ZHODNOTITEL

ZHODNOTITEL

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 11.1.2018  17:43
    Pan Jezevec (studentský film) (2012)

DOKONALÉ Tohle je úplně super. Hltal jsem to a dovedl bych si to představit i jako celovečerák FAMU PŘEKVAPILO / BOHUŽEL JE TO UŽ ROK 2012

• 11.1.2018  17:29
    Po stopách duchů (TV pořad) (2008)

PERFEKTNÍ POŘAD Kdo se chce po večerech bát, lepší než nějaký horor je Po stopách duchů. Kvalitně natočený pořad s dobrou dramaturgií. DOPORUČUJI SLEDOVAT V ORIGINÁLNÍM ZNĚNÍ

• 10.1.2018  13:40
    Strach (studentský film) (2015)

JEDNOU TAK PODRUHÉ JINAK Mám z toho takový pocit, jako kdyby to točili dvě skupiny. Místy je to fajn i kamerově a pak najednou propad v celé kvalitě dolu. FAMU

• 7.1.2018  18:49

KOMEDIE PLNÁ HLÁŠEK Nezapomenutelné CHČIJE A CHČIJE... /// JITKO, KRÁVO... /// TO JE PAN LORENC /// PROS /// TO JSOU HONCI /// KU, KU, KU... /// VÍŠ, AŽ BUDE JEDNOU KLID, TAK BYCH SI TO POSLECH JEŠTĚ JEDNOU /// POČKEJTE, TO BYLO MINULOU... VÁLKU

• 7.1.2018  18:40
    Co tam vidíš?! (amatérský film) (2017)

CELOVEČERNÍ BIJÁK V AMATÉRSKÉ TVORBĚ To se jen tak nevidí a obdiv především tomu. Místy je to i zábavné ale na vadě je především ta délka. Věřím, že lidé z okruhu tvůrců se jistě bavili a bývá to tak, ale pro cizího diváka to už je prakticky o ničem a při této délce nezáživné. Autorovi bych doporučil začít napřed s kratšími počiny, aby si lépe ohmatal kameru, pochopil pravidla střihu i vyprávění příběhu. DVĚ HVĚZDY DÁVÁM PŘEDEVŠÍM PROTO, ŽE SE AUTOŘI ROZHODLI UDĚLAT NĚCO TAK MEGALOMANSKÉHO, JINAK BY TO BYLO ZA MÍŇ

• 7.1.2018  18:25

SLABÉ NAHLÉDNUTÍ JAK VZNIKALA SVĚRÁKOVA POHÁDKA Jednak je celý film o filmu krátký, takže se tam spousta věcí neřekne. Vlastně se tam neřekne vůbec nic. Film o filmu nám ze zákulisí prakticky nic neprozradí. Nedozvíme se nic o kostýmech, nic moc o maskách, o lokalitách, o střihu, o vizuálních efektech, kterých tam je, zkrátka nic. Dozvíme se jenom to, že Tři bratři jsou původně minioperky Zdeňka Svěráka, což už jsme všichni věděli a potom, že Vojtěch Dyk je rozmazlená stár, jak popisuje Jan Svěrák. Dále, že vlk je velká loutka, což nám během filmu také došlo. NA TO, KOLIK TOHO TA POHÁDKA VYPRÁVÍ SI MYSLÍM, ŽE FILM O FILMU PROMRHAL VELKÝ POTENCIÁL

• 7.1.2018  18:16

JEDNÁ SE PŘEDEVŠÍM O ZPOVÍDÁNÍ HERCŮ Pohledu do zákulisí, do kostymérny, do střižny se nepodíváme. TELEVIZNÍ REPORTÁŽ

• 7.1.2018  18:13
    Chytrá princezna (TV film) (1984)

FILM NATOČENÍ V TELEVIZNÍCH ATELIÉRECH Televizní nešvar, který v minulých letech vzal za své. NEDĚLNÍ TELEVIZNÍ PŘIKÁZÁNÍ

