ZHODNOTITEL

ZHODNOTITEL

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 22.6.2019  08:56
    The Lost Legion (TV film) (2014)

Socialistické porno.

• 8.6.2019  11:36
    Parta z penzionu (TV pořad) (2019)

Prakticky stále partička jenom v jiných kulisách s otravně častými vstupy Dano Dangla a opět prokletými hosty. Zábavné to kupodivu možná dovede být víc, než současná Partička.

• 3.6.2019  22:02

Trailer vypadal líp, ale jinak to byla celkem fajnová komedie.

• 3.6.2019  16:21
    Léto s gentlemanem (2019)

S těmi smutně špatnými filmy se bohužel v tomto roce roztrhl pytel. A popravdě - a to by snad kdejaký tvůrce, producent či distributor mohl vědět, že když něco pojmenuji připodobněle (zde k filmu Léto s kovbojem a obsadím tam stejnou hlavní postavu), tak to prostě bude propadák. Úplně stejně dopadli Sněženky a Machři po 25 letech a jmenovat by se mohli i další.

• 3.6.2019  16:15
    Narušitel (2019)

Přemýšlel jsem nad motivační hvězdou, ale bohužel takhle se točit filmy nesmí. Film plný nesmyslů, historicky silné nepřesnosti (a nezajímají mě jenom nějaké potahy v autobuse), dialogy někdy docela natvrdlé. Pokus o revoluci z 89. to snad celé podtrhl a my, kteří jsme se tenkrát těch dnů účastnili, musíme nad tímhle vývarem jenom zaplakat Po kamerové stránce to mělo jistě světlá místa ale to k dobrému filmu (a především filmu v kině) nestačí.

• 3.6.2019  07:16
    Kursk (2018)

Nakonec to bylo zdlouhavé ale opravdu velmi zdlouhavé nic. A nezachraňuje to ani Colin Firth.

• 3.6.2019  07:14

Dobře promrhané dobré téma. Víc se k tomu snad říct nedá.

• 20.5.2019  10:25
    Klec (TV film) (2019)

Musím říct, že jsem si během sledování týrané Jiřiny Bohdalové několikrát řekl, "co jí to děláš, parchante!" :D V takové situaci jsem ji snad v českém filmu ještě neviděl a o to to bylo celé šílenější.

• 18.5.2019  08:42

Pro osamělé matky nad 45 let to asi bude ok.

• 18.5.2019  08:40

Čistě amatérská práce. Hrozná kamera, tragický střih, barvy jak z jiné planety a celé vlastně ukrutně hloupé.

• 16.5.2019  16:26

Perfektní animovaná pohádka s aktuálním pohledem na svět a příjemným poučením.

• 16.5.2019  16:19
    Cena za štěstí (2019)

Bontonfilm perlí. Fascinuje mě, co je schopen distributor vehnat do kin. Když jdu do kina, očekávám že za vynaložené peníze dostanu odpovídající kvalitu. Chtělo by se více inspirovat zahraničím, kde takové filmy zamíří na internet a ne do multiplexů.

• 22.4.2019  21:28

Po úvodní animaci bylo jasné, že to bude průser. Jenže ono to bylo ještě horší. Hned ze začátku se ocitneme na nějaké chalupě ze sedmdesátých let, která má být domovem hlavní postavy. Tam na nás čeká dlouhý dialog, ze kterého jsem nic nepochytil :D Do toho se tam objeví drak bez jakéhokoliv vysvětlení "proč". Do toho Gott, coby kovář evidentně v životě nedržel kladivo v ruce. Hudební čísla každých deset minut byla otravná. Ale hlavně! Všude muselo být hodně dronu a tancujících venkovanů na poli. Hlavní hrdinové nedají moc šancí se divákovi zalíbit a spíš tuto dvojici sledujeme zpovzdálí s dračím komentářem. Po technické stránce to bylo na úrovni školního cvičení. Pohádka nakonec není o bolavé dračí hlavě. Bolet má diváka.

• 16.4.2019  18:03

Už rozumím tomu, proč to šlo na Netflix a ne do kina. Nejhorší ze všeho na tom je ten vizuál zvířat, kde se asi autoři snažili přiblížit kreslenému stylu. Výsledkem je prapodivný patvar hlavně ve tvářích.

• 13.3.2019  18:13
    Dračák 3 - Podzemí (amatérský film) (2018)

Přeji autorovi, aby se po dokončení této trilogie vrhl na něco kratšího a vypiloval řemeslo. Nadšení mu očividně nechybí a to je důležité.

