ZHODNOTITEL

ZHODNOTITEL

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 14.7.2018  07:24

Přestože se autoři snažili udržet tvář postav z z minulého filmu, samotná dějová linka už byl nesmysl sám o sobě a vlastně to nakonec bylo celé zbytečné.

• 14.7.2018  07:23
    Karcoolka (2005)

Perfektní komediální animovaný film. Člověk si i velmi rychle zvykne na tu podprůměrnou animaci a pak už se jen baví a baví.

• 14.7.2018  07:22
    Rio (2011)

Pěkná animace, pěkný hudební doprovod, ale příběh už nic moc.

• 8.7.2018  09:03
    Andělé na kolejích (amatérský film) (2010)

Amatérský film, který byl velkou událostí a zároveň strká do kapsy kdejaké amatérské i studentské filmy i dnes.

• 7.7.2018  12:16
    O vlásek zakletá (amatérský film) (2017)

Sice se známým pohádkovým motivem, ale proč nakonec ne... Překvapuje mě, co všechno se dá natočit za nula nula prdlačky. Pěkné.

• 5.7.2018  22:11

Fajnová oddychovka, která potěšila.

• 4.7.2018  22:37
    Já, Tonya (2017)

Vtipné, smutné, veselé, zoufalé, to všechno se tam krásně střídá. Na škodu je potom šílená délka.

• 4.7.2018  18:35

Perfektní rozjezd, zbytek už setrvačné nudné dojíždění.

• 3.7.2018  19:01
    Orel Eddie (2016)

Příjemná hlavní postava, kterou si divák musí oblíbit a fandit ji.

• 2.7.2018  21:27

Tohle je jen ubohost. Totální zklamání na plné čáře. Horory hltám, ale tohle mi připomnělo Purpurový vrch. Bez atmosféry, bez citu k postavám a velké odcizení se od látky jako takové. Zbytečný film. Nedávám ani dvě hvězdy, ani hvězdu. Takhle se horory zkrátka nedělají a žádná Mirrenová to nezachrání.

• 1.7.2018  14:02

Jeden ze sakra mála filmů, kde mi nevadí Jim Carrey. Možná proto, že ho režisér Parisot dovedl udržet na uzdě.

• 30.6.2018  19:27
    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)

Mně by zajímalo, co si ten pán opravdu myslí, a jestli věří tomu, že je opravdu tak moc zábavný.

• 27.6.2018  08:20
    Pračlověk (2018)

Průměrný animovaný film. Animace pěkné, příběh ale už maličko slabší. Také si nejsem potom jistý, jestli se našlo dost dětí, které by zaujal fotbal, který je nosným pilířem celého filmu - byť sportovci spíš vypadají jako ragbysti. Že by snaha o podporu sportu v Británii?

• 24.6.2018  14:55
    Noční hra (2018)

Chvilku jsem doufal, že by to mohlo mít razanci, jako například Šéfové na zabití, ale ne. Postupně rychle se z toho stává něco tak neskutečně nesmyslného, a snad i nerealistického, že buď přistoupíte na tuhle nepochopitelnou dějovou hru, nebo to jen vypnete a pustíte si radši místo toho dokument o Hitlerovi.

• 24.6.2018  14:51

Mně už tyhle filmy můžou snad jen nudit. Tohle oblíbené propojování hlavních hrdinů z jiných filmů na mě už působí jako kaše ze školní jídelny. A filmová přidaná hodnota? - Okurka o velikosti malíčku na noze.

• 24.6.2018  14:48

Poutavý přehled toho, jak které scény vznikaly a jak k látce přistupovali samotní herci. A to opodstatněně a logicky.

• 24.6.2018  14:47

Většina filmů o filmu se točí kolem filmařského vybavení, scénami za kamerou, srandičky, pohoda, ale tady je to zcela jinak. I samotný film o filmu je zde duševním dramatem. Vztahu mezi dvěma hlavními hrdiny. Svěrákovský výchovný apel se projevil i zde.

• 24.6.2018  14:44

Hrůza to byla. To mohu jen potvrdit. Klasický americký béčkový film, který je možná zajímavý i záhadný zároveň svým obsazením a doplněním o české herce a české lokality. Tedy pro Čecha zajímavé, pro diváka ale už poněkud nevydařené.

• 16.6.2018  21:13
    Jan Hus (TV film) (2015)

Matěj Hádek jako Hus... to je dost ujetý. Z celého filmu se mi neuvěřitelně líbil Jarchovský. Nicméně celé je to jaksi hyperrealistické? ...nebo, jak by se to dalo nazvat? Nebo i kontroverzní? Člověk zde sleduje i trochu jiný výklad historie, než jak se ho učí děti ve škole a jako divák jsem zmatený, jak moc velká ta filmová úprava je.

• 15.6.2018  10:25

"Děti si hrají na dospěláky a dospěláci se chovají jako děti." Děj není kdovíjaký. Je to spíš o hledání sama sebe, prázdnotě lidí a jejich naděje, která se vznáší kdesi nad jejich hlavami, stejně tak, jako futuristické výdobytky, které na chod celého filmu nemají vůbec žádný vliv a trochu autory podezřívám, že těch pár naefektovaných záběrů udělali jenom proto, aby se vyjímal trailer.

• 13.6.2018  21:56
    Kráska a zvíře (TV film) (2012)

Totální ubohost a beznaděj německých pohádek.

• 12.6.2018  22:39
    Tvář vody (2017)

Období, architektura, obsazení, všechno skvělé. Ale příběh? Dlouhé nic rozveklé do dvou hodin. A protože je to americký hollywoodský film, musí to být šukačka a masturbace, aby to uspokojilo všechny. Na můj vkus zbytečné a promrhaný dobrý námět. Celé se to odnikud vzalo a také to tam skončilo. Znovu se na to nejspíš nepodívám. Dvě hvězdy by bylo málo a tři už je moc.

• 31.5.2018  15:33
    Kopačky (amatérský film) (2017)

Děsně dlouhá a prázdná hloupůstka. Hvězdu dávám za snahu.

• 29.5.2018  07:31
    Padesátka (2015)

Hezky a kvalitně natočený film. Celé je to ale nakonec jenom o tom, že se parta chlapů hádá o to, kdo se s kým vyspal.

• 28.5.2018  13:11
    Špindl (2017)

Na tomhle filmu je geniální především Oldřich Navrátil - dává tomu opravdovou šťávu a bavilo mě to vlastně jenom díky němu. Čímž se dostávám k tomu, že zbytek byl takový ... zbytečný. Byla tu nějaká šance natočit kultovní film ale asi rozhodl rozpočet, který zasáhl kvalitu celého filmu. Je to škoda. Jinak by to mohl být pěkný romantický film.

• 27.5.2018  19:46
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Jeden z mála seriálů, který stál za sledování. Plný humoru, komických situací, hlášek a dobrého obsazení.

• 26.5.2018  13:38
    Králův dar (2009)

Krásná pohádka. Jak z Fimfára. Takových pohádek by to chtělo víc.

• 25.5.2018  21:39
    Výprodej (amatérský film) (2017)

Provedení velmi slabé. Ale námět byl super. Zhlédnuto zde: https://www.youtube.com/watch?v=RdC_BWRDm7w

• 25.5.2018  21:38
    Jak se dělá ságo (amatérský film) (2017)

Pěkné poutavé obrázky. Chtělo to ale nějaký komentář, nebo titulky.

• 18.5.2018  09:42

Bořek ve 3D a úplně jinak. Kdo zná toho pravého Bořka, tenhle ho jen urazí.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21