• 7.1.2018  13:07
    Sněžný drak (TV film) (2013)

POHÁDKA, KTERÁ STOJÍ PŘEDEVŠÍM NA LACINÉ TELEVIZNÍ POSTPRODUKCI Hlavní hrdina je nemastný, neslaný. Vlastně jsem mu ani nijak zvlášť nefandil. On tam jenom je. Petra Tenorová mi do rolí princezen také moc nesedí. Alespoň ne pro tento charakter, který většinou princezny mají. Dovedl bych si ji ale určitě představit v roli princezny na hrášku. Čvančarová jako čarodějnice ve vyumělkované sluji mi také moc nesedí. 3D draci jsou bohužel také takový nešvar České televize, který zpravidla nedopadne. Kameraman David Ployhar se snažil, leč je to zbytečné. Lokality a především zámecké interiéry působí poněkud dusivě a temně, ve kterých když se projde Saša Rašilov coby král, působí potom spíš komicky. POHÁDKA ASI ÚPLNĚ NEURAZÍ ALE DO ŽEBŘÍČKU KLASICKÝCH ČESKÝCH (TELEVIZNÍCH) POHÁDEK SE TO ŘADIT NEDÁ.

• 6.1.2018  11:01
    Manéž Bolka Polívky (TV pořad) (1987)

HUMORNÝ POŘAD, KTERÝ SE MI JAKO MALÉMU LÍBIL PŘEDEVŠÍM PROTO, ŽE SE ODEHRÁVÁ V CIRKUSE Humor byl ale často poněkud střídán trapností. A někdy nevíte, jestli jste blbější vy, nebo ten pořad. Na druhou stranu se člověk kolikrát opravdu zasmál. ZKRÁTKA BOLEK POLÍVKA A JEHO OBLÍBENÍ KLAUNI

• 6.1.2018  10:57

ÚŽASNÉ NA TÉ KOMEDII JE I TO, ŽE NA NÍ ČUČÍ I DĚTI VE ŠKOLCE :D Nezapomenutelná komedie s hláškami, které se u nás udrželi. "SEŠ MRTVEJ?" "JO, VOLE." /// "NĚKTEŘÍ LIDÉ NEVĚŘÍ, ŽE JAMAJSKEJ BOB ZVÍTĚZÍ"

• 4.1.2018  16:13
    Nepovedený čert (TV film) (2016)

ONO TO NENÍ JENOM NEPOVEDENÝ ČERT. ONO JE TO NEPOVEDENÝ CELÝ Budiž. Byla zde snaha vytvořit něco pro neslyšící. Především asi pro děti, které ještě neumí číst. Ale hodnotím to, jak to celé vypadá. Já ty kulisácké pohádky neměl rád nikdy. A o nedělích jich vždy byla a je plná televize. NOTABENE MY SLYŠÍCÍ MUSÍME TEN DABING TRPĚT. KDYBYCH UMĚL ZNAKOVOU ŘEČ, TAK SI TEN ZVUK VYPNU

• 2.1.2018  15:52
    Marie Terezie (TV film) (2017)

MYSLEL JSEM SI, ŽE TOMU DÁM JEDNU HVĚZDIČKU Z LÍTOSTI. VZHLEDEM K TÉMATU. ALE TO BY NEMĚLO MÍT NIJAK NAVRCH Takového povyku kolem toho bylo a pak se zveřejní tohle... Vypadá to jako nějaká hnusná německá nedělní pohádka, co běží vždycky na Nově. I s těmi otřesnými dabingy, kde i českého herce musí dabovat někdo s jiným hlasem. Proč? NOTABENE JE TO DĚSNĚ NUDNÝ

• 1.1.2018  11:41
    Království potoků (TV film) (2005)

