Hidan

Daniel Páv

okres Praha-východ

<< předchozí 1 2
    • 30.4.2019  13:28
    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)

Za to strašný citový vydírání dvě hvězdy dolů. V tom je rozdíl, mezi reality show na Nově a Primě - na Primě (třeba Na Nože) mně řeknou o životě soutěžícího třeba za x epizod a řeknu si 'To je zajímavý, co je to za člověka'... na Nově mně oznámí hned na začátku o nějaké katastrofě v životě soutěžícího a to si pak řeknu leda tak 'Škoda, že se to nestalo produkci'. Porota OK, ta překvapuje už od první série, chování vždycky o sto úrovní výš, než v Superstar (což je důvod, proč to nesleduji)... jen teda v těch výběrech na slepo trochu víc asertivity, jak se vždycky po sobě koukali a dohadovali ... meh. Moderátorky bezvýrazný, ale jakože totálně. Princip i systém soutěže super.

• 2.4.2018  22:17
    Kočka není pes (TV pořad) (2017)

Do Cesara to má daleko, ale na naší domácí tvorbu je to skvělý. Jako páníček jsem samozřejmě silně zaujatej, ale stejně - kdyby tohle byl standart v TV, bylo by to super.

• 20.1.2018  16:08
    Kdo přežije: Cagayan (TV pořad) (2014)

Tohle je nejlepší série Survivor, kterou jsem viděl.za dlouhou dobu. Začátek sice slabší, jako koneckonců často, ale ve finále neuvěřitelný: sympatičtí soutěžící, dobrá lokalita, nepředvídatelnost, od producentů dobře vymyšlená náplň série, dobře sestříhané video (když pominu nadržování vítězi, ale to jim asi nemůžu moct vyčítat, dělal dobrou show), pěkně udělaná poslední epizoda a vyvarování se předvádění levných emocí, napínavé až do konce. Mohu jen doporučit.

• 14.1.2018  13:08
    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)

Ze sledovatelného pořadu o přestavbě domu se postupem let stala další komerční sračka, kde jde hlavně o to, dozvědět se během půl hodiny smutný a velmi citově založený příběh Janičky z Vidlákova, které v osmi letech umřeli oba rodiče, od devíti musela pracovat na banánových plantážích a v šestnácti jí znásilnila banda výtržníků. Na Primě Love se později téhož dne v Soudní síni staneme svědky soudního procesu s výtržníky a majitelem plantáže. Příšerný.

• 16.9.2017  01:44
    Vyšehrad - Kabelka (E04) (epizoda) (2016)

Super díl s dozvuky ve formě "potrefená husa se vždycky ozve" z Plzně. Škoda jen, že "Nemyslíš - zaplatíš" nefungovalo tady. Skvělý!

• 16.9.2017  01:29
    Vyšehrad - Máma (E07) (epizoda) (2017)

Tak jsme se dostali k fekálnímu humoru, bomba. Myslel jsem, že už to nic nezachrání, ale druhá půka a skvělej Jiří Ployhar to fakt dal. Důrazně doporučuju si scénu s děvkou u Laviho přetočit, pak to ujde.

