Miseet

Miseet

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 9.9.2019  11:40

Vzhledem k roku, kdy je tento Pátek třináctého natáčen, je poměrně dost odfláknutý. Původní kultovka s Jasonem nasadila laťku hodně vysoko a udivuje mě, že se ještě někdo pokousil o remake a znovuzrození jména Jason Vorhees. Určitě se to nepovedlo asi tak, jak bylo zamýšleno. Když to vezmu z té druhé stránky, dostali jsme to, co asi každý očekával.

• 9.9.2019  11:37
    Leatherface (2017)

To byla ale doba, než si vzal tu motorovku do ruky. Už jsem myslela, že se toho ani nedočkám.

• 9.9.2019  11:35
    Demon House (2018)

Tento počin je potřeba hodnotit trochu s mezerou. Jelikož se jedná o dokument o strašidelném domě, tak má příběh něco do sebe. Nicméně stopáž je natáhnutá. Vzhledem k tomu, že se po většinu času nic moc neděje. Samotná akce by stačila popsat v rozmezí hodiny. nicméně Zaka mám ráda. Nevím, co je na tom pravdy a zda událostem zmíněným ve filmu věřím nebo ne, ale ten jeho styl nadšení a vyšetřování se mi prostě líbí a tudíž jsem se nemohla stihnout nudit.

• 5.9.2019  14:30

Druhá kapitola rozhodně nedosahuje kvality kapitoly první. Bill Skarsgard je bez pochyby skvělý herec a jen díky němu se 1. díl stal tak úspěšným, jelikož jeho herectví, převážně v tomhle filmu, nezná mezí. Zde bohužel moc prostoru nedostal a to si myslím je hodně velká škoda. Místo toho na jeho místo dosadily lekačky a dramatickou atmosféru, tvořenou převážně z hudby, kvantity a počítačových animací v podobě různých zombies. Ani jsem jako divák nedostala vysvětlení, co tam tyhle postavy dělají, krom toho, že to byly halucinace hlavních hrdinů. Určitě to ale není film k zahození, má spoustu i kladných stránek, např. kamera, kostýmy, emoce, pocity a samozřejmě herecké obsazení (Jessica Chastain a James McAvoy byl hodně dobrý nápad). Dle mého snímek dosahuje průměrných kvalit, a od hororového favorita roku 2019 jsem čekala něco jiného, či něco více. V hodnocení jsem někde na pomezí 3 a 4*, ale jelikož nejsem fanda sci-fi a zombies, tak jsem se rozhodla pro hodnocení nižší.

• 19.8.2019  13:58

Vzhledem k tomu, jak úžasné je herecké obsazení, je film sám o sobě jedno velké zklamání. Komedií je tento film tak 5 minut, zbytek je prostě jen obrovská nuda. Všechno dobrý je vidět v traileru. Snad první film, u kterého jsem v kině měla chuť usnout.

• 19.8.2019  13:42

Dobrá psychologie, průměrné drama, minimální příběh, skvělá naháněčka = dostačující podívaná.

• 19.8.2019  13:39
    Slunovrat (2019)

Tento počin dokážu hodnotit pouze jedním slovem.... "zajímavé"

• 19.8.2019  13:37

Tohle pro mě bylo opravdu velké překvapení. Sama jsem se divila, jak mě snímek baví. Pěkný adult horor.

• 19.8.2019  13:35
    Dark - Season 2 (série) (2019)

Teprve až tady mi začala být první série jasnější a přehlednější. Nicméně druhá série dosahuje dle mého názoru stejných hodnot, jako série první. Určitě to má hloubku, která byla maximálně využitá. Skvělá hudba, skvělé prostředí.

• 6.6.2019  14:54
    Máma (2019)

Jediné, co na tom filmu bylo dobré, byl až samotný závěr. Pomalý rozjezd a chudý děj nedokázal moc udržet mou pozornost, i přesto, že nápad nabízel mnohem víc.

• 4.6.2019  13:38
    Polaroid (2019)

Škoda jen, že divákovi je zápletka jasná už z názvu filmu.

• 4.6.2019  13:37

Film, který míří hodně hluboko, a je vhodný k zamyšlení. Nicméně dle mého názoru se zde nabízí trochu víc.

• 4.6.2019  13:29
    Baby Driver (2017)

Parádní jízda plná hudby, rytmu a akce.

• 4.6.2019  13:25
    The Bad Seed (TV film) (2018)

Nevím, kam zmizely ty hororové prvky. Jediný pozůstatek hororu představuje holčička, která svým hereckým výkonem, aspoň trochu, celý film zachránila.

• 4.6.2019  13:12

Snad nikdo by se do tohoto melancholického vzpomínání nehodil víc, jak Al Pacino a Christopher Walken. Způsob zpracování je zábavný, nicméně děj sám o sobě moc prostoru nedostal.

• 15.4.2019  14:45
    Wish Upon (2017)

Námět, který je založen na Nezvratném osudu, do filmu nepřináší nic nového. Nicméně, když pominu veškeré teen věci, kterých tu bylo teda požehnaně, a nesympatickou hrdinku, tak to nebylo zase tak hrozné. Docela se mi i líbila myšlenka propojení skříňky s dávnou čínskou legendou, to film trochu oživilo.