• 13.3.2019  18:10

Pěkný film. Chvilkami jsem si říkal, jestli nekoukám na Alenku v říši divů, ale bylo to fajn. Přestože hit to asi nebude.

• 11.3.2019  21:18
    Toman (2018)

Ukrutně zdlouhavé a nudné. Navíc film sleduje linku člověka, kterého divák za hrdinu nepojme, čímž celý projekt pozbývá smyslu. Z celého filmu byl nejzajímavější začátek závěrečných titulků, kde se souhrnně dozvídáme, jaký osud čekal všechny postavy.

• 10.3.2019  10:25

Jenom dlouhá nezáživná nuda.

• 10.3.2019  10:24
    Grinch (2018)

Lepší než hraná verze. Pěkné.

• 24.2.2019  10:42
    Čertí brko (2018)

Velmi světlá výjimka mezi nejnovějšími pohádkami. Originální příběh, pěkné postavy, kostýmy a především fajn scénář s hezkými novoslovy. Příjemně se to sledovalo. Zvlášť, když si tam své najde i dospělák. Myslím, že to bude jedna z těch pohádek, ke kterým se budeme rádi vracet.

• 23.2.2019  19:34
    Hovory s TGM (2018)

Na procházce s Masarykem. Pěkně se to sledovalo a se zaujetím poslouchalo.

• 23.2.2019  08:15

Po dlouhé době animák a film, jak se sluší a patří! Velký příběh, skvělá zápletka, rodinné okamžiky, které znají všichni. Zkrátka ... Úžasné!

• 23.2.2019  08:13

Ono to bude asi bavit spíš holky v nějakém z jejich období.

• 23.2.2019  08:11

Já si řekl, že se na to podívám. Možná jsem se i trochu těšil :D Nakonec mě to vlastně ani nepřekvapilo, ani nezklamalo. Možná, že ten Kameňák funguje lépe v seriálové podobě, ale hodina je moc. A ty reklamy to fakt zabíjely :D Vlastně i proto nekoukám na Novu :D Kdyby měl jeden díl délku do 30ti minut, bohatě by to stačilo. Ale pro mě ujíždět na Kameňáku celou hodinu je moc :D Když budu mít někdy chuť, tak si to pustím třeba zpětně a bez těch otravných reklam :D

• 17.2.2019  21:40

Suprový začátek, parádní návraty do Bradavic, ale zbytek je velký patvar. A vlastně ani moc nevím, kdo je v tomto filmu tím hlavním hrdinou. Je jich tu spoustu a všichni jedou tak trochu na vlastní pěst. Až na zmíněné scény mě to nebavilo. Celý film je vlastně jen dlouhým přemlouváním Brumbála, aby se utkal s Grindewaldem. A jestli ho nakonec někdo přesvědčí se dozvíme v dalším díle.

• 13.2.2019  21:47

Nerozumím tomu, proč musel takový film vzniknout. Zdaleka nedosahuje takové kvality jako první díl. V podstatě je to jakási náhražka. Jack Black musel na natáčení strávit snad maximálně tři dny. A chování hlavních postav je fakt pitomý.

• 2.2.2019  16:37

Nakonec to nebylo tak úžasné, jak jsem asi očekával. Spíš zklamalo. Některé momenty byly ale skvěle herecky odehrané.

• 2.2.2019  08:49
    Patrik (2018)

Pokud film nenese označení "amatérský" nebo "studentský" film, nelze hodnotit jinak, než jako kterýkoliv jiný běžný film.

• 26.1.2019  22:11
    Kluci z hor (2018)

U pana Magnuska rozhodně pokrok. Byť je stále mnoho věcí na vylepšování. Musím přiznat, že mi Lábus ani Dejdar nakonec v takových rolích nevadili, přestože je znám spíš z veselejších rolí. Nakonec snad celému filmu nejvíc ublížil závěr, který na mě zapůsobil trochu amatérsky. Tedy, nevíme co s koncem, hlavní postavu zabijeme a všem aby to pochopili to ještě napíšeme do závěrečného shrnujícího titulku, buch, titulky.

• 17.1.2019  16:20

Oproti předchozím dílům tento film zpomalí tempo a tak nějak ubere i na vtipu. Některé momenty jsou už jen vykrádáním minulých námětů ať už z Johnnyho Englishe nebo Mr. Beana. Ani navrácená postava Boffa se tu nijak zvlášť neprojeví a vlastně je tu tak trochu navíc. Zvlášť, když se vždy v klíčových okamžicích z filmu vytratí. Johnny English 3 je bohužel už jen jakýmsi vývarem toho, co tato postava nabídla.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24