DOCELA ZVLÁŠTNÍ POHÁDKA Umouněný obraz s obsazením, které není kdovíjak lákavé až na pár světlých výjimek Javorského a Jiráka, kteří mě na tom celém bavili nejvíc. JINAK JE TO SPÍŠ PATVAR

• 1.1.2018  10:19

GENIÁLNÍ KOMEDIE TIMA BURTONA Tohle je už klasika.KAM SE HRABOU NĚJAKÉ STÁRWORSY, ČI TREKY :D

• 31.12.2017  17:18
    Čertoviny (2018)

POHÁDKA S KRÁSNÝMI ČESKÝMI OBRÁZKY Trochu jsem se zprvu obával obsazení (především u pánů Prachaře a Noska), ale nakonec to nedopadlo vůbec špatně. Karel Dobrý je odteď poklad mezi českými Lucifery a laťku nasadil pěkně vysoko! Peklo Čertovina byla skvělá volba /// Předpokládám, že pro filmaře o něco levnější varianta, ale za to možná nejkvalitnější. /// Také krásná pohádková kamera s kouzelnými lokalitami. A fajn hláškami! :D JEDINÉ, CO MI VADILO byla trochu ta délka a dojem, že film je přepůlen na dva, jako například u Nejkrásnější hádanky ač i ta se mi velice líbila.

• 31.12.2017  13:21

POKRAČOVÁNÍ, KTERÁ VLASTNĚ POKRAČOVÁNÍM NENÍ Jde o film, který předchází tomu prvnímu, který byl daleko lepší. Jak co do obsazení, tak i děje. ZÁBAVA NA NULE / SPÍŠ TRAPNÉ

• 31.12.2017  11:38

DOKONALÁ KOMEDIE, KTERÁ NESTAVÍ NA TOM, CO SE ŘÍKÁ, ALE CO SE DĚJE DNEŠNÍ KOMEDIE JSOU BOHUŽEL JENOM UKECANÉ

• 31.12.2017  11:22
    Nebojsa (1988)

MÍSTY AŽ HOROROVÉ ale je to asi jediná pohádka, u které mi to z nějakého důvodu nevadí. Možná je to vyvažované postavou Ondřeje Vetchého, který i ve vážných situací vnáší do scény komičnost. TEN ZPÍVANÝ KONEC MĚ ALE ŠTVAL VŽDYCKY :D

• 30.12.2017  11:00
    Šťastná myšlenka (amatérský film) (2017)

"ALE HLAVNĚ! PROSINEC SE BLÍŽÍ!" vypadne z úst záporného hrdiny. Chvilkami celkem fajn dialogy a potom zase děs jak ze slohovky jednoho páťáka a následně vysokoškolská myšlenka "BÝT, ČI NEBÝT?" "PRDÍME NA TO A JDEM SE ZKOULOVAT, BUDE LEGRACE" Komedie to je určitě na plné čáře, ale tu pohádku v popisku nepobírám. Příběh o rozdávání dobré energie... Člověk by zprvu čekal, že to bude reklama na ČEZ.

• 30.12.2017  09:47

POHÁDKA, KTERÁ SE MI JAKO MALÉMU LÍBILA ASI JENOM KVŮLI ČERTŮM Víc toho tento film asi moc dětem nenabízí. Celé je to spíš znovu zaflusaný středověk s temným podnebím. V příběhu se vlastně neodehrává nic jiného, než že jeden chlapec pokukuje po jedné dívce a během toho by rád vysvobodil svého otce z pekla. A nakonec se dozvíme, že vysvoboditel měl být sám pan režisér :D LÍBIL SE MI LUCIFER A POCHOPITELNĚ LIŠKA S CELÝM TÍM PEKELNÝM PROSTŘEDÍM. Jinak je to taková ta česko-německá vorlíčkovská pohádka na pomezí JO / NE

• 30.12.2017  09:39
    Kolja (1996)

