších přerostlých monster. Co ovšem velmi kolísá jsou postavy. Ve filmu najdeme spoustu známích a dobrých herců, ale prostě nepředvedli výkon, který by špičkový film měl mít. 75%

• 19.3.2017  17:49
    Jason Bourne (2016)

Jo mělo to štávu, kupu akce, skvělé herecké obsazení, prostě takhle by měl vypadat akční film. 85%

• 8.3.2017  15:28

Hvězdně obsazený film, který svými skvělímy akčními scénkami jen těžko hledá ve svém žánru konkurenci. 80%

• 8.3.2017  15:22
    Kříž cti (2012)

Krásné válečné drama ve kterém se z nepřátel stanou přátelé a budou spolupracovat, aby se znovu podívaly domů. Film popisuje předevších neskutečnou absurdnost války a to jak za něčí pošetilodt platí jiní. Zajímavý, krásný a hlavně dojemný film. 95%

• 6.3.2017  20:57

Krásné emociální drama muže, který vinou nepříznivého osudu přišel o hodně a tak se vydává na těžkou cestu za lepším životem. Skvěle obsazené dobrými herci, střídaní humoru s dojemnými až trochu smutnými scénami, to vše ve filmu najdete a budete ho hltat plnými doušky. 90%

• 6.3.2017  20:40
    Pasažéři (2016)

Slabší první půlku dorovnala půle druhá. Film měl na scifi neobvyklé téma a štáb vybral dobrý tým herců. Samozřejmě se dá vytknout spoustu věcí, ale jinak jsem se bavil. 75%

• 5.3.2017  16:04

Sranda a ještě jednou sranda. Jó je to furt to samé: parta neznámích hrdinů se dá dohromady, aby zachránila svět a na poslední chvíli se jim to podaří: takže film pro mě sráží to že není originální, ale na druhou stanu se perfektně povedl humor, výběr postav, soundrack a když se vydaří tohle vše zkonbinovat vznikne skvělí film. 85%

• 4.3.2017  21:47
    Vejška (2014)

Větší kravinu jsem snad v životě neviděl. 10%

• 4.3.2017  16:06
    Zlato (2016)

Po zkouknutí traileru jsem se na film velmi těšil a mé očekávání absolutně nezklamal. Bravurním výkonem McConaugheye a režiséra Stephena Gaghana vzniknul exelentní film plný emocí, štěstí i smutku, kdy v jednu chvíli jste nahoře a v jednu zase dole. Takže pokud jste ještě neviděli tak upalujte do kina ať si tento skvělí film můžete vychutnatv celé jeho kráse. 90%

• 3.3.2017  20:16

Nádherné podání strašlivégo děje. Takto by se dal charakterizovat tento film, který diváka vtáhne do děje, ve kterém je zpousta výbuchů, bolesti, ale i radosti z návratu a přesně ukazuje jací jsou někteří lidé, kteří jen pro větší zisky obětují i lidské životy. 80%

• 1.3.2017  20:47
    Comeback (TV seriál) (2008)

Skvělí, zábavný, plný super hlášek, prostě sicom jak má být. 85%

• 1.3.2017  19:12

Na film mám dva různé názory. Neskutečný výkon Caseyho Afflecta za který absolutně právem dostal oscara a dějem, který vás nenudí. Na druhou stranu je film nesrozumytelný, střídají se zde pro díváka špatně pochopitelné scény a celkově příběh filmu je nezajímavý se zvláštním koncem. Ještě musím podotknout špatné střihy. 60%

• 27.2.2017  13:07
    Kód Enigmy (2014)

Zachráníte miliony lidských životů a nakonec vás ti co jste zachránili zabijí. A právě o tom je tento příběh. Hned od prvních minut vás film naprosto vtáhne a budete se kochat fantastickým výkonem hlavního herce Benedicta Cumberba. Doporučuji zhlédnout. 90%

• 27.2.2017  10:22
    Oscar 2017 (TV pořad) (2017)

Po celé tři hodiny mě Jimmy Kimmel a spol. nenudili a na ročník se bude dlouho vzpomínat díky velkému failu při závěrečné, nejdůležitější ceně. Akorát mě trochu zamrzelo obrovské množství reklam. 80%

• 26.2.2017  10:46

Neskutečně emotivní snímek od režisérá, který prostě tyto vězeňská dramata umí. Film vás naplno do děje vtáhne až zhruba v druhé polovině, ale pak už se nemůžete odtrhout. Můžu vám zaručit, že se nebudete nudit a někteří z vás možná utrousí i slzičku. 100%

• 25.2.2017  01:24

Film, se skvělím elánem a pointou nad kterým se po dokukání zamyslíte a řeknete si: Chci žít takhle a nebo změním svůj život, a až ten den příjde, budu pyšný na to co jsem udělal a jak jsem život prožil. Ale to je otázka jen pro každého z nás, jak se svým životem dál naložíme. 95%