• 16.9.2017  01:26
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

První díly neuvěřitelná bomba, skvělá věc pro fanoušky českýho fotbalu, úspěch jako blázen, nejprobíranější seriál v ČR. Sám jsem si je několikrát pouštěl znovu. Bohužel tvůrce seriálu úspěch strašně zaskočil a pokračování, už pod mnohem větším tlakem, totálně nezvládli. Zaprvé šla do háje kvalita, kdy pak člověk po shlédnutí litoval, že se na to vůbec koukal (u mě v tomhle vede 5tej díl a první půlka dílu č.7) a zadruhé pak přišerně zmrvená administrativa, kdy OBBOD vymáčkne na lidech 3 měsíce členství v době, kdy museli vědět, že žádný díly Vyšehradu nevyjdou, protože prostě a jednoduše nejsou ještě natočený. A v souvislosti s touhle svinskou krádeží si lidé, zcela logicky, stěžovali na FB hlavní fiktivní postavy seriálu, kde to ale někdo fakt nedomyslel a nechal na komentáře odpovídat Jakuba Štáfka, který pak hrdě ukazuje, že je ještě větší blbec, než v tomto seriálu. Že si neudrželi Prachaře jako mínus nehodnotím, zahrál to sice skvěle, ale J. Nosek ho pak zastoupil celkem důstojně (Btw rozebírat proč Prachař odešel spadá už do oblasti bulváru, teré se pokud možno vyhýbám, tak to nechám bez dalšího komentáře.). Celkově u Vyšehradu strašná škoda toho potenciálu, ale částečně za to vlastně ani nemohli a já jsem ve výsledku strašně rád za tenhle seriál, na česko dobrá práce páni herci.

• 10.6.2017  23:06
    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012)

Od začátku nové desítky vidím plynulý vzestup vždy co dvě série, tahle už byla na úrovni. Začátek prostě hned bomba nástup, vrátit hráče co museli skončit kvůli zdravotní příčině se mi už líbí daleko víc než s22+s23, tři kmeny co se v jednom bodě změní na dva je taky osvědčený koncept z prvního All Stars, cast aspoň průměrně zajímavej, pěkná lokace u moře... série co stojí za shlédnutí, i když osobně mně tak moc extra k srdci nepřirostla. Spoilerz: - Kmen co jede ve stylu Ulong je zvláštní, hlavně když s ohledem na to, jak si Russell vedl minule. Holt asi záleží na materiálu. Střední fáze "taktizování" mně přišla nudná, i když Malcolm a jeho nastrčení nápovědy k skryté imunitě bylo geniální. Pak se to všechno nicméně k mojí spokojenosti rozjelo a zamotalo, takže vlastně jediná věc, která mně kazila sledování, byla "Abi". Chtěl jsem jí tu trošku zanadávat, ale v Reunionu pak docela věrohodně tvrdila, že se nad svým chováním musela pak při sledování zamyslet, tak asi není tak ztracená, jak by se zdálo. V jedné další sérii se vrátila, tak počkám s názorem až tam. Penner bavil. No a nejzajímavější na závěr, tedy Malcolm - po spoustě zklamání z řad "fanoušků" přišel někdo, kdo chápal, jak hrát hru, neztratil nervy a hrál velmi slibně rozjetou hru, bohužel mu nevyšel poslední krok. Ale i tak, skvělá hra od něj.

• 10.6.2017  21:40
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

Na co studovat právnickou fakultu a dělat si praxi, když všechny ty zkušenosti a vědomosti máte každý den na svých obrazovkách! K nezaplacení.

• 28.5.2017  22:47
    Kdo přežije: Samoa (TV pořad) (2009)

Série co není pro každého, tolik se k tomů dá říct bez spoilerů Takže teď dál, už se spoilery - jedním slovem - Russel. Řady Survivor jsem nesledoval úplně popořadě a tak jsem jako první s nim viděl HvV, kde jsem se jenom divil, co je to za šílenýho chlapa. S trochu už lepší představou jsem si potom shlédnul jeho další návrat v nejhorší řadě vůbec a po jsem ho na nějakou dobu ho pustil z hlavy. Když jsem se přece jen k téhle jeho první sezóně dostal, bylo to nakonec odlišný od toho, co jsem očekával, protože hrál trochu odlišně, s hráči na jiný úrovni a narozdíl od HvV, tady si zasloužil určitě vyhrát. Skvělej hráč a díky němu skvělá série.

