Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Krátkometrážní
  • Drama
  • Horor

Recenze (952)

plakát

Docent (2023) (seriál) 

Úplně nevím, kde to sbírá tak vysoké hodnocení. Nejspíš to bude obsazením. Nicméně Česká televize realizovala výrazně lepší kriminálky, než tohle. Za mě to bylo tentokrát zbytečné.

plakát

Medvěd na koksu (2023) odpad!

Hloupější to už asi být nemohlo. Vlastně tam asi ani nejde o ten příběh.

plakát

Papežův vymítač (2023) 

Russell Crowe celý film výrazně zvedá nahoru. Celkem dobrá atmosféra. Poutavé a nenudí. Všechno se ale děje nějak z nenadání. Sotva matka se svými dětmi přijede do nového domu, kterým je z nějakého neznámého důvodu jakýsi starý strašidelný španělský zámek, posedne jejího syna satan. Čímž se dozvídáme, že v domě straší. Následuje scéna s papežem, který už o tom posednutí ví (nejspíš nemá ani svoji pracovnu, neb neustále sedí v modlitebně) a posílá za rodinou Russella Crowea. Ten jede z Vatikánu do Španělska (něco kolem dvou tisíc kilometrů) na svém skútru...

plakát

Krakonošův poklad (2017) (TV film) odpad!

Sci-fi Krakonoš bez Krkonoš. Místo toho shlíží z Děčínského Sněžníku k Drážďanům a potuluje se Českým Švýcarskem. Prakticky by se ta bytost mohla jmenovat jakkoliv jinak a nic by se nestalo.

plakát

Unesená princezna (2020) (TV film) odpad!

Podle závěrečných titulků to vypadá, že na tom pracovalo něco málo přes 30 lidí včetně hereckého obsazení. Obsazení, lokality, příběh a zpracování spíš odpovídá nějakému podprůměrnému fantasy seriálu z přelomu tisíciletí. Potom bych tam pochopil i toho černocha v hlavní roli. O pohádce bych moc nemluvil. Němci...

plakát

O malých věcech (2023) odpad!

Očividně výrazně nízkorozpočtová záležitost, což poznamenává vše. Od kamery až po obsazení. O povídkách nemůže být řeč. Spíš to jsou konverzační studentské etudy, které spojuje jeden dům plný prapodivných charakterů.

plakát

Muž, který stál v cestě (2023) 

Autoři vlastně znovu natočili díl z Českého století, Musíme se dohodnout, a dotočili k tomu scény s Kriegelem. Dokonce i Brežněva hrál tentýž herec. Dubčeka mohl hrát někdo, kdo by mu byl alespoň trochu podobný. Töpfer nezklamal.

plakát

Pohádka o žabákovi a zlaté kouli (2022) (TV film) 

Je tu takový nešvar - vydávat filmy za jiné žánry, než jakými jsou ve skutečnosti. Evropani začali šilhat po fantasy, ale nemají na to rozpočty. A do toho místo německého hrdiny, pobíhá po lese zbloudilí Číňan, který nemá opodstatnění.

plakát

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Že to je podprůměrný televizní obsah, který má zaplnit pauzy mezi reklamami bych ještě z jistého úhlu pochopil. Ale že chce někdo, kdo má školu na něčem takovém pracovat, to už mi hlava moc nebere. Z nějakého důvodu se stalo zvykem, že v každém novém seriálu musí být hospoda, kde budou všichni lamentovat nad životem. Kreativní producent Ivan Vodochodský? Komínek se svým nepochopitelným přehráváním před kameru nepatří. Marmeládě se Smetanou jsem na chuť moc nepřišel.

plakát

Velké nic (2023) 

S tím černobílým obrazem to má něco do sebe. S barvou by to asi nebylo tak poutavé.

Ovládací panel
2 body