• 21.2.2017  19:47
    Příchozí (2016)

Wooooow. Vůbec nenacházím slova k tomu jak bych tento snímek popsal. Existuje mnoho a mnoho filmů o příletu mimozemšťanů na zemi a můžu s přehledem tvrdit, že tento je ze všech nejlepší. Film začíná nenápadně, jenom takovým chladnějším startováním děje, který každou minutou se násobí a násobí, až vygraduje fantasticky vymyšleným závěrem. Zcela upřímě doufám, že na nedělním předávání oscarů, získá film né jednu, ale hned několik sošek....On si to totiž zaslouží. 100%

• 20.2.2017  12:32

Film absolutně předčil má očekávání, svým skvělím obsahem a příběhem, navím skvělím hereckým podání hlavně Toma Hankse, ale i ostatních herců. Musím říct že je to jeden z nejlepších životopisných filmů. 95%

• 19.2.2017  11:34

Asi většina z nás hrála mobilní hru Angry Birds a když jsem slyšel že do kin přichází i film upřímě jsem se o to ani nezajímal. Čekal jsem totiž že to bude nudný a nezajímavý animák, který se samotnou hrou nebude mít nic moc společného, ale opak byl pravdou. Hned po prvních minutách mě film naplno vtáhl do svého děje, který postupně gradoval. Skvělé bylo i to, že ve filmu bylo mnoho prvků, které jsou přímo v mobilní hře. A musím také vyzdvihnout skvělou práci všech lidí co se na filmu podíleli, protože já obdivuji tvůrce animovaných filmů jak dokáží s pomocí programů vytvořit film, který se může podobat hranému filmu a u tohoto se to rozhodně povedlo. 85%

• 18.2.2017  21:34

Nato jaký to má v českých kinech obrovský ohlas to pro mě zas takový skvělí film nebyl. Byl sice velmi pěkně natočen i měl velmi zajímavou pointu, avšak na první díl to prostě nemá. Já osobně jsem hrozně postrádal tu vánoční atmosféru, která by u vánoční pohádky rozhodně měla být. A navíc se mi film zdál spíše pro ty větší, protože některé pasáže filmu děti chápat nemohou. Takže já jsem byl osobně trocho zklamaný z příchodu z kina, protože jsem čekal, že film bude alespoň stejně dobrý jako první díl. 70%

• 18.2.2017  21:13
    Apollo 13 (1995)

Za mě skvěle natočený film na velmi upoutavé téma, které snad musí zaujmout každého. Doporučuji. 100%

• 4.2.2017  12:46
    Vinnetou (1963)

Prostě stará dobrá klasika, neni co víc dodat. 95%

• 4.2.2017  11:54

Nezáživný děj a samý keci a blboviny. Nedoporučuji. 20%

• 3.2.2017  21:00
    Trosečník (2000)

Čekal jsem něco podobného jako je například Robinson Crusoe, ale výsledek byl úplně jiný. K filmu bych hlavně vytknul strašné střihy nezáživnost příběhu v druhé třetině. Naopak začátek i konec byly skvělé a tak proto nakonec dávám čtyři hvězdy. 85%

• 3.2.2017  20:10

Filmů ve kterých je tak akorát humoru i akce moc není a tento to rozhodně má. Jednou z dalších skvělích věcí bylo vybírání herců, protože skoro u všech to byl skvělí herecký výkon. 90%

• 3.2.2017  20:06
    Mise na Mars (2000)

Na filmu je dobrý začátek a konec. Jinek je to nuda a ještě k tomu blbej dabing. 45%

• 2.2.2017  13:08

Film se odehrává ve velmi nebezpečné době, kdy se každý může stát obětí a ve filmu je to skvěle vystiženo. Velmi tento film doporučuji. 100%

• 1.2.2017  20:40
    Interstellar (2014)

Už jméno režiséra naznačuje že by mohlo jít o nádhernou podívanou, která od pomalého začátku graduje a graduje až vygraduje v nádherný, psychologický konec ve kterém se vysvětlí celá podstata filmu. Pokud vás tento film nalákal tak vám zaručuji že vás nezklame. 100%

• 1.2.2017  18:50
    Forrest Gump (1994)

S tímto filmem se vypravíte na krásnou procházku dějinami s člověkem s malím IQ, ale obrovským srdcem. Tomu se nedá říct nic jiného než Fantazie. 100%

• 1.2.2017  12:10

Po stránce kvality by to byl skutečně dobrý film, to se však nedá říct o stránce obsahové. Nechci říct že by tento film byl nějaký propadák to rozhodně ne, ale postrádal nějaké vyvrcholení nebo alespoň nějaké stoupání děje, ale k tomu vůbec nedošlo a proto jsem dal tomuto filmu jen tři hvězdičky. 20%