• 26.5.2017  23:28
    Kdo přežije: Ostrov vykoupení (TV pořad) (2011)

Jako když jsem si tuhle sérii pustil ve chvíli, k byl z HvV vyřazen Rob a já ještě neměl úplně jasno u Russela, měl jsem z ní celkem dobrý pocit. Ale s odstupem času jí beru jako vůbec nejhorší. Princip soutěže "sestavíme dva kmeny z totálních idiotů a dáme tam počtvrtý Roba aby snad už tentokrát zvládl vyhrát" mě moc neoslovil. Jediné plus vidím v tom, že už teda konečně vyhrál a další stejná série už nebude. Jen tedy doufám, že to produkce nebude dělat i jinde, protože čekat na výhru třeba u Cirie by bylo peklo. A jinak já mám Roba celkem rád a jasně že ten člověk to s lidma ve hře fakt umí, ale když se na ten kmen podívám, ty lidi neměli mozek a na ty dvě nejmladší holky pod ním musel být fakt dlouhej "casting" (v souvislosti s tím nicméně odmítám přemýšlet, jak se tam asi dostal Philip a Matthew). Závěrem ještě rychlej koment k Russelovi - jeho odpor k zahození soutěže chápu, ale jako co jsi čekal, když děláš to samý už ve třetí sérii.

• 26.5.2017  22:48
    Kdo přežije: Gabon (TV pořad) (2008)

Krásný prostředí natáčení, tu možnost takhle poznat Gabon jim otevřeně závidím. Série strategicky fantastická, pořád se něco dělo a soutěžící stáli za to, hodně jich jen tak nezapomenu. Super série, působile na mě asi jako Pearl Islands, taková stejně pohodová. Tradičně pár dojmů k událostem v sérii, tzn. následují spoilery jako prase Hned od začátku tu je jeden z kmenů kandidát na největší skupinu idiotů v Survivor vůbec, bez zvratu v podobě proházení kmenů by dopadli hodně smutně. Takhle se nicméně otevřelo okénko a Kenny ho skvěle využil. Když už jsem ho zmínil, povedl se mu pár skvělejch tahů, ale kdyby na konci nezačal být nenažranej, mohl si ten milion ve finále odnést on. Což mimochodem byla jeho chyba, když si pak hrál na fracka jak mu nechce nikdo dát symbol imunity ehh... co jít dolů trochu se ctí. Pár posledních lidí už byla jasná záležitost, když necháte sympaťáka dojít ve finále jste v háji. Taky tam pro něj hrálo to, že si uměl těžce líp zpracovat při proslovu porotu, zatímco ty zbylé dvě se zrovna moc nechytaly. Víc bych to přál ve finále Susie, mile mě překvapila po původním dojmu, nebo Mattymu, sakra vždyť ten člověk má doma mopsíka, co víc je potřeba abych někomu fandil... kdyby býval nezahodil možnost vyhodit Sugar, mohl si teď v klidu užívat peníze. Asi. Další soutěžící - Sugar mě moc neoslovila, nepřišla mi moc akční. Randy je sympaťák, dokonale ho chápu, pro mě osobní oblíbenec série.

• 20.5.2017  20:48
    Kdo přežije: Tocantins (TV pořad) (2009)