TROCHU ZAJÍMAVÉ, ŽE TAKOVÝHLE FILM ZÍSKÁ OSCARA ZA NEJLEPŠÍ CIZOJAZYČNÝ FILM. ASI SE TEHDY MOC DOBRÝCH FILMŮ NEURODILO Mě to přišlo docela táhlé, hlavně na začátku. Byli chvíle, kdy mě to bavilo, byli chvíle kdy jsem se nudil. Nejvíc se mi líbila scéna s paní Zázvorkovou a s panem Svěrákem: JAK TO MYSLEL S TĚMA MRTVOLAMA?" "MY TAKHLE ŘÍKÁME DIVÁKŮM, KDYŽ JSOU MRTVÝ, KDYŽ JSOU JAKO VLAHÝ." Dlouho jsem chtěl tento film zhlédnout, a když už jsem měl tu možnost, byl jsem zklamaný.ZAS TAKOVÁ PECKA TO NENÍ

• 29.12.2017  13:36

KOMEDIE, KTERÁ SI MŮŽE PODAT RUKU S JAK UTOPIT DR. MRÁČKA Opět plná nálož Macourkovského a Vorlíčkovského humoru, situací a kouzel. KLASIKA, KTERÁ NEOMRZÍ

• 29.12.2017  13:34

SUPROVĚ PRDLEJ FILM S UJETOU DÁVKOU HUMORU Člověka s humorným pohledem na svět tento film jistě pobaví. SYPAL V PLNÉ POLNÍ!

• 28.12.2017  17:59

SVEZLO SE TO PO SHREKOVI a tak je to takové, jaké to je. Máme tam kocoura, příběh hatlamatla A NAKONEC JE ČLOVĚK RÁD, ŽE TO UŽ SKONČILO

• 28.12.2017  17:49
    Rafťáci (2006)

Po snowborďácích jsem nečekal nic. A O TO VÍC JSEM BYL PŘEKVAPEN Dokonce zábavné, naivně romantické, komické. PRO PUBERŤÁKY TO JE URČITĚ NEZAPOMENUTELNÉ PORNO, PO KTERÉM BUDOU NADRŽENÍ JEŠTĚ NĚKOLIK MĚSÍCŮ PO ZHLÉDNUTÍ

• 28.12.2017  17:45

Pamatuji si, jak z toho byly tehdy děti kolem 12ti let děsně uneseny a já ten film neznal. A tak jsem si říkal, jak děsně to asi bude cool a potom to dávali v televizi. A tak jsem si to pustil. NEBYLO TO NIC, CO BYCH MUSEL VIDĚT ZNOVU DĚTEM V LETECH - TEHDY MÝM VRSTEVNÍKŮM, SE TO ASI LÍBILO/LÍBÍ. Možná víc klukům, ale na můj vkus to bylo málo.

• 28.12.2017  16:11
    Viy (2014)

JÁ SE NA TO PODÍVAL JENOM PROTO, ŽE KAMERU DĚLAL VLADIMÍR SMUTNÝ Kamera se mu sice povedla ale co s tím udělal střihač, to už je věc druhá. JINAK JE TO HROZNÁ SLÁTANINA

• 28.12.2017  16:05
    Wilsonov (2015)

KRÁSNÉ OBRÁZKY, SUPER HUDEBNÍ DOPROVOD A DOBRÉ OBSAZENÍ VE FAJN KOSTÝMECH Je to film s dobrou atmosférou a originálním příběhem. Člověk z toho trochu cítí Sherlocka Holmse, jenom v českém podání a českou groteskností. ÚPLNÝ ZÁZRAK TO URČITĚ NENÍ ALE ZA ZHLÉDNUTÍ TO JISTĚ STOJÍ

• 28.12.2017  16:00
    Perfect Days (2011)

No docela jsem dost čuměl. Na to, že nemám moc v oblibě romantické filmy, TAK TOHLE MĚ ZAUJALO! PĚKNĚ natočené, PĚKNĚ odvyprávné a ono to mělo HLAVU A PATU... Bavilo mě to.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11