Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krátkometrážní
  • Drama
  • Horor

Prezidentka (2022)

Jestli to měla být reklama na podporu zvolení nějaké ženy do úřadu prezidentky, tak se to silně nepovedlo. Protože Geislerová byla bravurně nesympatická. Spíš to mohla být učitelka fyziky nebo češtiny a opravovat diktáty. To už i ten Jaromír Soukup byl ve svém seriálu Premiér lepší premiér, než Geislerová prezidentka. Přitom tu jsou Balzerová, Adamovská, Melíšková, Kostková... Ty by prezidentku možná vystřihly lépe. Vetchý byl moc fajn, ale ve špatném filmu.

plakát

Idiot od pánaboha (2022) (seriál) odpad!

Pěkný námět rozblemclý do několika dílů a kecání u stolu.

Pánský klub (2022)

Proč ne... I když zase jen další romantická komedie v nekonečné řadě. Každopádně Matěj Balcar má potenciál vysoký.

Zakletá jeskyně (2022)

Slovenským pohádkám jsem nikdy moc nerozuměl a zatím se na tom nic nemění. Čengel by měl raději natočit nějaké historické drama ze slovenské historie a pohádky přenechat jiným.

plakát

The Tragedy of Macbeth (2021)

Když už se autoři rozhodli zrealizovat artový film, měli se do toho trochu opřít.

plakát

Moon Knight (2022) (seriál)

Vizuálně pěkné a atraktivní. Příběh rozplizlý. Děj zmatený, nebo možná nedomyšlený, nebo je to jenom na efekt. Postavy se tam objevují a zase mizí, aniž bychom o nich něco věděli. Zkrátka jsou a cosi dělají.

Na značky! (2021)

Čekal jsem reklamu na Sokola a ono prd bratři a sestry. Tohle úplně není na rámeček. Prakticky jde o sondu do duše věčně nespokojeného hulváta a jiných chytrolínů, kterých je všude vždycky habaděj. Hrané sekvence to pak celé shazovali o to víc.

Ovládací panel
3 body