Tak ono to jde na výbornou i bez moře. O výsledku série jsem věděl dopředu, neodolal jsem totiž a shlédl jako první Heroes vs Villains, kde pár účástníků včetně vítěze vystupuje. Nicméně o to víc jsem se divil jejich chování, protože to je úplně někde jinde. Ale i přes to jsem si sérii užil a za mě jedna z těch lepších. Tradičně pár dojmů k událostem v sérii, tzn. následují spoilery jako prase Od začátku byla moje oblíbenkyně Sierra Reed, z části kvůli událostem v úvodní části hry, kdy byla od začátku outsider a z části protože mně přijde strašně sexy. Bohužel pro ní, jak už jednou byla mimo, byla pořád mimo, za to může hlavně Tyson, který tenhle postoj zastával celou dobu a ostatní si ho pak od něj přebrali. Tyson byl nicméně skvělej trosečník, bohužel pro něj ostatním došlo, že proti němu v pozdější fázi nemají šanci tak se ho zbavili s předstihem. Mimochodem jeho skvělej humor a sociální hra mně trochu chyběli později v HvV. Coach je tady nesnesitelnej, on je další z těch, které jsem viděl poprvé až při jejich druhé sezóně a tam byl naprosto v pohodě a jeden z mých oblíbenců ... tady? Naaah, pořád asi lepší ne obracel všechny na víru v s23, ale né o moc. Brendan - člověk so má všechno a prohraje si to sám. Taj neskutečná baba, škoda pro ní že jí nevyšla její tajná skupina čtyř. J.T. - jel si svojí roli zlatýho chlapce a vyšlo mu to, pak si mohl v HvV s milionem v kapse klidu zkoušet všechny strategie co chtěl. Asi vše ke konkrétním osobám, nicméně i kvalitě série svědčí i to, že si pamatuju i lidi mimo řekněme poslední šestky, což nemůžu zdaleka říct všude (někde mám problém i s tou šestkou).

• 20.5.2017  18:49
    Kdo přežije: Fidži (TV pořad) (2007)

Na 5* to není, ale pořád je to Survivor a docela jsem se u ní bavil. Pár nových konceptů ohledně kmenů, konečně rozumně vymyšlená skrytá imunita a sice se na většinu účastníků navždy zapomnělo, ale Yao-men a bezdomovec tuhle sérii celkem dobře reprezentují - nechci přímo psát kvůli jednomu řádku spoilery k sérii, tak to nebudu rozepisovat, ale hodně emotivní herní story. Strategie hodně přímočará, vítěz neměl moc konkurenci, protože ta vypadla v rámci kmenových soutěží a jeho aliance byla, co do "šarmu" a inteligence, do finále dokonalá. Do vítěze třeba s12 má teda daleko, ale na tuhle to stačilo... a když jsem viděl, co tam na finále zbylo, nemůžu říct, že bych mu to nepřál. Fajn série.

• 20.5.2017  18:33
    Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

Série pro mě zajímavá spíše z toho důvodu, že tady začala spousta později hodně oblíbených a slavných trosečníků. Série nenudila, ale ani mně navzdory obecné oblíbenosti nějak nepřirostla k srdci. Hodnocení srážím, stejně jako v případě Panamy, za absurdní moc skryté imunity, která tady navíc dokonce mohla zajistit místo ve finále. Naprosto nepochopitelné provedení, srazilo to dolů celou sérii.

• 5.3.2017  12:36
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

1* za myšlenku pořadu a všechny nápady v něm. Když se ztlumí zvuk, je to dokonce i sledovatelné. Je to český pořad, tak exhibicionismus lze předpokládat, ale Láďo, ty se tam chováš jako ještě větší blbec, než jsme mysleli. Kšilt na hlavě, když promluvíš je to taky úplně někde jinde, k tomu si člověk vybaví tvojí "geniálně" zpracovanou smlouvu na prodej kuchařek... příšerný.

• 5.3.2017  12:29
    Chcete mě? (TV pořad) (1992)

Srstka je bůh. Za mě super pořad, při těch vzácných případech kdy si jen tak zapnu televizi a přepínám programy u tohohle pořadu zůstávám. Proč někoho kdo má rád zvířata 5* za myšlenku pořadu. Ale chápu, že intelektuály sledující Ulici to oslovit nemusí.

