• Krátkometrážní

Smečka (2020) odpad!

Je fakt, že takhle nějak to mezi těmi dětmi u takových sportovních týmů chodí, nicméně to z toho ještě nedělá dobrý film. Nevím, jaký to mělo rozpočet, ale celé to vypadá jako rychlokvaška. Na komerci to prakticky nemá cílovku a k umění to má daleko. Možná je to víc reklama na Bandi, jehož značka tam musela být vždy řádně vidět. Respektuji product placement, ale i to je potřeba dělat s citem.

Slunovrat (2019)

Někdy se dá narušená psychika postupně léčit formou autorského malování. Režisér to zkusil formou filmu.

Matky (2021) odpad!

Revoluce české kinematografie.

Bábovky (2020) odpad!

To byl slušnej úlet :D Mě na tom nejvíc fascinuje ta Česká televize. Čekal bych to spíš od Primy nebo od Novy. Škoda, že tak pěkná hudba nedostala příležitost v lepším filmu.

Zhoubné zlo (2021)

U Jamese Wana má člověk jistotu, že uvidí po obrazové stránce kvalitní film. Příběh mě ale už tolik nenadchnul. Znovu se na to už asi nepodívám.

Zelený rytíř (2021)

I dlouho po zhlédnutí stále k zamyšlení.

Kdopak by se čertů bál (2021) (seriál)

Příběhy to jsou chabé. Animace docela odbytá. Trojan nesrozumitelný, uhuhlaný a někdy dost potichu. Hvězda za příjemné ilustrace.

V zajetí (2020)

Trochu natvrdlá pointa jako z průměrného studentského filmu.

Napětí (2021)

Po několika hororech konečně nějaký, který má hezkou kameru, dobré obsazení. Dál ale nic. Nestraší, nenapíná a nepochopil jsem ho.