• 8.4.2019  17:28
    Aquaman (2018)

Po technický stránce to už na mě bylo trochu moc. Zbytečně až moc efektů a různých barviček. Příběh byl fajn, a zobrazení podvodní říše se mi také líbilo. Nejzajímavější bylo ovšem herecké obsazení.

• 8.4.2019  13:02
    Anna Nicole (TV film) (2013)

Nemyslím si, že by si tato "nejslavnější" zlatokopka zasloužila vlastní film. Stane se tam přesně to, co by většina diváků očekávala, a stejně se toho ani nic moc nedozví, na to, že to má být životopisný film.

• 8.4.2019  12:57
    Paterno (TV film) (2018)

Myšlenka byla určitě hluboká, ale přišlo mi to maličko odbyté. Myslím si, že kdyby byl tento film postaven na více podrobnostech, určitě by to dělalo na diváka lepší dojem. Postavit film jen na dobrém herci prostě nestačí.

• 8.4.2019  12:54
    Šibenice (2017)

Asi nejsem dostatečně schopná rozebírat kvalitativně tento film, když to tady tak čtu. Nicméně mě tento film hodně bavil, takže za mě to až takový průser není..

• 1.4.2019  15:40
    Zombieland (2009)

Tohle pro mě nebyla ani komedie, ani horor.. Prostě jen taková oddechovka bez vyššího směru.

• 1.4.2019  15:38
    Pád do tmy (2005)

Ne, a ne, a ne.. Nechat odehrát celý film jenom někde v jeskyni? To není petihvězdičková záležitost. To je nuda.

• 1.4.2019  15:36

Postava Midnight Mana se nebála častěji ukazovat, tudíž bylo o atmosféru postaráno. Jen fakt občas nechápu, proč musejí mít ty postavy tak stupidní scénář. Námět zlověstné hry, která k postavám přivádí tajemného bubáka byl fajn. Aspoň to zase bylo něco nového. Lin Shaye bezpochyby skvělá, jako vždy..

• 1.4.2019  15:32
    My (2019)

Hudba bomba, kamera bomba.. ale to je tak jediné. Námět vypadal zpočátku zajímavě, než to v závěru tvůrci celé otočili, a jednotlivé pasáže přestaly dávat smysl. Dále mi dělaly radost ženské role, myslím tim "ty druhé". Ačkoli nevím, jestli to byl původní záměr nebo ne, tak se tu objevuje na můj vkus až moc komediálních prvků. A vzhledem k tomu, že je film zařazen do žánru horor/thriller, tak to asi úplně naschvál nebylo, o to víc mi to přijde ujeté.

• 1.4.2019  15:29
    Pledge (2018)

Tohle nedokázalo ani zabavit. Nesmyslná naháněčka doprovázená tématikou jakéhosi bratrstva.

• 1.4.2019  14:22
    Dumbo (2019)

Jakmile se Vám něco zaryje pod kůži tak hluboko, jako tohle, nejde hodnotit jinak.

• 27.3.2019  17:31

Nejsem přivrženec španělských hororů, a jak jsem již u nějakého filmu zmiňovala, vyhýbám se jim obloukem. Dlouhá chvíle ale byla silnější a já jsem i tentokrát uvěřila silnému hodnocení. Né, že by tento počin vynahradil všechny ty španělské nudy, které jsem dosud zažila, ale musím uznat, že toto bylo opravdu dobré!

• 21.3.2019  18:28

Al Pacino zde nedostal moc prostoru, aby nám ukázal co umí. Snímek vyžadoval hodně vcítění, na mě působil až moc smutně, po scéně s pejskem jsem se i rozhodovala, jestli to chci vůbec dokoukat, jestli nebude lepší jít od toho dál. Finále už bylo poněkud přehrané a zápletka se taky moc nevyvinula.

• 21.3.2019  13:53
    Insomnie (2002)

Insomnie je opravdu skvěle natočena a krásně se na to dívá. Je fajn sledovat kriminálku, kde atmosféra pomalu houstne a začne postupně gradovat, přesně tak jak má. Divák se dokáže do jednotlivých postav vžít a zamyslet se nad tím, co je nutí jednat zrovna tímhle způsobem, pro který se rozhodli. Christopher Nolan odvedl skvělou práci.

• 19.3.2019  13:59

Saoirse Ronan zde předvedla něco ohromného. Chtěla jsem nějaký psychologický film, rozhodla jsem se pro Stockholm, Pennsylvania, nebylo to tak silné, jak jsem čekala, ale i tak byl celý námět vhodný k zamyšlení. Další věc, co nehraje do karet je to, že si před filmem uděláte nějakou představu, jak ten příběh asi bude probíhat, a ono to tak ve skutečnosti i probíhá. Tudíž nám tvůrci nepřipravili moc zvratů, u kterých bychom mohli projevit jakési překvapení, či údiv. Kamera působí, jak kdyby se jednalo spíše o nějaký dokument, než drama.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9