• 25.2.2017  16:43
    Lana Del Rey - Love (hudební videoklip) (2017)

Lana Del Rey objevila nové planety o pár dní dřív než NASA. #Mindblown

• 12.1.2017  21:27
    Kdo přežije: Palau (TV pořad) (2005)

Krásná lokalita natáčení, soutěže bez námitek, náročnost přiměřená, odměny mně přišly o něco lepší než obvykle, hlavně odměna s jezerem medůz bych hodnotil jako jednu z nejlepších vůbec. Co do herních strategií to byla strašná nuda až do pár posledních dílů. Ale pořád určitě stojí za shlédnutí. Tradičně pár dojmů k událostem v sérii, tzn. následují spoilery jako prase - Ten začátek (vypadnutí dvou lidi) byl úplně zbytečnej a nic hře nepřinesl. Kmenová fáze byla samozřejmě rekord v mnoha ohledech, ale to, jak se mimo soutěže absolutní většinu času nic nedělo, bylo naprd. Nikdo v celý hře prostě neměl žádnej herní plán kromě "jsme kmen", což šlo dobře vidět i při vyřazování, který bylo hodně chaotický a jednotný jen v minimu případů. Taky hodně soutěžících se mi zdálo dost mimo, i na Američany. Hra se naštěstí strategicky i příběhově dost rozjela po začátku individuální fáze, i když lze mluvit o amatérismu oproti standartu Survivor (po té strategické stránce). Finálová trojice žádné překvapení, protože ostatní na to až na Gregg prostě neměli... anebo jsou věci jako skončit kvůli dvěma donutům (Coby), nebo vyžvanit úplně všechno všem bez zisku čehokoliv dobrýho pro sebe (Caryn) tak moc komplikovaný a promyšlený, že na to můj mozek nestačí. Nu a finále... že se Ian rozhodl tak, jak se rozhodl... na mě to hodně zapůsobilo. Stálo ho to sice nějakých 960k dolarů před zdaněním, ale na rozdíl od ostatních takových tahů to bylo vyrovnaný – udělal jednu sviňárnu a tak to odčinil, neběhal tak nevyrovnaně celou dobu a neměnil každých 5 minut rozhodnutí. Sympatie jsem si do budoucna nepřenesl k nikomu, i když jsem po emocionální stránce ocenil rozvoj pár lidí jako Angie nebo Coby, vždycky je fajn vidět, když Survivor někoho posune v životě dál. Na úplný závěr ještě jedna ... zajímavá věc – možná si ten svět představuju jednodušší, než ve skutečnosti je, ale jak James hrdě vysvětloval ostatním, že sekera s kladivem na druhém konci je sekera s kladivem na druhém konci ... ehm, díky za vysvětlení kámo, kde bychom bez tebe byli.

• 28.12.2016  19:24
    Kdo přežije: All Stars (TV pořad) (2004)

V souvislosti s Survivor používám slovo super nějak moc často, ale ono to k tomu prostě sedí. Super série, super nápad. Sice jsem před prvním sledováním viděl akorát S7. tzv. znal akorát Ruperta, ale jeden favorit na začátek stačí, ostatní si člověk oblíbí v průběhu. V pozdějších sériích už byla myšlenka návratu hráčů přivedena až trochu k absurdnosti, ale to se téhle rozhodně ještě netýká, tady šlo o originální koncept a ten vyšel a uchytil se parádně. Tradičně pár dojmů k událostem v sérii, tzn. následují spoilery jako prase - Je jedno kolik je kmenů na začátku, když se za pár dní sloučí do klasických dvou. Jako tady. I když se tu statní zmiňují o Hatchovi jako o králi mezi slepými, oni všichni tu jsou králové mezi slepými, co se týče strategie šlo tu hodně o přímočarou hru, s druhým allstars se to nedá ani srovnat... ale jako zábava rozhodně skvělá věc. Sympatie a antipatie cca ve stejný rovině, nikdo mně zvlášť neštval, nejvíc jsem fandil Rupertovi, jak už jsem psal, znal jsem ho za začátku jedinýho. Ten sice nevyhrál sérii, na konci ale dostal ocenění za oblíbenost se stejnou sumou peněz (85% z 38milionů hlasů), takže spokojenost. Dost zvláštní moment bylo odstoupení Jenny, hodně emocí. Lex je blázen, že se nechal takhle nachytat, a za to, jak sám takhle vyřazoval lidi, jsem mu to přál.

