ZHODNOTITEL

ZHODNOTITEL

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 17.1.2019  16:20

Oproti předchozím dílům tento film zpomalí tempo a tak nějak ubere i na vtipu. Některé momenty jsou už jen vykrádáním minulých námětů ať už z Johnnyho Englishe nebo Mr. Beana. Ani navrácená postava Boffa se tu nijak zvlášť neprojeví a vlastně je tu tak trochu navíc. Zvlášť, když se vždy v klíčových okamžicích z filmu vytratí. Johnny English 3 je bohužel už jen jakýmsi vývarem toho, co tato postava nabídla.

• 17.1.2019  16:15

Scénář je velmi jednoduchý a jakmile nabídne zápletku, okamžitě ji rozplete nějakou banalitou. Scénář je tu snad jediným silným nedostatkem. Animace, charaktery, to všechno je tu dokonalé a po obrazové stránce se to smí měřit s Asterixem nebo Transilvánií.

• 12.1.2019  22:00
    Jan Palach (2018)

Dnešní student si ale na konci filmu řekne .. "a co bylo dál? Bylo to k něčemu?" V tomto směru to byl poněkud zbytečnější film.

• 10.1.2019  07:53
    Panika v městečku (TV seriál) (2000)

To je tak blbý, až je to prostě dobrý :D

• 4.1.2019  21:00

Fajnová relaxačka.

• 25.12.2018  21:31

Ze začátku jsem se zhrozil ale nakonec to bylo příjemné překvapení. Jednoduchá pohádka s rychlým spádem, příjemným obsazením hlavních hrdinů a dokonce pohádka, která jako jedna z mála dovedla i emocionálně oslovit. Žádný pohádkový trhák to není, ale na to, co v posledních letech v televizi běží, byla tohle fajn změna.

• 24.12.2018  20:29
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Dávat pohádce takové hodnocení je vždycky bolest. Hlavní hrdinové jsou bezvadní, ale ve špatném příběhu.

• 21.12.2018  15:26
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Pohádka úplně mimo. Asi někomu stačí Trojan a Dvořák :D

• 27.11.2018  21:43

Svou babičku v tom snad pozná každý druhý :D

• 14.11.2018  09:13
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Já bych to neviděl jako takovou tragédii. Je to zkrátka jiné o to, kdo to uvádí. Jsou jiní než Pohlreich ale lepší, než kdyby si na něj hráli. Je to nezvyk, ale to asi museli všichni očekávat. Já si myslím, že to bude chtít čas. Každopádně mi přijdou sympatičtí a líbí se mi, že tady není první cíl hned někoho ztrapnit tak, jak to bylo původně.

• 4.11.2018  20:51

Nakonec zklamání. Film mapuje především dobu před letem na Měsíc. V podstatě v prvních dvou hodinách sleduje život Armstronga před "malým krokem". Cesta na Měsíc, pobyt na něm a návrat domů je vyřešen asi během dvaceti minut. Čímž se film stává pro spoustu lidí hodně nudným.

• 4.11.2018  18:11

Pěkná technická a herecká stránka filmu. Přestože film působí poutavě, jde celý příběh tak trochu odnikud nikam.

• 4.11.2018  18:02
    Sestra (2018)

Film, kterému byla ušlapána cestička stejně tak, jako Annabelle. Bohužel film samotný je spíš opět jakýmsi dozvukem. Nicméně je to kvalitněji natočený žánr, než jeho dnešní souputníci.

• 24.10.2018  18:17
    Stalker (2017)

Perfektní!

• 23.10.2018  10:54
    Rašín (TV film) (2018)

Velmi kvalitní zpracování látky. Takových alespoň televizních filmů by to chtělo víc.

• 19.10.2018  15:04
    Hon na Jezinku (amatérský film) (2018)

Určitě ne film, ale klip. A určitě ne pohádka.

• 19.10.2018  12:01
    Slender Man (2018)

Slender Man, který na to jde tak trochu odjinud. Je to natočené kvalitně. Je i dobré obsazení. Ale příběh už tak kvalitní není. Téměř mi připadá, jako kdyby to nebyl horor. A když už se tam objevila situace, která mohla děsit, autoři tam naprali jakýsi hvízdavý zvuk, který celé napětí jenom shodí.