• 26.12.2016  00:02
    Kdo přežije: Panama (TV pořad) (2006)

Na Panamě mě strašně vadila jedna věc, proto jí srážím tak strašně hodnocení - tajná imunita, která jde zahrát až po přečtení hlasů. Vážně? Jinak by to bylo na 5*, byla to vydařená série, jenom byla ... poroucháná tou imunitou. Tradičně pár dojmů k událostem v sérii, tzn. následují spoilery jako prase - 4 kmeny byl překvapivě zajímavý nápad, ten koncept mi nevadí, pokud se kmeny brzo sloučí na 2 jako tady, tohle mně přišlo dobře vymyšlené. Kmenová fáze okay, k Terryho postupu soutěží - zastávám názor, že i přes to, jak to bylo zajímavý, byla jeho účast v Survivor nefér k ostatním soutěžícím - postavíte člověka se speciálním tréninkem pro přežití proti normálním civilistům v soutěži, která je simulací boje o přežití. Sympatie jsem si moc nevytvářel, teda samozřejmě jsem fandil Terrymu, protože šel sám proti 6ti zhruba 2 týdny a 15 soutěží, ale že bych si oblíbil jeho osobnost nějak výrazně se říct nedá. Nejvyráznější dojem na mě zanechal Shane, přestat kouřit není lehký ani za normálních okolností, proto jsem jeho výbuchům přihlížel spíš se soucitem než se zděšením, co že to tam je za magora. Z ostatních pro mě ještě stojí za zmínku Cirie, která mně z nějakého důvodu přišla o dost snesitelnější, než při její další účasti v Survivor, skoro se mi až líbila s tím svým ovlivňováním celé hry, což je ve velkém rozporu s dojmem, který zanechala v Mikronésii (viz. koneckonců můj komentář u ní), a taky Courtney. Nejvíc ikonická scéna s její povahou (a taky jedna z těch vtipnějších) je těsně před evakuací Bruce - Bruce se svíjí v bolestech, Courtney:"Mám ti zazpívat, aby ti bylo líp?", Bruce:"Ne.", Courtney:začne zpívat.

• 25.12.2016  17:34
    Záhada hlavolamu (TV seriál) (1969)

Jestli to bylo na svojí dobu nadstandartní říci nemohu, takže jenom k hodnocení shody s knihou - hrůza. Foglarovky jsem přečetl úplně všechny a to mnohokrát, a protože nejde o nějak náročný děj, čekal bych hodně převažující, né-li stoprocentní, shodu s knihou. Zatímco tady vidíme na začátku pár krátkých scének na motiv komiksu (proti tomu nemám nic, přijde mi to jako fajn nápad) a poté začne děj knižní předlohy Záhada hlavolamu. Říkal jsem si něco ve stylu "zatím super, jé hele tady je mladej Kraus jako Marinčák ten ale vypadá. Tohle bude fajn seriál" a pak přijde vystřízlivění, protože děj se změní na něco příšernýho. Celé to působí tak, že někomu vypadly jednotlivé stránky Záhada Hlavolamu a Stínadla se Bouří, které pak poslepoval náhodně dohromady, jenže se mu navíc při tom pár stránek ztratilo a tak si je doplnil hezky podle sebe, jak by se mu ten příběh třeba líbil. Takže ve finále nesedí příběh, důležité situace, ani postavy. Nádherně zpackaná práce, dávám * z milosti.