• 17.10.2018  09:27
    Srdce Zóny (amatérský film) (2018)

Problém tohoto filmu je především v obsazení. Ve filmu hrají samé děti, co si hrají na dospěláky. A když s nimi ke všemu někdo natočí apokalyptický film, tak to zkrátka bude vždycky působit minimálně humorně. Druhý problém je potom jejich často nesrozumitelná výslovnost a třetí inteligence postav. Nicméně, pokud se film odehrává v roce 2018, očekával bych, že chlapci budou mít k dispozici mobilní telefony a ne stará rádia z minulého režimu. U holek bych potom neočekával, že budou po lese běhat s dětským lukem a šípy. Hodnotím především práci, kterou jim to muselo dát.

• 12.10.2018  12:25

Obrázky to jsou pěkné a kouzelné ale písničky jsou tradičně nemelodické a nezapamatováni hodné.

• 3.10.2018  08:22
    Nádraží (TV seriál) (2017)

Celkově dobrý nápad a pěkné masky, ale tohle mi nějak zábavné nepřišlo.

• 28.9.2018  12:48
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Tohle byl masakr. Pohádka na úrovni televizních pořadů na TV Barrandov. Hlavní hrdina měl být Soukup a mohlo se to jmenovat Slíbená princezna Jaromíra Soukupa.

• 24.9.2018  20:52
    Lajka (2017)

Zajímalo by mě od pana režiséra, proč se rozhodl něco takového spáchat. Chápu veškerou tu práci na animovaném filmu, ale to nestačí. Ono to taky musí o něčem být a pokud možno, mělo by to mít i nějaké diváky. Pro děti to není určitě, pro běžného diváka taky ne a pro filmové závisláky, nevím, nevím. A hrozně mě to nebavilo.

• 23.9.2018  21:56
    Pepa (2018)

Hvězda ze soucitu. Nevím, čím to je, ale zatím si nikdo moc nevšiml, že Ján Novák je asi takový režisér, jako Tomáš Magnusek.

• 20.9.2018  23:04

Tak tohle bylo mega velké překvapení! Podle traileru jsem odhadoval velkou kravinu. Ale všechno je jinak. Obsazení skvělé. Herecké výkony bombastické a člověk si během filmu ty postavy oblíbí a fandí jim. Moc pěkná romatická komedie s hudebním nádechem Francie.

• 16.9.2018  22:00

Nápad nebyl špatný. Provedení ale už horší. Navíc to není horor ve své čisté podobě ale víc se tam člověk setká s jakýmsi dramaticko psychologickým řešením situací, které často svým vzhledem připomínají americké televizní ulítlosti pro náctileté.

• 12.9.2018  20:02

Fajnová komedie pro večerní odfrknutí.

• 11.9.2018  16:28
    Jak dopadly Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)

Často si říkám, o co tomu člověku jde.

• 8.9.2018  18:37
    Jaromír Soukup LIVE (TV pořad) (2018)

Aneb kňourání a bučení těch, kteří v životě "neuspěli". Jinak moc nechápu to LIVE... Soukup se mohl sebrat a jít ven na ulici, mohlo to být zajímavější. Ale jak ho znám, tak i tam by si někoho podstrčil.

• 8.9.2018  07:56
    Lesní duch (2013)

Nové zpracování filmu je určitě bližší vnímání současného diváka. Nicméně, aby zaklínadlo znělo: "kunda", to je pro náš český překlad asi trochu mimo mísu. Chvíli jsem si říkal, jestli to není Scary Movie, či snad scénář nepsal náš pan prezident. Celé je to ale v celku slušně odvedená práce. Film nemá úplně za úkol děsit ale spíš znechutit. To se mu daří maximálně. Pokud chce ale někdo zhlédnout poctiví horor, bude muset sáhnout jinam.

• 8.9.2018  07:49
    Lesní duch (1981)

Nevím, koho to tenkrát dovedlo opravdu vyděsit ale pokud některý žánr opravdu stárne rychlostí světla, tak je to právě horor. Nehodnotím to, jestli jsem se u toho bál nebo ne. Ale technickou stránku filmu. Přijde mi, jako by to točil úplný začátečník, který neví zhola nic o filmové skladbě. Už v hned v samotném úvodu skáče přes osu, nedostatečné obrazové vyprávění. To, kde se hlavní postavy nachází se divák dozvídá až v průběhu filmu, kde mu jsou postupně představovány některá zákoutí polorozpadlé chatičky. Záběry zkratkovité, všechno je děsně hrr, a k tomu věčně rozklepaná kamera, která asi chtěla útočit na jakýsi pocit autentičnosti. Samotné dialogy jsou potom opravdu hloupé a nesmyslné. Mají za úkol jen šokovat a to bez špetky rozumu a zdůvodnění, proč postavy jednají tak, jak jednají.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23