• 25.12.2016  17:13

První série, kterou jsem kdy viděl. Super motiv i lokalita natáčení, skvělý cast. Lidem, co chtějí začít se Survivor, doporučuji určitě začít tady. Tradičně pár dojmů k událostem v sérii, tzn. následují spoilery jako prase - Vůbec se mi nelíbila možnost návratu vyřazených hráčů, jak to okomentoval Jeff Probst - dalo nám to do finále Lill, jednoho z nejmíň zasluhujících si to lidí co tam kdy vůbec byli.K sympatiím (a že jich bylo hodně tuhle sérii) - Ruperta snad nejde nesnášet, hned první den řekne, že přišel krást, lhát a podvádět aby vyhrál... a pak z toho neudělá nic, až na ty boty na začátku, a jede si svojí jízdu na vlně mega pozitivna. Celou dobu je nejdůležitější člen kmene, tahoun, zajišťuje neuvěřitelný množství jídla, zajišťuje kladnou morálku, je skromnej, v normálním životě pracuje s adolescenty s problémy (taková linka bezpečí) ... jop, mám ho rád. Jon a jeho lež o babče je legendární! Chápu, že to neocení každý, taky se choval hodně často jako blb a nebyl tak úplně sympatická postava, ale jeho hra byla skvělá. Sandra zaslouženě vítěz, zahrála to skvěle. Savage a Ryan O. pohodáři, silná vůle, dobře se na ně koukalo. No a k na opačný straně oblíbenosti - Lill. Působila na mě takovým zmateným dojmem, pořád přeskakovala mezi hraním hry a morálníma zásadama skautů, navíc hrála chvílema strašnou hru. Jako nejhorší tah v historii Survivor se zmiňují hlavně věci jako předání imunity (J.T., Erik, Brandon), nebo nezahrání skryté imunity (Ozzy, James), ale Lill podle mě udělala ještě horší chybu, protože jí stála 900 tisíc dolarů, což nemůže říct ze zmíněných lidí s jistotou žádný... celou hru neustále přeskakovala mezi silným pocitem pro morálku a postupem za každou cenu a to jí ve finále dohnalo.

• 25.12.2016  01:38
    Kdo přežije: Mikronésie (TV pořad) (2008)

Super série, hodně překvapení, zajímavý až do konce, žádná sólo jízda jednoho soutěžícího (jak už se párkrát stalo), šťastná ruka na výběr hráčů. Jedna z těch nejlepších řad. Tradičně pár dojmů k událostem v sérii, tzn. následují spoilery jako prase - velká škoda všech, kteří odstoupili, zamíchalo to negativním způsobem se hrou. Fanoušci měli strašný štěstí, že hned po vyloučení tahouna kmene se kmeny promíchaly. Ženská aliance v daný situaci rozhodně skvělý nápad, sice doteď moc nechápu, jak jim to mohlo tak snadno projít, ale dopadlo to pro ně nejlépe, jak to jen šlo. Cenu za největšího naivku získává rozhodně Eric, takhle se nechat citově vydírat a manipulovat... hezky si ho holky zpracovaly. Co se týče sympatií/antipatií moc jich u mě série nevyvolala, s výjimkou Jonathana a jeho zranění a již starších názorů na soutěžící z řad minulých. Á propos k nim - Parvati si zasloužila vítězství, je to jedna z těch úplně nejlepších hráček, v Survivor Hall of Fame je zaslouženě (a taky se na ní hezky dívá). Na úplně opačné straně spektra je pro mě nejvíc nesympatická soutěžící Micronésie a možná i celého Survivor - Cirie. Hrát jako svině je jedna věc, koneckonců je to hlavně hra, ale být svině je druhá věc. Přišla mi strašně jiná od její první účasti v Panamě, nejspíš to bude proto, že tam nebyla tolik v sedle, nebo že v porovnání se svojí aliancí, kterou tam měla, bylo lehký vypadat rozumně... v každým případě to bylo pro mě zklamání. Za vrcholný podpis její osobnosti považuji jak komentovala zranění, teď si nevzpomenu jestli to bylo když končil Jonathan, nebo Oscar, ale fakt třída na zdravotní sestru... odporná a tlustá kreatura.

• 24.12.2016  01:13
    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011)

Né vždycky je fajn, když vidíte svého oblíbence v sedle, místo v roli poraženého. Ono je celkem jednoduchý si oblíbit Coache v HvV (s20), kde mně byl opravdu hodně sympatickej až na jednu chvíli, ale pak ho vidíte tady,.. nemám problém s tím, jak většinu svojí hry hrál, ale to okecávání kolem ... řeči o upřímnosti k ostatním, až fanatický náboženství, a prostě všechno ostatní to bylo něco tak příšernýho. Celkově série průměr, čekal jsem na začátku víc ani nemám nového favorita nebo tak něco. Možná tak nové neoblíbence, konkrétně dva - Cockchran s nejhorší strategickou hrou série a s jednou z těch nejhorších vůbec v historii show a pak Brandon, který je v lepším případě ještě dítě, v horším nebezpečnej magor... (Edit po shlédnutí Caramoan: Okay, tak ten první si repku úspěšně napravil, ten druhej jenom potvrdil můj odhad). Je to jedna z těch slabších sérií, ale stojí za shlédnutí a proti svému poslednímu předchůdci je to dokonalost sama.

• 22.12.2016  23:27
    Jistě, pane ministře (TV seriál) (1980)

Je neuvěřitelný, jak je to i po těch letech aktuální a přesný. Z počátku se mi do toho nechtělo, ale stačil snad jen jeden díl a už jsem byl skální fanda. Jsem rád za seriály z UK, beru to jako takový důvod její existence, důležitější export od dob bristkého impéria nemá. Super, snad až na kojence doporučuji všem kategoriím diváků.

• 22.12.2016  22:26

Celý film na mě působí jako snaha udělat epický film o chlapci se superschopnostmi, který se stane from zero to hero pomocí morálky, dobra, lásky a svého učitele. Ano, to by určitě šlo, ten motiv má slušnej potenciál, přidáme Nicolas Cage jako patrona a né úplně marnýho herce jako žáka a máme solidní základ. Jenže to prostě za 105minut není možný odvyprávět. Vypůjčím si k porovnání jiný příběh, s určitou podobností, a to konkrétně Star Wars (podobnost v linii děje, nehledejte světelný meč a wookie) - přijde žák, který nevěděl, že je výjimečný, zesílí, porazí zlo. Ale tam to trvá 3 filmy. A tady těch 105minut. Takže ještě jednou, takhle rychle to nejde. Místo světovosti přijde na závěr "meh" příběh, který divák ani nestihne pořádně zpracovat, a najednou tu je hned finální souboj s hlavním záporákem, ta překrásná chvíle, kdy dobro zvítězí, pak jenom epilog s jedním-dvěma vtipy a konec. Tudíž za mě slabota, kdyby existovala, řekněme tak 4hodiná extended edition, podíval bych se s chutí. Takhle 1*za herce a efekty.

• 22.12.2016  21:50

Každý by chtěl být světový dýdžej, ale jen málo lidí do toho dá fakt srdíčko, jako Kevin a Perry <3 Hodnotím to 9/11.

• 22.12.2016  21:48
    Lemra líná (2006)

Pustil jsem si to náhodou a nic od toho nečekal (což je vždycky dobře) a ve finále jsem viděl ... komedii. V pohodě obsazení, perfektní motiv filmu, s herci taky spokojenost, decentně romantiky (hádám, že nějaká tam při romantické komedii být musí) a ... nic. Ale mně to stačí, pustil jsem si romantickou komedii, viděl jsem romantickou komedii. Dodnes mi zůstala v hlavě většina scén. Já jsem s filmem spokojen.

• 22.12.2016  21:31

Další příklad super animáku - akorát tak sentimentu, hodně humoru, originální příběh. Taky musím pochválit český dabing (což není běžný jev), bylo pro mě úsměvný slyšet spolu zase po delší době Cardu 'retardu' a Veroniku Žilkovou... na Tele Tele se dá holt těžko zapomenout. U mě dobrý.

<< předchozí 1 2